עברית  |  English  |  По русски  |  

 

נוסחת חיים

 • חיזוק הבריאות

 • הוספת כוח

 • שיפור מצב רוח

 • שיפור שינה

 •  גילוי מידות טובות בך וברמת הרגש הפנימי לך באנשים. ועל ידי כך שינוי גדול לטובה של היחס שלך אליהם ושלהם אליך!

 • שיפור ואפילו שינוי של מזל

 • שיפור ובמידת הצורך בנייה מחדש של אינטראקציה של אדם עם היקום ושאר בני אדם

 • חיבור למקורות של אנרגיה חיובית הכי מועילים וניתוק מלא חיוביים

 • וכל הנ''ל בהתאמה אישית לכל למשתמש/ת באופן אישי

 • במידת הצורך עזרה גדולה ביעילות של כל טיפול רפואי נכון והקלה משמעותית על משך המחלות.

  לכל אלה ועוד ניתן בעזרת השם לזכות על ידי השימוש בהמצאה פלאית - בנוסחת חיים!

  _______________________________________________
   

התחרות הבינלאומית ''המדיטציה הכי נכונה'' עם הפרס הראשון עד ל-50.000 דולר ארה"ב!

הפרס של 50.000 דולר, בכפוף לזמינות של 5.000 משתתפים לפחות או 

הפרס של 10.000 דולר, בכפוף לזמינות של 1000 משתתפים לפחות או

הפרס של 1000 דולר, בכפוף לזמינות של 100 משתתפים לפחות.

מחיר השתתפות - 20 דולר עבור מנוי חודשי (במקום 100 דולר).

נושא התחרות: התיאור הנכון ביותר של מדיטציה באמצעות של נוסחת חיים כתוצאה מחוויות שלך מהשימוש בה.
עדיפות בקבלת הפרס למי שמתאר/ת (בנוסף להנ"ל) גם את השינויים בחיים שבאו כתוצאה מהשימוש בנוסחה אמורה, כגון שינוי במצב רוח, שיפורי הבריאות, שינוים ביחס של אנשים אליו/ה, בעסק וכד'. (מידע כזאת כמובן תפורסם אך ורק בעלום שם).

תנאי השתתפות: רכישת מנוי חודשי (כאמור ב-20 דולר במקום 100 דולר), הסכמה בכתב לפרסום ההודעה שלך עם התיאור האמור של החוויות, שליחת ההודעה של השתתפות (בצורה חופשית), שתשלחנה לאימייל Institute@TorahofLife.org, הסכמה עם האזהרות ויישום של כללי השימוש.

זמני תחילת התחרות: מ-19.12.2017 עד 31.01.2018.

שליחת התיאור (בצורה חופשית) מ-20.01.2018 עד 20.02.2018 אך לא בשבת.
תשלום פרס - מ-20.03.2018 עד 31.03.2018.

בברכהעמותה רשומה (מס' 580635597) מכון תורת חיים ''נשמת ישראל'',

פקס 02-9997703, ת.ד. 36234 ירושלים 9136102
, Institute@TorahofLife.org

משרד לקבלת קהל: איזור התעשיה גוש עציון, רחוב נחל נעמנים 7 (במרכז משרדי אב עציון). וויז: האב עציון. שעות קבלת קהל: בימים ראשון עד חמישי בין השעות 12.00 עד 16.00. (יש לתאם את הזמן מראש בטל' 0509799902).

________________________________________________
 
אז איך זה עובד?!
 

בעזרת השם לאחר שנים של טרחה מרובה הצלחנו לייצר תוכנה מאוד חכמה ולכן גם מאוד פשוטה בשימוש. את כל מה שצריך לעשות כדי להשתמש במסלול הבסיסי ניתן להסביר במשפט אחד בלבד: 

(לאחר התשלום עבור המנוי) להעלות את הקובץ של הרישיון שהעתקת על המסך, לקרוא את המילים המודגשות שבו ולגעת בכפתור START.

וזה מתחיל לעבוד! קשה להאמין? עברו על החומר של 10 מחקרים או תנסו בעצמכםלקרוא על כל זה יותר

 

יצירת הנוסחה. המכון שאחראי על שימוש והפצה של נוסחה

תוך 20 שנה של מחקר ובתוכם 8 שנים של פיתוח יצרנים הוכחו לגלות את השיטה מדעית-קבלית ולייצר לפיה את הכלי הנפלא - את נוסחת חיים - שבצורה די פשוטה וקלה ויחד עם זאת מאוד מועילה עוזרת לך להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם כל היקום ואתך עמך כאחד. ובפרט מגלה את האנרגיות "על" חיוביות שמשפרות ומאריכות את החיים, מחזקות את הבריאות, ואם חלילה יש צורך, גם עוזרות לרפואה שלמה ויותר מהירה ולא רק של מחלה עצמה אלא גם של המקור שלה!

כלי זה פועל עם התאמה אישית לכל המשתמש/ת בו הן בבניית האינטראקציה הנכונה בינו/ה לבין היקום כולו, הן בבחירת אנרגיות ''על'' הכי מתאימות, הן בכמות של אנרגיות אלה.

יחד עם זאת מובן שגם כאשר יש כבר אוכל הכי בריא ומשובך - גם אז לומדים איך להשתמש בו בצורה הכי מועילה לשמירה ולהוספה של הבריאות (והיום לכל אחד כבר מובן כי לקבל אנרגיה בריאה זה בוודאי לא פחות חשוב מאוכל בריא!). ולכן דרך עולם היא שלצד מכוני מדע גדולים וחשובים שעסוקים בגידול וייצור של מוצרי המזון יש גם מכונים לא פחות גדולים וחשובים שעוסקים בלימוד ויצירה של כללי השימוש הנכון באותו מזון.

וגם אנחנו להוספת היעילות של נוסחת חיים האמורה הקמנו את המכון ישראלי בינלאומי לשימוש בה (ובמכשיר עזר שלה) בשם מכון למחקר יישומי של נוסחת חיים. מכון זה קיבל מהיצרן את המידע מכל שנות הפיתוח והשימוש המוצלח בנוסחה - מדיטתיבי, כלל בריאותי וכן בתור הכלי החשוב של עזר לריפוי - מתחילת הפיתוח שלה ועד לגירסתה המוצעת. לכן מטרתו העיקרית היא לא לבדוק את הנוסחה אלא לגלות לציבור של המשתמשים את דרכי השימוש האופטימלי והמועיל ביותר כדי בעזרת השם לעזור לכל אחד/ת להשתמש בה בצורה הכי טובה ויעילה!

נשמח להעמיד לשרותכם את את הנוסחה נפלאה הזאת, קלה בשימוש ועם זאת מאוד חזקה ומועילה. ואנחנו בטוחים כי בעזרת השם היא תעזר לכל המשתמש/ת בה לזכות לחיים הרבה יותר טובים, בריאים, ארוכים ומאושרים.

בברכה, מכון למחקר יישומי של בנוסחת חיים

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספר של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינה בינונית – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כולם כבר ידעו שספינה גרעינית הכי גדולה מפליגה חודשים רבים דווקא עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין קבלה לטכנולוגיות ואינטרנט הגענו לכך שאפשר ללחוץ על הכפתור שברישיון ועל ידי זה להגיע לאנטראקציה מושלמת עם היקום ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית וכך לשפר באופן משמעותי את החיים?  - אולי כדאי לנסות?

 

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

 ----    ----

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

                                                                 
לשימוש של משתמשים מתקדמים ומטפלים
                                                                                                    
 

שימו לב! לאחר קבלת הנוסחה בפעם הראשונה יש לנוח לפחות במשך 3דקות ולשתות כוס גדולה של מיםבמשך 2-3 שעות יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנסיעה מהירה! 

איך משתמשים?

(זה ממש לא מסובך. להתרכז לכמה דקות כמו לפני הפעלת כל מכשיר חדש. לעשות בדיוק את מה שכתוב. ובעזרת השם הכל יעבוד!) 
 

אחד פעמי: כעבור 10 דקות לאחר התשלום* מדפיסים או מעתיקים למחשב או לפלאפון שברשותכם את תמונת הרישיון שבקישור למעלה. אם העתק של תמונה מודפס, שמים אותו בתיק לא שקוף.

מומלץ בכל יום:

תחליטו, כמה זמן אתם מקציבים היום למדיטציה, קחו מקום שנוח לשבת בו. תוציאו מתיק לא שקוף את ההעתק שלכם של תמונת הרישיון או תעלו על המסך של המחשב או של הטלפון נייד את ההעתק של הקובץ עם הרישיון שנעשה בשבילכם (שימו לב שלכל משתמש/ת חייב להיות העתק משלו/ה).

תיקראו בקול את המילים מודגשות, לחצו בכפתור כחול ותהינו ממדיטציה קבלית טובה, מאוד מועילה לחיזוק הבריאות, נעימה וגם כשרה. תשאירו את ההעתק המודפס או העתק שעל גבי המסך למשך 10-55 דקות. אם תמונה מודפסת, תחזירו אותה לתיק לא שקוף לאחר כל שימוש. וכך עד 3-4 פעמים בכל יום ויום.

רוצים מדיטציה קצת אחרת? תכסו את הדף של הרישיון לכמה דקות ואחר כך שוב תגלו אותו. אפשר לעשות זה גם כמה פעמים. 

שימו לב! אין להתעסק בזמן שקבעתם למדיטציה בשום דבר אחר (משך הזמן הוא לפי מה שהחלטתם אבל זמן שמומלץ הוא 25-55 דקות מלחיצה על כפתור מתאים)  

 

מומלץ להיות בזמן השימוש בנוסחה במרחק של 2.5 מטר** או יותר משאר אדם!

וכמה משלמים?

מסלול למחקר או/ו לפרסום (מיועד למנהלי המכון למחקר יישומי של נוסחת חיים ולמי שלבקשה או/ו באישור של מכון למחקר יישומי של נוסחת חיים משתתף במחקר אודות פעולתה של נוסחת חיים) מחיר (מסובסד) לצרכן: 1 דולר או 4 שקל לשנה

מסלול רגיל מחיר (מסובסד) לצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 1000 דולר לכל השנה.


אבל מי שאין לו/ה כעת הרבה כסף ורוצה להשתמש בנוסחה יכול/ה עבור החודש הקרוב לשלם כמה שהוא/היא רוצה ואת השאר לקבל בתור הצדקה של היצרן. 

מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך נפעלת הן באופן אוטומטי ע''י הנוסחה הן באמצעות כפתורים 6, 3 כדלקמן) 

(אבל יצויין כי הנחות הנ"ל ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת צדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שצריך עזרה!

יחד עם זאת, יצוין כי בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 8 שנים של עבודה קשה! לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר מלא הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה) 

איך מוסיפים עוד אנרגיה שמחזקת את הבריאות ובמידת הצורך גם מאוד עוזרת לריפוי? 

אפשר גם להגדיל פי כמה את האפקט של פעולתה של הפורמולה לגילוי האנרגיה החיובית ולחיזוק הבריאות. היינו על ידי הגילוי של האנרגיה החיובית באמצעות המערכת החכמה שבאתר שלנו, שבעזרת השם פועלת באופן מועיל ביותר לחיזוק הבריאות. איך עושים את זה?

שימו לב! כל האמור כאן יש לעשות אך ורק על ידי בעל/ת הרישיון ולפי סדר האמור בלבד, אחרת זה עלול לא לעבוד באופן חלקי או בכלל!

1. כאמור, יש להעלות את הרישיון על המסך של מחשב או טלפון נייד, לקרוא בקול את המילים ההמודגשות וללחוץ בכפתור הכחול הגדול שבשורה הראשונה.

2. לוחצים באצבע (בטל. נייד שמסוג מתקדם) או בסמן (במחשב) בכפתור 6 שבשורה השנייה ועוברים לדף הפעלה שבאתרנו. (אם מחשב מעלה על המסך שאלה על המשך - לוחצים (על ידי סמן) במסך של מחשב על הכפתור שכתוב בו Allow). גם אם טלפון נייד שלכם לא מאפשר העברה לדף אחר או אתם משתמשים ברישיון מודפס שלפניכם, בכל זאת אתם לוחצים על אותו כפתור 6 האמור ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

3. בדף שנפתח לוחצים בקישור ''להפעיל'' ועברים לדף עם תמונה של פנס שבתוך המרובה. משאירים מרובה זה על המסך ל-7-15 דקות (לחיזוק הבריאות) או ל-33-56 דקות (לרפואה) ונהנים מאנרגיה חזקה ביותר שפועלת לחיזוק הבריאות ולרפואה שלמה - רפואת הנפש ורפואת הגוף, מקלה על המחלה ועוצרת אותה!

שימו לב! סדר הגעה לדף האמור עם התמונה הוא לפי האמור לעיל בלבד! כמו כן אין להוריד את הקובץ של הרישיון מהמסך של מחשב או טל. נייד לפני סיום הטיפול. היינו קובץ נשאר כאילו 'מתחת' לתמונה שאליה אתם מגיעים.

4. כדי להוסיף עוד על ידי מצב מיוחד של הרמוניה עם היקום לוחצים על כפתור 4 (ללא צורך לעבור לדף אחר).

5. כדי להפעיל ריפוי מיוחד לוחצים על הכפתור 3 ולא קמים ולא מדברים עם כל  אדם כמה דקות (וזה גם בלי לעבור לדף אחר).

המכון שלנו מאחל לכם בעזרת השם את הבריאות האיתנה! 

 ______________________________________________________________

* אבל שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס הקבלה. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ שלו בשבת או בחג.
ולגבי התשלום: אם שילמתם לא באמצעות פאי פאל אז לאחר התשלום צריך לשלוח לנו את הודעת התשלום לדואר אלקטרוני info@lifeformula.name היינו הודעה רגילה בצורה כל שהיא, המכילה את שמך, כתובת הדוא”ל שלך ופרטי התשלום.

למשל : אני, שם, דוא”ל שלי, שילמתי על ידי בבנק דיסקונט סניף 85  200 $ עבור השימוש בנוסחה למשך חודשיים, מסכים/ה עם אזהרות ומבקש/ת להפעיל אתה למשך זמן התשלום.

**כי לנוסחה יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע במשתמש/ת בה ובשאר אדם. כגון: לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ולא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. אם – ברגע שאדם בריא יהיה ליד אדם מטופל – תימשך לשם אנרגיה רפואית ושניהם יקבלו אנרגיה רפואית, דבר זה עלול להזיק לבריא. וכדי להגן עליו תכנה עצרת כניסת האנרגיה הרפואית עד שאדם בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מהמטופל. לכן בזמן שמעבירים סדנא לשימוש בנוסחה אפשר להיות גם ל-20 אנשים באותו חדר  בלי להתרחק כלל (ואפילו זה עלול לעצר את החלק משמעותי של האנרגיה שבאה בהתאמה אישית). אבל בזמן שמוציאים רישיון או תמונה לשימוש בנוסחה רפואית, למטופל רצוי להיות במרחק של 2,5 מטר משאר אדם.

 
לייבסיטי - בניית אתרים