אנחנו מודים לך על השימוש באפליקציה שלנו!  

ניתנת זכות לבדוק את הפאליקציה והעיקר את התוכנה "נוסחת חיים" שמופעלת על ידיה, למשך שבוע ימים ללא כסף, התחייבויות ופרטי התשלום!

נשמח גם אם תכתוב ביקורת על השימוש בתוכנית שלנו.

 

הוראות השימוש
 

1. לשימוש במסלול ראשי - לחיזוק הבריאות, פיתוח אישיות, חיבור לאנרגיה חיובית, גילוי מידות טובות, הרמוניה מושלמת עם היקום, וגם להגברת החסינות הרפואית:

אם כבר אמרת כי אתה/את מקבל/ת את מה שכתוב בסעיפים 1 ו-2 בדף של אפליקציה, שממנו עברת לדף זה. ונגעת בכפתור הימיני הגדול שבאותו דף.
אז צריך פשוט להמשיך לשבת נוח כ-9 דקות, בלי להתעסק בדקות אלה בדברים אחרים.
 
(ואם עוד לא עשית את זה, אתה/את יכול גם עכשיו לחזור לדף של אפליקציה שממנו עברת לכאן, ולעשות את הנ"ל. ואז אחר כך תוכל/י להמשיך לפי הוראות שבדף זה).
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות ולשתות כוס גדולה של מים.
 
ת האמור בסעיף זה מספיק לעשות רק פעם אחת ביום. עדיף בחלק ראשון של היום. לא בשבת או בחג)
 
2. להקלה על הלחץ הנפשי (רק אם קיימת היום את האמור בסעיף 1 לעיל):

לגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף ולהמשיך לשבת במשך 8 דקות. אין להתעסק בכל דבר אחר משך 8 דקות אלה.  
 
מסלול זה יכול להיות מופעל משך כל 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
יש לנוח אחרי כל פעם של השימוש במסלול זה לפחות 4 דקות.
 
3. כדי להפעיל ריפוי מיוחד, מאוד חזק, וכן למניעת המחלות ולהגברת החסינות הרפואית (אם קיימת היום את האמור בסעיף 1 לעיל):
 
לשבת נוח, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולהמשיך לשבת כ-6 דקות.   
 
מי שהרגיש לא טוב לפני פעולה זאת, גם אם ירגיש אחריה הקלה מיידית, לא יעשה עבודה קשה ולא יתקרר משך שעתיים.   
 
לתשומת ליבך! בפעילות זאת ספציפית, כל משך הזמן של הפעולה אסור לקום, להתעסק בכל דבר אחר ואפילו לדבר עם כל אדם. אחרת פעולה זאת של הריפוי עלולה מיד להיפסק. אם בטעות דיברת או עסקת בכל דבר נוסף בדקות האלה, יש לגעת שוב פעמיים בכפתור 3 האמור ולחכות עוד 6 דקות.  
 
מסלול זה יכול להיות מופעל משך 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
אם אתה/את מקבל/ת תרופות (קבוע או באותו יום), יש להשתמש במסלול זה לאחר קבלת התרופות. 
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות. 
 
4. לגילוי אנרגיה חיובית חדשה ולשיפור הקליטה של אנרגיה חיובית שכבר קיבלת באמצעות השימוש בכמה מסלולים הקודמים או באחד מהם, וכן לחיזוק הבריאות ולעזרה נוספת בריפוי (רק אם קיימת היום את האמור בסעיף 1 לעיל):
 
4.1. לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה להפעיל פנס (לרבות פנס של טלפון נייד שלך) או מנורת שולחן שברשותך. 
ולהמשיך לשבת נוח 8 דקות.
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות. ולשתות מים או נוזלים אחרים.
 
מסלול זה יכול להיות מופעל משך 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה.
 
4.2. אם אין לך פנס בטלפון נייד שלך וגם אין ברשותך כעת פנס או מנורת שולחן, צריך לקרוא את האמור בהמשך סעיף 4.2 זה.

ואז 
לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה ללחוץ בקישור זה, ולקיים את ההוראות שקראת בהמשך סעיף זה.
 
בדף שנפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע. אז ייפתח לפניך דף עם מרובע לבן (שנראה כדף לבן ריק). יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין צורך להסתכל על דף זה אלא רק צריך להיות מולו.  
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות. ולשתות מים או נוזלים אחרים.
 
 
המלצות לשימוש יותר מוצלח
 
 
- מי שמתפלל באופן קבוע, מומלץ שלא להפעיל את התוכנה לפני הסיום של תפילת הבוקר.
 
- מומלץ מאוד בזמן של העבודה עם התוכנה להיות במרחק של 2.5 מטר או יותר משאר האדם.
 
- היות והתוכנה עוזרת להתחבר לאנרגיה חיובית, מומלץ מאוד שלא לעשות את המעשים הלא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים)
 
 
אנחנו מאחלים שבעזרת השם
יהיו לכם חיים בריאים, שמחים ומאושרים לאורך ימים ושנים טובות!
 
בכבוד רב, מכון חיים
 
________________________
 
 

ליצירת קשר

 

info@theinstituteoflife.info


 

________________________

 

תשלום
 

מסלול רגיל מחיר (מסובסד***) לצרכן: 22 דולר לחודש או 10 דולר לשבוע או 5 דולר ליום או 220 דולר לכל השנה.

עם זאת, מי שקשה לו כעת לשלם מחיר מלא, יוכל להתחיל לשלם בינתיים רק את הסכום שנוח לו, אבל זה בכל הפעם רק עבור חודש אחד קדימה בלבד.

מסלול נוסף של עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך מופעלת באמצעות כפתורים 3, 4, 6 כנ"ל).

ניתן לשלם בכרטיס אשראי דרך מערכת התשלומים המאובטחת הבינלאומית PayPal באמצעות קישור זה


 
פיסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.

 

_______________________

 

* שימו לב!  אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. 

 

** כי לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם. מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. 

ואם נמצאים ביחד ללא מרחק ביניהם גם אדם ''שבע'' שלא זקוק לכל טיפול אנרגטי וגם ''רעב'' ו/או זקוק לטיפול אנרגטי, אז, אם אין הגנה מתאימה, לכאורה גם ל''שבע'' עלולה להימשך אנרגיה שנמשכת ל''רעב'' וטובה לו, אבל באותה שעה מיותרת ל''שבע'' (או במקרה של ריפוי, להמשך למי שלא זקוק לכך אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול אבל לא טובה לבריא). היינו כל זה היה עלול להיות אם לא הייתה הגנה ראוייה. אולם בתוכנה שלנו יש מערכת של ההגנה. והיא פועלת כדי להגן על ''שבע'' או בריא ולכן נאלצת לעצור במידה משמעותית את כניסת האנרגיה גם ל''רעב'' או זקוק לטיפול, כול עוד והוא נמצא בסמוך ''שבע'' או/ו בריא.

דהיינו נאלצת לעצור עד שהם יתרחקו למרחק מסוים ביניהם (מומלץ ל-2.5 מטר). אבל כאשר ''שבע'' או בריא מרוחק ב-2.5 מטר (או לכל הפחות באיזשהו מרחק ניראה) מ''רעב'' או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה עלול לקבל משנעותית מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו ל'רעב'' או לזקוק לטיפול כך שיוכל לקבל את כל מה שהוא צריך ל''שביעותו'' או/ו לרפואתו (בלי צורך לעצור את האנרגיה המושפעת לזקוק לה ובלי להביא את ההשפעה המיותרת ל''שבע'' או/ו בריא).

אן כן, מתי מרחק כזה הוא חובה ומתי הוא רק רצוי? - גם ההתרחקות למרחק של פחות מ-2.5 מטר מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמפעילים רק את התוכנה הראשית (עם אמירה ונגיעה בכפתור הגדול בלבד), תנאי זה פחות קריטי. כך למשל, אם מעבירים סדנה לשימוש בנוסחה, ולא יכולים לאפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני, אז אף על פי שהעדר של מרחק מומלץ עלול לעצור את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה, שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו אם היו שומרים את המרחק האמור, בכל זאת ברמה מסוימת ודי משמעותית תוכנה תועיל לכל אחד. אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך של ריפוי, מטופל חייב להיות במרחק של 2,5 מטר מכל שאר אדם, לרבות ממי שמטפל בו באמצעות אפליקציה זאת.


*** מחיר מלא

 

 

 

 
 
 
Bookmark and Share