מחקרים


חוות דעת אודות פעולתן של הנוסחאות, המכשירים והתמונות של מכון חיים

 (דוחות פורסמו לפי זמני עריכתם, מחדש לישן)בס''ד


דו''ח של המחקר בנושא של הפעילות של עמותה מכון תורת חיים ''נשמת ישראל'' בשנות 2017-2022 בתחומים של השפעות רוחניות של מקומות וחפצים הקשורים למקדש (למשכן), של מדיטציות קבליות קלסיות ושל נוסחת חיים.


הנושא והמקורות של המחקר:

החוויות והדיווחים של כ-200 משתתפים בפעילות העמותה בענייני השפעות רוחניות של מקומות וחפצים הקשורים למקדש (למשכן), של מדיטציות קבליות קלסיות ושל נוסחת חיים.

המחקר נעשה והדו''ח הוגש ע''י: יהודה וילנסקי.

(השכלתו של עורך המחקר: תואר ראשון - בפילוסופיה של דת (קולג' רבני במוריסטאון, מדינת ניו ג'רזי); תואר שני - בפילוסופיה ברפואה (האקדמיה הממלכתית על שם הרמב"ם ברוסיה); המכון השוודי בניו יורק לטיפול מנואלי, אקדמיה לסו-ג'וק לטיפול באקופונקטורה (התעודה ניתנה באופן אישי ממיסד שיטת סו-ג'וק מר פאק).

כללי: 

במסגרת הפעילות שלי בתור חבר הועד של עמותה רשומה מכון תורת חיים "נשמת ישראל" אחראי על פרויקטים בנושאים של השפעות רוחניות של מקומות וחפצים הקשורים למקדש (משכן), של מדיטציות קבליות קלסיות, ושל נוסחת חיים, נעשו על ידיי ו/או בניהולי בשנות 2017-2022 הרצאות וסדנאות בתחומים אלה. השתתפו בהם כ-200 איש.

המשתתפים התכנסו להרצאות וסדנאות אלה בערים חיפה, ירושלים, קריות, תל אביב וכן במתחם שהוענק לנו לשימוש (על ידי העיריה של מעלות) במעלות. וגם נערכו הרצאות ומדיטציות במחלקה הארכיאולוגית במוזיאון ישראל. וכן נערכו סמינרים, סדנאות והרצאות איטרנטיים שונים שכוללו משתתפים בארץ, בארה"ב, ברוסיה (מוסקבה) ובבלרוס (מינסק) ועוד. כמו כן מחקר כולל תוצאות פעילות של נוסחת חיים לאנשים פרטיים שונים שהשתמשו בה בזמנים מסוימים שבשנות המחקר.

בהרצאות, סדנאות ומדטציות אלה לקחו חלק רופאים, היסטוריונים לאומנות, מדענים, מטפלים בתחום רפואה משלימה וכו'.


חקרנו את השפעות רוחניות של מקומות וחפצים הקשורים למקדש (משכן), את הנוסחאות של המדיטציות הקבליות שניתנו בכתבי מחברים גדולים כמו הארי ז''ל, ר' יצחק מעכו, רש''ש, ר' יוסף גיקטילה, במסורות של ספר יצירה, בספר זוהר ואחרים. לצורך קבלת השפעות אלה רוב מוחלט של משתתפים נעזרו על ידיי.

במקביל, חקרנו את נוסחת חיים שפותחה במכון החיים, תוך שימוש באותם קריטריונים כמו בבדיקה של ההשפעות על אדם של מדיטציות אלה ושל מקומות וחפצים קשורים לבית המקדש. נוסחה זו התקבלה על ידי המשתתפים באופן עצמאי, ללא קשר לרמת האימון הראשוני שלהם.


לאחר השוות השפעות אלה לרבות חקירתם לעומק על ידיי והתבוננות בתגובות המשתתפים הגענו למסקנה כי בנוסחאות קבליות הנ''ל מסורת המקדש נחשבת בכל ההיבטים (כאשר בנוסחאות קבליות שונות מודגשים ונחשבים גם היבטים פרטניים שונים).

בעיניין זה אנו גם רואים את הצורך להדגיש בנפרד את הפעילות של נוסחת חיים הנ''ל, מכיוון שגם לאנשים שלא קיבלו לימוד קודם או/ו הכנה רוחנית מיוחדת לחשיפה מסוג זה, נוסחה זו (בנוסף להשפעות שלה מצד עצמה שייפורטו בתוך הסיכום) מאפשרת למשתמשים בה לגלות את היכולת לקבלת המצבים החדשים (שנפעלים על ידי מקומות, חפצים ומדיטציות קבליות האלה).

סיכום כללי:

1. מישדר של השפעות רוחניות של מקומות וחפצים הקשורים למקדש (משכן) מגלה לאדם דוגמה של מצב אידיאלי, מעלה אותו ובפרט מביא אותו לאינטראקציה הרמונית עם המרחב, לתחושה ולמימוש של שלמות החיים.

2. הכוונות של המדיטציות הקבליות מאפשרות לנו לתפוס את מה שמשדר בית המקדש: עבור אנשים הנמצאים בדרגת הכשרה מתאימה ברמה גבוהה - באופן עצמאי; עבור האנשים, שעוד לא הגיעו לדרגת הכשרה ברמה גבוהה - על ידי מי שיכול לאפשר להם את החיבור בצורה מתאימה.

3. כאשר משתמשים בנוסחת חיים, באדם נוצרת תחושה הוליסטית והרמונית של מקומו של האדם בעולם, נוצרת תחושה של שלמות החיים, היא נותנת הזדמנויות ומשאבים רוחניים הן להתעלות רוחנית הן להתגברות על הקשיים בחיים.

סיכומי הדו''ח בנושא של נוסחת חיים


לגבי רוב המשתתפים בסדנאות הנ''ל, לאחר קבלת נוסחת חיים היו להם תחושות של רגיעה, מצבי רוח השתפרו, באה תחושה של שלמות פנימית. כאשר היו כאבים חריפים (כאבי ראש, כאבי גב), הם עברו או נחלשו משמעותית.

אנשים ציינו תחושות אור, תובנה פנימית, אחדות עם המרחב, תחושת יושרה. חיזוק רצון וכוח לעשיית דברים טובים, תרומה לסביבה. 

כמו כן צוינו שיפורים גדולים ביחסים בין אישיים

ברמה הפיזית משתתפים ציינו שיפור כללי ברווחתם.

נוסחה זאת מאפשרת לכל אחד לגלות בעצמו את היכולת לקבלת מצבים רוחניים ואנרגטיים חדשים.

(כאמור בסיכום כללי) כאשר משתמשים בנוסחת חיים, באדם נוצרת תחושה הוליסטית והרמונית של מקומו של האדם בעולם, נוצרת תחושה של שלמות החיים.

נוסחת חיים נותנת הזדמנויות ומשאבים רוחניים הן להתעלות רוחנית הן להתגברות על הקשיים בחיים.

ובפרט נוסחה האמורה עזרה משמעותית לנבדקים לתפוס ולקלוט את ההשפעה של מקומות וחפצים של המקדש (משכן).

חתימה: 

יהודה וילנסקי, מגסטר לפילוסופיה ברפואה.  

הילר, כירופרקטור ואקופונקטוריסט (עבד בארצות הברית ברישיון מדינת ניו יורק), 

________________________________

 

בס”ד

דווח הבדיקה של פעולת התכשירים האנרגטיים של מכון חיים נשמת ישראל

נושאי הבדיקה (2012)

א. פעולת הרישיון של נוסחה לטסט, שלפי הוראות יצרן באמצעותו לאחר אמירת מילים מודגשות שברישיון נגלית אנרגיה חיובית כלל בריאותית מרפאה במקום הימצאותו של משתמש בו וזה עם התאמה אישית למשתמש מסוים של סוגי האנרגיה הנגלית. לפי הוראות שבאתר היצרן נוסחה לטסט פועלת דקה אחת. היא אמורה לייצג את פעולת התמונות כלל בריאותיות שבאתר וכן להוכיח על ידי כל שפעולה מתמונה של כל סוג שבאתר קיימת.

ב. פעולת הנוסחה לרפואה של מחלת הסרטן ושל הרישיון לשימוש בה, שלפי הוראות יצרן באמצעותו לאחר אמירת מילים מודגשות שברישיון נפעל חבור של המטופל למקורות האנרגיה החיובית וכן נגלית אנרגיה חיובית מרפאה את מחלת הסרטן במקום הימצאותו של משתמש ברישיון האמור. וזה עם התאמה אישית למשתמש מסוים של הקשר של המטופל למקורות האנרגיה החיובית ושל סוגי האנרגיה הנגלית.

בבדיקה נבדקו פעולת התכשירים הנל ונכונות של התאמה אישית.

בדיקה נערכה תוך כדי מתן טיפול לשתי נשים.

למטופלת א. אובחנה מחלת הסרטן ונעשה טיפול כימיה טרפי. הטיפול באמצעות הנוסחאות שניבדק היה מיועד לחיזוק שדות אנרגיה על ידי תכשיר אנרגטי ובחירת תכשיר שיפעל שמחלה לא תחזור חלילה בעתיד וכן לתת טיפול משלים של רפואה של מחלת הסרטן

למטופלת ב. אובחנה בעבר מחלת הסרטן וטופלה על ידי ניתוח. הטיפול באמצעות נוסחה לטסט שניבדק היה מיועד לחיזוק שדות אנרגיה על ידי תכשיר אנרגטי ולבחירת תכשיר שיפעל שמחלה לא תחזור חלילה בעתיד.

המטופלות הביאו הסכמתן לפרסם תוצאות הטיפול.

אודות שיטת האבחון

צילום הילה או בשמו המקצועי – הצילום הקירליאני, נעשה באמצעות השיטה שביסודה המצאת מכשיר מיוחד אשר הומצא בשנות 30 של המאה העשרים על-יד זוג מדענים רוסים, בני הזוג קירליאן.

היות והשיטה והמכשיר אפשרו לעשות אבחונים מדעיים של שדות אנרגיה סביב צמחים וסביב בעלי חיים, והם אפשרו הן העשרה של מדעי פיזיקה והן כלי עזר לאבחון המחלות,- בעולם המדעי מעז עד היום קיימת וגוברת התעניינות רבה בעניין. וחלק ממדענים גדולים השקיעו מאמצים רבים למחקר ופתוח של השיטה עצמה ושל המכשירים ומה שחשוב ביותר, למחקר מקיף ומדויק של תוצאות הבדיקות ולהשוותן לאבחונים שנעשו על ידי הרפואה הקונבנציונלית.

אחד מהגדולים במחקר זה הוא רופא גרמני ששמו פיטר מנדל.

מאז שנות השבעים של המאה הקודם חקר ופיתח פיטר מנדל שיטות אבחון ותרפיה שונות. מנדל הוכיח כי גוף האדם מורכב משדות אנרגטיים שאף אם לא ניתן לראותם בעין, ניתן לצלמם. הוא שכלל את המצלמה הראשונה ובנה את המצלמה המצלמת את אצבעות הגוף, את כריות אצבעות הידיים ואת אצבעות הרגליים גם יחד.

הוא הקים מכון בינלאומי בשם ”Peter Mandel Institute”, בו הוא ותלמידיו במשך שנים רבות עשו מפות מדויקות שמאפשרות אבחון של מחלות קיימות ואפילו של נטייה למחלות מסוימות על ידי השיטה. דבר זה הרחיב את אפשרויות השימוש בצילום הקירליאני על-מנת לערוך דיאגנוזה לצורך הריפוי.

מנדל הוכיח כי גוף האדם מורכב משדות אנרגיה שלא ניתן לראותם בעין, אך ניתן לצלמם
הוא שכלל את המצלמה הראשונית ובנה מצלמה המצלמת את אצבעות הגוף וליתר דיוק – את כריות אצבעות הידיים ואת כפות הרגליים גם יחד.
במשך שנים רבות עקב מנדל אחרי סוגי השינויים בהילות וניתח את הקשר בין צורות הילה לחוסר איזון אנרגטי, כפי שהתבטא ברמות שונות ובאיברים שונים.
מנדל מצא התאמה מוחלטת בין הפרעות בהילה לבין מחלות פיזיות ונפשיות, לעתים – שנים טרם הופעתם של התסמינים.

אבחנות מדויקות יותר ניתן לקבל בצילומי שחור-לבן – בהם לכל נקודה קטנה ולכל סימן יש משמעות. לצורך הצילום מניחים על מצלמת הקירליאן נייר צילום רגיל ועליו מניחים פעם את כריות אצבעות הידיים ופעם את כפות הרגליים. הצילום משקף את השדה האלקטרו-מגנטי המצוי סביב האדם.

מדוע מצולמות דווקא כריות אצבעות הידיים וכפות הרגליים?

קריאת האנרגיות של צילום ההילה הקירליאני מראה את התפרצות האנרגיה בקצות אצבעות הידיים והרגליים, שהם קצותיהם של המרידיאנים (ערוצי אנרגיה בגוף) על-פי תורת  האקופונקטורה הסינית. קצות המרידיאנים נותנים תמונה המשקפת את המצב המדויק של הגוף והנפש ואת מחזור האנרגיה בגוף. האנליזה של הצילום אשר פיתח מנדל מאפשרת לקבל נתונים על המצב האנרגטי הכללי ונתונים ספציפיים לגבי כל איבר והמרידיאן שלו.בצילום הקירליאני מייצגות אצבעות הרגליים בעיקר את המטבוליזם, ואילו אצבעות הידיים משקפות את כל גופיו של האדם ולפיכך את מצבו בכל המישורים.

אגודל: מייצג את הגוף הפיסי. כאשר לוחצים במכשיר שראשו כגודל ראש סיכה על נקודות זעירות באגודל המשקפות את האיברים הפנימיים, הרי באיברים הבעייתיים שבהם יורגש מיד כאב בשל לחיצה זו.
האצבע המורה: מייצגת את המודעות. וההילה שלה מראה עד כמה אנו מודעים לעצמנו, לתפקידנו בעולם הזה ולרצונותינו.

זרת: מייצגת את התיקון שלנו בגלגול החיים הנוכחי.
הקמיצה: מייצגת את התת-מודע ואת כל הידע האגור בתוכנו מגופים ומעולמות שונים.
האמה: מייצגת את נפש האדם ואת הרגש, מחברת בין הגשמי (האגודל) לבין התיקון (הזרת).

חייבת להתקיים זרימה אנרגטית בין כל האצבעות, כיוון שחסימה באחת מהן תשפיע על כל שאר האצבעות.
אם אנו בריאים, אין אנו מודעים לגופנו. כאשר אנחנו חולים או חשים כאב, זו הזדמנות מצוינת להסתכל פנימה ולראות, אלו בעיות מייצגים המחלה או הכאב.
כל מערכת בגוף קשורה באחרת, וכל אחד מן הגופים קשור באחר ושאיפתנו להבין את המכלול ולטפל בו.

כיצד ניתן לפענח את הצילום?
הצילום המתקבל הוא מעין מקראה של נקודות – סימנים שפענוחם מאפשר לבחון את מצבו של האדם על כל רבדיו, לזהות את חסימותיו: היכן הן ומה מקורן, האם ברובד הפיסי או הנפשי, האם במנטלי ואולי מעת היותו עובר. כמוכן מאפשר הצילום לבחון את הסינתזה שבין הרבדים השונים
אחד היתרונות הגדולים של הצילום ואחד העקרונות המייחדים את השיטה הוא באפשרות לבחון את המקור לדברים המתהווים בגוף ובאפשרות לראות סימנים מוקדמים למחלות טרם שהן באות לידי ביטוי חיצוני-סימפטומטי.

הגופים ומבנה ההילה
הסתכלות חיצונית על אדם, על גופו הפיסי בלבד, אינה מאפשרת לעזור לו להבריא, לשם כך יש לראות את שאר הגופים היוצרים את המכלול השלם.
מסביב לגופו הפיסי של אדם מצוי ”הגוף האתרי” זהו הגוף הנראה בצילום הקירליאן. בגוף האתרי משתקפת בריאותנו.

ההילה שלנו מורכבת משבעה גופים המשולבים זה בזה והקשורים לשבעה מרכזי אנרגיה בגוף.  מרכזי האנרגיה מכונים: “צ''אקרות”.
כל מרכז אנרגיה ניזון מצבע מסוים, רוטט ומקרין צבע זה. גוון הצבע משתנה עם התפתחותו של האדם
ואלה הגופים:
• הגוף הפיסי קשור למרכז האנרגיה הראשון המצוי בתחתית עמוד השדרה, צבעו אדום
• הגוף האסטרלי מרכזו מתחת לטבור, צבעו כתום והוא אחראי על החיוניות שלנו
• הגוף המנטלי התחתון מרכזו מעל הטבור, צבעו צהוב, והוא אחראי על הנפש
• הגוף המנטלי העליון מרכזו באנרגיית הלב, צבעו ירוק, והוא אחראי על הרגש
• הגוף הסיבתי, קשור למרכז אנרגיה המצוי בגרון, צבעו כחול, והוא אחראי על היצירתיות
הגוף האינטואיטיבי, מרכזו בעין השלישית בנקודת המפגש שמעל הגבות, צבעו אינדיגו, והוא אחראי על האינטואיציה ועל ההשראה
• הגוף הרוחני, קשור למרכז אנרגיה הממוקם מעל לראש, צבעו סגלגל, והוא אחראי על הרוחניות/

ניתן לאמן את העין לראות את הילה בכללה בצורה שונה מזו הנראית בצילום.
בצילום הקירליאני ניתן לראות את ההילה בצילום מדעי פשוט. הצילום מאפשר לזהות את החסימות האנרגטיות (על-פי קריאת הסימנים המופיעים בצילום) ואת הקשר בין מערכות הגוף והנפש השונות. הכול משתקף בצילום באופן מאוד רחב, מדויק, מעמיק וכולל. אפשר גם להראות למטופל עצמו, סימנים שונים ושינויים הבאים לידי ביטוי בהילה אחרי טיפול.

כיצד ייראה צילום קירליאני במצב אופטימלי וכיצד יראה צילום שאינו מאוזן?
קיימים שלושה מצבים בסיסיים בצילום ההילה, שלושת האחרונים מעידים על חוסר איזון אנרגטי:

1. במצב אידאלי, ההילה (קורונה) נראית כמו שמש וקרניים סביבה.

2. מצב אנדוקריני: אין הילה, האנרגיה מופנמת לתוך הגוף, הסתגרות. מצב זה מעיד על מתחולל חוסר איזון הורמונלי.

3. מצב טוקסי (רעיל): מסביב להילה יש כתמים שחורים. מצב זה  מעיד על דלקת או על תהליך רעיל כלשהו המתרחש בגוף.

4.מצב דגנרטיבי: מצב ירוד שבו איבדו התאים מחיוניותם, והאנרגיה שלהם אינה כמו בייעודה המקורי.

הסתכלות חיצונית על אדם, על גופו הפיסי בלבד, אינה מאפשרת לעזור לו להבריא. לשם כך יש לראות את שאר הגופים היוצרים את המכלול.

וכאמור מכשיר כזה יכול לשמש מכשיר מדידה לחוסר איזון אנרגטי בגוף ולכל מה שקשור למחלות מסוגים שונים.

תוצאות הטיפול באמצעות הנוסחאות הנל שנבדקו על ידינו

נבדקת אמספר צילום: 732 לאחר הקלף הראשון: 735 ואחרי הקלף השני: 746. שאר הצילומים הינם של כפות הידיים. צילומים נעשו לפני אמירת הנוסחאות, כ-2 דקות לאחר קבלת הנוסחה לטסט, כ-10 דקות לאחר קבלת הנוסחה לרפואה של מחלת הסרטן.

כאמורמטרת הטיפול היא לתת כלי משלים לרפואה של מחלת הסרטןחיזוק שדות אנרגיה על ידי תכשיר אנרגטי ובחירת תכשיר שיפעל שמחלה לא תחזור חלילה בעתיד.

השוני בין הצילומים הוא בדברים הבאים:

המוקד המרכזי אפשר לראותו בזרת השמאלית, בשעה שש באגודלים בשתי הידיים, וכן באזורים הקשורים לאזורים לימפטייםמה שמעיד על מוקד הקשור ישירות לעברה הפתולוגי של הנבדקת. ניתן להשוות את המוקדים בזרת הן בשמאל והן בימין וכן באגודלים. ניתן להשוות עם המפה הטופוגרפית.

בצילום לאחר קבלת הנוסחה לטסט אפשר לראות את השינוי באזורים. ניתן לראות פתיחה אנרגטית וכן את ההתפרצות האנרגטית בעיקר באגודל השמאלי.

ההבדל המהותי ביותר קוטר הכתרים נראה עגול יותר באופן כללי, מה שמראה על זרימה תקינה ואיכותית יותר של אנרגיה.

ואילו הצילום השלישי: מעיד על איזון משמעותי לאחר קבלת הנוסחה לרפואה של מחלת הסרטן והשפעתה של כעשר דקות.

בין הצילום השני לשלישי ההבדל הוא בזרימת הלימפה הטובה ביותר, גם בגוף האתרי והן במישור הפיסי.

בנוסף אפשר לראות צילום לפני קבלת הנוסחה לרפואה של מחלת הסרטן ואחרי קבלת את כף היד השלמה וגם בה ניתן לראות את השינוי המשמעותי וההבדל הגדול שנוצר לאחר קבלת הנוסחה.

אפשר להגיד שהתחיל תהליך של שינוי מהותי אצל הנבדקת שיבוא לידי ביטוי בעתיד.

נבדקת במספר צילום: 738. אחרי הקלף: 741 צילום כף היד לא יצא באיכות הדפסה.

הצילומים נעשו לפני קריאת הנוסחה ואחריה. צילום שני נעשה בערך כ-4 דקות לאחר הצילום הראשון.

כאמורמטרת הטיפול היא חיזוק שדות אנרגיה על ידי תכשיר אנרגטי ובחירת תכשיר שיפעל כך שהמחלה לא תחזור חלילה בעתיד.

השוני בין שני הצילומים הוא בדברים הבאים:

בצילום זה נראה מוקד בשתי הזרתות וכן באגודלים בשעה שש, וכן באזורים הלימפטיים. במקרה זה קיימת כריתת האיבר. לאחר קבלת הנוסחה אפשר לראות פתיחה של היקפי ההילה במימדים משמעותיים ומרשימים במיוחד. כלומר אפילו שהאיבר עצמו חסר, במישור האנרגטי הפתיחה היא משמעותית ונראית לעיין.

סיכום

בדוגמה שלפנינו אפשר לראות צילום של שתי נשים לפני קבלת הנוסחה ולאחריה.

ניתן לראות שלאחר קבלת הנוסחאות נמצאו שינויים בגוף האתרי, שהם קודמים לשינויים בגוף הפיסי. לכן אפשר להגיד שהתחיל תהליך של שינוי מיידי. שינויים אלה מחלחלים לאיטם אל הגוף הפיסי, דרך מערכת המרידיאנים.

גם אדם שלא למד לקרוא צילום קירליאני, יוכל להבחין בשינוי שחל ברמה האנרגטית. השינוי הוא כל כך מהיר וכל כך גדול שאין ספק שההשפעה של קבלת הנוסחה היא רבה. אין ספק שקיימת פתיחה אנרגטית משמעותית, במיוחד אצל נבדקת א. היינו כאשר צילמנו אחרי קבלת שתי נוסחאות כולל נוסחה לרפואה של מחלת הסרטן.

כדאי היה לעשות מחקר מקיף יותר עם כמות גדולה יותר של אנשים כדי לראות את כמות השינויים ולאורך זמן. כל זאת כדי לתעד שינויים באנרגיות המעוגנות במערכת המרידיאנים. כל זה, מבטיח פוטנציאל טיפולי לרופאה משלימה.

אדוארדו זבה, הומאופת, בוגר מכון מנדל, תלמידו האישי של פיטר מנדל.הוסמך גם ללמד רפואה אזוגטית לאנשי מקצוע. כ-20 שנים מטפל בריפוי משלים אירופה, בדרום אמריקה, בהודו וכיום במרפאה בת”א ובתל מונד.

________________________________

בס”ד

לכבוד קליניקה לרפואה משלימה ”גן ישראל” לפי שיטת מכון חיים ”נשמת ישראל” ולכל המעוניין                                                                                                                       10.06.2012

חוות דעת

מרכז רפואי של ד”ר אילן זמיר ערך מחקר כדי לקבוע את היכולת של פורמולת מכון החיים לספק אפקט טיפולי

המחקר נערך באמצעות שיטת הטסט ווגטו(ביו)רזוננסי IMEDIS-ART על פי הנחיות No.99/96 של המשרד הבריאות של רוסיה במכשיר ”MINI-EXPERT-D” המאושר לשימוש על פי האישור של השירות הפדרלית של רוסיה לפיקוח על הבריאות ולפיתוח חברתית (No.FS 022a3065/0415-04 מ-8 ביולי, 2004).

אודות השיטה: אורגניזם חי וכל מערכותיו מקרינים גלים אלקטרומגנטיים חלשים במגוון רחב של תדרים. לכן, כאשר  משדרים גלים האלקטרומגנטיים חלשים בתדר דומה על ידי המכשיר חיצוני (אם יש לגוף גלים בספקטרום זהה),  זרמי אנרגיות של המערכות הגוף הרלוונטיות – מגיעות למצב התהודה. שינויים אלה ניתנים למדידה.

כאשר מבצעים ברציפות בדיקת ספקטרום תדרים שונים של האורגניזם באלגוריתם מסוים, ניתן לקבל מידע מפורט ומדויק אודות גורמים או תהליכים מסוימים.

באמצעות סולמות מיוחדים ניתן להגדיר את התכונות של האורגניזם כולו, של  האיבריו ומערכותיו השונים, ואז לבחור טיפול האופטימאלי והמותאם ביותר למטופל מסוים, הן בתחולה והן במסגרת יכולות הגוף לקבל את הטיפול.

כמובן שלכל מטופל מסוים בזמן טיפול מסוים יש צעד התרפי האופטימלי משלו. ספקטרום התדרים (הגלים) מאפיין  האובייקט ייחודי כמו טביעת אצבע, לכן נדרשת הבחירה של טיפול עבור כל המטופל בנפרד. יש לציין שגם, כאשר קיימת תרופה למחלה ספציפית, תרופה זאת לא תמיד מתאימה למטופל מסוים.

על פי שיטה הנ”ל בוצעו בדיקות של הנוסחה המוצעת על ידי ״מכון חיים״ על מנת לקבוע אפשרות שימוש בה למטרה רפואית.

נבדקה השפעת הנוסחה הן לגבי יכולתה פוטנציאלית והן לגבי השפעתה מעשית בפועל. נוסחה הייתה מתאימה לנבדקים והבדיקה הוכיחה יכולת השיטה להשפעה רפואית. השפעתה הייתה חיובית הן לגבי תוצאות כלליות בכל הגוף, הן לגבי אינדיקטורים פסיכוסומטיים בודדים.

בהקשר לאמור לעיל, אשמח לפתח תכנית משותפת על מנת להמשיך מפורט יותר ולטווח ארוך את המחקר של אפשרויות טיפוליות של נוסחה זו כגורם טיפולי עצמאי ו/או ככלי תמיכה לטיפול ראשוני.

בברכה

ראש המרכז לרפואה משלימה

ד”ר א.זמיר (MD) רופא הומיאופט

________________________________

בסד

מתוך הראיון עם ר‘ ישעיה ברוסילובסקימומחה לאבחון וריפוי באמצעות תדרים אלקטרו-מגנטיים, ראש קליניקה לרפואה משלימה "עזרתון"אלקטרומגנטיים. (12/2011)

שי’ ברוסילובסקי בהיותו בוגר בית הספר בן 17 נרשם באוניברסיטה של ​​קייב, בפקולטה של קיברנטיקה. אבל עד מהרה גלגל הגורל הביאו למחנה קיץ של חב”ד. שם הוא החליט לעזוב מקצוע טוב כדי להציל את היהדות שלו, את הנשמה שלו. שי’ החליט לעזוב את האוניברסיטה וללמד תורה בישיבה. כתוצאה מכך, לאחר מספר שנים של לימוד במוסד דתי גבוהה – ישיבה בישראל, שי’ הפך להיות מתכנת טוב בחברה גדולה, ויחד עם זאת,איש מפורסם בציבור הקוראים דוברי רוסית ומתרגם של מאמרים וחומרים רבים הקשורים לתורה ולחסידות. לפני כמה שנים, הקים והיום מוביל בהצלחה את המרפאה הישראלית לרפואה משלימה עזרתון.

תוצאות המחקר אודות פעולת הנוסחאות של מכון חיים – קטעים מתוך ראיון

התבקשתי לחקור את הנוסחה של המכון החייםומכיוון ועוד מילדות אני אוהב אקסטרסנסוריקה וגם יש לי מכשיר שיכול למדוד את זההסכמתי לערוך את המחקרהנוסחה מאוד מצאתה חן בעינייזה באמת מוסיף אנרגיהוכל זמן מכון חיים מייצרת נוסחה מושלמת יותר ויותר. (נוסחהיותר ויותר נותנת לאדם את החיות.

אנחנו לא עשינו הרבה מחקרים עם הנוסחאות של המכון החייםמדברים היודעים לנו.

נתנו לאנשים לנסות ואחד מהתוצאות מצוינות שסיפרו לנו האנשים שקיבלו מאתנו את הנוסחה – בלי כל דבר אחר – היה שיפור טוב מאוד של שינהאנשים התחילו לישון טוב יותרבנוסףאנשים הרגישו את עליית האנרגיההרגישו רוח אופטימית יותרזה מה שיצא מהמחקרים אלה קטנים שהצלחנו לעשות.

ברור כי זה נותן תרומה לשיפור של בריאות האדם ללא ספק. והם משתפרים כל הזמןבכל פעם הנוסחה נעשית טובה יותר ויותרואני מאמין שיבוא היום שנוסחה תהיה מביאה רפואה מיידית לאדם!

________________________________

בס”ד

דווח של בדיקה קצרה של התמונה שבאמצעותה נגלית אנרגיה חיובית שהוצגה לבדיקה עצמית של כל המעניין. (אחת מהגרסאות הקודמות של התמונה).תרגום מרוסית. בסוגריים מרובעות – הסבר של מתרגם.

הבדיקות בוצעו על ידי יועץ מוסמך (מוסקבה 2012) פרפסיכולוגית Dilyanna (דיליאנה)

Dilyanna היא יועצת במספר אתרים. המכתב מבקש אימות נשלחה למומחים באתר, בעת שבין יותר מ -800 מומחים באזוטרי Dilyanna הייתה בין 50 ראשונים.

להלן ההעתקים מתורגמים (מתוך התכתבות בצ’אט של אתר המומחים) מתשובות של דיליאנה ”באון-ליין” תוך כדי הבדיקה ומסרים קצרים על תוצאותיה.

parapsychologist — Dilyanna

06.12.11 11:55:15

התחילה לבוא אנרגיה

parapsychologist — Dilyanna

06.12.11 11:55:21

חיובית

parapsychologist — Dilyanna

06.12.11 11:56:20

מציב את הצינור [רוחניבמקוםאני לא יודעת לפעם אחת או באופן קבועיהיה צורך לבחון שוב מאוחר יותר.

סיכום

מן התמונה עם חינניות באה אנרגיהשמשפיע על הצאקרות וגופים רוחנייםבאמת יש רצון לשתותתמונה תפורה” [טמונים בה תכונות מיוחדות] – מרגישים את זה מייד.

________________________________

בסד

Rabbi Yehuda Vilensky (Travinsky) graduated in 1992 from the Rabbinical College of America in Morristown, NJ. In 1996 he received a master degree in philosophy of medicine from the State Academy of Maimonides, Moscow, Russia. In 1999 he received a certificate for practicing acupuncture from Su Jok Academy, Moscow, Russia

Rabbi Vilensky taught courses on various Jewish themes including Kabbalah in New York and New Jersey synagogues. He also lectured in seminars around the world including the United States, Canada, Israel and Russia

Currently Rabbi Travinsky resides with his family in Israel, where he holds a spiritual and distant healing practice

Feedback

31.07.2011

To whom it may concern

.I’ve tested Positive Energy formula

I can tell that it makes strong initial positive influence

and I can recommend it for prolong testing for it’s healing effect

.I think it may show essential results

Yehuda Vilensky

,Master in Philosophy of Medicine

,Acupuncture therapist

Bioenergy healer

________________________________


חוות דעת

04.09.2011

בדקתי את ההשפעה של נוסחאות ותמונותומצאתי השפעתן חיוביתנותנת אנרגיה ומצב רוח חיובי בצורה בולטת.

יש להן גם תכונות של חיזוק כלל בריאותי ושל ריפוי.

יהודה וילנסקי – טרווינסקי

מגיסטר של הפילוסופיה ברפואה

המטפל בדיקור סיני

________________________________

בס"ד


המלצה של מר דוד קרוויץהיום – שדרן בחיר ברדיו בלגי לדוברי רוסית

התזה קצרה בעלת עצמה של אנרגיההרגש כאילו אתה שוחה בבריכה מלאה שמפניההבועות פורצותומזה כיף ומהנה.

פיהוק שבדרך כלל מלווה ניקוי אנרגטיעיניים דומעותכאילו מהתרגשותזה קורה בזמן התפילהאו כאשר אתה מקשיב לתורה ב"התנודות הנכונות.

עקצוץ קל בקצות האצבעותמלווה בתחושה של קלילותכמעט ללא משקלבזמן של פתיחת התמונה עם רישוין בידיים – אפילו הלב קצת דאב.

יש סימנים אופייניים של הוספת האנרגיה.

David Kravits

________________________________

בס"ד

23.06.2011

דוח של מחקר [נוסףשנערך על ידי שלמה ברוךבעל המכון "הילה שלי"

להלן תוצאות האבחון של הילה וצ''קרות לפני ואחרי אמירת הנוסחה.

ראשית כל אני רוצה לציין, שאבחון אינו רפואי, לכן אין להשתמש בו לשום מטרות רפואיות בשום פנים ואופן!

לפני הצילום הראשוני ישבתי מספר דקות באופן רגוע.

ביצעתי את הצילום.

אלה תוצאות הצילום לפני אמירת הנוסחה:

בהילה ישנם ארבעה אזורים עיקריים אליהם מתייחסת המערכת-הילה מרכזית, דומיננטית, הילות בצד ימין ושמאל של הגוף והילה מעל הראש.

הילה, כפי שרואים את זה בצילום , בצבע תכלת – גם מעל הראש, גם הילה מרכזית וגם בצד שמאל של הגוף. הילה בצד ימין של הגוף סגולה.

מצב האנרגטי מבחינת הצ''קרות

ישנן שבע צ''קרות בסיסיות בגוף האדם.

ראשונה – צ''קרת הבסיס ממוקמת בקצה עמוד השדרה. צבע טבעי-אדום. זאת צ''קרה של הישרדות היומיומית.

בצילום הצבע אינו אדום, היא קטנה מהגודל הרגיל וצורתה אינה עגולה, זה מעיד על חוסר אנרגיה. אפשר ליחס את זה לעייפות פיזית עקב שעת הצילום המאוחרת.

רמת האנרגיה בגרף : 20

שניה – צ''קרת הטבור ממוקמת כשתי אצבעות מתחת לטבור ומעבירה לגוף אנרגיה של יצירתיות ותעוזה. צבע טבעי-כתום. לפי הצילום הצ''קרה כתומה, אך צבע חלש והיא קטנה מהרגיל.

רמת האנרגיה בגרף : 30

שלישית – צ''קרת מקלט השמש אחראית על העברת אנרגיה של שליטה בחיים על כל היבטיה. צבע טבעי-צהוב.לפי הצילום צבע הכן צהוב, אבל חלש ולא ברור, הצ''קרה קטנה מהרגיל.

רמת האנרגיה בגרף : 30

ראוי לציין, ששלושת הצ''קרות הראשונות מהוות מערכת אנרגטית אחת-הן מעבירות אנרגיה לתפקוד

הפיזי היומיומי. שלושתן במצב של חוסר אנרגטי ברגע של הצילום.

ארבעת הצ''קרות הבאות מחברות את גוף האדם לאנרגיות רוחניות, מנטליות.

רביעית – צ''קרת הלב – רגשות.

צבע הטבעי-ירוק. לפי הצילום הצ''קרה גדולה.גדולה מידי אפילו, אבל בצבע ירוק כמו שצריך להיות. זה מעיד על "בריחה" של אנרגיה.

רמת האנרגיה בגרף : 40

חמישית– צ''קרת הגרון –תקשורת וקומוניקאציה.אנרגטית היא קשורה לצ''קרת הלב.גם היא גדולה מידי, צבע טבעי-כחול.

רמת האנרגיה בגרף : 50. גם פה ישנה "בריחה" אנרגטית.

שישית – צ''קרת העין השלישית –אינטואיציה.צבע טבעי-סגול.

רמת האנרגיה בגרף : 60. צ''קרה מפותחת.

שביעית – צ''קרת הכתר –תקשורת עם הנשמה. צבע טבעי-לבן.

רמת האנרגיה בגרף : 30

גרף גודל הילה (לא מדובר בממדים פיזיים) AURA SIZE.

גרף מראה את רמת ההשפעה על הסביבה,עד כמה אדם מוכן להוביל אחריו ולנהל אנשים אחרים.

נתון בגרף : 60

גרפים נוספים

גרף הרוגע – עמודה הכחולה מראה טמפרטורת החדר(היה די חם), עמודה הירוקה מראה את מצב הרוגע/לחץ. מעל 110 – מצב רגוע ומאוזן. לפי הגרף : 114. מצב מצוין.

מימינו :גרף גוף-תודעה-רוח-שליש לכל אחד. מצב מאוזן.

ENERGY LEVEL גרף מצב האנרגטי

הנתונים בין 600000 עד 800000. מצב חיובי בהחלט.

גרף הרגשות (אמוציות ) – סינוסואידה סבירה. מצה האנרגטי בסדר.

גרף של מצב הרוח – החץ נוטה ימינה- מצב הרוח טוב, רגוע.

גלגל הצבעים –שני החצים אחד על השני-מראה על איזון בין גוף לנשמה. כאשר החצים מתרחקים אחד מהשני – האיזון הופר.

גרף האחרון – מראה רגיעה או לחץ נפשי

מעל 5 – מצב רגיעה גבוה.בזמן הצילום הנתון : 18

אלה תוצאות הצילום אחרי אמירת הנוסחה

ישבתי מספר דקות באופן רגוע, אמרתי את הנוסחה, ישבתי עוד כ-10 דקות באופן רגוע אפילו בלי לקום מהכיסא, ביצעתי את הצילום, ואלה התוצאות לאחר אמירת הנוסחה.

צבע הילה : השתנה לשילוב בין כחול עמוק לסגול. לפי הניסיון שלי, בחלק גדול מהמקרים שינוי כזה לא אופייני במצב כאשר אדם לא מבצע שום פעילות פיזית . כאן קרה איזה שהו שינוי באנרגיה.

(אני לא מביע שום דעה על הנוסחה, אלה מעביר את משאני רואה על המסך)

מצב האנרגטי מבחינת הצ''קרות

ראשונה – הפכה להיות אדומה והרבה יותר ברורה

רמת האנרגיה בגרף : 40 – צמיחה של 20 נק''.

שניה – הפכה להיות הרבה יותר ברורה וכתומה, גם הגודל התאזן.

רמת האנרגיה בגרף : 60 – צמיחה של 30 נק''.

שלישית – כמו שתי הקודמות-גדלה ויותר ברורה, צבע טבעי.

רמת האנרגיה בגרף : 40 -צמיחה של 10 נק''.

רביעית – התאזנה קצת מבחינת הגודל, צבע טבעי.

רמת האנרגיה בגרף : 40 – ללא שינוי אנרגטי.

חמישית – התאזנה בגודל.

רמת האנרגיה בגרף : 60 – צמיחה של 10 נק''.

שישית – ישנה ירידה של 10 נק'' באנרגיה.

שביעית – הפכה להיות הרבה יותר ברורה ולבנה.

רמת האנרגיה בגרף : 80 – צמיחה של 50 נק''.

גרף גודל הילה (לא מדובר בממדים פיזיים) AURA SIZE.

גרף מראה את רמת ההשפעה על הסביבה,עד כמה אדם מוכן להוביל אחריו ולנהל אנשים אחרים.

נתון בגרף : 60 – ללא שינוי.

גרפים נוספים

גרף הרוגע – עמודה הכחולה מראה טמפרטורת החדר (היה די חם), עמודה הירוקה מראה את מצב

הרוגע/לחץ. מעל 110 – מצב רגוע ומאוזן. לפי הגרף : 119. מצב מצוין. צמיחה של 5 נק''.

מימינו :גרף גוף-תודעה-רוח- המאזן השתנה לטובת הרוח : 50 רוח, גוף ותודעה – 25 כל אחד.

ENERGY LEVEL גרף מצב האנרגטי

הנתונים בין 700000 עד 900000

מצב חיובי בהחלט, ישנה צמיחה בנתונים

גרף הרגשות (אמוציות) – סינוסואידה סבירה. מצה האנרגטי בסדר

גרף של מצב הרוח – החץ נוטה ימינה – מצב הרוח טוב, רגוע

גלגל הצבעים – החצים מתרחקים אחד מהשני – האיזון הופר, כנראה כתוצאה מכניסת אנרגיה כלשהי

גרף האחרון – מראה רגיעה או לחץ נפשי

מעל 5 – מצב רגיעה גבוה. בזמן הצילום הנתון : 24 עם פריצה ל-25. מצב אנרגטי שמתאים

למדיטציה

בכבוד רב

שלמה ברוך

________________________________

בס"ד

דוח מקוצר של המחקר [ראשוןשנערך על ידי שלמה ברוךבעל המכון "הילה שלי"

בעקבות פנייתך ולפי הסיכום בינינו פעלתי לפי מה שכתוב ברישיון ששלחת אלי ב06.06.2011. 

הצטלמתי על ידי המכשיר שמראה הילות וצ’קרות

תוצאת הצילום נקראת BEFORE

לאחר מכן אמרתי את הנוסחה כפי שהיא מופיע בדףישבתי מספר דקות והצטלמתי בפעם נוספת

תוצאת הצילום נקראת AFTER

בצילום הראשון רואים הילה סגולה במרכז ובצדדים, והילה בצבע תכלת מעל הראש. בצילום שנעשה לאחר אמירת הנוסחה רואים שצבע תכלת מופיע ברוב אזורי ההילה.

המערכת INNERACTIVE בנויה באופן כזהשהיא מראה שינויים באנרגטיקה של גוף האדםברוב המקרים שינויים כאלה מתרחשים אחרי פעילות פיזית מינימליתבמקרא הזה כמו שכתבתי קודםישבתי ולא ביצעתי פעילות כלשהיחל שינוי מסוים באנרגטיקה צבע תכלת שהופיע חלקית הפך להיות משמעותיהתווסף גודל הילה ואור לבן מעל הראש - דבר המעיד על רמה רוחנית גבוהה, וכן אור לבן התפשט סביב כל הראש – דבר חיובי בהחלט.

יצויין כי לאבחון רפואי לפי הילה יש לפנות לרופא מומחה בעשיית דיאגנוזה על פי צילומים וגרפים של הילה ואין לראות בדווח הנ”ל שום המלצה רפואית לשימוש בנוסחה הנ”ל.

בברכהשלמה ברוךבעל המכון הילה שלי

________________________________

בס"ד

סיכום של דוח אבחוני שדה אנרגיה

הוספות לסיכום של דוח הנרשם ע"י אילן דבשאמידע אודות עורך המחקר (לפי פרסומו באתרו)בכללי.

אאילן דבש

מרצה ובעל אתר "הילות", האתר שהיה בזמן כתיבת הדו"ח בין המובילים בישראל בתחום של צילומי הילות.

מספר על עצמו, כי במהלך חייו חקר את הקשר בין המציאות לרוחניות, למד קורסים בנושאי השפעת החשיבה על המציאות כגון: Silva Ultramind, EFT,NLP ועוד, בנוסף, כמנהל בחברות היי טק, עבר הכשרות ניהול ואימון אישי לעסקים, משנת 2004 חקר את השפעות שונות על ''הילת האדם'', על בריאותו ועל יצירת המציאות בחייו, הופיע בתוכניות טלוויזיה בערוץ 2, בערוץ 10 ובערוץ 25.

ב. כללי

תאריך המחקר – 7 בסיון ה''תשע"א – 09.06.2011

משתתפים – הנבדקים – 4

צילומים של ההילה נעשו

לפני ביטוי הנוסחה, לאחר כ 3 – 5 דקות לאחר קבלת הנוסחה, בערך 20 דקות לאחר

התבטאות של נוסחה. לפני צילום ראשון ושלישי חלק הנבדקים שתו מים. 2 מנבדקים באו למעבדה מבחוץ לפני כ-רבע שעה לפני תחילת עשיית הצילומים ושניים נמצאו במעבדה תוך זמן ממושך. בנוסף להנ"ל – נעשו צילומי הילה לשני הנבדקים דקה אחת לאחר הפעלת המכשירים (שברשות מכון חיים)

סיכום

ממבט כללי על הצילומים ניתן לומר שאכן הייתה השפעה כלשהי על השדה האנרגטי של המצולמים.

ייתכן מאוד שההשפעה הייתה אכן מהמוצר הנבדק.

קשה לומר בוודאות שאכן המוצר משפר את האיזון ו/או הבריאות של המצולמיםעם זאת ניתן לראות שישנה מגמת עלייה אחרי 20 דקות מרגע הניסוי.

אצל אלכס ניתן היה לראות את השיפור המשמעותי ביותר גם ברמה הגופנית אך יש לזכור שזה יכול גם לנבוע בשל אפקט פלסבו.

כדי למדוד את הדברים בצורה מדויקת יותר הייתי ממליץ להביא אנשים שלא קשורים למיזם ולבצע את הניסי עליהם כולל קבוצת ביקורת.

רשם

אילן דבש

________________________________

בס"ד

דו"ח הבדיקה של הנוסחהשנערכה במשך השבוע על ידי דמיטרי סבטובראש מכון הילה באירקוטסקרוסיה

יוני 2011

מי הוא?

דמיטרי סבטוב בעבר עבד באקדמיה למדעי הרפואה, עסק בפתוח של חידושים טכנולוגיים.

התמחות בתקופת הדוח: 

אזוטרי.

החינוך אזוטרי:

תעודת № 1118 רייקי – מערכת של ריפוי טבעי מיקאו אוסואי,

תעודת № 719 "קורס עיקרי פרקטי בבית ספר של מיכאיל רדוגה.

מהדוח

(יום א'' – התחברות לנוסחה)

לאחר חיבור לנוסחה צבעים של הילה נעשו קצת יותר נקיים, באו אנרגיות נקייות, אבל ההילה התכווצה מעט.

(יום ד)

לאחר ההתחברות, 14.37 באו אנרגיות נוספות, בגודל ההילה ירידה קלה. 14.48 הילה קיבלה מראה ראשוני. 14.59 עלו תנודות של צבע.

תצפיות

בזמן החובר לנוסחה מופיע זרם של אנרגיות "על". אם באותו זמן לעבוד עם התודעה, הזרם עולה רב פעמי

סיכום

על בסיס הניסויים לא ניתן לעשות את המסקנות הסופיות וזאת בגלל מספר קטן של בדיקות ומעקב של אדם אחד ולא קבוצה גדולה.

אבל ברור שניתן לומר כי כאשר אתה מתחבר לנוסחה אתה מתחבר לאנרגיות "עלחיוביותהמשפיעות על האדם בעדינות ובאפן חיובי.

 


 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים