הרינו שמחים  להציע לקהל רחב את המדיטציה החדשה לחיזוק הבריאות ולרפואה שמיוחדת בכך שכל המעוניין/ת יכול/ה לעשות אותה כבר מפעם הראשונה ברמה הכי גבוהה ומועילה, בלי לצאת מן הבית, גם אם לא היה לך כל ידע וניסיון הקודמים. 
 
ניתנת רשות השימוש בניסיון ללא תשלום, התחייבות והשארת פרטים פננסיים, לשבוע ימים
 
בהמשך הדף, לאחר הסבר קצר כללי, תוכל/י לראות את ההדרכה המעשית, קצרה ופשוטה לעשיית המדיטציה הזאת.   
 
בכבוד רב,
 
מכון חיים
 
 
מכשיר-רישיון ותכנית ייחודיים למדטציה זאת

מבקרים יקרים!

לפניכם אפליקציה מאוד מיוחדת! היא באותו זמן גם מכשיר שפשוט וקל מפעיל את התוכנה מאוד חכמה ומועילה, וגם רישיון לשימוש בתוכנה אמורה. תוכנה זאת בעזרת השם מאוד עוזרת כדי לחיות חיים טובים, בריאים ומאושרים, להיות תמיד מחובר/ת לאנרגיה חיובית ולהימצא ב
הרמוניה מושלמת עם היקום ומלואו.  

וכן, במידת הצורך (שלא נצטרך), תוכנה זאת מספקת טרפיה אנרגטית חזקה ומאוד מועילה, הן לריפוי יותר מהיר הן להקלה על משך המחלות. וכל זה בצורה אוטומטית ומיידית והעיקר עם התאמה אישית. וכן היא מאוד מועילה להקלה מלחץ נפשי.

שם של תוכנה זאת - ''נוסחת חיים''.

 

כדי לקבל את האפליקציה, אין צורך לשלם או להשאיר את הפרטים. וכמובן שאין צורך לחכות למשלוח. כי אפליקציה זאת להפעלת התוכנה זה קובץ אינטרנטי דיגיטלי שניתן גם לקבל אותו וגם להשתמש בו הכי פשוט וקל. 

כגון ניתן להעתיק אותו בצורה חופשית מאתר זה. או לכתוב לאימייל license@instituteoflife.info את המילה "אפליקציה" ולקבל תוך כמה שניות לאימייל שלך (כאמור ללא תשלום או התחייבות) גם את הדף של האפליקציה וגם את ההדרכה פשוטה לשיומוש (באנגלית).

היות ודברים הנ''ל יכולים בינתיים להראות למישהו די דימיוניים, ניתנת היום רשות השימוש ללא כסף, התחייבות או פרטים פיננסיים למשך שבוע ראשון של השימוש. וגם לאחר מכן, ניתנה נכון להיום רשות לשלם לא מחיר לצרכן שמופיע במחירון בדף זה למטה אלא סכום כלשהו שאתה/את רוצה לשלם.איך זה יכול להיות ואיך זה עובד

 

הוראות השימוש בנוסחת חיים

 

תמונה של הדף של האפליקציה (של מכשיר-רישיון) להפעלה ושימוש בתוכנה ''נוסחת חיים''.
 

הוראות השימוש
 

חד פעמי:

לפני השימוש צריך להדפיס או להעתיק הקובץ עם האפליקציה-רישיון (עם מכשיר-רישיון). 

אפליקציה-רישיון (מכשיר-רישיון) לשימוש בנוסחת חיים


או כאמור לכתוב את המילה "אפליקציה" לאימייל license@instituteoflife.info ולקבל תוך כמה שניות לאימייל שלך (כאמור ללא תשלום או התחייבות) את הדף של האפליקציה להפעלת התוכנה ואת ההדרכה הפשוטה לשיומוש (באנגלית).


בכל יום של השימוש 

כדי להשתמש בתוכנה ''נוסחת חיים'', צריך שיהיה לפניך דף המודפס או דף הפתוח על גבי המסך של אפליקציה-רישיון (של מכשיר-רישיון) להפעלה ולשימוש בתוכנה אמורה.

לכן צריך לשים לפניך את הדף הזה שלך המודפס או להעלות על המסך את הקובץ שהועתק בשבילך עם דף זה). 

וכאשר דף זה כבר לפניך, תוכל/י להפעיל את התוכנה במסלול ראשי. ולאחר מכן גם בכול אחד ממסלולים הבאים.

1. לשימוש במסלול ראשי - לחיזוק הבריאות, פיתוח אישיות, חיבור לאנרגיה חיובית, גילוי מידות טובות, הרמוניה מושלמת עם היקום, וגם להגברת החסינות הרפואית:
 
לשבת נוח. להגיד: "אני מקבל/ת את מה שכתוב בסעיפים 1 ו-2 בדף זה". ואחרי זה לגעת בכפתור הימיני הגדול שבדף זה. ולהמשיך לשבת נוח כ-9 דקות, בלי להתעסק בדקות אלה בדברים אחרים.
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות ולשתות כוס גדולה של מים.
 
ת האמור בסעיף זה מספיק לעשות רק פעם אחת ביום. עדיף בחלק ראשון של היום. לא בשבת או בחג)
 
2. להקלה על הלחץ הנפשי (רק אם קיימת היום את האמור בסעיף 1 לעיל):

לגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף ולהמשיך לשבת במשך 8 דקות. אין להתעסק בכל דבר אחר משך 8 דקות אלה.  
 
מסלול זה יכול להיות מופעל משך כל 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
יש לנוח אחרי כל פעם של השימוש במסלול זה לפחות 4 דקות.
 
3. כדי להפעיל ריפוי מיוחד, מאוד חזק, וכן למניעת המחלות ולהגברת החסינות הרפואית (אם קיימת היום את האמור בסעיף 1 לעיל):
 
לשבת נוח, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולהמשיך לשבת כ-6 דקות.   
 
מי שהרגיש לא טוב לפני פעולה זאת, גם אם ירגיש אחריה הקלה מיידית, לא יעשה עבודה קשה ולא יתקרר משך שעתיים.   
 
לתשומת ליבך! בפעילות זאת ספציפית, כל משך הזמן של הפעולה אסור לקום, להתעסק בכל דבר אחר ואפילו לדבר עם כל אדם. אחרת פעולה זאת של הריפוי עלולה מיד להיפסק. אם בטעות דיברת או עסקת בכל דבר נוסף בדקות האלה, יש לגעת שוב פעמיים בכפתור 3 האמור ולחכות עוד 6 דקות.  
 
מסלול זה יכול להיות מופעל משך 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
אם אתה/את מקבל/ת תרופות (קבוע או באותו יום), יש להשתמש במסלול זה לאחר קבלת התרופות. 
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות. 
 
4. לגילוי אנרגיה חיובית חדשה ולשיפור הקליטה של אנרגיה חיובית שכבר קיבלת באמצעות השימוש בכמה מסלולים הקודמים או באחד מהם, וכן לחיזוק הבריאות ולעזרה נוספת בריפוי (רק אם קיימת היום את האמור בסעיף 1 לעיל):
 
4.1. אם אתה/את משתמש/ת (באותו הפעם) בדף של האפליקציה המודפס שלך: 
 
א. לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה להפעיל פנס (לרבות פנס של טלפון נייד שלך) או מנורת שולחן שברשותך. 
ולהמשיך לשבת נוח 8 דקות.
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות. ולשתות מים או נוזלים אחרים.
 
ב. אם אין ברשותך כעת פנס או מנורת שולחן, צריך לקרוא את האמור בהמשך סעיף ב זה, ללחוץ בקישור זה, ולקיים את ההוראות שקראת בהמשך סעיף זה.
 
בדף שנפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע. אז ייפתח לפניך דף עם מרובע לבן (שנראה כדף לבן ריק). יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין צורך להסתכל על דף זה אלא רק צריך להיות מולו.   
 
כאשר משתמשים בדף המודפס, הוא צריך להישאר לפניך בגלוי עד לסיום של הטיפול האמור בסעיף (4) זה.  
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות. ולשתות מים או נוזלים אחרים.
 
ג. מסלול זה יכול להיות מופעל משך 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
4.2. אם אתה/את משתמש/ת (באותו הפעם) בדף של האפליקציה הדיגיטלי שהועלה למסך (מהקובץ שהועתק בשבילך): 
 
א. לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה להפעיל פנס (לרבות פנס של טלפון נייד שלך) או מנורת שולחן שברשותך.
 
ולהמשיך לשבת נוח 8 דקות.
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות. ולשתות מים או נוזלים אחרים.
 
ב. (רק) אם אין ברשותך כעת פנס או מנורת שולחן, צריך לקרוא את האמור בהמשך סעיף ב זה, ללחוץ על כפתור עם מספר 6, ואחרי זה לקיים את האמור בהמשך סעיף זה.
 
בדף שיפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע.  אז ייפתח לפניך דף עם המרובע הלבן. יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין צורך להסתכל על דף זה אלא רק צריך להיות מולו.
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות. ולשתות מים או נוזלים אחרים.
 
(ורק אם לאחר הלחיצה בכפתור עם מספר 6 לא נפתח דף חדש עם מרובע אפור, צריך לחזור לדף זה, לקרוא את האמור בפסקה קודמת, ללחוץ בקישור זה ואחרי זה לקיים את האמור בםסקה קודמת).
 
ג. מסלול זה יכול להיות מופעל משך 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
 
המלצות לשימוש יותר מוצלח
 
- אם בחרת להשתמש בדף של האפליקציה המודפס, טוב להחזיק את הדף המודפס הזה בתיקיה נפרדת ועם סימון ברור שזה תיקייה שלך. (אן יש כמה משתמשים בדירה אחת, לכל משתמש/ת חייבת להיות תיקייה משלו/ה). וגם כאשר משתמשים בקובץ דיגיטלי עם דף זה
, יש לשומרו כך שיהיה ברור איזה קובץ הוא שלך.
 
- לאחר העבודה הנ"ל עם התוכנה: אם השתמשת ברישיון מודפס יש להחזיר אותו לתיקייה שלך; אם השתמשת בהעתק דיגיטלי שלך של הרישיון, יש להוריד אותו מהמסך. 
 
- מי שמתפלל באופן קבוע, מומלץ שלא להפעיל את התוכנה לפני הסיום של תפילת הבוקר.
 
- מומלץ מאוד בזמן של העבודה עם התוכנה להיות במרחק של 2.5 מטר או יותר משאר האדם.
 
- היות והתוכנה עוזרת להתחבר לאנרגיה חיובית, מומלץ מאוד שלא לעשות את המעשים הלא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים)
 
 
אנחנו מאחלים לכם לזכות בעזרת השם בחיים בריאים, שמחים ומאושרים לאורך ימים ושנים טובות!
 
________________________
 
 

ליצירת קשר

 

info@theinstituteoflife.info


 

________________________

 

מחירון

 

מסלול רגיל מחיר (מסובסד***) לצרכן: 22 דולר לחודש או 10 דולר לשבוע או 5 דולר ליום או 220 דולר לכל השנה.

עם זאת, מי שקשה לו כעת לשלם מחיר מלא, יוכל להתחיל לשלם בינתיים רק את הסכום שנוח לו, אבל זה בכל הפעם רק עבור חודש אחד קדימה בלבד.

מסלול נוסף של עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך מופעלת באמצעות כפתורים 3, 4, 6 כנ"ל).

 

דרכי התשלום
 

ניתן לבצע את התשלום בכרטיס אשראי או מחשבון של פייפאל באמצעות חברה מובילה בעולם תשלומים מוגנים - חברת PayPal, לאחר הלחיצה באחד מהכפתורים הביאם. ניתן לבחור מטבע של התשלום (דולר ארה''ב, ש''ח).

כמו כן, ניתן לשלם דרך חשבון בנק. 

 

לתשלום בכרטיס אשראי או מחשבון PayPal

 

 

 

 

 

 

 

 

 
פיסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.

 

_______________________

 

* שימו לב!  אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. 

 

** כי לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם. מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. 

ואם נמצאים ביחד ללא מרחק ביניהם גם אדם ''שבע'' שלא זקוק לכל טיפול אנרגטי וגם ''רעב'' ו/או זקוק לטיפול אנרגטי, אז, אם אין הגנה מתאימה, לכאורה גם ל''שבע'' עלולה להימשך אנרגיה שנמשכת ל''רעב'' וטובה לו, אבל באותה שעה מיותרת ל''שבע'' (או במקרה של ריפוי, להמשך למי שלא זקוק לכך אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול אבל לא טובה לבריא). היינו כל זה היה עלול להיות אם לא הייתה הגנה ראוייה. אולם בתוכנה שלנו יש מערכת של ההגנה. והיא פועלת כדי להגן על ''שבע'' או בריא ולכן נאלצת לעצור במידה משמעותית את כניסת האנרגיה גם ל''רעב'' או זקוק לטיפול, כול עוד והוא נמצא בסמוך ''שבע'' או/ו בריא.

דהיינו נאלצת לעצור עד שהם יתרחקו למרחק מסוים ביניהם (מומלץ ל-2.5 מטר). אבל כאשר ''שבע'' או בריא מרוחק ב-2.5 מטר (או לכל הפחות באיזשהו מרחק ניראה) מ''רעב'' או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה עלול לקבל משנעותית מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו ל'רעב'' או לזקוק לטיפול כך שיוכל לקבל את כל מה שהוא צריך ל''שביעותו'' או/ו לרפואתו (בלי צורך לעצור את האנרגיה המושפעת לזקוק לה ובלי להביא את ההשפעה המיותרת ל''שבע'' או/ו בריא).

אן כן, מתי מרחק כזה הוא חובה ומתי הוא רק רצוי? - גם ההתרחקות למרחק של פחות מ-2.5 מטר מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמפעילים רק את התוכנה הראשית (עם אמירה ונגיעה בכפתור הגדול בלבד), תנאי זה פחות קריטי. כך למשל, אם מעבירים סדנה לשימוש בנוסחה, ולא יכולים לאפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני, אז אף על פי שהעדר של מרחק מומלץ עלול לעצור את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה, שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו אם היו שומרים את המרחק האמור, בכל זאת ברמה מסוימת ודי משמעותית תוכנה תועיל לכל אחד. אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך של ריפוי, מטופל חייב להיות במרחק של 2,5 מטר מכל שאר אדם, לרבות ממי שמטפל בו באמצעות אפליקציה זאת.


*** מחיר מלא 
 
Bookmark and Share
+ שלח משוב