מכון חיים הוקם לפני 10 שנים על ידי החברה הישראלית ''נשמת ישראל'' בע''מ כדי לעסוק במציאת פתרונות בעניינים גלובליים כגון שימוש באנרגיית השמש, ייצור של אנרגיה חשמלית על ידי השימוש באוצרות הטבע המתחדשים ושל מכשירי קירור וחום חסכוניים, חיפוש אוצרות הטבע בשיטה ייחודית, מציאת הדרך לריפוי של מחלת הסרטן בלי שייגרם בדרך נזק לגוף האדם, ועוד.

אחד הכיוונים החשובים במחקר ופיתוח של מכון חיים כבר למעלה מ-8 שנים הוא ייצור של תוכנה ומכשיר שבעזרת השם יעזרו לחיים יותר בריאים, טובים ומאושרים - על ידי חיזוק הבריאות של הנפש והגוף של האדם וכן והעיקר על ידי כך שהוא יהיה ביחסי גומלין הנכונים עם היקום ומלואו. 
כך כמה שנים עסק המכון בתחומי המחקר ופיתוח לרפואה משלימה. לשם כל זה ערכנו מחקרים, הוכחנו לגלות והתחלנו לפתח על בסיס הגילויים האלה את התוכנה והמכשיר שמשפרים באופן מהותי ואפילו במידת הצורך בונים מחדש את האינטראקציה הנכונה שבין אדם ליקום ובין אדם לחברו, שכוללת יצירת יחסי גומלין הכי נכונים ביניהם וכן ועל ידי זה גם את הגילוי של אנרגיה חיובית בצורה ובכמות כאלה, שיהיו הכי מתאימים כדי להשפיע בצורה נכונה, משפרת ומחזקת על שדות האנרגיה של האדם וכן על תהליך הריפוי כתרופת עזר.

וכעת אנו שמחים לבשר על כך שמאמצינו אלה נשאו פרי מבורך ויש כבר בידינו גם תוכנה נפלאה בשם "נוסחת חיים" וגם המכשיר, שבאמצעותם אדם זוכה להרמוניה מושלמת עם היקום כולו ואנשים סביבו וכן ועל ידי כך לגילוי של אנרגיה חיובית. אנרגיה חיובית הזאת מסייעת להישאר בריא וגם לשפר את הבריאות הפיזית והרוחנית, להביא חיות טובה לעולם ולייעל את כל פעולה חיובית שבחיים פרטיים של האדם לרבות פעולתם של כל מערכות הגוף של האדם. כמו כן היא גם מייעלת את הטיפול באמצעים קונבנציונליים תרופתיים ואחרים כמו פיזיותרפיה, הומאופתיה וכו' (בהנחה כי הקצאת הטיפול היא נכונה). 

היינו במחקר זה הוכחנו לגלות ולפתח את הכלים החדשים שמאוד מועילים לחיים בריאים ובפרט לרפואה משלימה, כלים חזקים שבעזרת השם כבר התחילו להוכיח את עצמם. 

אם כן, מה בדיוק נפעל על ידי השימוש בנוסחה חיים ובמכשיר הנילווה שלה? 

יחד עם אמצעים קונבנציונליים זה מאוד עוזר:

  • להפסקה או לפחות הקלה גדולה של כאבי ראש ממגרנות - כאב נפסק ממש תוך כמה דקות;
  • להתגברות על דלקות גם עם אנטיביוטיקה לבד לא מספיק עוזרת - תוך כמה שעות;
  • לרפואה של מחלת הסרטן ולהקלה משמעותית על משך המחלה;
  • להקלה על משך המחלות ולעצירה מהותית של טרשת נפוצה, "פרקינסון", "אלצהיימר"

וגם בלי אמצעים קונבנציונליים זה עוזר מאוד:

  • לחיזוק הבריאות ולמניעה של מחלות הנ''ל ושאר המחלות;
  • לשיפור שינה, רוגע, מצב רוח טוב;
  • לגילוי כשרונות, לימודים, ליחסים טובים עם האנשים ואפילו לשיפור מזל;
  • לריפוי וגמילה הרבה יותר קלה מנרקומניה.​

וכן עקב החשיבות של הנושא עלינו להדגיש כי השימוש בטכנולוגיה הזאת יכול לסייע בריפוי של מחלת הסרטן – בלי לגרום נזק לגוף האדם.

יצוין כי גם קיבלנו את האישורים בנוגע ליעילות של שיטתנו בלמעלה מ-10 מחקרים, וגם מצאנו חומר מדעי ותרפי מנקודת המבט של תכונות מרפא על ידי האנרגיה.

נשמח להיות לעזרתכם, מכון חיים על ידי החברה ''נשמת ישראל'' בע''מ.

מבט נוסף על הרמוניה ואנרגיה חיובית. ולמה צריכים לכך את נוסחת חיים ומה בדיוק היא עושה?

כנראה, היום זה כבר ידוע וברור לכול כי בין הגורמים ואפילו יסודות החשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים נמנים הרמוניה ואנרגיה חיובית. היינו הרמוניה אמיתית שבין אדם לבין היקום ולבין האנשים סביבו, שכוללת גם את האינטראקציה אנרגטית הנכונה והטובה שלו איתם, וכן יכולת להתחבר למקורות של אנרגיה חיובית וקבלתה בפועל בכל פעולה נכונה.

(מובן גם כי הגורמים האלה לא רק עוזרים להיות ולהישאר בריא ומאושר, אלא גם במידת הצורך (שלא נצטרך!) מהווים את הכלי הנכון והמוצלח כדי להקל משמעותית על משך המחלה אפילו קשה ומאיימת, להעריך את החיים ובעזרת השם גם לנצח את המחלה לגמרי.
וכל כך למה? כי אנרגיה חיובית והימצאות בהרמוניה אמיתית או לפחות חזרה אליה עוזרים גם לרפואה. ולא רק לרפא את הביטוי של המחלה, אלא והעיקר גם את המקור שלה, שהיה נובע מחוסר אנרגיה חיובית ומהעדר של אינטראקציה נכונה עם היקום.)

נשאר רק דבר ''קטן'' - היכן למצוא את הידע איך להיות בהרמוניה אמיתית ואת הזמן כדי ללמוד ולתרגל את כל זה? ואיך להתחבר לאנרגיה חיובית האמורה ולקבל אותה בכמות ואיכות כאלה, שכל זה ביחד ישפיע בצורה הכי מועילה לחיים בריאים ומאושרים. ואחרי כל זה והעיקר איך להשתמש בידע זה ובאנרגיה זאת בצורה נכונה?!

ובכן, יש פטרון!
כדי לראות ולהבין אותו, נביא כאן לדוגמה את כמה מהדברים המוכרים לנו מחיי יום יום, ומיד ניראה את הפטרון האמור.
ברוב מוחלט של המקרים אנחנו משתמשים בדברים מוכנים. כדי לטוס למדינה אחרת אנחנו לא לומדים איך לבנות את המטוס ולא בונים אותו. כי ברור לכל שדבר זה דורש ידע ומשאבים כל כך גדולים, שאם היה צריך ללמוד ולבנות מטוס לבד, אז (ובהרבה פחות זמן וכסף) עדיף היה להגיע לאותה מדינה בדרך אחרת. אולי זה רק כאשר מדובר על המטוס? לא רק אלא גם את המכונית אנחנו לא בונים. קונים מוכנה. ואפילו במחשב הכי חדש וחזק משתמשים עם תוכנית הפעלה. וכמה שתוכנית הפעלה יותר מושלמת, כך גם העובד על אותו מחשב יכול יותר להצליח. וגם עם הבית אותו דבר. אפילו אם נחליט לבנות אותו לבד ורק בידינו, נשתמש בפרויקט (תוכנית) של הבנייה שנעשה על ידי אדריכל מומחה. כי אנחנו מבינים שלבנות את הבית בלי תוכנית בנייה מסודרת זה לא רק שלא חכם אלא גם חוסר אחראיות. ואז עלול להיות גם חוסר של הצלחה.
גם חברה הכי גדולה וגם אדם הכי פשוט, אם רוצים שפעולתם תהיה מוצלחת באופן מקסימלי, עושים אותה לפי התוכנית. זה יכולה להיות תוכנית הכי גדולה, משוכללת ומוצלחת שכוללת אלפי פעולות או הכי קטנה ופשוטה שכוללת אך ורק כמה פעולות. להפעיל מאות סניפים ולהזרים משאבים. או לקום לעבודה, לחזור, לעבור חנות ולקנות את מה שאישה (אימא, אחות) בקשה (גם תוכנית קטנטנה), לאכול (לפי תוכנית תזונה שבנה לנו מומחה או לפי מה ששמענו מסבתא שזה גם סוג תוכנית), להתאמן, ללמוד, לשון. זאת אומרת זה יכולה להיות תוכנית מאוד גדולה או הכי קטנה, כתובה או כזאת שכבר בהרגל. אבל תוכנית.

יוצא שברוב המקרים ובמיוחד כאשר רוצים להצליח אנחנו משתמשים בתוכניות. וכאשר מדובר על דברים רצינים, גם לא בונים אותן לבד אלא משתמשים במה שהמומחים בנו לנו ובשבילנו. ואנחנו קונים או מקבלים בבמתה את כרטיס נסיעה למטוס או את הרכב, את המחשב עם תוכנית הפעלה או את הפרויקט של הבנייה, את תוכנית עבודה של חברה או את תוכנית תזונה, אימון, לימוד, ומשתמשים בהם לטובתנו.

ככה גם הגיוני ונכון שכדי להיות כל הזמן במצב של הרמוניה אמיתית עם היקום וכדי לקבל רק אנרגיה חיובית לכל פעולה (לא אסורה), צריכים לפעול לפי התוכנית. ולשם כך כאמור בדוגמה לקבל או לקנות את התוכנה החכמה שתעזור לנו להיות כמה שיותר זמן במצב של הרמוניה האמורה, לגלות אנרגיות חיוביות, מספיק חזקות והעיקר מתאימות, וכל זה בהתאמה אישית לצורכי המשתמש/ת בה.

ובכן בעזרת השם לאחר מחקר של 22 שנה ו-8 שנים של פיתוח, לאחר עבודה קשה סביב השעון, נכתבה תוכנה כזאת מאוד חכמה. כמו רוב מכשירים חכמים היא גם קלה מאוד בשימוש (אבל פעם אחת בכל זאת חייבים לקרוא בעיון סביר את ההוראות של הפעלה). תוכנה זאת גם מגלה למשתמש/ת בה את האנרגיה החיובית המתאימה לו/ה ביותר וגם עוזרת להתחבר אליה בצורה הכי נכונה ומועילה. וכן כתוצאה משימוש בה נעשים הרמוניה אמיתית ויחסי גומלין נכונים וטובים ביותר בין המשתמש/ת בה לבין הסובבים לו/ה מאנשים שבסביבה שלו/ה ועד ליקום כולו. ומה שחשוב ביותר, כל זה נעשה כאמור בהתאמה אישית לכל המשתמש/ת הספציפי/ת, ובכל פעם ופעם בדיוק לפי מה שדרוש לו/ה באותו עת ובאותה שעה!

למשתמשים דתיים נציין כי תוכנית זאת נכתבה אך ורק על בסיס דברים מותרים לפי תורה, ואין בה לא איסור או קבלת השפעה מעבודה זרה ולא כישוף ולא דרכי אמורי. בכל זאת בנוסף להבטחתנו כאן היתר לשימוש בנוסחת חיים זאת הובטח על ידי כך, שכל המשתמש/ת מקבל/ת את נוסחה על תנאי שזה מותר לו/לה לפי התורה. והיות וכל עצם ההתחברות לנוסחה הוא נעשה על תנאי, וגם אין אחרי קבלתה שום פעולות אסורות, אין כאן שום אפשרות להנות מעבודה זרה. דרך של הקבלה על תנאי תיראו ברישיון לשימוש בנוסחת חיים.

ולכל כלל משתמשים נציין כי תוכנה נכתבה תוך כדי התייעצות עם מומחים בתחום בעלי ניסיון מוכח של עשרות שנים, ובפרט הגרסה המוצעת כאן ללקוח נכתבה לאחר מאות בדיקות, ניסוים ושיפורים נוספים. וזה אף על פי שהיא כבר הייתה מועילה, פועלת ומשובחת על ידי מומחים במדינות שונות עוד לפני כמה שנים. 

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספרים של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינה בינונית – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כולם כבר ידעו שספינה גרעינית הכי גדולה מפליגה חודשים רבים דווקא עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין הטכנולוגיות ואינטרנט הגענו לכך שאפשר ללחוץ על הכפתור שברישיון ועל ידי זה להגיע לאינטראקציה מושלמת עם היקום ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית. וכך לשפר באופן משמעותי את החיים! - כנראה שכדאי לנסות!

למה לא משלמים עבור מסלול עזר לריפוי אלא רק מחיר סימלי על מסלול כלל בריאותי?
 

כאמור מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן. אבל יצויין כי  הנחות ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת צדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שצריך עזרה!

יחד עם זאת, יצוין כי בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 8 שנים של עבודה קשה! לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר (מסובסד) של מסלול עזר לריפוי הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה.הצהרת היצרן והבעלים

א. ביצירת נוסחת חיים לא היה בכוונתנו לעשות כל דבר אסור לפי התורה הן בכלל הן למשתמש/ת בנוסחה זאת. 

לא ידוע לנו בתוך נוסחת חיים שום כלל או פרט שלא נמצא בגדר של "גם לא אסור וגם מותר לפי התורה" למשתמש בנוסחת חיים זאת.

ב. מובהר כי לא נובעת מקבלתה של נוסחת חיים זאת ובשימוש בה כל התחייבות משפטית מצד המשתמש/ת בה כלפי יצרן, הבעלים או מי מטעמם (וכמובן כלפי כל גוף אחר) פרט לחובתו/ה לשלם עבור השימוש בנוסחה זאת את תשלום שהיה ידוע לו/ה מראש לפני שהתחיל/ה את השימוש שלו/ה בה או/ו כזה שהסכים/ה עליו תוך כדי השימוש בה (היינו במה שזה עוד לא שולם עבורו/ה ובמה שהוא/היא לא קיבל/ה את האישור (ממי שמוסמך לכך) כדי לא לשלם))

היה והתחייבות הזאת מסיבה כלשהי כן תהיה נובעת מקבלתה של הנוסחה על ידי המשתמש/ת בה, הרנו מוותרים מראש על כל זכות או דרישה שנובעת מקבלה זאת, פרט לזכות ולדרישה של קבלת התשלום המוסכם הנ"ל.


פסקה מסייגת (Disclaimer):

עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים