שלום רב! תודה שבחרתם להשתמש במדריך אלקטרוני שלנו.

כפתור מספר 1 שבשורה השנייה של הכפתורים מאפשר כמה אופציות של שימוש, כאשר כל אופציה תלויה במספר לחיצות בכפתור זה.

כל האופציות הבאות מופעלות באמצעות רישיון שלכם שבתוקף, 
לאחר שכבר קיבלתם לפחות פעם אחת (כגון היום או אתמול) את נוסחת חיים בגרסתה המוזכרת ברישיון שלכם. בזמן הפעולות הבאות רישיון שלכם לשימוש בנוסחה יישאר על המסך ללא שינוי, אבל פעולה שבחרתם תתחיל לא יאוחר מ-30 שניות לאחר שלחצתם את המספר של הלחיצות שבהתאם בכפתור האמור.

1. אם לוחצים בכפתור זה 3 פעמים ברצף, התוכנה תפעיל בשבילכם את המדיטציה של ביקור מתקן בגילגולים הקודמים. בתוך אותה מדיטציה יופעל גם חיבור לפסוק ''מבשרי אחזה אלוקה''. זמן המומלץ של מדיטציה זאת הוא 40 דקות. לצורך מדיטציה צריך רק לתפוס מקום נוח לישיבה ולא לדבר בזמנה עם שאר אדם. 

2. לחיצה בכפתור 1 ארבע פעמים ברצף לפני התפילה או לימוד התורה מעלה פי כמה וכמה את התוצאות אנרגטיות של התפילה או/ו של הלימוד שבהתאם. ולחיצה של 4 פעמים ברצף בכפתור זה לאחר התפילה או/ו של הלימוד עושה פעולה מתקנת ומוסיפה אנרגיית ''על'' החיובית למפרע. לצורך פעולה מתקנת זאת יש רק לתפוס מקום ישיבה נוח ולא לדבר 3-7 דקות עם שאר אדם.

למי שמתפלל תפילה קבועה מומלץ מאוד לגעת בכפתור 1 ארבע פעמים לפני תחילת התפילה. אבל לא צריך לפני התפילה של בוקר לקבל את כל הנוסחה מחדש (על ידי אמירה של כתוב על כפתור הגדול ולחיצה בו) אלא מספיק לשיפור התפילה לגעת כאמור בכפתור 1 ארבע פעמים.

ולאחר התפילה ואכילה קלה של בוקר כן צריך לקבל נוסחה כולה מחדש כמו בכל יום ויום של ימי חול. 

אנו מאחלים לכם שימוש מוצלח ומועיל!

בכבוד רב, מכון חיים