עברית  |  English  |  По русски  |  

עוזר מאוד לרוגע ולמצב רוח טוב. וכן להקלה נפשית ומכאבי ראש! מייד ברמה גבוה! בלי צורך ללמוד. כשר. ניסיון של שבוע ללא תשלום!

____________________________________________________________

שלום!


אנחנו שמחים שבאתם לכאן!

אתם זקוקים למדיטציה אבל אין לכם זמן או אתם עוד 
לא יודעים איך להתחיל? אז הגעתם למקום הנכון. יצרנו את התוכנה, שתעזור לכם לעשות את המדיטציה ברמה גבוה, נעימה ומועילה, גם אם אין לכם בזה את הניסיון וידע כלל!

 

מה עושים בפועל כדי לעשות את המדיטציה על ידי הנוסחה שלנו? - זה ממש פשוט מאוד!


פעם אחת בלבד: מעתיקים את הקובץ הבא של הרישיון לנייד או למחשב שלכם

בכל יום (פרט לשבת וחג):

1. מתיישבים נוח. פותחים את הקובץ האמור עם ההעתק שלכם של הרישיון בנייד או במחשב.

2. אומרים את המילים שכתובים על גבי הכפתור (המצויר) שברישיון ולוחצים על אותו הכפתור.

וזה הכול. תוכנה שבנינו בשבילכם תעזור לכם לעשות את המדיטציה יפה, מועילה ונעימה למשך של כ-10 דקות.

רישיון לשימוש בנוסחה לבריאות ולהרמוניה

 
 

רוצים להעריך את הזמן של מדיטציה מסוימת עד ל-20 או 30 דקות? צריך לפני התחלתה להגיד: בפעם הזה אני מקבל/ת את הנוסחה הזאת למשך 20 (30) דקות. (ואחרי זה להגיד את הכתוב על הכפתור ולגעת בו) 
 

קשה להאמין? - תנסו בלי תשלום ואפילו בלי השארת הפרטים!

לא צריך רק להאמין, אפשר לנסות. זה גם לא עולה כסף לניסיון וגם בלי שום התחייבות.

יותר מזה. בזמן של 24 שעות הראשונות אתם יכולים לעשות את המדיטציה אפילו 10 פעמים ואתם לא מעבירים לנו לשם כך שום פרטים שלכם, וגם לא את האימייל ולא את הטלפון שלכם.

 

אם טוב לכם, איך ממשיכים וכמה עולה מנוי?

ראיתם שזה עובד אבל רוצים עוד לנסות לזמן יותר ארוך וגם ללא תשלום? בבקשה! תשלחו לנו (בצורה חופשית) את האימייל על כך ותמשיכו עוד שבוע בלי תשלום.

השתמשתם עוד שבוע וראיתם שזה טוב לכם? יכולים להמשיך בתשלום סמלי של 5 שקלים למדיטציה אחת או של 100 ש''ח לחודש בלבד עבור כמות של המדיטציות שלכם שבאותו חודש ללא הגבלה.

ולאחר מכן עם תרצו לקבל הנחה של חצי מחיר, תשלחו לנו פידבק* של 10-15 שורות מה חוויתם במדיטציה הזאת ובמה היא עוזרת לכם, ותוכלו להמשיך ב-50 ש''ח לחודש כמה שאתם רוצים!**  

 

למשתמש/ת דתי/ה - בשיטה שלנו אין חשש של איסור 

אתה/את משתמש/ת דתי/ה ורוצה לעשות מדיטציה אבל מפחד/ת מאיסור של עבודה זרה? אז קודם כל צדקת! גם אנחנו חושבים כי צריך לפחד מדברים כאלה. אבל שים/י לב מה כתוב ברישיון שעשינו בשבילך: בתנאי שזה מותר לי לפי התורה אני מקבל/ת את הנוסחה לבריאות ולהרמוניה. זאת אומרת אם יש כאן בעיה הכי קטנה שמהווה איסור של תורה היינו אם זה לא מותר לך לפי התורה, אז גם לא קבלת כלום! זה הרי ניקרא קבלה על תנאי! לכן אם מותר לך - רק אז קיבלת. ואם לא מותר - לא קיבלת כלום!

 

לכל משתמש/ת חכם וזהיר/ה - שימוש לפי השיטה שלנו מבטיח כי אין חשש של נזק

אבל גם למשתמש/ת שלא חשב על איסור והיתר, ומקבל/ת את הנוסחה באמצעות הרישיון הרגיל, קבלה היא גם כן על תנאי: בתנאי שזה לא מזיק לבריאות הרוחנית שלי, אני מקבל/ת את הנוסחה לבריאות ולהרמוניה. למה עשינו את זה? כדי לא ללמד לדבר לא נכון. כי יש המון שיטות ומדיטציות למיניהם וביניהם גם מועילות וגם מזיקות, לא עלינו. לכן גם אם אתם במאה אחוז בטוחים במישהו שמעביר את המדיטציה או שיטה רוחנית אחרת, לדעתנו כדאי להתנאות תנאי: אני מתחבר (לכל דבר ועניין) לפי שיטה זאת רק בתנאי שזה לא פוגע בבריאות הרוחנית שלי. 

 

קטע הבא לא חייבים לקרוא אלא אם כן מעניין לכם מתי תנאי מועיל ומתי לא כל כך

מתי תנאי מועיל וכמה הוא מועיל? לדעתנו זה תלוי בסוג של המעשה ששמים עליו את תנאי. יש כאשר מועיל במאה אחוז ויש שבחלק של הדברים ויש כי בכלל לא מועיל. נביא על כך 3 דוגמאות.

דיגמה ראשונה: אדם עושה מדיטציה אנרגטית נטו. לפי ספר הדרכה. אין גורו, לא משתחווים לפסל. לא מביעים לתמונה של גורו מתנות. רק מדיטציה. אבל בכל זאת לא יודעים לעומק מה יש בה. נגיד משהו לפי יוגה וכד'. ומי יודע, מה יש ביוגה, זה הרי תרבות של כמה אלפי שנים. אז אדם אומר: אני מתחבר לאנרגיות שבאות ממדיטציה האנרגטית הזאת (שלפי יוגה) רק אם הן לא מזיקות לי או לא אסורות לי לפי תורה. 

אז היות וחיבור לאנרגיה כאן הוא רק רוחני, והתנאי הוא גם רוחני. וגם כאמור אין באותה מדיטציה שום פעולות נוספות חוץ לחיבור לאנרגיות שנעשה בפועל על ידי כוונה רוחנית. אז לדעתנו במקרה כזה תנאי זה מועיל להגנה במאה אחוז. 

דוגמה שנית: גם מדיטציה אבל יש שם גם גורו או פסל. אז אדם אומר: אני לא יודע מה יגידו לי לעשות במדיטציה זאת. לכן אני עושה מראש תנאי. אם יגידו לי לעשות משהו שאסור לי לפי תורה כמו להשתחוות לפסל של אלוהה הודית ובתמורה לקבל אנרגיה מגורו שמקרין אנרגיה, אז אני גם אם אשתחווה לה (כדי להיות כמו כולם בקבוצה), בכל זאת אני לא מקבל את האנרגיה מאותו גורו (כדי לא להנות מעבודה זרה). ואחרי זה אדם ההוא מיסכן כדי לא להיות בולט כן משתחווה לאותו פסל. וגורו בתמורה מקרין אליו אנרגיה. 

אז את אנרגיה מאותו גורו בגלל התנאי שמוצב אדם ההוא כנראה לא יקבל. אבל באיסור של תורה להשתחוות לפסל של עבודה זרה הוא כן עובר. וכל כך למה? - כי תנאי על אנרגיה (רוחנית) עוזר לעצור קבלת אנרגיה רוחנית אבל לא עוצר פעולה (פיזית).

דוגמה שלישית: אם אדם יגיד: אני נהנה מאנרגיה של דלק רק אם היא לא מזיקה לי. ואחרי זה שותה בקבוק של דלק!! מובן שאותו תנאי (שהיה במאה אחוז מועיל במקרה ראשון ומשמעותי מועיל במקרה שני) כאן בכלל או כמעט בכלל לא מועיל.

אז מה המסקנה? - לא נשתה דלק, לא נשתחווה לא לפסל ולא לגורו. וגם כאשר נמצא מדיטציה שנראית לנו בסדר, נעשה אותה עם התנאי.

ושיהיה בהצלחה!

____________________________________________________________

 

* גם אם נפרסם את הפידבקים, שם של הכותב לא יפורסם בלי אישור שלו

** תנאי זה יכול להשתנות למשתמשים עתידיים אבל למי כבר שלח פידבק, מחיר לשימוש בנוסחה זאת יישאר קבוע לכל הזמן

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים