להגשים את החלום
 

ככול הנראה, כל אחד מאיתנו חלם מתישהו שיתרחש לו נס. לזכות בלוטו, לחולל מעשה גבורה יוצא דופן, לדעת לעוף... או כל אלה ביחד ועוד אף לשנות את עצמו ואת העולם כולו לטובה ולברכה.

ועוד, וזה כל כך חשוב, שכל השינויים האלה יבואו לא אחר שנות עבודה ומאמץ רבות, אלא שיתחוללו מהר, כאן ומיד. ביניהם השינוי שישכלל באופן מיטבי את כל הכוחות, היכולות והכישרונות באדם, כך שיוכל לסייע לתיקון החברה האנושית.

לו רק היה כפתור שבלחיצה אחת עליו יתממש השינוי.

והנה עתה, גם אם עוד לא קל להאמין בכך, הדבר אפשרי. - קיימת תוכנה שמחוללת שינוי לטובה באדם. שעוזרת לו בכל פעולה ובכל רגע ובאמת לזכות ולשנות גם את עצמו וגם את העולם כולו לטובה ולברכה. ולהתחיל זאת כאן ומיד.

איך ייתכן הדבר? - היום כבר ידוע לכל, כי העולם הדיגיטלי מאפשר לחולל את השינויים שפעם הצריכו שנות עמל רבות, בזמן קצר מאוד. זאת, לא רק בפיתוחים טכנולוגיים והליכי תקשורת, אלא (בשימוש הנכון בהם) גם בפיתוחו ובשכלולו של האדם והחברה. בין פיתוחים אלה תוכנות ללימוד, לקשב וריכוז, לשיפור הזיכרון ועוד. ועד כמה שהדבר אולי יישמע מוזר, אכן קיימת היום גם תוכנה עם מכשירים אינטרנטיים שניתן באמצעותם לחולל השפעה אנרגטית רוחנית על מצבו של האדם. כך על ידי התוכנה הזאת מתאפשרת לאדם חשיפה לאנרגיות רוחניות המנותבות לפעולה על צרכיו הפסיכופיזיים השונים שלו. ואנרגיות אלה לא רק משפרות ובגדול את בריאותו וכשרונותיו, עושים אותו מקרין אנרגיה חיובית ורצוי לאחיו, אלא ממש מחיות ומעדנות גם את האדם עצמו וגם את העולם כולו. תוכנה זאת נקראת נוסחת חיים!

זו היא תוכנה המשלבת את הישגי המדע הדיגיטלי המתקדמים ביותר, יחד עם יכולות ההקשבה, הריכוז והניתוב של כוחות ואנרגיות המשפיעות בעולמנו. היא מאפשרת לאדם בכל פעולה שלו חיובית ואף ניטרלית להמשיך על עצמו ועל העולם כולו את האנרגיות החיוביות הכי נעלות וחזקות שניתן לו להשיג בכול אותה פעולה, וזה גם ללא הידע והנסיון הקודמים לכך. מומחים לתרגול רוחני שחקרו את הדבר והיו עדים לעוצמת השפעתה, מאשרים וממליצים על התגלית המופלאה הזו ואומרים: ''את מה שאדם היה זוכה לו בעבודה רוחנית משך שנים רבות, על ידי השימוש בתוכנה הזאת הוא משיג משך כמה דקות!'' ועם הכוחות האלה, משופרים, מוגדלים וגם חדשים אדם כמובן לא עוצר, הוא ממשיך לפעול, אלא פשוט הוא הרבה יותר מצליח בכל פעולתו החיובית!

מבקר יקר! גם אם הקדמה זו מעוררת בך תמיהה, כדאית סקרנותך לבחון את הממצא העשוי לסייע לך, למשפחתך ולסביבתך, במעגלים מתרחבים. לך כמו לאנשים רבים כמותך, יש את הרצון העמוק להגיע למימוש אופטימלי של יכולותיך וכישוריך. יש בך את השאיפה לחיים טובים שבהם הרמוניה, שלווה ואושר מתמיד. היית רוצה לראות את סביבתך הקרובה והרחוקה חיה כך. שאיפה זו היא העומדת ביסוד התגלית וההמצאה שאנו מזמינים אותך להתנסות בה. רק בהתנסות ובתוצאותיה תוכל לאשר את ההבטחה מרחיקת הלכת שלנו. עצם ההתנסות, למרבה ההפתעה אינה דורשת מאמץ רב ואף תרגול מסובך. די אם תתנסה בהפעלת התוכנה לזמן קצוב מידי יום - כדי לבחון את תוצאותיה.

גם אם יש קושי בהבנת מנגנון ההשפעה, גם אם לא למדת שנים רבות ואף לא שמעת איך להגיע לתהליך זה, הרי הוא מתרחש ממילא. זה פלאו ויתרונו של המנגנון האנרגטי הזה. יתירה מכך, יש בכוח התוכנה לנתב את צורות האנרגיה השונות, למוקדי פעולה מיוחדים הנצרכים לך אישית. כמו לדוגמא: סיוע לערנות ונמרצות, הפחתת כאבי ראש ומיגרנות, הגברת הכושר האינטלקטואלי, הפחתת מצבי רוח ירודים ודיכאונות, עוררות לתפילה ולחיי רוח, סיפוק רגיעה ותחושת הרמוניה, הגדלת החוסן הפיזי והנפשי. ויש לה עוד יתרונות בריאותיים רבים.

כאמור, יש לתוכנת 'נוסחת חיים' כושר גדול להקטין כאב ולעזור בריפוי. ועוד ואולי העיקר יתרונה הוא במניעה. בשחרור הגוף והנפש מהחסמים והתקיעויות הגורמות לסיבוכים ולמחלות. השפעות אלה נבדקו ונמדדו במחקרים שונים בתוכם מכשירי מדידה של הרפואה המשלימה. וכן משתמשים רבים בנוסחת חיים חזרו ואשרו את התוצאות.

(לשמחתנו גם ראינו, כי עוצמת ההשפעה של האנרגיות הללו וההגנה שהן מספקות לחוסן הפיסי והנפשי של האדם, הרי היא מסייעת אף בעמידות גבוהה יותר בפני מגיפת ה"קורונה". לא סוד הוא, כי המגיפה פוגעת יותר במי שהמערכת החיסונית וכושר העמידות חלשים אצלו. תוכנת 'נוסחת חיים' מגבירה בהחלט חוסן שכזה העומד להגן על האדם ומפחית בהרבה את הסיכויים להיפגע מקורונה וירוס, וכן עוזרת מאוד הן בריפוי ממנו הן בריפוי של הפוסט סימפטומים שלאחריו).

נכון כי גם מומחים ברפואה משלימה שלמדו שנים וראו לא מעט נסים, עד שהיו בודקים ורואים, היו מתקשים להאמין שדבר זה אפשרי. עד שהיו בודקים ורואים... (ורובם מהם גם חתומים על המחקרים שפורסמו באתר זה בנושא ''מחקרים''). אחד מהם, עובד ברפואה קונבנציונלית וגם מתמחה בתרגול רוחני, לאחר בדיקת התוכנה במסלולים שונים, אמר: "אם לא הייתי רואה את זה במו עיניי, לעולם לא הייתי מאמין שזה אפשרי!"

אז גם אתה מוזמן לבדוק ולראות. וכיוון שאנו מאמינים ובטוחים ביעילות של התוכנה, שלא מן הסתם פיתוחה נמשך כעשר שנים, הרינו מציעים אותה להתנסות ללא כסף למשך חודש ימים. התנסות ללא התחייבות כלשהי, וללא מסירת פרטי אשראי וכד'. כך שאין מה להפסיד אבל אפשר להרוויח את חיזוק הבריאות, פיתוח כשרונות, מנוחת הנפש, הרמוניה מושלמת עם היקום והאנשים סביבך, חיבור תמידי עם האנרגיה החיובית הכי מתאימה לך אישית בכמות ואיכות.  ובמידת הצורך (שלא נצטרך) גם את העזרה הגדולה לריפוי.

 
מכון חיים: מחקרים, פיתוחים ושרות

מכון חיים הוקם בשנת 2009 על ידי החברה הישראלית ''נשמת ישראל'' בע''מ כדי לעסוק במציאת פתרונות בעניינים גלובליים כגון שימוש באנרגיית השמש, ייצור של אנרגיה חשמלית על ידי השימוש באוצרות הטבע המתחדשים ושל מכשירי קירור וחום חסכוניים, חיפוש אוצרות הטבע בשיטה ייחודית, מציאת הדרך לריפוי של מחלת הסרטן בלי שייגרם בדרך נזק לגוף האדם, ועוד.

אחד הכיוונים החשובים במחקר ופיתוח של מכון חיים שהיה במשך של למעלה מ-10 שנים הוא ייצור של התוכנה והמכשיר יחודיים כאלה, שבעזרת השם יעזרו לחיים יותר בריאים, טובים ומאושרים - על ידי חיזוק הבריאות של הנפש והגוף של האדם - על ידי כך שהוא יהיה ביחסי גומלין הנכונים עם היקום ומלואו. וכן כל ה
שנים האלה עסק המכון בתחומי המחקר ופיתוח בתחום של רפואה משלימה. כאשר ערכנו את המחקרים האלה, הוכחנו לגלות והתחלנו לפתח על בסיס הגילויים האלה את התוכנה והמכשיר שמשפרים באופן מהותי ואפילו במידת הצורך בונים מחדש את האינטראקציה הנכונה שבין אדם ליקום כולו ובין אדם לחבריו, שכוללת יצירת יחסי גומלין אנרגטיים הכי נכונים ביניהם. בתוך מטרתנו היה לייצר כזה מנגנון, שיאפשר לכל אדם לקבל את הגילוים של אנרגיה חיובית באופן ובצורה כאלה, שיהיו הכי מתאימים לו בכמות ובאיכות ויוכלו להשפיע בצורה נכונה, משפרת ומחזקת על שדות האנרגיה שלו, וכן במידת הצורך גם על תהליך של הריפוי בתור תרופת עזר.

וכעת אנו שמחים לבשר על כך שמאמצינו אלה נשאו פרי מבורך וכעת יש בידינו תוכנה נפלאה בשם "נוסחת חיים" ומכשירים אינטרנטיים הפועלים איתה, שבאמצעותם אדם זוכה להרמוניה מושלמת עם היקום כולו ואנשים סביבו וכן ועל ידי כך לגילוי של אנרגיה חיובית בצורה מושלמת. אנרגיה חיובית הזאת מסייעת לאדם גם להישאר בריא וגם לשפר את הבריאות הפיזית והרוחנית, להביא חיות טובה הן לעצמו והן לעולם כולו ולייעל את כל הפעולה החיובית שבחיים הפרטיים שלו, לרבות את פעולתם של כל מערכות הגוף של האדם. כמו כן היא גם כן מייעלת את הטיפולים שנעשו באמצעים קונבנציונליים תרופתיים ואחרים כמו פיזיותרפיה, הומאופתיה וכו' (בהנחה כי הקצאת הטיפול היא נכונה). 

למסקנה: בעזרת השם הוכחנו לגלות ולפתח את הכלים החדשים שמאוד מועילים לחיים בריאים ומאושרים ובפרט לעזרה בריפוי, כלים חזקים ביותר, שכבר התחילו להוכיח את עצמם. 

מה בדיוק נפעל על ידי השימוש בנוסחה חיים ובמכשירים הנילווים שלה? 

מה בדיוק נפעל על ידי השימוש בנוסחה חיים ובמכשיר הנילווה שלה? 

יחד עם אמצעים קונבנציונליים זה מאוד עוזר:

  • להפסקה או לפחות הקלה גדולה של כאבי ראש - ככלל כאב נפסק וא נחלש מהותי ממש תוך כמה דקות;
  • להתגברות על דלקות, גם עם אנטיביוטיקה לבד לא מספיק עוזרת, - תוך בין שעה לכמה שעות;
  • לרפואה של מחלת הסרטן ולהקלה משמעותית על משך המחלה;
  • להקלה על משך המחלות ולעצירה מהותית של טרשת נפוצה, "פרקינסון", "אלצהיימר"

וגם בלי אמצעים קונבנציונליים זה עוזר מאוד:

  • לחיזוק הבריאות ולמניעה של מחלות הנ''ל ושל שאר המחלות;
  • להקלה מאוד אפקטיבית וכמעת מיידית של לחץ נפשי;
  • לשיפור שינה, רוגע, מצב רוח טוב;
  • להקלה מהותית על כאבי ראש וגב;
  • לריפוי וגמילה הרבה יותר קלה מנרקומניה;​
  • לגילוי כשרונות, לימודים, ליחסים טובים עם האנשים ואפילו לשיפור מזל;

וכן עקב החשיבות של הנושא נדגיש בנפרד כי השימוש בטכנולוגיה הזאת אמור לסייע גם לריפוי של מחלת הסרטן בלי לגרום נזק לגוף האדם, וגם למניעה של המחלה.

יצוין כי בנוגע ליעילות של שיטתנו גם קיבלנו את האישורים בלמעלה מ-10 מחקרים, וגם מצאנו חומר מדעי ותרפי מנקודת המבט של תכונות מרפא על ידי האנרגיה שמעיד על יעילות השיטה. 

וכן והעיקר, משתמשים רבים בארץ ובחו''ל מעידים על היעילות של התוכנה.

נשמח להיות לעזרתכם, מכון חיים 

מבט נוסף על הרמוניה ואנרגיה חיובית. ולמה צריכים לכך את נוסחת חיים ומה בדיוק היא עושה?

ככל הנראה, היום זה כבר ברור וידוע לכל, כי בין הגורמים ואפילו יסודות החשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים נמנים הרמוניה ואנרגיה חיובית. היינו הרמוניה אמיתית שבין אדם לבין היקום והאנשים סביבו, שכוללת גם את האינטראקציה האנרגטית הנכונה והטובה שלו איתם וגם את היכולת להתחבר למקורות של אנרגיה חיובית, וכן קבלתה בפועל בכל פעולה נכונה.

(מובן כי הגורמים האלה לא רק עוזרים להיות ולהשאר בריא ומאושר, אלא גם במידת הצורך (שלא נצטרך!) מהווים את הכלי הנכון והמוצלח כדי בעזרת השם להקל משמעותית על משך המחלה אפילו קשה ומאיימת, להעריך את החיים וגם לנצח את המחלה לגמרי.

וכל כך למה? כי אנרגיה חיובית והימצאות בהרמוניה אמיתית או לפחות חזרה אליה עוזרים גם לרפואה. ולא רק לרפא את הביטוי של המחלה, אלא והעיקר גם את המקור שלה, שהיה נובע מחוסר של אנרגיה חיובית או מהילוך לא תקין שלה ומהעדר של אינטראקציה נכונה עם היקום ומלואו).

נשאר רק דבר ''קטן'' - היכן למצוא את הידע איך להיות בהרמוניה אמיתית ואת הזמן כדי ללמוד ולתרגל את כל זה? ואיך להתחבר לאנרגיה חיובית האמורה ולקבל אותה בכמות ואיכות כאלה, שכל זה ביחד ישפיע בצורה הכי מועילה לחיים בריאים ומאושרים. ואחרי כל זה והעיקר איך להשתמש בידע זה ובאנרגיה זאת בצורה נכונה בכל רגע ורגע?!

ובכן, יש פתרון! כדי שנהיה מוכנים לראות ולהבין אותו, נביא כאן לדוגמה את כמה מהדברים המוכרים לנו מחיי יום יום, ומזה מיד נדע את הפתרון האמור. 

ברוב מוחלט של המקרים אנחנו משתמשים בדברים מוכנים. כדי לטוס למדינה אחרת אנחנו לא בונים את המטוס ואף לא לומדים איך אותו. כי ברור לכל שדבר זה דורש ידע ומשאבים כל כך גדולים, שאם כדי לטוס היה צריך ללמוד כול זה ולבנות את המטוס לבד, אז (ובהרבה פחות זמן וכסף) עדיף היה להגיע לאותה מדינה בדרך אחרת.

אולי זה רק כאשר מדובר על המטוס? - לא רק אלא גם את המכונית אנחנו לא בונים. קונים מוכנה. וכן הוא עם המחשב. יתירה מזה, גם אם המחשב הזה יהיה הכי חדש וחזק, אנחנו קונים אותו עם תוכנית הפעלה מתאימה. כי ברור לנו, שכמה שהתוכנית של ההפעלה תהיה יותר מושלמת, כך גם העובדה שלנו עם אותו מחשב תהיה יותר מוצלחת. 

וגם עם הבית אותו דבר. אפילו אם נחליט לבנות אותו לבד ורק בידינו, נשתמש בפרויקט (תוכנית) של הבנייה שנעשה על ידי אדריכל מומחה. כי אנחנו מבינים שלבנות את הבית בלי תוכנית בנייה מסודרת זה לא רק שלא חכם אלא גם חוסר אחראיות שעלול להביא לעקובים ולחוסר של הצלחה. 

גם חברה הכי גדולה וגם אדם הכי פשוט, אם רוצים שפעולתם תהיה מוצלחת באופן מקסימלי, עושים אותה לפי התוכנית. זה יכולה להיות תוכנית שכוללת אלפי פריטים או כזאת שכוללת רק כמה פעולות פשוטות. עוזרת להפעיל מאות סניפים ולהזרים משאבים רבים (ואף עושה סאת אוטומטית). או רק מזכירה לקום לעבודה, לחזור, לגשת לחנות ולקנות את מה שאישה (אמא, אחות) בקשה - גם זה תוכנית קטנטנה. לאכול (לפי תוכנית תזונה שבנה לנו מומחה או לפי מה ששמענו מסבתא (שגם זה סוג של תוכנית), להתאמן, ללמוד, לשון. 

זאת אומרת זה יכולה להיות תוכנית מאוד גדולה או הכי קטנה, כתובה או כזאת שכבר יש לנו כהרגל. אבל תוכנית.

יוצא שברוב המקרים ובמיוחד כאשר רוצים להצליח אנחנו משתמשים בתוכניות. ועד כמה שיהיה מדובר על דברים יותר רציניים, אנחנו נהיה פחות נוטים לבנות את התוכנה לבד ויותר נחפש להשתמש במה שהמומחים בנו בשבילנו. 

ולכן אנחנו קונים (או מקבלים במתנה) את כרטיס נסיעה למטוס או את הרכב, את המחשב עם תוכנת הפעלה או את הפרויקט של הבנייה, את תוכנית עבודה של חברה או את תוכנית תזונה, אימון, לימוד, ומשתמשים בהם לטובתנו.

ואם כן הוא בנוגע לכל הדברים האלה החשובים, אבל לפחות איכשהו מובנים לנו. אז על אחת כמה וכמה זה יהיה הגיוני ונכון, כדי להיות כל הזמן במצב של הרמוניה אמיתית ומושלמת עם היקום ומלואו ולקבל רק את האנרגיה החיובית לכל פעולה. שזה הרי יסודות חשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים. לכן יהיה ברור לכל מי שיתבונן על כך, כי כדי להצליח בכל זה, רצוי מאוד לפעול לפי התוכנית. או התוכנה.

ולשם כך (וכפי שראינו בכל הדוגמאות הנ"ל) לקבל את התוכנה החכמה שתעזור לנו להיות כמה שיותר במצב של הרמוניה האמורה, לגלות ולקבל אנרגיות חיוביות הכי חזקות והעיקר הכי מתאימות, וכל זה בהתאמה אישית לצורכי כל המשתמש/ת בה.

ובכן בעזרת השם לאחר מחקר של 25 שנה ו-10 שנים של פיתוח, לאחר עבודה קשה סביב השעון, נכתבה תוכנה כזאת מאוד חכמה. כמו רוב מכשירים חכמים היא לא רק חכמה אלא גם די קלה בשימוש (אבל גם מובן  כי פעם אחת בכל זאת חייבים לקרוא בעיון סביר את ההוראות של ההפעלה). 

כאמור, תוכנה זאת גם מגלה למשתמש/ת בה את האנרגיה החיובית המתאימה לו/ה ביותר וגם עוזרת להתחבר אליה בצורה הכי נכונה ומועילה. וכן כתוצאה משימוש בה נעשים הרמוניה אמיתית ויחסי גומלין נכונים וטובים ביותר בין המשתמש בה לבין היקום כולו והאנשים סביבו. ומה שחשוב ביותר, כל זה נעשה כאמור בהתאמה אישית לכל המשתמש/ת הספציפי/ת, ובכל פעם ופעם בדיוק לפי מה שדרוש לו/ה באותו עת ובאותה שעה!

נציין כי תוכנה נכתבה תוך כדי התייעצות עם מומחים בתחום בעלי ניסיון מוכח של עשרות שנים, ובפרט הגרסה המוצעת כאן ללקוח נכתבה לאחר מאות בדיקות, ניסוים ושיפורים נוספים. וזה אף על פי שהיא כבר הייתה מועילה, פועלת ומשובחת על ידי מומחים במדינות שונות עוד לפני כמה שנים. 

בנוסף, למשתמש דתי וכן לכל מי שמכיר את החשיבות של העניין, נציין כי תוכנה זאת מפעילה אך ורק את הדברים כאלה שלא רק שלא אסורים לפי התורה למשתמש בה אלא גם מותרים לו לפי תורה, ואין בשימוש בה לא קבלת השפעה מעבודה זרה ולא כישוף ולא דרכי אמורי ולא שום איסור אחר. ובכל זאת בנוסף להבטחתנו כאן, היתר לשימוש בנוסחת חיים הזאת מובטח על ידי כך, שכל המשתמש/ת בה מקבל/ת את נוסחה על תנאי שזה גם לא אסור וגם מותר לו/לה לפי התורה. והיות וכל עצם ההתחברות לנוסחה הוא נעשה על תנאי, וגם אין לאחר קבלתה שום פעולות אסורות, אין כאן שום אפשרות להנות מעבודה זרה או לעבור  על כול איסור אחר. דרך של הקבלה על תנאי תיראו ברישיון לשימוש בנוסחת חיים. והבהרנו את כל זה היטב בנושא "כשרות" שבתפריט.
 

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספרים של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. ואפילו קוראים לו היום ''נביא של טכנולוגיה''. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינת ענק – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כל תלמיד של בית ספר היה יודע שספינה גרעינית הכי גדולה יכולה להפליג זמן רב עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין הטכנולוגיות והאינטרנט, לאחר 10 שנים של פיתוח ומאמץ רב הגענו לכך, שאפשר על ידי לחיצה על הכפתורים להגיע לאינטראקציה מושלמת עם היקום ומלואו, לחזק את הבריאות, ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית. וכך לשפר באופן משמעותי את החיים! ובמידת הצורך לעזור מאוד לריפוי. - כנראה שכדאי לנסות!


למה לא משלמים עבור מסלול עזר לריפוי אלא רק מחיר סימלי על מסלול כלל בריאותי?

השימוש במסלול עזר לריפוי ניתן ללא חובה לשלם כסף. אבל יצויין כי הנחות ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת את הצדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שזקוק לאותה עזרה! יחד עם זאת, יצוין כי כאמור בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 10 שנים של עבודה קשה!

לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר (מסובסד) של מסלול עזר לריפוי הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה.

 

פסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.

 

 

 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים