English   По русски   עברית           

 

לנוסחת חיים / לריפוי מ''קורונה''

עוזר מאוד לרוגע ולמצב רוח טוב. וכן להקלה נפשית ומכאבי ראש! מייד ברמה גבוה! בלי צורך ללמוד. כשר.

ניסיון של שבוע ללא תשלום!

שלום!


אנחנו שמחים שבאתם לכאן!

אתם זקוקים למדיטציה אבל אין לכם זמן או אתם עוד 
לא יודעים איך להתחיל? אז הגעתם למקום הנכון. יצרנו את התוכנה, שתעזור לכם לעשות את המדיטציה ברמה גבוה, נעימה ומועילה, גם אם אין לכם בזה את הניסיון וידע כלל!

 

מה עושים בפועל כדי לעשות את המדיטציה על ידי הנוסחה שלנו? - זה ממש פשוט מאוד!


פעם אחת בלבד: מעתיקים את הקובץ הבא של הרישיון לנייד או למחשב שלכם

בכל יום (פרט לשבת וחג):

1. מתיישבים נוח. פותחים את הקובץ האמור עם ההעתק שלכם של הרישיון בנייד או במחשב.

2. אומרים את המילים שכתובים על גבי הכפתור (המצויר) שברישיון ולוחצים על אותו הכפתור.

וזה הכול! תוכנה שבנינו בשבילכם תעזור לכם לעשות את המדיטציה יפה, מועילה ונעימה למשך של כ-10 דקות.

רישיון לשימוש בנוסחת המדיטציה

רישיון לשימוש בנוסחת המדיטציה

רוצים להעריך את הזמן של מדיטציה מסוימת עד ל-20 או 30 דקות? צריך לפני התחלתה להגיד: בפעם הזה אני מקבל/ת את הנוסחה הזאת למשך 20 (30) דקות. (ואחרי זה להגיד את הכתוב על הכפתור ולגעת בו) 

קשה להאמין? - תנסו בלי תשלום ואפילו בלי השארת הפרטים!

לא צריך רק להאמין, אפשר לנסות. זה גם לא עולה כסף לניסיון וגם בלי שום התחייבות.

יותר מזה. בזמן של 24 שעות הראשונות אתם יכולים לעשות את המדיטציה אפילו 10 פעמים ואתם לא מעבירים לנו לשם כך שום פרטים שלכם (פרט לאימייל שממנו אתם שולחים הודעה על תחילת השימוש).

כל מה שצריך כדי להתחיל שימוש ניסיוני ללא תשלום, זה לשלוח הודעה הבא לאימייל harmony@theinstituteoflife.info או באמצעות התופס ליצירת קשר שלמטה.

אם טוב לכם, איך ממשיכים וכמה עולה מנוי?

ראיתם שזה עובד אבל רוצים עוד לנסות לזמן יותר ארוך וגם ללא תשלום? בבקשה! תשלחו לנו (בצורה חופשית) את האימייל על כך ותמשיכו עוד שבוע בלי תשלום.

השתמשתם עוד שבוע וראיתם שזה טוב לכם? יכולים להמשיך בתשלום סמלי של 5 שקלים למדיטציה אחת או של 100 ש''ח לחודש בלבד עבור כמות של המדיטציות שלכם שבאותו חודש ללא הגבלה.

ולאחר מכן עם תרצו לקבל הנחה של חצי מחיר, תשלחו לנו פידבק* של 10-15 שורות מה חוויתם במדיטציה הזאת ובמה היא עוזרת לכם, ותוכלו להמשיך ב-50 ש''ח לחודש כמה שאתם רוצים!**  

 

למשתמש/ת דתי/ה - בשיטה שלנו אין חשש של איסור 

אתה/את משתמש/ת דתי/ה ורוצה לעשות מדיטציה אבל מפחד/ת מאיסור של עבודה זרה? אז קודם כל צדקת! גם אנחנו חושבים כי צריך לפחד מדברים כאלה. אבל שים/י לב מה כתוב ברישיון שעשינו בשבילך: בתנאי שזה לא אסור וגם מותר לי לפי התורה אני מקבל/ת את נוסחת המדיטציה. זאת אומרת אם יש כאן בעיה הכי קטנה שמהווה איסור של תורה היינו אם זה אסור או לא מותר לך לפי התורה, אז גם לא קבלת כלום! זה הרי ניקרא קבלה על תנאי! (וחשוב שיהיה תנאי מקדים). לכן אם לא אסור וגם מותר לך - רק אז קיבלת. ואם אסור או לא מותר - לא קיבלת כלום!

לכל משתמש/ת חכם וזהיר/ה - שימוש לפי השיטה שלנו מבטיח כי אין חשש של נזק

אבל גם למשתמש/ת שלא חשב על איסור והיתר, ומקבל/ת את הנוסחה באמצעות הרישיון הרגיל, קבלה היא גם כן על תנאי: בתנאי שזה לא מזיק לבריאות הרוחנית שלי, אני מקבל/ת את הנוסחה לבריאות ולהרמוניה. למה עשינו את זה? כדי לא ללמד לדבר לא נכון. כי יש המון שיטות ומדיטציות למיניהם וביניהם גם מועילות וגם מזיקות, לא עלינו. לכן גם אם אתם במאה אחוז בטוחים במישהו שמעביר את המדיטציה או שיטה רוחנית אחרת, לדעתנו כדאי להתנאות תנאי: אני מתחבר (לכל דבר ועניין) לפי שיטה זאת רק בתנאי שזה לא פוגע בבריאות הרוחנית שלי. 

 

קטע הבא לא חייבים לקרוא אלא אם כן מעניין לכם מתי תנאי מועיל ומתי לא כל כך

מתי תנאי מועיל וכמה הוא מועיל? לדעתנו זה תלוי בסוג של המעשה ששמים עליו את תנאי. יש כאשר מועיל במאה אחוז ויש שבחלק של הדברים ויש כי בכלל לא מועיל. נביא על כך 3 דוגמאות.

דיגמה ראשונה: אדם עושה מדיטציה אנרגטית נטו. ומתחבר ומקבל רק לפי נוסחה. אין גורו, לא משתחווים לפסל. לא מביעים לתמונה של גורו מתנות. רק מדיטציה. אבל בכל זאת לא יודע לעומק מה יש בה. נגיד משהו לפי יוגה וכד''. ומי יודע, מה יש ביוגה, זה הרי תרבות של כמה אלפי שנים. אז לפני לקבל משהו ובתור תנאי מקדים אדם אומר:
בתנאי שזה לא מזיק לבריאות הרוחנית שלי או בתנאי שזה מותר לי לפי התורה (ועוד יותר טוב: בתנאי שזה גם לא אסור וגם מותר לי לפי התורה) אני מקבל את הנוסחה הזאת (ורק על ידי כך, בלי שום פעולה או אמירה הוא מתחבר לאנרגיות שבאות ממדיטציה האנרגטית הזאת). 

אז היות וחיבור לאנרגיה כאן הוא רק על ידי קבלת נוסחה, וקבלת הנוסחה היא על ידי דיבור, והתנאי הוא מקדים (זה מאוד חשוב שיהיה מקדים דווקא) לנאמר על קבלת הנוסחה ולכן מתקבל לפני הנאמר על קבלת הנוסחה. והחיבור לאנרגיות נעשה בפועל על ידי אמירה על קבלת הנוסיה. וגם כאמור אין באותה מדיטציה שום פעולות נוספות אסורות או כאלה שיש חשש. אז לדעתנו במקרה כזה ספציפי תנאי זה מועיל להגנה במאה אחוז (אבל אין ללמוד מזה על הכשרות במיקרים דומים שלא בדיוק כמקרה זה). 

דוגמה שנית: גם חיבור לאנרגיה אבל יש שם גם גורו או פסל. אז אדם אומר: אני לא יודע מה יגידו לי לעשות במדיטציה זאת. לכן אני עושה מראש תנאי. אם יגידו לי לעשות משהו שאסור לי לפי תורה כמו להשתחוות לפסל של אלוהה הודית ובתמורה לקבל אנרגיה מגורו שמקרין אנרגיה, אז אני גם אם אשתחווה לה (כדי להיות כמו כולם בקבוצה), בכל זאת אני לא מקבל את האנרגיה מאותו גורו (כדי לא להנות מעבודה זרה). ואחרי זה אדם ההוא מיסכן כדי לא להיות בולט כן משתחווה לאותו פסל. וגורו בתמורה מקרין אליו אנרגיה. 

אז את אנרגיה מאותו גורו בגלל התנאי שמוצב אדם ההוא כנראה לא כל עך יקבל. אבל באיסור של תורה להשתחוות לפסל של עבודה זרה הוא כן עובר. וכל כך למה? - כי תנאי על קבלת אנרגיה (רוחנית) על ידי הדיבור עוזר בהרבה לעצור קבלת אנרגיה רוחנית אבל לא עוצר כל כך את זה שפעולה פיזית של השתחוואה תהיה ממילא אסורה (אולי קצת פחות אבל) אסורה!

דוגמה שלישית: אם אדם יגיד: אני נהנה מאנרגיה של דלק רק אם היא לא מזיקה לי. ואחרי זה שותה בקבוק של דלק!! מובן שאותו תנאי (שהיה במאה אחוז מועיל במקרה ראשון ומשמעותי מועיל במקרה שני) כאן בכלל או כמעט בכלל לא מועיל.

אז מה המסקנה? - לא נשתה דלק, לא נשתחווה לא לפסל ולא לגורו. וגם כאשר נמצא מדיטציה שנראית לנו בסדר, נעשה אותה עם התנאי.

ושיהיה בהצלחה!

________________________________________

 

* גם אם נפרסם את הפידבקים, שם של הכותב לא יפורסם בלי אישור שלו. בתוקף רק לגבי השולחים של 1000 פידבקים הראשונים

** תנאי זה יכול להשתנות למשתמשים עתידיים אבל למי כבר שלח פידבק, מחיר לשימוש בנוסחה זאת יישאר קבוע לכל הזמן


עבור השרות והמוצרים ניתן לשלם דרך חשבון הבנק או בכרטיס אשראי

 

   

   

   

   

 

לתשלום:

בכרטיס אשראי - תשלום מוגן שמתבצע באמצעות החברה המובילה בעולם של תשלומים מוגנים - חברת פאי פאל. ניתן לבחור שפה לביצוע של התשלום (עברית, אנגלית) ומטבע של התשלום (דולר ארה''ב ושקל).

(דרך הבנק) בארץ: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס'' חשבון 8278526 בבנק הדואר (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל''). 

אם שילמתם עבור מישהו/י אחר/ת יש להודיע לנו על כך. אם אתם משלמים דרך הבנק יש לשלוח לנו את הכתובת של הדואר למשלוח של החשבונית ואת שם של המשלם. (אם שילמתם דרך פאי פאל אין צורך במשלוח של הכתובת הדואר כי הוא מופיע בהודעה מפאי פאל שאנחנו מקבלים).
 

ליצור קשר


נשמח לספק לכם את כל המידע הדרוש במכתב או בטלפון.

טלפון: מחוץ לארץ – 972-509799902, לתושבי ישראל 0509799902 בין 11.00 ל-15.00 בימים א' עד ה', פרט לחגים.

ניתן גם להשאיר את ההודעה או לשלוח פקס במספר 02-9997703

כמו כן אתם יכולים גם לכתוב לנו לכתובת דוא''ל meditation@theinstituteoflife.info או באמצעות התופס הבא

___________________________

מכון חיים: מחקרים, פיתוחים ושרות

 

מכון חיים הוקם לפני 10 שנים על ידי החברה הישראלית ''נשמת ישראל'' בע''מ כדי לעסוק במציאת פתרונות בעניינים גלובליים כגון שימוש באנרגיית השמש, ייצור של אנרגיה חשמלית על ידי השימוש באוצרות הטבע המתחדשים ושל מכשירי קירור וחום חסכוניים, חיפוש אוצרות הטבע בשיטה ייחודית, מציאת הדרך לריפוי של מחלת הסרטן בלי שייגרם בדרך נזק לגוף האדם, ועוד.

אחד הכיוונים החשובים במחקר ופיתוח של מכון חיים כבר למעלה מ-8 שנים הוא ייצור של תוכנה ומכשיר שבעזרת השם יעזרו לחיים יותר בריאים, טובים ומאושרים - על ידי חיזוק הבריאות של הנפש והגוף של האדם וכן והעיקר על ידי כך שהוא יהיה ביחסי גומלין הנכונים עם היקום ומלואו. 
כך כמה שנים עסק המכון בתחומי המחקר ופיתוח לרפואה משלימה. לשם כל זה ערכנו מחקרים, הוכחנו לגלות והתחלנו לפתח על בסיס הגילויים האלה את התוכנה והמכשיר שמשפרים באופן מהותי ואפילו במידת הצורך בונים מחדש את האינטראקציה הנכונה שבין אדם ליקום ובין אדם לחברו, שכוללת יצירת יחסי גומלין הכי נכונים ביניהם וכן ועל ידי זה גם את הגילוי של אנרגיה חיובית בצורה ובכמות כאלה, שיהיו הכי מתאימים כדי להשפיע בצורה נכונה, משפרת ומחזקת על שדות האנרגיה של האדם וכן על תהליך הריפוי כתרופת עזר.

וכעת אנו שמחים לבשר על כך שמאמצינו אלה נשאו פרי מבורך ויש כבר בידינו גם תוכנה נפלאה בשם "נוסחת חיים" וגם המכשיר, שבאמצעותם אדם זוכה להרמוניה מושלמת עם היקום כולו ואנשים סביבו וכן ועל ידי כך לגילוי של אנרגיה חיובית. אנרגיה חיובית הזאת מסייעת להישאר בריא וגם לשפר את הבריאות הפיזית והרוחנית, להביא חיות טובה לעולם ולייעל את כל פעולה חיובית שבחיים פרטיים של האדם לרבות פעולתם של כל מערכות הגוף של האדם. כמו כן היא גם מייעלת את הטיפול באמצעים קונבנציונליים תרופתיים ואחרים כמו פיזיותרפיה, הומאופתיה וכו' (בהנחה כי הקצאת הטיפול היא נכונה).

וכן יצרנו את התוכנה למדיטציה, שמאפשרת כאמור גם ללא שום ניסיון הקודם וכבר מפעם הראשונה לעשות מדיטציה קצרה ומאוד מועילה ליפוי ובמיחד להקלה נפשית

 

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספרים של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינה בינונית – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כולם כבר ידעו שספינה גרעינית הכי גדולה מפליגה חודשים רבים דווקא עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין כללי המדע בנוגע לחיים בריאים ורגועים לבין הטכנולוגיות ואינטרנט הגענו לכך שאפשר ללחוץ על הכפתור שברישיון ועל ידי זה להגיע לאינטראקציה טובה עם היקום, לחיזוק בריאות, לריפוי ולרוגע ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית. וכך לשפר באופן משמעותי את איכות החיים! - כנראה שכדאי לנסות!

 

למה משלמים עבור נוסחה כל כך מושלמת לעזר בריפוי רק את המחיר הסימלי?
 

כאמור מחיר לצרכן עבור השימוש משך חודש שלם, גם אם תעשו באמצעות הנוסחה הנ''ל את 100 מדיטציות בחודש, הוא רק 100 ש''ח (או אפילו 50 ש''ח כנ''ל). אבל יצויין כי הנחות ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת צדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שצריך עזרה!


יחד עם זאת, יצוין כי מחיר מלא הוא 250 דולר לחודש (כגון 2.5-10 דולר למדיטציה). לכן כאמור בכלל לא חובה ובודאי לא לעיקוב לשלם מחיר מלא אלא עיקר שתהנו. אבל בכל זאת מן הראוי, שמי שלא רק רוצה אלא גם יכול בלי לפגוע בתקציב שלו לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. ומחיר (מסובסד) הוא כאמור 100 ש''ח לחודש למשתמש/ת רגיל/ה וחמישים ש''ח ל-1000 ראשונים ששלחו חוות דעת אודות השימוש שלהם בנוסחה.


פיסקה מסייגת (Disclaimer): המוצר הוא ללא התוויה רפואית מאושרת, ויש לפנות לקבלת עזרה רפואית טרם השימוש במוצר, או במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.

 

Bookmark and Share