English   По русски   עברית         
 
תמונה של מכשיר-רישיון - לדוגמה בלבד
 
 
 
המכשיר והתכנית ייחודיים למדטציה
 
אנו שמחים להודיע ​​שלאחר 14 שנים של עבודה קשה יצרנו מכשיר ותוכנה ייחודיים שיכולים לעזור (סליחה על הפאתוס, אבל זה נכון) לכל העולם!   פשוט על ידי הלחיצה בכפתור שברישיון תוכל/י להשיג כמעט מיד את מה שאתמול יכולת רק לחלום עליו.
מה עושה מכשיר האינטרנט הזה והתוכנה הייחודית המופעלת על ידו?   מכשיר זה עוזר להפעלת התוכנה הייחודית. והתוכנה מסייעת למשתמש/ת בה לממש את עצמו/ה, להשיג אושר, צמיחה רוחנית והרמוניה עם העולם ולהיות מחובר כל הזמן לאנרגיה חיובית! (וזה לא סתם המילים. ניתן לראות שזה באמת עובד).   ובמקרה של מחלה, תוכנה זו באופן אוטומטי ומיידי, עוד לפני אבחנה רפואית, מספקת טיפול אנרגטי יעיל שמאוד מסייע להחלמה מהירה והרבה יותר קלה.   כמו כן, תוכנה זו מצליחה מאוד לעזור בהפגת מתחים נפשיים. וכן במהירות וביעילות היא עזרת להיפטר מכאבי ראש או לפחות להקל עליהם משמעותית.  
  
איך זה עובד ומה הקשר של זה למרכז המדיטציה?
 
אין צורך לעשות שום דבר מיוחד. צריך רק לשבת בנוח, ללחוץ על כפתור הימיני הגדול במכשיר-רישיון כדי להפעיל את התוכנה. והתוכנה המדיטטיבית הזאת כבר תעשה הכל בשבילך! יעיל מאוד ועם תועלת רבה, באופן מיידי וברמה גבוהה.   אז לא צריך להתמקד במשהו ספציפי, או להתנתק מהכל, או להתאים את עצמך באופן ספציפי למשהו. כמו כן, אפילו ניסיון קודם מינימלי אינו דרוש. כל מה שצריך זה כאמור רק לשבת נוח וללחוץ על הכפתור שברישיון.   ועוד מאפיין אחד, אולי חשוב ביותר של תוכנה זו. היא עובדת בשבילך לא רק כשאתה/את יושב/ת ועושה את מדיטציה. אלא גם לאחר מכן, כל היום ובאופן מתמיד באותו יום, תוכנת המדיטציה הייחודית הזו ממשיכה ליצור ולתחזק עבורך את המצב של הרמוניה אמיתית ומושלמת עם היקום והאנשים סביבכך ואת הקשר התמידי שלך למקורות האנרגיה החיובית שהכי מתאימים עבורך.   ברור שכל זה נשמע כמו אגדה. אך זה הוכח לאורך השנים על ידי מומחים ומשתמשים רבים.   בנוסף לכך, ברור שלא היינו מתרגמים את החומר הזה ל-70 שפות, משלמים עבור הפרסום ואחרי כל זה נותנים זכות הבדקה ללא כסף, חובה להמשיך ונתונים כספיים, אם לא היינו בטוחים ביעילות של תוכנה זאת! 
   
מתי ואיך אוכל להתחיל להשתמש בו?
 
אין צורך לחכות להספקת המכשיר ולהפעלת התוכנה.
הרישיון, הנמצא בעמוד זה, הוא גם מכשיר אינטרנטי פשוט ונוח לשימוש בתוכנה זו במסלולים שונים. ואתה/את יכול/ה להעתיק אותו עכשיו, כאמור ללא כל תשלום או התחייבות.   שם של התוכנה הוא "נוסחת חיים". זה אולי לא יותר מדי מקורי, אבל מאוד נכון. כי תוכנה זאת באמת עוזרת לשפר את החיים! למלאות אותם באנרגיות חיוביות חדשות ובמשמעות חדשה וטובה!  
 
המרכז שלנו מאחל לכם שימוש מוצלח.
 
 
מידע מינימלי לגבי השימוש
 
לפני השימוש  צריך להדפיס או להעתיק קובץ עם מכשיר-רישיון מהקישור הבא.
 
 
כל מה שצריך כדי לשפר את הבריאות, לפתח את האישיות, להתחבר לאנרגיה חיובית וליצור הרמוניה מושלמת עם היקום:
 
1. לשים לפניך את הרישיון המודפס שלך או להעלות על המסך שלפניך את הקובץ עם הרישיון שהועתק בשבילך.

2.לשבת נוח, להגיד שאתה/את מקבל/ת את מה שכתוב בסעיפים 1 ו-2 של רישיון זה ולגעת בכפתור הימיני הגדול שברישיון זה. ולהמשיך לשבת נוח כ-9 דקות, בלי להתעסק בדקות אלה בדברים אחרים.
 
3. תוכנה שמופעלת באמצעות המכשיר-הרישיון מתחילה לעבוד!

ניתן לחזור על זה (במשך תקופת הנסיון) בכל יום חוץ משבת וחג.
 
שימו לב בבקשה!

לאחר התחלת השימוש בפעם הראשונה מומלץ מאוד לשבת נוח לפחות במשך 20 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. ובמשך 2-3 שעות שלאחר מכן להימנע מעבודה פיזית קשה ומנהיגה מהירה! ומי שעקב הריבוי של האנרגיה החדשה מרגיש/ה את עצמו/ה כלאחר שתיית יין, בשעות אלה לא אמור/ה לנהוג כלל. אם לא ניתן בשימוש הראשון לשמור על כללי הזהירות האמורים, יש לעשותו בזמן אחר.
 
נשמח לתגובתכם מה הרגשתם בזמן השימוש במכשיר-רישיון הנ"ל. והעיקר - מה חדש וטוב חיוותם בשעות וימים שלאחר השימוש. 

ניתן להשאיר את חוות בדף זה למטה או בדף אליו תעברו על ידי לחיצה בקישור זה או על ידי משלוח של תשובה לאימייל info@lifeformula.org.il
 
 
_______________________
 
 
 
 
מתי ואיך אוכל להתחיל להשתמש בזה?
 
 
אין צורך לחכות להספקת המכשיר ולהפעלת התוכנה.
 
הרישיון שדוגמתו נמצאת בעמוד זה למעלה, הוא גם מכשיר אינטרנטי פשוט ונוח לשימוש בתוכנה זו במסלולים שונים. ואתה/את יכול/ה להעתיק אותו מקישור זה כבר עכשיו, כאמור ללא כל תשלום או התחייבות.
 
שם של התוכנה הוא "נוסחת חיים". זה אולי לא יותר מדי מקורי, אבל מאוד נכון. כי תוכנה זאת באמת עוזרת לשפר את החיים! למלאות אותם באנרגיות חיוביות חדשות ובמשמעות חדשה וטובה!
 
אנחנו מאחלים לכם שימוש מוצלח ומועיל.

 
________________________
 
 
הוראות השימוש מפורטות
 
 
פעם אחת בלבד, לפני השימוש
 
להעתיק (מקישור הנ"ל או הבא) את הרישיון לטלפון נייד או מחשב שבשימוש שלך או לאימייל או ווטסאפ שלך או/ו להדפיס אותו.

מכשיר-רישיון לשימוש בנוסחת חיים

(רוצה להשתמש ברישיון מודפס ואין ברשותך כעת מדפסת צבעונית? אפשר להדפיס גם בשחור-לבן). 

לכל משתמש/ת אמור להיות רישיון קבוע משלו/ה המועתק או/ו המודפס. 
 
לשימוש יום יומי במסלולים שונים
 
לפני תחילת השימוש בכל יום לשים לפניך את הרישיון המודפס שלך או להעלות על המסך שלפניך את הקובץ עם הרישיון שהועתק בשבילך.
 
1. לשימוש במסלול לחיזוק הבריאות, פיתוח אישיות, חיבור לאנרגיה חיובית, גילוי מידות טובות, הרמוניה מושלמת עם היקום, וגם להגברת החסינות הרפואית: 
 
לשבת נוח, לאמור בקול ברור את המילים שנכתבו על הכפתור הימיני הגדול שברישיון ולגעת בכפתור זה. ולהמשיך לשבת בנוח כ-9 דקות.
 
(את האמור בסעיף זה מספיק לעשות רק פעם אחת ביום. לא בשבת או בחג)
 
2. להקלה על הלחץ הנפשי:
 
לגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף ולהמשיך לשבת במשך 12 דקות. אין להתעסק בכל דבר אחר משך 12 דקות אלה.
 
3. כדי להפעיל ריפוי מיוחד, מאוד חזק, וכן להגברת החסינות הרפואית:
 
לשבת נוח, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולהמשיך לשבת כ-6 דקות.
 
מי שהרגיש לא טוב לפני פעולה זאת, גם אם ירגיש הקלה מיידית, לא יעשה עבודה קשה ולא יתקרר משך שעתיים.
 
לתשומת ליבך! בפעילות זאת ספציפית, כל משך הזמן של הפעולה אסור לקום, להתעסק בכל דבר אחר ואפילו לדבר עם כל אדם. אחרת פעולה זאת של הריפוי עלולה מיד להיפסק. אם בטעות דיברת או עסקת בכל דבר נוסף בדקות האלה, יש לגעת שוב פעמיים בכפתור 3 האמור ולחכות עוד 6 דקות.
 
4. לגילוי אנרגיה חיובית חדשה ולשיפור הקליטה של אנרגיה חיובית שכבר קיבלת באמצעות השימוש במסלולים הקודמים, אנרגיה לחיזק הבריאות ולערה גדולה בריפוי
:
 
4.1. אם משתמשים ברישיון מודפס שלך:

א. לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה להפעיל פנס או מנורת שולחן שברשותך. אם אין ברשותך כעת פנס או מנורת שולחן, צריך ללחוץ בקישור זה, ולקיים את ההוראות שבסעיף קטן ב. הבא.

ב. בדף שנפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע.
 

אז ייפתח לפניך דף עם המרובע הלבן. יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין להסתכל על דף זה אלא רק להיות מולו.
 
כאשר משתמשים ברישיון המודפס, הוא צריך להישאר לפניך בגלוי עד לסיום של הטיפול האמור בסעיף (4) זה.
 
4.2. אם משתמשים ברישיון דיגיטלי מועתק שלך:

א. לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה להפעיל פנס או מנורת שולחן שברשותך. אם אין ברשותך כעת פנס או מנורת שולחן, צריך לקיים את ההוראות שבסעיף קטן ב. הבא.

(רק אם לאחר הלחיצה בכפתור עם מספר 6 לא נפתח דף חדש עם מרובע אפור, צריך לחזור לדף זה וללחוץ 
בקישור זה)

ב. בדף שנפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע.
 
אז ייפתח לפניך דף עם המרובע הלבן. יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין להסתכל על דף זה אלא רק להיות מולו.
 
 
המלצות לשימוש יותר מוצלח
 
- לאחר ההדפסה צריך לשים את כל אחד מהרישיונות בתיקיה נפרדת ועם סימון ברור - לכל משתמש/ת בנפרד. וגם כאשר מעתיקים קובץ דיגיטלי של הרישיון, יש לשומרו לכל המשתמש/ת בניפרד.
 
- במקרה כאשר כמה אנשים משתמשים בטלפון נייד או מחשב אחד, לצורך השימוש במכשיר-רישיון  זה על ידי כל משתמש/ת נוסף/ת יש להוריד את הדף מהמסך ולאחר מכן להעלות למסך את הקובץ שהועתק בשביל אותו/ה משתמש/ת שאמור/ה באותו עת להשתמש בו. 
 
- לאחר העבודה הנ"ל עם התוכנה: אם השתמשת ברישיון מודפס יש להחזיר אותו לתיק; אם השתמשת בהעתק דיגיטלי שלך של הרישיון, יש להוריד אותו מהמסך.
 
- מי שמתפלל באופן קבוע, מומלץ שלא להפעיל את התוכנה לפני הסיום של תפילת הבוקר.
 
- מומלץ בזמן של העבודה עם התוכנה להיות במרחק של 2.5 מטר או יותר משאר האדם.
 
- היות והתוכנה עוזרת להתחבר לאנרגיה חיובית, מומלץ מאוד שלא לעשות את המעשים הלא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים)
 
 
אנחנו מאחלים לכם לזכות בעזרת השם בחיים בריאים, שמחים ומאושרים לאורך ימים ושנים טובות!
 
________________________
 
 

ליצירת קשר

 

 

info@lifeformula.org.il
 

________________________

 

 

דרכי התשלום

 

ניתן לבצע את התשלום בכרטיס אשראי או מחשבון של פייפאל באמצעות חברה מובילה בעולם של תשלומים מוגנים - חברת PayPal, לאחר הלחיצה באחד מהכפתורים הביאם. ניתן לבחור מטבע של התשלום (דולר ארה''ב, ש''ח). 

כמו כן, ניתן לשלם דרך חשבון בנק. 

 

לתשלום בכרטיס אשראי או מחשבון PayPal

 
 
  לתשלום בדולרים ארה''ב
 
   לתשלום בשקלים חדשים
 
    USD   
 
     ILS      

 

לתשלום דרך חשבון בנק

 
לתשלום דרך הבנק בארץ
 
שם המקבל: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר, סניף 001. (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל'')

 

לתשלום דרך הבנק מחוץ לארץ

 

BEN Type of charge
Sharei Yerushalaim (Gate of Jerusalem) Branch Name
I P O I A I L I J SWIFT Code
IL210090010000008278526 IBAN
Israel Post Bank Bank Name
Israel Country
9136102 Zip Code
Jerusalem City
POB 36234 Receiver’s Address
Nishmat Israel Name
   
 
במידת הצורך אפשר לשלם דרך חשבון קורספונדנט של בנק הדואר בבנק הבא
 
NY Deutsche Bank Bank Name
BKTRUS33 SWIFT Code
  
_________________________
 

* שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל גם בחג אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג. פיסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.

 

לכללי השימוש 

 

 

 
Bookmark and Share
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...