שלום רב! תודה שבחרתם להשתמש במדריך אלקטרוני שלנו.

כפתור מספר 5 שבשורה השנייה של הכפתורים מאפשר* ועוזר לדברים הבאים:

- חיזוק הבריאות ובמידת הצורך עזרה משמעותית ביותר לריפוי של מי שאתם מטפלים בו/ה, כעיקר/לרבות על ידי גילוי של אנרגיה חיובית. 

- גילוי של תכונות טובות במי שאתם מטפלים בו/ה ולו/ה – באנשים אחרים. 

- הוספת מציאת חן לו/לה בעיניי אדם. 


כל האמור מופעל באמצעות רישיון שלכם שבתוקף, לאחר שכבר קיבלתם לפחות פעם אחת (כגון היום או אתמול) את נוסחת חיים בגרסתה המוזכרת ברישיון שלכם. בזמן הפעולות הבאות היינו לאחר לחיצתכם בכפתור 5 האמור, רישיון שלכם לשימוש בנוסחה זאת יעביר אתכם למכשיר אינטרנטי חכם שמאפשר פעילות כנ''ל וכדלקמן. מכשיר אינטרנטי זה פועל כאמור כעיקר באמצעות גילוי של סוגי אנרגיה חיובית שונים שצריכים לפעולה מסוימת. סוגי אנרגיה אלה ניגלות כאשר דף אינטרנט מיוחד עם מרובע לבן (עם פנס מצויר בפנים) נימצא על גבי המסך של מחשב או של טלפון נייד שלכם.

תנאיי השימוש ודרך ההפעלה:

1. שולם תשלום כפי שנקבע עבור המשתמש/ת שבשבילו/ה אתם עושים את הפעולה אמורה כאן או אם אתם עושים זאת בתור המטפל/ת - עבור רשותכם לעשות לו/ה טיפול. 

2. יש 2 אופציות של שימוש במכשיר אינטרנטי. למתחילים אין חובה לעיין בכל אחת מהן אלא מספיק לבחור את מה שיותר קל לביצוע לפי מכשיר של טלפון ניד או לפי מחשב שאתם משתמשים בו.


2.1. לביצוע של פעולה על ידי השימוש במכשיר אינטרנטי עצמו
 
2.1.1. להגיד בשביל טיפול במי (שם ושם משפחה) אתה/את בא/ה בפעם הזאת לגעת בכפתור 5 ורק לאחר מכן לגעת בכפתור האמור שברישיונך. 

2.1.2. בדף שנפתח לגעת בקישור ''לעבור להפעלת המסך'' שדרכו עוברים למכשיר אינטרנטי עם מרובע לבן.

2.1.3. לחכות עד שמסך של מחשב או טל. נייד יתכבה ורק לאחר מכן להפעיל תאורתו (כגון על ידי נגיע בכל כפתור של מקלדת או במסך).

2.1.4. להשאיר מרובע לבן על המסך למשך של בין 8 ל-33 דקות לצורך חיזוק הבריאות או בין 23 ל-55 דקות לצורך הרפואה;

2.2. לביצוע הפעולה על ידי השימוש בפנס פנימי של טלפון נייד (עדיף של מטופל/ת עצמו/ה

2.2.1. להגיד בשביל טיפול במי (שם ושם משפחה) אתה/את בא/ה בפעם הזאת לגעת בכפתור 5 האמור ורק לאחר מכן לגעת בכפתור האמור שברישיונך.


2.2.2. בדף שנפתח לגעת בקישור תחתון (שמתחת למרובע אפור) ''להפעיל'' שדרכו עוברים למכשיר אינטרנטי עם מרובע לבן
 

2. בלי לצאת בכוונה לצאת ממנו מדף האמור שנפתח, פשוט להפעיל את הפנס של טל נייד למשך של בין 8 ל-33 דקות לצורך חיזוק הבריאות או בין 23 ל-55 דקות לצורך הרפואה.

 
_________________________

 
* אופציה זאת לא נכללת במסלול למתחילים