עברית  |  English  |  По русски  |  


אודות השיטה שלנו, המיכשור והטיפול

בעזרת השם תוך 22 שנה של מחקר ובתוכם 8 שנים של פיתוח הוכחנו לגלות את השיטה מדעית-קבלית ולייצר לפיה את התכשיר שמחזק את הבריאות ועוזר בצורה משמעותית ביותר לרפואה של המחלות. תכשיר פועל לשיפור ואפילו לתיקון וייצור מחדש של אינטראקציה נכונה שבין משתמש בו לבין היקום, וזה מהווה יסוד חזק לחיים בריאים ולרפוי של שורש המחלות. ובפרט הוא מגלה את האנרגיות "על" חיוביות שמחזקות את הבריאות ועוזרות לרפואה שלמה ויותר מהירה. 

לא על הלחם לבדו יחיה האדם – הסבר השיטה מנקודת המבט התורני בעניין הבריאות ורפואה

מוסיפים (ומקדימים) לאוכל בריא גם את האנרגיה הבריאה

ידוע מימי קדם שאחד המרכיבים החשובים ביותר בתחום הבריאות של האדם – זה אוכל בריא. ואולי פחות מפורסם אבל בכל זאת ידוע וגם מובן והגיוני שבשביל חיים בריאים צריכים גם את האנרגיה הבריאה לגוף. וודאי שכל אדם בעל שכל בריא שואף להיות בריא. וסביר להניח שכל אחד יודע היכן להשיג לשם כך אוכל ותוספות המזון בריאים. אבל עדיין לא לכל אחד ידוע איפה להסיג את האנרגיה החיובית, נקייה ובריאה שהוא זקוק לה.

מה היא נותנת? הרבה מאוד! הארכה משמעותית של החיים והבריאות נכונה בתוכם, ובפרט תוספת כוח, מצב רוח יותר טוב ושינה בריאה. כמו כן זה עזר טוב להיפטר מכאבי הראש ובפרט מהמיגרנה. ואם מישהו חלילה חולה? ובמיוחד באחת מהמחלות שבין סיבתן העיקריות הייתה קבלה ממושכת של אנרגיה לא טובה? – אז גם אחד העיקרים של רפואתו הוא חיבור לאנרגיה חיובית הנעלית והבריאה. וזה הדרך הנכונה והמהירה בעזרת השם להחזיר אחת ולתמיד את הבריאות הנכונה.

למי זה מתאים? כמו אוכל בריא – לכל מי שרוצה לשמור על הבריאות ולשפר אותה או, במקרה הצורך, להתרפאות!

לכך יצרנו את התכשיר ובפרט נוסחה שמחברים את האדם לאנרגיות "על" חיוביות. ולא סתם מחברים אלא עם התאמה המדויקת של סוגי וכמויות האנרגיה בהתאם לצורך האישי שלו.

מה הן הפעילויות של התכשיר

חשוב להדגיש כי התכשיר לא רק עוזר לשפר את הבריאות, אלא גם מביא את האדם להתרוממות גדולה (גם פניו של אדם, ואפילו ההילה שלו משתנים החל מהדקות הראשונות של שימוש בתכשיר כלל בריאותי). ודרך אגב, במובן מסוים, זה לא חדש. ייתכן כי כולם שמעו, גם אם מי שהוא עדיין לא פגש או הרגיש את זה בעצמו, כי יש אנשים שהם נעימים וקלים לדבר איתם, וכי הם נושאים אנרגיה חיובית. ותורת הקבלה אומרת לנו אפילו יותר: כאשר נמצאים ליד הצדיק (שהוא בהחלט מקרין את האנרגיה החיובית), זה לא רק נותן תחושה טובה אלא גם מביא לרעיונות טובים ורצון לעשות מעשים טובים.

אנרגיה חיובית, מקורותיה והשפעותיה מנקודת המבט הקבלי

כדי להבין טוב יותר מה זה – אנרגיית "על" חיובית ואיך זה משפיע עלינו, אנחנו ניתן כמה דוגמאות שונות כדי לחשוף את ההיבטים מסוימים אודות השפעתה עלינו.

ברור שכאשר אדם החליט לקיים מעשה טוב וגם עושה את זה בפועל – מעשה כזה קשור למקורות של אנרגיה חיובית. ואנרגיה זו היא לא רק נותנת לו את הכבוד ואהבה של האנשים סביבו, אלא גם מוסיפה לו בריאות וכוח. ויש אומרים שזה גם דוחף אותו לעשות דברים טובים נוספים. אבל אם אתה יודע כללים קבליים מסוימים ועושה את המעשה הטוב הזה עתם ומתוכם, אז מעשה זה עצמו ובפרט האנרגיה והברכות הבאים כתוצאה ממנו יכולים כל כך לגדול שיהיו מועילים לאין ארוך יותר. ומה קורה כאשר אדם עושה מעשה ניטרלי? למה זה יהיה קשור, ומה תהיה התוצאה? כדי להבין את זה, כדאי לנו קודם להסתכל על דוגמה פשוטה.

מסיבה. כל כך קורה כי זה מתרחש בדירה אופנתית, עם האוכל והשתייה הטובים ביותר והמנות שהן יקרות מאוד, אבל כל זה פתאום נשכח כבר לאחר כמה ימים (ולפעמים גם בלי השערוריות, וללא כל סיבה אחרת נראית לעין, יחד עם מה שמפגש הזה הוא קצת כיפי, יש גם תחושה של משהו לא נעים, אף כי תחושה זאת עוברת במהירות). ולאמת זאת – גם זה קורה – כי הדירה למפגש קטנה, מזון הרבה פחות משובח אבל יש משהו כזה לבבי בפגישה, תחושה כזאת נפלאה שמפגש ההוא יישאר לנצח בזיכרון. מה קרה, מאיפה בא ההבדלה זה ממש בלתי מוסבר?!

מתורה אנחנו לומדים על כך דברים שמסבירים את כל זה בבירור מוחלט (אבל כדי נצטרך קצת להקדים): כאשר אנו עושים מעשה טוב באופן ברור, אז גם ללא קשר למחשבות שלנו, הוא מביא ברכה לנו ולעולם כולו (אבל מובן שמחשבות טובות מועילים בנוסף לטובה). כך למשל על ידי מתן צדקה לעניים. אנחנו יכולים בכנות להיות מזדהים איתו, ולתת לו. ואנחנו גם יכולים לחשוב עליו בזעם אבל מכריחים את עצמנו לשמור על אותו הפרצוף הידידותי ולתת את אותן מטבעות. אנו יכולים לחשוב שעושים אחת המצוות החשובות, ואנחנו יכולים להיות גאים בעצמנו (שבאופן כללי זה ממש לא טוב!). אבל יש תוצאה שהיא זהה – העניים נשארים שבעים, ולכן ברכה מהמעשה הטוב באה לעולם ולכל מי שעשה אותו. ועל כך כתוב, "עושה מצווה אחת – קונה פרקליט אחד"-"…פרקליט הזה, ממולח וותיק, לא תלוי בכוונת המצווה, כי הוא קיים עוד לפני עשיית המצווה". (אולם, כמובן לא בניגוד ולא במקום זה, אלא בנוסף לכך – מילה באמת לבבית, הזדהות, ברכה לעני – כל זה יכול להיות (בנוסף לצדקה) חשוב ונחשב מאוד ולפעמים אפילו גבוה עוד יותר מצדקה עצמה). עד כאן – כאשר המעשה הוא טוב מלהתחילה. עכשיו נמשיך עם הניטרלי.

ובכן – מסיבה. – מה איתה? מאיפה נעשה הבדל מדהים כזה כתוצאה מלכאורה מאותו הסוג של הפגישה, ממבט חיצוני מאותו המעשה? – מתורה אנחנו מבינים: מ…הכוונה של המארגן! מה זאת אמרת?! - יש תשובה.

התברר שהכל פשוט מאוד. כל אדם שלמד את התורה יודע כי אנחנו מצווים שכל מעשינו יהיו לשם שמיים. ככה ממש נאמר בשולחן ערוך ''שכל מעשיך יהיו לשם שמיים. וגם ידוע י כל מה שבורא עולם מצווה לנו הוא מצווה לטובתנו. ובפרט כאשר הוא מצווה לנו שנעשה מצוות ומעשים טובים הוא מיטיב לנו מאוד. כי אנחנו גם מקבלים את הזכות על כך שקיימנו את הציווי שלו. וגם זוכים לכך שמעשים כאלה הם מבורכים, מאירים ומביאים רגש טוב, אנרגיה חיובית לכל אלה שזכו להיות שייכים למעשים כאלה. וגם לכל מעשה לקשור לציווי של השם יש להם  נצחיות, הם לא הבל הבלים 

לכן אם הכוונה להראות את עצמם (כמה אני גדול), – זה אפשר לשכוח בכמה ימים (ואפילו באופן זמני עלולה להיגרם תחושת משהו לא נעים). אם הוא ''רק'' מבזבז את הזמן, אבל בלי תערובת של אנוכיות או גאווה כמו שברוצה להראות את עצמם – תחושה לא נעימה כזאת כבר לא תהיה. וגם לשבת ביחד – זה בדרך כלל דבר טוב ונעים. ואם כוונתו המקורית של המארגן הייתה לאסוףחברים (מצוות אהבת ישראל) ובמיוחד, כדי לעשות להם נעים – אז בעזרת השם זה יביא את המצב האמור הנפלא ופגישה תיזכר לשנים רבות, וסביר להניח שגם יהיו לה המשכים טובים!

וכך הוא לא רק במעשה של צדקה או ארגון של מסיבה. אלא כל מעשה חיובי (שלא נעשה על ידי עברה כגון לגנוב שוקולד כדי לתת לחבר וכד') יהיה ממשיך אנרגיה חיובית על המקים אותו ועל העולם. ולא כל כך בקשר לכוונה. אבל כאמור כוונה טובה תשפר וידיעת כללים קבליים יוסיפו ואפילו יישנו לטובה נוספת עד לאין ארוך. וגם על כל דבר ניטרלי – אומרת הקבלה כי על ידי העשייה שניטרלית במקור (כגון אדם עושה ספורט, אוכל, ישן כו', וכאמור מארגן מסיבה) אבל עם כוונות חיוביות, אנחנו מחוברים לאתרים (של אנרגיה חיובית וכו') התואמים את הכוונות שלנו. וכן על ידי הכוונה, אנו מרחיבים ומעלים את מעשה (ומתעלים איתו גם בעצמנו) היינו ממעשה שהיה "הבל הבלים" ו(במקרה טוב)מ"תחת לשמש" אנו מעלים אותו ל"למעלה מהשמש" (יש הסבר לפי קבלה על כל זה) והוא אפילו נעשה נצחי. ומי שיודע לראות, יוכל גם אחרי אלף שנה לראות אותו. ובפרט – לפי הסבר הקבלי – המארגן של אתה מסיבה טובה וכל המשתתפים בה מקבלים את מגוון – באופן שנתכוון – של צורות שונות אבל כולן טובות של אנרגיית "על" החיובית. וגם כאן אם לדעת סודות הקבלה אז ניתן לזכות ולזכות לברכות ולהמשכות של אנרגיית "על" חיובית הגבוהות לאין ארוך יותר. (וכמובן שממעשה שטוב מלהתחילה על ידי קבלה ניתן לקבל ברכה עוד יותר גבוה). ובעזרת השם בתוך ברכות והמשכות אלה באים עושר ואושר, בריאות נכונה ואם יש צורך גם רפואה קרובה ושלמה.

איך מתחברים

אם אתה לא תמיד זוכר על כוונתה של פעולה. או פשוט לא יודע על כך ומקורות האנרגיה אלה אינם ידועים לך כדי להתחבר איתם. (או גרוע מזה, אין כוח ורצון לכוונות אלה). וגם אם אתה יודע למה להתחבר,כיצד להגדיל את התוצאות החיוביות שוב ושוב, בלי סוף … ויחד עם זה לא לשרוף את עצמו על ידי חיבור למקור האנרגיה יותר מדי גבוה, ומצד שני גם לא להגיע לרחוק מדי (מפחד שלא להישרף), ובגלל זה לא להפסיד. ומה אם לאדם יש מספיק אנרגיה מאחד מהמקורות החיוביים, ועל אחרים הוא לא יודע, למרות שזה הכרחי עבורו כדי להגיע לשלמות?

ואם אדם רוצה להיות מאושר, לזכות לאינטראקציה נכונה עם היקום כבר עכשיו? להחזיק בברכה, במקור האנרגיה החיובית הגבוה ביותר – מבריאה, מרפאה ועזרת לאדם גם להיות (ולהישאר) אדם וגם לחשוף, ויותר נכון להגיד – לגלות, את הכישרונות שלו, את היצירתיות שלו כמו שהם באמת?! וכל שכן אם הוא זקוק לרפואה דחופה? לכן כדי להראות את הדרך הנכונה  ולאפשר לאדם להתחבר בפועל למקורות של ברכה, של אנרגיה חיובית הנעלית ביותר ובצורה נכונה – עשינו את התכשיר שלנו, שעוזר לאדם להתחבר.

 אז למה לא להסביר את הכל כבר עכשיו

פרק זה אנו כותבים בהתנצלות. מחקר מעמיק בקבלה, יכול ללמד ולעזור להבין. ולא רק להבין אלא גם ליישר דרך לאחרים. אבל יש כאן בעיה קטנה. ניסיתם פעם לחלק דעתכם אודות הטעם של יין משובך עם אדם שלא שתה אותו לעולם? נכון שזה קצת קשה? אותו דבר גם כאן. כדי להבין את המוסגים קבליים באמת חייבים להפוך את השכל לשכל קבלי. ומה טוב גם להרגיש את המוסגים קבליים. ואיך מגיעים לזה? – בשיתוף (שקדם למחקר זה) של שמירה קפדנית על חוקי התורה – כי קבלה היא הרי החלק הפנימי של התורה ולכן כדי להבין אותה באמת ולהרגיש כל זה באמת די הכרחי קודם לכך גם להפוך את עצמו לכלי לזה. וזה לא נאמר חלילה מגאווה או מרצון לדחות. פשט ככה זה הרי בכל מקצוע – מי שחי את העסק שלו – הוא יכול להגיע לדרגות. ולתת להנות לאחרים, גם אם הם כל לא עסקו בזה בחיים. וגם במדע זה כך – מי שפרופסור אמיתי ויודע היטב – דווקא הוא ימצא דרך להסביר חכמה גם לסטודנטים שרק מתחילים. אבל יש הבדל בין מדע לקבלה. מדע – זה יכול להיות מאוד חשוב, לתרום המון לחברה, אלא זה עסק בחיים. ותורה ובפרט קבלה – זה החיים! וכדי להבין באמת חייבים לחיות. (וחיבור תמידי למקורות הנעלים ביותר על ידי התכשיר אמור גם לעזור לאדם לבוא להבנה אמיתית של כל זה, לרבות של חלק קטן שהבאנו בדוגמאות הנ"ל וחלק גדול של סגולות עתיקות והמצאות חדשות.

יש עוד שתי סיבות למה אין כעת אפשרות לגלות. סיבה קטנה (אבל גם חשובה)  בשביל שהושקע בזה מאמץ גדול וכסף רב של משקיעים שראוי להחזר עם רווח הוגן. אלא והעיקר זה כדי לא לגרום לכאורה למצב שמשתמש בנוסחה כבר יודע איך מגיעים לאנרגיות מאוד חזקות ועושה זאת בעיקוב של מערכות של הגנה והתאמה האישית. ובלי אחד מאלא או תחליף מתאים להם אדם עלול חלילה לא רק שלא להבריא אלא גם להיפגע.

יתירה מזה – גם מי שיכול להבין כל זה – גם הוא יכול להיעזר בהרבה בנוסחה. כי הרי ידוע ודרך עולם היא שמי שבונה את התכנה או מכונה – עם זה שהוא האדם שבונה אותה וגם הוא זה שמפעיל אותה – באמצעותה הוא מצליח לעשות (לאחר בנייתה) לאין ארוך יותר ממה שהיה יכול לעשות בלבדה.

לכן בינתיים אנו לא בטוחים שאפשר כל זה לגלות. אגב גם לנו בתוך 5 שנים של פיתוח לקח לעשות את התכנה של חיבור לאנרגיות רק חודשים ספורים אבל לעשות את התכנה של התאמה אישית לרבות המערכת של ההגנה מועילה וטובה – דווקא זה לקח מעל 3 שנים.

תודה להשם!

לאמיתו של דבר במקום "לקח לנו לעשות" יותר נכון להגיד "הוכחנו לגלות" כי הייתה עזרה מן השמיים מאוד גדולה הן ברעיונות הן במציאת ספרים הן אפילו בפתיחתם במקומות הנכונים ועוד! ואנו מודים להשם יתברך על עזרתו הגדולה ביותר בכל צעד ושאל של עבודתנו!

לאור האמור נשמח לתת כלי לברכה ובפרט לחיזוק הבריאות ואם יש צור גם לרפואה שממילא גם מכין את האדם להזדכך ולהיעשות כלי להבנה של סודות הקבלה ועל ידי כך של היקום (ומובן שמי שכבר טעם – גם אם זה באמצעות נוסחה ועוד בלי לדעת בשכלו איך זה עובד בכל הפרטים – נשאר רק להסביר לו מה זה).

שאלה "מוזרה" – האם זה טוב להשתמש בנוסחה ולמה?

כאמור, לאחר 18 שנים של מחקר של המקורות הרלוונטיים ו-5 שנות פיתוח מעשי, לאחר מאות אם לא אלפים בדיקות ומחקרים פנימיים ועשרות חיצוניים, יצרנו תכשיר. אדם שמשתמש בו נעשה מחובר באופן אוטומטי למקורות הנכונים, וכאמור עם ההתאמה אישית בנוגע לכמות ואיכות, וכולל אפשרות להגדיל מאוד את הברכה. ובפרט את התוצאות האנרגטיות החיוביות מכל פעולה נכונה. וגם למנוע את עצמו מכל פעולה הלא נכונה. ברור שזה גם יעזור לחזק את בריאות – נפשית ופיזית, ובמידת צורך, בעזרת השם גם יעזור להתרפאות ולהתאושש מהמחלות. (כמובן כל זה לא סותר את הרפואה הקונבנציונלית, אלא מביא משלים הכרחי כדי לרפא לא רק את המחלה, אלא והכי חשוב, את הגורם לה).

וזה לא רובוטיקה של משתמש (בתכשיר ועל ידיו) בנוסחה, אלא זו היא התוצאה הטבעית של בחירה מכוונת של אדם להתחבר באמצעות הנוסחה המתאימה לאנרגיה החיובית הגבוה ביותר, שגם נובעת ממקור גבוה מאוד. מקור שאנרגיה שבאה ממנו משפרת לא רק את המצבים הפיזי והרוחני של האדם החיצוניים, אלא גם את האיכויות הרוחניות שלו ויכולותיו להרמוניה ואינטראקציה שלו עם היקום, ובפרט לתקשור בריא עם בני אדם מסביבו ועד לעולם כולו.

עם זאת, אדם יכול לשאול, האם זה באמת כל כך הוגן – להגיע לכל זה לא באמצעות של עבודת עצמו אלא כביכול באמצעות מישהו שהמציא את הנוסחה ותכשיר מתאימים לכך?! – לדעתנו, יש על כך דוגמה טובה בחיי יום יום שלנו שכל אחד מכיר אותה. כאשר מהנדס בנייה מנוסה רוצה לבנות בניין גדול וטוב ראשית כל הוא לא ממציא דברים בדרך אלא דווקא הוא משתמש בנוסחת הבנייה היינו בקפדנות מציית לתכנית הבניה שנעשית באמצעות אדריכל מוסמך וטוב. וכאשר כך הוקם הפרויקט – זה לא רק טוב אלא גם הכרחית. יתירה מכך – דווקא זה שמציית לתכנית הבניין הוא זה שמצליח לממש את כל יכולותיו וידיעותיו אישיים ולגרום לכך שבלי עיקובים ותקלות בדרך תמונות שרשומות על הנייר (בלי לשלול בכך חשיבותו של האדריכל) על ידי אדריכל נהפכות לבניין גדול וטוב. והמבין יבין ובעזרת השם יצליח! (וחוץ מזה כאשר אדם משלם על השימוש בנוסחה – יוצא שהוא משתמש בשלו).

אודות התכשיר

איך משתמשים בתכשיר?

– כמו בכל תכשיר שלפיתוח שלו הושקעה הרבה זמן (5 שנים) – הפעלתו פשוטה מדי:

אחד פעמי: כעבור 10 דקות לאחר התשלום* מדפיסים או מעתיקים למחשב או לפלאפון שברשותכם את תמונת הרישיון שבאחד הקישורים למעלה. אם העתק של תמונה מודפס, שמים אותו בתיק לא שקוף.

בכל יום: מוציאים מתיק לא שקוף את ההעתק של תמונה או פותחים במחשב או בפלאפון זה את ההעתק שנעשה. קוראים את המילים המודגשות ולוחצים על כפתור ירוק שבהעתק הרישיון שלכם. זה עיקר הפעולה שנדרשת. ואז פשוט עוקבים מה קורה אתכם בלי להתערב. 

להוספת היעילות (לא חובה אבל מומלץ): משאירים את ההעתק (אם הוא מודפס – פשוט משאירים בגלוי ואם רשום על קובץ דיגיטלי – משאירים על גבי המסך) למשך 18-30 דקות ונשארים באותו חדר שהעתק גלוי זה נמצא. באותו זמן נמנעים מעבודה פיזית אפילו קצת קשה. אם תמונה מודפסת, מחזירים אותה לתיק לא שקוף לאחר כל שימוש. וכך 3-4 פעמים בכל יום ויום. וזה עיקר השימוש בתכשיר.

המלצות נוספות לחיזוק פעולתו של תכשיר בעזרת השם יפורטו עם הוצאה לאור של ספרנו המקיף את עולם של האנרגיה.

שימו לב! בשעת ההתחברות הראשונה יש לנוח לאחר אמירת הנוסחה במשך 20 דקות ולשתות כוס גדולה של מיםבמשך 2-3 שעות יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנסיעה מהירה!

(ברישיונות ישנים שבלי כפתור אפשר להשתמש רק על ידי אמירת המילים המדגשות אבל החדשים עם כפתור פועלים יותר חזק).

וכאמור על ידי זה באמצעות תוכנה פנימית קבלית חכמה זוכים לאינטראקציה נכונה וטובה עם העולם, קבלת אנרגיות נקיות ובריאות ממקור המתאים, להגדלת לאין ערוך של זכות וברכה ממעשים טובים ולעזרה להימנע מהלא טובים. ואפילו לתיקון הגורל לטובה ולברכה ולאורך ימים ושנים טובות עם כל הפירושים של זה!

פרטים אודות פעולתו של התכשיר

המכון לאחר שנים של המחקר בתחום הצליח לפתח לשם כך את הנוסחה שיודעת להתאים לכל אחד את הסוגים והכמויות של האנרגיה שמתאימה לו. היינו במבוסס על מדע, קבלה וחסידות מכון המציא את הנוסחה, את המכשיר ואת התמונות שמגלים את האנרגיה החיובית הגבוהה ביותר, המאפשרים לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית, להגדיל את היתרונות של אכילה ושתייה, את האפקטיביות של פעילות גופנית וספורט, וזה במכריע המשפיע לתוספת הבריאות. תהליך זה גם כן עוזר לרבות שיפור מקבלה של תרופות קונבנציונליות ומטיפולים באמצעים קונבנציונליים אחרים (בהנחה כי הקצאת הטיפול היא נכונה), ובמיוחד, כדי לסייע לטפל בסרטן – מבלי לגרום נזק לגוף האדם. עשינו את נוסחת חיים, הנוסחאות נוספות וכן המכשיר והתמונות שהם פועלים להוספת אנרגיה חיובית לגוף פיזי וכן מטפלים גם בגופים שלמעלה (ראה הסבר בהמשך מה זה גוף מגנטי וכו'''') היינו עוזרים לרפואה של מחלה עצמה ולטיפול בשורש של המחלה. הם לא רק נותנים את האנרגיה אלא גם את טיפול ולא סתם טיפול אלא תמיד הוא מתאים למטופל מסוים היינו אחד מקבל מה שהוא צריך ושני את מה שמתאים לו. ולגבי מתן אנרגיה היא ניתנת גם כן עם ההתאמה אישית שניפעלת באמצעות תוכנה פנימית שיש בנוסחאות ובתמונות.

אם כן מה הוא הבדל בין פעולתה של נוסחה לרפואת המחלה לבין פעולתם של מכשיר ושל תמונות? פעולה של נוסחה היא חיבור תקין ומועיל של המשתמש בה למקורות האנרגיה החיובית ואם יש צורך ניתוק ממקורות של אנרגיה שלא טובה לו וחיבור מחדש תקין ומועיל למקורות שטובים לו. אבל כל זה בהקשר ליכולות פוטנציאליות של אותו משתמש שטרם מימש. לאומת זאת פעולה של המכשיר ושל התמונות מבחינה אנרגטית היא כעיקר גילוי אנרגיה נוספת להנ”ל במקום של הימצאות המשתמש. שכן יש צורך להוסיף אנרגיה, כמו שנותנים לחלש גלוקוזה ולחולה בכליות – מים מינרליים – עד שיבריא.

ואחרי הבראה גם כאשר אדם נעשה בריא (וגם אם הוא מראש היה בריא) הוא צריך גם לאכול אוכל בריא. מבחינה אנרגטית בריא – זה ממקור של אנרגיה שבריא לו. ובכך בעזרת השם נוסחה, מכשיר ותמונות עוזרים היינו כאשר צריך להביא הרבה אנרגיה לחיזוק הגוף (או גם – במקרה מסוים – להשמדת המחלה) כדי לעזור להבראה מהירה – מביאות. וכאשר אדם בריא – עזרות כמו שאוכל בריא עוזר לאדם בריא להישאר בריא. לתמונות שונות יש תכונות פנימיות שונות הן לבריאות הן למניעת המחלה הן לרפואה. כדי להקל על המשתמש, עשינו לרוב תמונה של רישיון לשימוש בנוסחה עם שני תכונות ביחד – היא גם פועלת בתור תמונה שבאמצעותה נגלות אנרגיות חיוביות כלל בריאותיות ורפואיות כנ”ל וגם מהווה רישיון שלפיו נעשה חיבור תקין לאנרגיות ”על” חיוביות. אגב, אדם יכול לשאול כאן שתי שאלות: גם אם תמונה שעשיתם, מגלה אנרגיה, אם צילום של תמונה ייגלה אותה. ואיך בכלל אפשר לעשות תמונה שמגלה אנרגיה. לאמיתו של דבר יש בחיים דוגמה ידועה לכל: לפני להדפיס ספר או עיתון, או כל תמונה שרוצים להדפיסה בהעתקים רבים, עושים לוחות להדפסה ומהם מדפיסים. היינו לוחות מהווים מטריצה (תבניות) ששומרת בה תכונה לעשות תמונות שיודפסו באמצעותה. ויהיו לתמונה זאת כל פרטי מראיה שהוטבעו באמצעות תבניתה. והם ישפיעו לטובה לכל רואיה. מדוגמה זאת קל להבין שגם בעולם הרוחני (במיקרה שלנו באמצעות של חיבור של קבלה ומדע) אפשר בעזרת השם לעשות כזאת מטריצה רוחנית, אנרגטית שהוטבעו בה תכונות לתת לתמונות שיודפסו באמצעותה יכולת לגלות אנרגיה כלל בריאותית ו/או רפואית. אלא כמו שבשביל לעשות תבנית לתמונה צבעונית יפה צריכים ידע מסוים וזמן, כן הוא לתבנית של תמונה שמגלה אנרגיה טובה ומותאמת אישית לכל המשתמש בה. בייצור של תמונתנו השתתפו אנשים שיש להם ידע ברמה גבוהה בתכנות מחשבים, בטכנולוגיה, בלימוד קבלה ובריפוי לפי קבלה. וכך בעזרת השם הצלחנו לעשות מוצר זה יחודי וטוב, שמהווה שיטה חדשה ברפואה משלימה.

הסבר השיטה מנקודת המבט מדעי בעניין הבריאות ורפואה

מה הוא הקשר בין אנרגיה לבין הבריאות ובפרט רפואה

תהליכי החיים של גוף האדם מופעלים באמצעות חשמל. החל ממוח ששולח פקודות חשמליות ועד תא הכי קטן שמהוה מכמה בחינות תחנת כוח קטנה. יש לאדם שדה מגנטי סביב גופו שנמצה ביחסי גומלין הדוקים עם תהליכי תפקוד הגוף הפנימיים וגם עם עולם סביבו. לשדה מגנטי סביב גוף פיזי נקרא גוף מגנטי. רפואה קונבנציונלית מתקדמת (שנקראת איינשטיינית) קובעת שיש לאדם כמה גופים נוספים לגופו פיזי כגון גוף אתרי, מנטלי ועד שמתארים פעילות של אדם ברבדים גשמיים ורוחניים שונים. כמו כן היא מסבירה יחסי גומלין ביניהם. אם הגוף האנרגטי לא תקין – הוא בחלקו לא בריא מהווה סיבה למחלות הגוף פיזי. לכן אם רוצים לטפל לא רק בתוצאות של מחלה אלא גם במחלה עצמה – חייבים לטפל גם בגוף האתרי. וכן סיבה של מחלת הגוף האתרי היא בבעיות של גופים שלמעלה ממנו כגון מנטלי. ולכן כדי לטפל בגף אנרגטי חייבים לטפל בגוף מנטלי. וכידוע גם ברפואה קונבנציונלית שאופטימיות, השקפת עולם וחשיבה חיובית משפרים בגדול את הבריאות וחשיבה שלילית עלולה להזיק לבריאות. וכן ידוע שכאשר נמצאים בסביבה של אדם עם אנרגיה חיובית,- זה עושה טוב גם ברגש וגם במחשבות. היינו אנרגיה חיובית אמורה להשפיע על מחשבות ועל גוף מנטלי ועל ידי זה גם על גוף פיזי וכך לרפאות לא רק את המחלה עצמה אלא גם את השורש שלה.

הרציונל המדעי של הפרויקט

בקרב מספר לא מבוטל של המדענים הידועים והמובילים – מחזיקי שיטת הרפואה קונבנציונלית מתקדמת הנקראת איינשטיינית – השתרש מושג האומר על הקשר הדוק בין רמת חשמל בגוף האדם לבין זרימה של החיים הבריאים של הגוף האנושי. לדוגמה, חוקר בעלי שם בתחום של אנרגיה בגוף האנושי – ד“ר רייך המפורסם ותלמידו הגדול בישראל ד”ר רוזן – סבורים כי הגורם למחלת הסרטן הוא הפחתת האנרגיה בגוף. ואם להחזיר את רמות האנרגיה, זה ירפא את מחלת הסרטן. המחבר ידועה אמריקאי, בספרו מפורסם “רפואת הרטט” שתורגם גם לעברית אומר כי את שורש המחלה הוא הפרעות של גופים נעלים יותר (נושאי אנרגיה ואינפורמציה) של האדם, ורק כמה חודשים לאחר מכן שהפרעה הייתה קיימת בגוף עליון יותר, זה בא לידי ביטוי ברמה הפיזית. הספר ההוא זכה לשבחים על ידי מנהיגים בכירים של שירותים רפואיים בכמה מדינות של אמריקה וכן של יו“ר איגוד הרפואה האמריקני נורמן ק.שילי ועוד. ידוע המחקר של אוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג‘לס, שחקר את ההילה ואת הקשר שלה לבריאות. הרפואה הסינית ומזרחי מדגיש את הקשר בין המרידיאנים, אנרגיית נקודות, צ''''קרות ולבין רמת הבריאות. גם באוניברסיטה עברית בירושלים היינו שמחים לשמוע כי יש הקשר ברור בין הרמה הנכונה של חשמל בגוף לבין הבריאות. ואם רמת אנרגיה נמוכה מזו הדרושה לאדם הביאה להידרדרות של תהליכים פיזיולוגיים חיוניים ומצב כזה הוביל המחלה, או אם עקב מחלה יש ירידה ברמת האנרגיה , אז אפשרי לקדם את הריפוי על ידי העלאת רמת האנרגיה בגוף, בתנאי שהטיפול מבוצע עם אנרגיה חיובית לגוף בכמויות נאות. זה ידוע כי המדע האמתי לא יכול לסתור את האמת, ולכן אין זה מפתיע כי מצאנו ההבנה והסכמה בהנ”ל.

תופעות לוואי

שימוש בנוסחאות ובתמונות לטיפול במחלות עשוי לגרום לתופעות לוואי כולל: תחושת צריבה בחלק עליון של הגוף ובפרט בשרירים שאינם מתפקדים כראוי בטווח ארוך, צריבה וכאב בעצמות, חוליות, ואיברים אחרים שפעם נפגעו ולא התרפאו, כאב ראש. בטיפול בניוון כללי (טרשת נפוצה) ובניוון שרירים יכולים להיות תחושת צריבה חזקה וכאב עקב התאוששות העצבים והשרירים. רובם קשורים לתהליך חיובי של הריפוי והחלמה של גוף המטופל. (לדוגמה, אפילו בעיסוי הטיפולי המקצועי, בתהליך של עיסוי יכול להיות כאב חזק ותחושת צריבה בשרירים. אבל ברור לכול כי עיסוי טוב בא להבטיח בריאות טובה במשך חודשים רבים ולכן כדאי לסבול. אם בצורה נכונה לשים מדבקות חרדל זה יכול לסייע להתגבר על הצטננות. מקור רציני אם אצבעות קפואות, ומיד לאחר כוויות קור האדם לא מרגיש אותם. וכאשר, אחרי שחזרתו לבית חם והם מתחילים ”להפשיר” – כואב. וזה סימן לכך שהאצבעות יישארו בריאים. רשימה זו אינו קשה להמשיך). למה כל זה קורא? כעיקר מאותה סיבה: אם יש איברים שנפגעו אבל בזמן פגיע לגוף אין מספיק אנרגיה כדי לרפא אותם, הוא בסופו של דבר בזמן מסוים נאלץ להפסיק את הכאב, כדי להציל את שאר האברים ואת עצמו. וכאשר מקבלים את מה שגוף לא היה מסוגל לתת מעצמו, כגון עיסוי לשרירים, חום לאצבעות וכדומה, בהתחלה כואב. כאב ראש בתחילת הטיפול יכול להיות קשור כעיקר לשתי סיבות: א. מטופל לא הגדיל את כמות השתייה כנדרש כדי לארגן מחדש של האורגניזם לצורת החיים חדשה, בריאה, כולל הוספה של אנרגיה באופן משמעותי. ב. תחלופה של אתרי האנרגיה. וזה גם תופעה ידועה: אם אדם אוכל ג’אנק פוד במשך זמן רב, התהליך של מעבר למזון בריא זה לפעמים מביא לחוסר נוחות זמנית. כמו כן, גם מעבר לאנרגיה בריאה. אבל כמובן לא ניתן לדחות על ידי זה מעבר לחיים חדשים – בריאים. יתירה מזה, אי נוחות או כאב זמני מצביעה על כך שנוסחה באמת עובדת, וכי תהליך התאוששות התחיל. וחוץ מזה לרוב אדם יכול להבחין בין הכאב מהמחלה לבין כאב של הריפוי ושל ההתאוששות.

ממתאי ניתן לראות שינוי ברור והתאוששות?

ברפואה של מחלות שונות זה יכול להיות שונה. לדוגמה, מיגרנה חזקה, שבה אדם לוקח טבליות במשך שלושה ימים עד שיעבור כאב. אם להתחיל להשתמש בסט כלל בריאותי מיום שני של נטילת כדורים, הכאב ייעלם תוך 1-20 דקות. אבל אדם יצטרך להמשיך לקחת אותם עוד יום (וגם בלי כדורים סט זה עשוי להפחית כאב באופן משמעותי כמעט באופן מיידי, אבל כאב לא הולך לגמרי). ירידת הנפיחות מדלקת יכולה לקחת עד כמה שעות. אבל רפואה מחולשה הכרונית מתחילה להיות מורגשת בשבוע השלישי, ושתי שבועות הראשונים עלולים להיות מלווים בכאבי ראש, משום שצריך הרבה לארגן מחדש כדי כאמור לעבור לצורה חדשה ובריאה של אנרגיה. וכדי לראות שיפר מוכר ברפואה של מחלת הסרטן יכול לקחת 2-3 שבועות, אבל פרץ של אנרגיה יורגש באופן כמעט מיידי. בנוסף, ברור כי קצב השינוי, הוא קשור למטופל באופן האישי. עם זאת, אם אתה מבצע את המדידות על המכשירים, השינויים הראשונה של האורגניזם והשדות המגנטיים שלו יהיו גלויים לאחר 3-20 דקות. מצב תאי-מולקולרי של דם בליקמיה כנראה יכול להשתנות במשך 1-2 שעות. ואם אתה מרגיש את האנרגיה, אתה יכול להרגיש את השינוי הראשון באופן כמעט מידית. אם זאת נדגיש שהשתדלנו שתכשיר יעבוד עד כמה שיותר בעדינות כי כאשר אנרגיה היא גם טובה וגם מתחברת בנחת גוף לא מתנגד. לכן יש שמרגישים לא כניסת אנרגיה אלא תוצאות שלה כמו חום נעים במקומות מסוימים של הגוף, צלילות בראש (אבל בפעם ראשונה אדם גם יכול להירדם או כמה דקות להרגיש קצת כשיכור) וכו'''' וכן סימנים כנ"ל.

אבל גם במקרה זה, קליניקה שלנו בשום פנים ואופן לא ממליצה לנטוש או לעבור עת או צורה הקונבנציונלית של טיפול. זה נושא שצריך להקשיב לרופא אלא בהחלט (ובמיוחד במקרה שלכאורה דורש טיפול רציני) יש צורך להתייעץ עם לפחות שני רופאים, ורצוי שאחד מהם יהיה חבר או מכיר טוב של המטופל.

 

בנוגע לרפואה של מחלת הסרטן

במאמר מוסגר נציין שאנרגיות חיוביות לא רק עוזרים להארכת חיי אדם ולבריאותו איתנה. אלא להבדיל, אם חלילה מישהו חלה במחלה ידוע (מחלת הסרטן), אנרגיה חיובית יכולה מאוד לעזור לרפואתו. וזה משום שעיקר סיבתה של חלילה מחלה הוא שינוים גנטיים שנבעו מאינטראקציה לא נכונה של אדם עם העולם שחלילה כבר הביע (זה לא חובה שתביא) להמשכה לגוף האדם של אנרגיות מאוד לא טובות שמשפיעות על מולקולות שאחראיות על הגנים ועל ידי כך על תאי הגוף. ולכן גם עיקר הרפואה – של שורש המחלה כדי שלא תחזור חלילה וכן לריפוי תוצאות של מחלה כפי שנתגלו בגוף – על ידי ניתוק מאנרגיות אלה לא טובות וחיבור לחיוביות כמה שאפשר יותר גבוהות. ולמשל, ידוע שאנרגיה של אור עוזרת להחזיר למוטב מוטציות של גנים).

אנו מניחים, שאפילו במקרה שכבר מומלץ על ניתוח השימוש בפורמולה בעזרת השם בהחלט אמור לעזור לדיחוי של גידול. ובמקרה של קביעות טיפול כימי או בקרינה, ניתן להפחית את המינון בכמה פעמים, כדי לא לגרום נזק לגוף, אלא רק להרוס את האפשרות של התקדמות המחלה ולנקות את ערוצי האנרגיה – דבר שהוא טוב מאוד לריפוי הן מצד עצמו והן מבחינה זאת שיעזור להתערבות נמרצת של הנוסחה. עם זאת, אנו מניחים כי עוד לפני הטיפול קונבנציונלי השימוש בנוסחה יחול להיות מועיל ביותר וכאמור ברוב המקרים מינון הכימיה והקרנות יכולות להיות מופחתים במספר פעמים (!) כי אנרגיות ”יעל” שנגלות באמצעות הנוסחה חייבות לפעול. כיצד לברר את זה מראש בלי לעמוד בדילמה :ללכת לטיפול קונבנציונלי או קודם לנסות את הנוסחה?! – להתחיל את שימוש בנוסחה מיד! ואז אין שום דילמה כי התחלת הטיפול הקונבנציונלי בדרך כלל הוקצה לאחר שניים או שלושה שבועות. ובמקרה של שיפור נראה לעין באמצעות השימוש בנוסחה, לפני הקורס הקונבנציונלי עשוי להיות מוסכם צמצום משמעותי של כימיה או מינוני הקרנות. ובעזרת השם, בכלל לא יהיה צורך בהם או בניתוח.

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים