לדף ראשי   מחקרים   שיטה   יצירת קשר
 

בעזרת השם תוך 20 שנה של מחקר ובתוכם 8 שנים של פיתוח יצרנים הוכחו לגלות את השיטה מדעית-קבלית ולייצר לפיה את את הכלי הנפלא - את נוסחת חיים ומכשיר עזר שלה - שבצורה די פשוטה וקלה ויחד עם זאת מאוד מועילה עוזר לך להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם כל היקום ואתך עמך כאחד. ובפרט מגלה את האנרגיות "על" חיוביות שמשפרות ומאריכות את החיים, מחזקות את הבריאות, ואם חלילה יש צורך, גם עוזרות לרפואה שלמה ויותר מהירה ולא רק של מחלה עצמה אלא גם של המקור שלה!

כלי זה פועל עם התאמה אישית לכל המשתמש/ת בו הן בבניית האינטראקציה הנכונה בינו/ה לבין היקום כולו, הן בבחירת אנרגיות ''על'' הכי מתאימות, הן בכמות של אנרגיות אלה.

יחד עם זאת מובן שגם כאשר יש כבר אוכל הכי בריא ומשובך - גם אז לומדים איך להשתמש בו בצורה הכי מועילה לשמירה ולהוספה של הבריאות (והיום לכל אחד כבר מובן כי לקבל אנרגיה בריאה זה בוודאי לא פחות חשוב מאוכל בריא!). ולכן דרך עולם היא שלצד מכוני מדע גדולים וחשובים שעסוקים בגידול וייצור של מוצרי המזון יש גם מכונים לא פחות גדולים וחשובים שעוסקים בלימוד ויצירה של כללי השימוש הנכון באותו מזון.

וגם אנחנו להוספת היעילות של נוסחת חיים האמורה הקמנו את המכון ישראלי בינלאומי לשימוש בה (ובמכשיר עזר שלה) בשם מכון למחקר יישומי של נוסחת חיים. מכון זה קיבל מהיצרן את המידע מכל שנות הפיתוח והשימוש המוצלח בנוסחה - מדיטתיבי, כלל בריאותי וכן בתור הכלי החשוב של עזר לריפוי - מתחילת הפיתוח שלה ועד לגירסתה המוצעת. לכן מטרתו העיקרית היא לא לבדוק את הנוסחה אלא לגלות לציבור של המשתמשים את דרכי השימוש האופטימלי והמועיל ביותר כדי בעזרת השם לעזור לכל אחד/ת להשתמש בה בצורה הכי טובה ויעילה!

נשמח להעמיד לשרותכם את את הנוסחה נפלאה זאת, קלה בשימוש ועם זאת מאוד חזקה ומועילה. ואנחנו בטוחים כי בעזרת השם היא תעזר לכל המשתמש/ת בה לזכות לחיים הרבה יותר טובים, בריאים, ארוכים ומאושרים.

בברכה, מכון למחקר יישומי של בנוסחת חיים

נוסחת חיים

- תעזור לחזק את הבריאותלהתרפאות ואפילו לשפר את הגורל ולזכות לחיים בריאיםשלמים ומאושרים. - תאפשר לעשות מדיטציה קבלית של הרמוניה בצורה מושלמת וברמה גבוהה ביותר מועילהנעימה וכשרה גם בלי ניסיון הקודם בכך.

זה אמת וכדאי לנסות 

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספר של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיוןאבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמתוגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינה בינונית – היו צוחקים עליואבל כ-50 שנה לאחרי זה כולם כבר ידעו שספינה גרעינית הכי גדולה מפליגה חודשים רבים דווקא עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיניואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את את הנס החדש המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכיםבלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכןאחרי כל זהכאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין קבלה לטכנולוגיות ואינטרנט הגענו לכך שאפשר ללחוץ על הכפתור שברישיון ועל ידי זה להגיע לאנטראקציה מושלמת עם היקום ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית וכך לשפר באופן משמעותי את החיים?  - אולי כדאי לנסות?!

מה זה?!

כאמור בעזרת השם לאחר שנים של טרחה מרובה הצלחנו לייצר את התכשיר שפועל את כל הנ"ל פשוט על ידי כך שמוציאים את הרישיון (כמובן בזמן תוקפומנרתיקו או מעלים אותו על המסךקוראים בו את המילים המודגשות ולוחצים על הכפתור שבוקשה להאמיןעברו על החומר של 10 מחקרים או תנסו בעצמכם

לקרוא על כל זה יותר

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

 רישיון לשימוש בנוסחת חיים

איך משתמשים?

אחד פעמי: כעבור 10 דקות לאחר התשלוםמדפיסים או מעתיקים למחשב או לפלאפון שברשותכם את תמונת הרישיון שבקישור למעלהאם העתק של תמונה מודפסשמים אותו בתיק לא שקוף.

מומלץ בכל יום:

תחליטוכמה זמן אתם מקציבים היום למדיטציהקחו מקום שנוח לשבת בותוציאו מתיק לא שקוף את ההעתק שלכם של תמונת הרישיון או תעלו על המסך של המחשב או של הטלפון נייד את ההעתק של הקובץ עם הרישיון שנעשה בשבילכם (שימו לב שלכל משתמש/ת חייב להיות העתק משלו/ה).

תיקראו בקול את המילים מודגשותלחצו בכפתור כחול ותהינו ממדיטציה קבלית טובהמאוד מועילה לחיזוק הבריאותנעימה וגם כשרהתשאירו את ההעתק המודפס או העתק שעל גבי המסך למשך 10-55 דקותאם תמונה מודפסתתחזירו אותה לתיק לא שקוף לאחר כל שימושוכך עד 3-4 פעמים בכל יום ויום.

רוצים מדיטציה קצת אחרתתכסו את הדף של הרישיון לכמה דקות ואחר כך שוב תגלו אותואפשר לעשות זה גם כמה פעמים

שימו לבאין להתעסק בזמן שקבעתם למדיטציה בשום דבר אחר (משך הזמן הוא לפי מה שהחלטתם אבל זמן שמומלץ הוא 25-55 דקות מלחיצה על כפתור מתאים)  

מומלץ להיות בזמן השימוש בנוסחה במרחק של 2.5 מטר** או יותר משאר אדם!

איך כמה משלמים?

מסלול למחקר או/ו לפרסום (מיועד למי שלבקשה או/ו באישור של מכון למחקר יישומי של נוסחת חיים משתתף במחקר אודות פעולתה של נוסחת חייםמחיר (מסובסדלצרכן: 1 דולר או שקל לשנה

מסלול רגיל מחיר (מסובסדלצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 1000 דולר לכל השנה.

אבל מי שאין לו/ה כעת הרבה כסף ורוצה להשתמש בנוסחה יכול/ה עבור החודש הקרוב לשלם כמה שהוא/היא רוצה ואת השאר לקבל בתור הצדקה של היצרן.

מסלול עזר לרפוי ללא חובת התשלום ע''י הצרכן. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חייםובנוסף במידת הצורך נפעלת הן באופן אוטומטי ע''י הנוסחה הן באמצעות כפתורים 6, 3 כדלקמן

(אבל יצויין כי הנחות הנ"ל ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת צדקהאלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שצריך עזרה!

יחד עם זאתיצוין כי בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה שנים של עבודה קשהלכן מן הראוישמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו יעשה זאתמחיר מלא הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה

ניתן לשלם דרך חשבון הבנק או בכרטיס אשראי בתשלום מוגן שמתבצע באמצעות החברה המובילה בעולם של תשלומים מוגנים - חברת פאי פאל.

לתשלום דרך הבנק בארץ - שם המקבל: החברה נשמת ישראל בע''ממס' חשבון 8278526 (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל'')

לתשלום באמצעות פאי פאל - יש ללחוץ על הכפתור הבא ''קנה עכשיו''

איך מוסיפים עוד אנרגיה שמחזקת את הבריאות ובמידת הצורך גם מאוד עוזרת לריפוי

אפשר גם להגדיל פי כמה את האפקט של פעולתה של הפורמולה לגילוי האנרגיה החיובית ולחיזוק הבריאותהיינו על ידי הגילוי של האנרגיה החיובית באמצעות המערכת החכמה שבאתר שלנושבעזרת השם פועלת באופן מועיל ביותר לחיזוק הבריאותאיך עושים את זה? שימו לבכל האמור כאן יש לעשות אך ורק על ידי בעל/ת הרישיון ולפי סדר האמור בלבדאחרת זה עלול לא לעבוד באופן חלקי או בכלל!

1. כאמוריש להעלות את הרישיון על המסך של מחשב או טלפון ניידלקרוא בקול את המילים ההמודגשות וללחוץ בכפתור הכחול הגדול שבשורה הראשונה.

2. לוחצים באצבע (בטלנייד שמסוג מתקדםאו בסמן (במחשבבכפתור שבשורה השנייה ועוברים לדף הפעלה שבאתרנו. (אם מחשב מעלה על המסך שאלה על המשך לוחצים (על ידי סמןבמסך של מחשב על הכפתור שכתוב בו Allow). גם אם טלפון נייד שלכם לא מאפשר העברה לדף אחר או אתם משתמשים ברישיון מודפס שלפניכםבכל זאת אתם לוחצים על אותו כפתור האמור ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

3. בדף שנפתח לוחצים בקישור ''להפעיל'' ועברים לדף עם תמונה של פנס שבתוך המרובהמשאירים מרובה זה על המסך ל-7-15 דקות (לחיזוק הבריאותאו ל-33-56 דקות (לרפואהונהנים מאנרגיה חזקה ביותר שפועלת לחיזוק הבריאות ולרפואה שלמה רפואת הנפש ורפואת הגוףמקלה על המחלה ועוצרת אותה!

שימו לבסדר הגעה לדף האמור עם התמונה הוא לפי האמור לעיל בלבדכמו כן אין להוריד את הקובץ של הרישיון מהמסך של מחשב או טלנייד לפני סיום הטיפולהיינו קובץ נשאר כאילו 'מתחתלתמונה שאליה אתם מגיעים.

4. כדי להוסיף עוד על ידי מצב מיוחד של הרמוניה עם היקום לוחצים על כפתור 4 (ללא צורך לעבור לדף אחר).

5. כדי להפעיל ריפוי מיוחד לוחצים על הכפתור ולא קמים ולא מדברים עם כל  אדם כמה דקות (וזה גם בלי לעבור לדף אחר).

 המכון שלנו מאחל לכם בעזרת השם את הבריאות האיתנה! 

 ______________________________________________________________

אם שילמתם לא באמצעות פאי פאל אז לאחר התשלום צריך לשלוח לנו את הודעת התשלום לדואר אלקטרוני info@lifeformula.name היינו הודעה רגילה בצורה כל שהיאהמכילה את שמךכתובת הדוא”ל שלך ופרטי התשלום.

למשל אנישםדוא”ל שלישילמתי על ידי בבנק דיסקונט סניף 85  200 $ עבור השימוש בנוסחה למשך חודשייםמסכים/ה עם אזהרות ומבקש/ת להפעיל אתה למשך זמן התשלום.

**כי לנוסחה יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע במשתמש/ת בה ובשאר אדםכגוןלאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיקואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ולא טוב לזה שכבר שבעכך גם אנרגיהיש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימתויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמותאם – ברגע שאדם בריא יהיה ליד אדם מטופל – תימשך לשם אנרגיה רפואית ושניהם יקבלו אנרגיה רפואיתדבר זה עלול להזיק לבריאוכדי להגן עליו תכנה עצרת כניסת האנרגיה הרפואית עד שאדם בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראהמהמטופללכן בזמן שמעבירים סדנא לשימוש בנוסחה אפשר להיות גם ל-20 אנשים באותו חדר  בלי להתרחק כלל (ואפילו זה עלול לעצר את החלק משמעותי של האנרגיה שבאה בהתאמה אישית). אבל בזמן שמוציאים רישיון או תמונה לשימוש בנוסחה רפואיתלמטופל רצוי להיות במרחק של 2,5 מטר משאר אדם.