נוסחת חיים למטפל/ת


מחפש/ת את המצווה ופרנסה בכבוד ביחד?! התחלת להרגיש היטב את האנרגיות וברצונך גם להתחיל לרפאות, אבל עוד לא למדת איך עושים את זה נכון וטוב? או אתה/את כבר מרפא אבל רוצה לעשות את זה יותר טוב ויותר על הבטוח? – בעזרת השם כאן תוכל/י לקבל את ההזדמנות הזאת.

איך זה עובד
 

לאחר 10 שנים של טרחה מרובה הצלחנו לייצר את התוכנה מאוד חכמה ויחד עם זאת די פשוטה בשימוש. 

והיא מאפשרת לכול אדם להתחיל לטפל באופן מיידי וברמה מאוד גבוהה, גם בלי ידע וניסיון הקודמים לכך.

אולי קשה להאמין אבל מוכח כי כל מה שצריך לעשות כדי לרפאות ברמה גבוהה ביותר, ניתן להסביר בשני משפטים בלבד: 

1. (לאחר טיפול המבחן והתשלום עבור השימוש במסלול טיפולי של התוכנה) להעלות על גבי המסך את הקובץ של הרישיון לשימוש בתוכנה (שהעתקת בשבילך), להגיד את המילים הכתובות על גבי הכפתור הגדול שברישיון, ולאישור דבריך לגעת בכפתור האמור.

2. כעבור 7 דקות להגיד: בטיפול זה אני בא/ה לטפל ב(שם ושם משפחה) ולגעת בכפתור 7 שברישיונך.
 

והטיפול שלך, באופן מיידי וברמה ממש טובה, מתחיל להיעשות! קשה להאמין?! - תנסה/י בעצמך

אודות נוסחת חיים

נוסחת חיים זאת תוכנה אוטומטית אוניברסלית, שמפעילה כמה מסלולים שונים, מאוד מועילים להרמוניה מושלמת של המשתמש בה עם היקום ומלואו, לחיבורו לאנרגיה חיובית בשיטה פרטנית ואם התאמה אישית, לחיזוק הבריאותו, לפיתוח כשרונותיו. וכן במידת הצורך היא מאוד עוזרת בריפוי.

התוכנה הזאת היא פרי מוצלח של עבודה גדולה וקשה במשך כ-10 שנים (וזה על בסיס המחקר הארוך מ-20 שנה). הפעילות המוצלחת שלה בגרסאותיה הקודמות כבר קיבלה את השבחים של המומחים ושל המשתמשים הרבים. 

בעזרת השם היום היא גם מאפשרת ליעיל באופן משמעותי ביותר את טיפוליו של המטפל. ומה שחשוב ביותר, זה שהשימוש בה על ידי המטפל עושה את טיפולו לא רק טוב ויעיל בשעת הטיפול, אלא והעיקר כי כל טיפול כזה נעשה טוב ומועיל למשך של זמן ארוך ועוזר להביא את המטופל לרפואה שלמה ומהירה.

איך זה נפעל? - תוך כדי הטיפול תוכנה זאת לא רק עוזרת למטפל לטפל בכוחותיו שלו עצמו אלא, וזה מאוד חשוב, היא גם עוזרת למטופל לנצל ולהגדיל את יכולותיו.

היא בונה אינטראקציה נכונה של מטופל עם היקום ופועלת את החיבור הנכון והמוצלח של המטופל לאנרגיות ''על'' חיוביות, בצורה חזקה ומועילה, ועם התאמה אישית ומדויקת לצרכי המטופל. ואפילו (גם אם זה עוד לא חלק רשמי בהבטחות של היצרן) עוזרת לשינוי המזל של המטופל!

בנוסף לכך ויחד עם זאת היא גם מגינה באופן משמעותי על המטפל עצמו - צעיר או ותיק כאחד - הן מההפסד של האנרגיה האישית שלו, הן מחיבור לאנרגיות בלתי רצויות במשך זמן הטיפול, הן והעיקר ממתן טיפול לא נכון עקב הטעות במשך אותו הטיפול.

יודגש כי היא לא מנטרלת את יכולותיו החיוביות של המטפל אלא מייעלת ואפילו מעצימה אותם בהרבה ובדרך נכונה.

 

מה צריך כדי לעשות את הטיפול המבחן ללא תשלום?

כל מה שצריך כדי לעשות טיפול המבחן, זה פשוט לקרוא ולקיים בצורה נכונה את כל האמור בהמשך של הדף הזה בהוראות לטיפול ראשון בלבד, וכן לקרוא את האמור באזהרות. 

לאחר מכן להעתיק את הרישיון לשימוש בתוכנה על ידי הלחיצה בקישור זה למחשב או לטלפון נייד שברשות המטפל ולשלוח את ההודעה כדלקמן לאימייל:


תוכן ההודעה: אני, שם, שם משפחה, אימייל, מסכים/ה עם אזהרות (הן בגין טיפול המבחן הן בגין כל טיפולים הבאים) ומבקש/ת להפעיל את הרישיון שלי לשימוש בנוסחת חיים לביצוע של שימוש ניסיוני.

אין צורך לחכות לתשובה, אלא מיד לאחר המשלוח של ההודעה האמורה ניתן להתחיל את השימוש ולאחר מכן לעשות את טיפול המבחן, וכל זה בהתאם לאמור בנושא "הוראות לטיפול ראשון בלבד" שבהמשך הדף . 

 

פסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.   

 

התרשמת לטוב ורוצה להמשיך לרפאות

 

לאחר התרשמות חיובית, מטפל ותיק יכול פשוט לשלם עבור מנוי קבוע או עבור טיפולים מסוימים. ומי שרק מתחיל - מוזמן לקורס קצר אבל מאוד קולע אודות השימוש בתוכנה. כמו כן נלמד על מיבנה אנרגטי של האדם במבט הקבלי. כמובן תמיד ניתן להשאיר פרטים לשיחה עם נציג שרות.

 

אודות הקורס – החשוב והיוקרתי

 

התרשמת לטוב ורוצה ללמוד ולקבל תעודה? תשלח/י לנו את הבקשה על כך ונציגנו יתקשר אליך ויזמין אותך לקורס הלימודים אצלנו, בו תוכל/י במשך 30 שעות אקדמיים בלבד לרכוש את המידע הבסיסית לגבי השימוש בנוסחת חיים במסלול הטיפולי שלה ובתכשירים שתומכים בטיפול זה, המינון של הטיפולים, והפאן הטכני האירגוני של הטיפולים. וכן כאמור לגבי מבנה אנרגטי של גוף האדם על פי הקבלה.

בסיום הקורס יינתן אישור יוקרתי לשימוש בתוכנה אוטומטית אוניברסלית "נוסחת חיים" במסלול טיפולי שלה ללא תשלום למשך 6 חודשים מיום של סיום הקורס (למטפל רגיל אישור כזה עולה 500 דולר לחודש פלוס 15% משכר הטיפולים עבור המטופלים מ-11 ומעלה שיטופלו באותו חודש באמצעות המסלול הטיפולי של התוכנה) ותעודת ההשתתפות בקורס, עם הנספח שמפרט את הדברים שנלמדו. ולאחר הגשת עבודה של 5-10 טיפולים תוכל/י גם לקבל תעודת הסמכה לטפל באמצעות נוסחת חיים במסלולה הטיפולי.

פנייתך להרשמה יש לשלוח לאימייל:


מחיר של הקורס 1500 ש"ח בלבד. מועד של הקורס לכל קבוצה ייקבע לאחר מילוי של כ-10 מקומות בקבוצה. מקום הקורס – בירושלים או בתל אביב. ניתן גם לקבוע קורס בצורה פרטני עבור 3500 ש''ח.

 

למטפל/ת עם הרישיון

 

ואם את/ה רופא או מטפל/ת מוסמך על ידי מכללה וכד', את/ה יכול להמשיך לטפל עם נוסחת חיים שלנו גם בלי צורך לעבור את הקורס. אבל תצטרך/י לשלם 500** דולר לחודש או 75** דולר לחודש עבור כל מטופל/ת שלך (ללא הגבלה במספר הטיפולים בו/ה) או 25** דולר עבור כל הטיפול. וכאשר בעזרת השם תירא/י את התוצאות - תסכים/י כי זה בכלל לא יקר אלא מאוד שווה!

 

אישור לשימוש בנוסחת חיים

 

 

הוראות השימוש במסלול טיפולי של התוכנה "נוסחת חיים"

שימ/י לב!

אתה/את בא/ה להשתמש בתוכנה נפלאה שהושקעו בה שנים של עבודה קשה כדי לאפשר את הטיפול שבצורה מקסימלית יהיה מועיל למטופל, וכן מגן על המטפל. כל הדברים הבאים נכתבו לא כדי להקשות אלא רק כדי ליעיל את הטיפולך ולכן חובה לקיים אותן במלואן.

הן עוזרות לא רק לעשיית הטיפול אלא גם לניהול נכון של תיק המטופל/ת. 

לתשומת לבך, הוראות אלה כלל לא קשות ודורשות רק ריכוז ועיון חד פעמי של שעה אחת. ובערת השם שעה זאת תעזר לך לאורך כל הדרך!

ומי שלא מקיים הוראות אלה הוא עלול לקלקל את הטיפול ותכנה טיפולית יכולה לשם הגנתו והגנת המטופל באופן חלקי לנתק אותו מהאפשרות לעשות את הטיפול באמצעות התוכנה.

 

הוראות לטיפול ראשון בלבד

 

1. לפני השימוש (בפעם הראשונה) חובה לקרוא בעיון את כל הטקסט הבא. כמו כן מומלץ לרענן את הזיכרון אודות התוכן שלו מפעם לפעם.

2. עוד לפני הטיפול הראשון למישהו אחר עליך להפעיל את התוכנה בשביל עצמך, ורק אחרי שיעבורו 3 שעות, תוכל/י כבר לעשות תיפול המבחן לאדם אחר.

3. כדי לטפל בעצמך יש לתפוס מקום נוח, להעלות את הרישיון שלך על המסך, להגיד את המילים הכתובות על גבי הכפתור הגדול שברישיון ולאישור של דבריך לגעת בכפתור האמור. יש להמשיך לשבת נוח בלי להתעסק כל דבר אחר משך 30 דקות. ולשתות כוס מים גדולה בלגימות קטנות.
לחכות עוד כמה דקות ולהוריד את הרישיון מן המסך.

4. במשך 2-3 שעות לאחר אותו שימוש הראשון בתוכנה יש להימנע מעבודה פיזית קשה, מטיפולים באחרים ומנסיעה מהירה!

5. לא חובה אבל מאוד מומלץ וכאמור מועיל לטיפולים הבאים לרשום את כל הקורות, רגשות ושאלות שלך שבשימוש הראשון הזה בתוכנה!

6. לאחר שקיימת את האמור בסעיפים 1 - 5 הנ"ל, תוכל/י לעשות פעם אחד את הטיפול למישהו אחר.

לשם כך תצטרך/י לקיים במדוייק את ההוראות לטיפול רגיל כדלקמן. רק במקום לשלם עבור הטיפול את הסכום של המחירון, תיקח/י 5 שקל (או את הסכום יותר גדול אחר), תרים/י אותם ותגיד/י "זה הכסף של התשלום לבעלים של תוכנה "נוסחת חיים" עבור השימוש שלי במסלול הטיפולי של התוכנה". ותשים/י את הכסף הזה בצד. 

מיד לאחר מכן תוכל/י לעשות את הטיפול הראשון שלך באמצעות התוכנה. 

(ואת הכסף עבור טיפול הראשון, ששמת בצד, צריך לתת אותו בהזדמנות לצדקה באחד מימי חול, בשעות היום, גם לאחר טיפול המבחן או טיפולים נוספים).

7. חובה לרשום כל הקורות (לרבות התרשמויות, הן שלך, הן של המטופל) שהיו בטיפול ראשון זה, ולשלוח את הרישום לאימייל שצוין בהוראות הבאות.

8. את ההוראות האמורות בקטע הבא של הסעיף הזה יש לקיים רק לאחר שהשתמשת בתוכנה לפחות פעם אחד. ואם עשית את הרשום בו קודם לכך, יש לבטל את הנעשה ולעשות מחדש.

כהכנה לעשיית הטיפולים הבאים (כאמור אחרי 3 שעות שלאחר טיפול עצמי) לפני כל טיפול במטופל/ת אחר/ת יש לפתוח אימייל מיוחד לטיפולים ולא להשתמש בו לדברים אחרים. לכל מטופל יש לפתוח תיקיה נפרדת. בנוסף יש לפתוח את התיקייה המיוחדת ולרשום בה במכתבים נפרדים את הרגשות מיוחדות של המטפל (אם יהיו כאלה) בזמן הטיפול

 

הוראות לטיפול רגיל

 

מטפל/ת היקר/ה!

לימוד בעיון של הוראות הבאות יכול לקחת ממך זמן מסוים, אבל זה רק מאמץ של שעה אחת, שיעזור לך לעשות את כל הטיולים הבאים בקלות ובפשטות ויחד עם זאת ביעילות רבה.

 

1. לאחר התשלום** עבור השימוש בנוסחה לצורך הטיפול במטופל/ת שבו/ה את/ה בא/ה לטפל כעת, יש להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון שלך לשימוש בנוסחה.
אם היום עוד לא קיבלת את הנוסחה לעצמך, יש לקבל אותה לפני ולא בנוכחות של המטופל/ת שבאת לטפל בו/ה כעת. אין להתחיל טיפול לפני שעברו כ-30 דקות לאחר קבלתך לעצמך של הנוסחה. ולכל טיפול הבא שבאותו יום אין צורך לקבל את הנוסחה מחדש.
אבל אם יצא לך בין קבלתך של הנוסחה לבין הטיפול שאת/ה בא/ה לעשות ויקוח עם מישהו/י או עשית את הדבר שאתה לא בטוח/ה בכשרותו או/ו ביושרו, יש לקבל על עצמך את הנוסחה מחדש טרם הטיפול שבאת לעשות. כי זה גם יחזיר חזרה את התקינות של האינטראקציה שלך עם היקום וגם יגדיל את היכולתך הטיפולית.   

1.1*. לפני הטיפול יש לרשום פרטי המטופל/ת ותלונותיו/ה (בתוך האימייל זה שפתחתם לצורך הטיפולים, בטיוטה של מכתב). אם יש בידי המטופל/ת חומר של אבחון קונבנציונלי או/ו הוראות טיפוליות – יש לצלם אותו ולצרף בקובץ המצורף לטיוטת המכתב האמורה. לאחר מכן יש לשלוח מכתב זה לאימייל האמור שפתחתם לצורך טיפולים (היינו לעצמו) וכן לאימייל info@lifeformula.name. לאחר הטיפול יש לפתוח תיקיה נפרדת לאותו/ה מטופל/ת ולהעביר את המכתב הזה לתיקיה שפתחת.

1.2*. חובה להודיע למטופל/ת כי חובה עליו/ה לאחר התחלה של הטיפול הראשון לנוח במשך שעה ולשתות תוך כדי אותה שעה כוס גדולה של מים. ובמשך 2-3 שעות לאחר הטיפול הראשון להימנע מעבודה פיזית קשה ומנסיעה מהירה! ואם אין לו ביום זה אפשרות כזאת – יש לקבוע טיפול  ראשון בזמן אחר!

לא חובה אבל מומלץ לקבל ממטופל/ת מכתב הסכמה לטיפול זה באמצעות נוסחת המטפל/ת בנוסח מצורף***. 

2. כדי לטפל יש לקיים פעולות הפאות:

2.1. להעלות על המסך את הרישיון שלך לשימוש בנוסחה (לכל טיפול יש לעלות אותו מחדש),

2.2. לשבת נוח, במרחק של מינימום 2.5 מטר משאר אדם, ולהגיד: "כעת אני בא/ה לטפל ב_____ " (לציין שם ושם משפחה של המטופל/ת).

2.3. לגעת בכפתור עם מספר 7 שבשורה עליונה של כפתורים קטנים.

זמן מומלץ לטיפול (לאחר לחיצה בכפתור 7) הוא 59 דקות. אבל ניתן גם לקצר את הזמן (עם קבעת זמן אחר לפני תחילת אותו טיפול). לשם כך עוד לפני לחיצה על כפתור 7 בנוגע לאותו טיפול יש לאחר אמירת שם ושם משפחה של המטופל לציין כי טיפול זה יהיה משך כך וכך דקות. ואסור בהחלט לשנות את הזמן של הטיפול לאחר שקבעת אותו. (קביעות זה של הזמן מחייבת רק בנוגע לאותו טיפול ספציפי ולא בנוגע לטיפולים אחרים).

לחכות 59 דקות או זמן אחר שקבעת לאותו טיפול. 

(יש עוד כמה אופציות של פעילות חזקה ומועילה ביותר אבל יש ללמוד אודותם אצלנו כדי לדעת איך להשתמש בהם בצורה נכונה).

3. ככלל אין לעשות טיפול יותר מ-59 דקות.

4. אם הטיפול נעשה בנוכחות של המטופל/ת (ולא בשלט רחוק) יש להיות בזמן הטיפול במרחק של לפחות 2.5 מטר מהמטופל/ת. וכל המטופל/ת חייב/ת להיות במרחק של לפחות 2.5 מטר משאר אדם במשך זמן הטיפול, גם אם טיפול נעשה בשלט רחוק והוא נמצא בביתו. אי קיום של זה עלול להפחית וגם באופן משמעותי את היעילות של הטיפול.

5. לאחר כל טיפול יש להוריד מהמסך את תמונת הרישיון שלך.

לאחר זה מומלץ אבל לא חובה לחכות ללא פעילות במשך הזמן שלקח הטיפול פלוס 5 דקות (אבל מותר באותו זמן לדבר עם המטופל/ת ולרשום במחשב את פרטי הטיפול. כמובן מומלץ מאוד לרשום רגשותיו הראשונות של המטופל/ת. יחד עם זאת צריך לדעת ולזכור להסביר כי לא כל אחד מבחין בכל השינוים בו ברגע שנעשה לו טיפול אנרגטי). 

כגון אם לצורך הטיפול נגעת בכפתור 7 ב-12.30 ולאחר הטיפול של 59 דקות הורדת מהמסך את הרישיון, שבאמצעותו טיפלת במטופל/ת זה/זאת, ב-13.34, – יש לחכות ללא פעילות אקטיבית ורצוי ללא דיבורים עם אנשים אחרים (חוץ למטופל כמובן אבל גם איתו לא להאריך יותר מדי) וכמובן ללא טיפול נוסף במשך לפחות עוד 65 דקות.

אבל אם יש תור לטיפול הבא שכבר נקבע או יש צורך לעשות טיפול דחוף גם למישהו/י אחר/ת אז אין צורך לחכות את כל הזמן הנ''ל אלא מספיק לעשות הפסקה מינימלית.

אבל כאמור חובה להוריד את הרישיון שלך מהמסך לאחר כל טיפול. ולהעלות את הרישיון שלך לכל טיפול מחדש. וחובה לעשות את ההפסקה המינימלית האמורה. ומי שלא מקיים את ההוראות האלה עלול לקלקל את הטיפול הבא, ותכנה טיפולית עלולה באופן חלקי לנתק אותו מעשייה של טיפול הבא באמצעותה.

6. אם היו לך רגשות מיוחדות בזמן הטיפול (כגון הרגשת שהרבה אנרגיה עוברת דרכך, התעייפת במיוחד לאחר הטיפול וכו') – מומלץ לרשום אותם באימייל מיוחד שפתחת לצורך הטיפולים ולהעביר את ההודעה לאימייל: 


יש להעביר את המכתב הזה לתיקיה של אותו מטופל/ת בשם "הוראות נוספות".

7. לא יאוחר מיום לאחר הטיפול יש לדבר עם המטופל/ת ולרשום תגובותיו/ה בנוגע לתוצאות של הטיפול. יש לרשום אותם באימייל האמור שפתחת לצורך הטיפולים, ולהעביר את ההודעה לאימייל:


יש להעביר את המכתב הזה לאותה תיקיה שפתחתם לשם הטיפול באותו/ה מטופל/ת. אין להשיב מיד למטופל/ת על תגובותיו שלא ברורות לך אלא לרשום אותם ולהגיד לו שתעבור שוב על הדיאגנוזה שלו ותחזיר לו תשובה. 

מי שאין לו אפשרות לרשום את זה באימייל צריך לסדר תיקיית נילון נפרדת בנוגע לכל המטופל/ת, לרשום את הפרטים ולהעביר אותם בפקס 02-9997703. ולאחר מכן לשמור אותם באותה תיקייה נפרדת.

 

המלצות למטופל/ת

 

1. אם מדובר על טיפול ''בשלט רחוק'', יש לדעת מתאי מטפלים בך ולהיות במרחק של לפחות 2.5 מטר משאר אדם במשך זמן של אותו טיפול.

2. לאחר התחלה של הטיפול הראשון לשבת נוח במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. במשך 2-3 שעות לאחר הטיפול הראשון יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנהיגה מהירה!

3. חשוב מאוד לרשום את כל השינוים במצב הבריאות עקב הטיפול ואם היו - גם תגובות של הגוף על הטיפול במשך הטיפול עצמו. זה חשוב במיוחד בנוגע לטיפול הראשון ורצוי גם בנוגע לשאר של הטיפולים. 

על מה יש להתרכז: שינוי במצב רוח, שיפור בראיה, שקיפות נעימה בראש, רעננות, חום נעים בחלקי הגוף, טעם מתחת בפה, כאב ראש לפני שתיית כוס מים כנ"ל, כאב באיברים שנפגעו בעבר, סחרחורות, התיבשות מיתרי קול ושיעול כו'. 

רצוי מאוד לשלוח מידע אודות האמור לאימייל:


מידע זה יעזור למטפל/ת שלך ליעיל את טיפולך.
 

תשלום

 

אם את/ה רופא או מטפל/ת מוסמך על ידי מכללה וכד'', את/ה יכול לטפל עם נוסחת חיים שלנו. ניתן לבחור מסלול התשלום הכי נוח לך וגם לשנות אותו לפי הצורך.

לשם כך מוצעים לך 3 מסלולי התשלום שונים. כגום לשלם מראש:

- 1500** דולר לחודש עבור כל הטיפולים שלך ללא הגבלת המספר של הטיפולים או

- 75** דולר לחודש עבור כל מטופל/ת שלך (ללא הגבלה במספר הטיפולים בו/ה) או

- 25** דולר עבור כל הטיפול.

וכאשר בעזרת השם תירא/י את התוצאות - תסכים/י כי זה בכלל לא יקר אלא מאוד שווה!

 
________________________________
 

* אי קיום של האמור בסעיף קטן זה לא מעקב את הפעלת הנוסחה אבל מומלץ ביותר לקיימו

 

** היינו לבחירתו/ה של המטפל/ת תשלום תקופתי (חודשי) עבור כל הטיפולים שלו/ה שבאותו חודש או תשלום עבור מספר הטיפולים במטופל מסוים במשך אותו חודש או עבור טיפול מסוים. כל המחירים הינם רק לגבי מטפל/ת אחד/ת שעבורו/ה שולם והוא/היא בעצמו/ה עושה את הטיפולים ולא עבור ראש קליניקה וכד' כדי שיחלק זכותו לכמה מטפלים אחרים. 

למסיימי הקורס של המכון שלנו אין חובה לשלם עבור הטיפולים שלהם עד לאחר חצי שנה מיום של קבלת התעודה על סיום הקורס.
 

*** טקסט ההודעה: אני, שם, שם משפחה, אימייל, יודע שטיפול בי ייעשה באמצעות מסלול טיפולי של נוסחת חיים, מסכים/ה עם אזהרות אודות הנוסחה האמורה ולהעברת מידע אודות הטיפול ליצרן של הנוסחה (כמובן בתנאי של שמירת סודיות בנוגע לכל המידע שהועבר)