English   По русски   עברית          
 בקיצור:
 
כדי לשפר את הבריאות, לפתח את האישיות, להתחבר לאנרגיה חיובית וליצור הרמוניה מושלמת עם היקום:
לשבת נוח, להגיד את המילים שנכתבו על גבי הכפתור הימיני הגדול שברישיון ולגעת בכפתור זה. ולהמשיך לשבת בנוח כ-13 דקות.
 
שימו לב! 
 
לאחר התחלת השימוש בפעם הראשונה יש לשבת נוח לפחות במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. ובמשך 2-3 שעות שלאחר מכן יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנהיגה מהירה! ומי שעקב הריבוי של האנרגיה החדשה מרגיש/ה את עצמו/ה כלאחר שתיית יין, בשעות אלה לא אמור/ה לנהוג כלל.
 
לצורך הניסיון, ניתנת זכות השימוש לשבוע ימים ללא כסף, התחייבות להמשיך ונתונים כספיים.
 
לכן, גם אם המכשיר הזה עוד נראה לך מוזר או אפילו לא מציאותי, אל תפסיד/י את ההזדמנות הזו!
  ואם ברצונך לעשות גם את המדיטציות הנוספות לצורך ריפוי, ניתן לראות את המידע אודותן בהמשך הדף הזה.
 
_______________________
 
 
המכשיר והתכנית ייחודיים למדטציה

אנו שמחים להודיע ​​שלאחר 10 שנים של עבודה קשה יצרנו מכשיר ותוכנה ייחודיים שיכולים לעזור (סליחה על הפאתוס, אבל זה נכון) לכל העולם!   פשוט על ידי הלחיצה בכפתור שברישיון תוכל/י להשיג כמעט מיד את מה שאתמול יכולת רק לחלום עליו.
מה עושה מכשיר האינטרנט הזה והתוכנה הייחודית המופעלת על ידו?   מכשיר זה עוזר להפעלת התוכנה הייחודית. והתוכנה מסייעת למשתמש/ת בה לממש את עצמו/ה, להשיג אושר, צמיחה רוחנית והרמוניה עם העולם ולהיות מחובר כל הזמן לאנרגיה חיובית! (וזה לא סתם המילים. ניתן לראות שזה באמת עובד).   ובמקרה של מחלה, תוכנה זו באופן אוטומטי ומיידי, עוד לפני אבחנה רפואית, מספקת טיפול אנרגטי יעיל שמאוד מסייע להחלמה מהירה והרבה יותר קלה.   כמו כן, תוכנה זו מצליחה מאוד לעזור בהפגת מתחים נפשיים. וכן במהירות וביעילות היא עזרת להיפטר מכאבי ראש או לפחות להקל עליהם משמעותית.  
  
איך זה עובד ומה הקשר של זה למרכז המדיטציה?

אין צורך לעשות שום דבר מיוחד. צריך רק לשבת בנוח, ללחוץ על כפתור הימיני הגדול במכשיר-רישיון כדי להפעיל את התוכנה. והתוכנה המדיטטיבית הזאת כבר תעשה הכל בשבילך! יעיל מאוד ועם תועלת רבה, באופן מיידי וברמה גבוהה.   אז לא צריך להתמקד במשהו ספציפי, או להתנתק מהכל, או להתאים את עצמך באופן ספציפי למשהו. כמו כן, אפילו ניסיון קודם מינימלי אינו דרוש. כל מה שצריך זה כאמור רק לשבת נוח וללחוץ על הכפתור שברישיון.   ועוד מאפיין אחד, אולי חשוב ביותר של תוכנה זו. היא עובדת בשבילך לא רק כשאתה/את יושב/ת ועושה את מדיטציה. אלא גם לאחר מכן, כל היום ובאופן מתמיד באותו יום, תוכנת המדיטציה הייחודית הזו ממשיכה ליצור ולתחזק עבורך את המצב של הרמוניה אמיתית ומושלמת עם היקום והאנשים סביבכך ואת הקשר התמידי שלך למקורות האנרגיה החיובית שהכי מתאימים עבורך.   ברור שכל זה נשמע כמו אגדה. אך זה הוכח לאורך השנים על ידי מומחים ומשתמשים רבים.   בנוסף לכך, ברור שלא היינו מתרגמים את החומר הזה ל-70 שפות, משלמים עבור הפרסום ואחרי כל זה נותנים זכות הבדקה ללא כסף, חובה להמשיך ונתונים כספיים, אם לא היינו בטוחים ביעילות של תוכנה זאת! 
   
מתי ואיך אוכל להתחיל להשתמש בו?

אין צורך לחכות להספקת המכשיר ולהפעלת התוכנה.
הרישיון, הנמצא בעמוד זה, הוא גם מכשיר אינטרנטי פשוט ונוח לשימוש בתוכנה זו במסלולים שונים. ואתה/את יכול/ה להעתיק אותו עכשיו, כאמור ללא כל תשלום או התחייבות.   שם של התוכנה הוא "נוסחת חיים". זה אולי לא יותר מדי מקורי, אבל מאוד נכון. כי תוכנה זאת באמת עוזרת לשפר את החיים! למלאות אותם באנרגיות חיוביות חדשות ובמשמעות חדשה וטובה!  

המרכז שלנו מאחל לכם שימוש מוצלח.


הוראות השימוש

 פעם אחת בלבד, לפני תחילת השימוש
 
אם אפשר, מומלץ מאוד להדפיס את הרישיון מקישור זה:

(אם אין ברשותך כעת מדפסת צבעונית, אפשר להדפיסו גם בשחור-לבן). לכל משתמש/ת אמור להיות הרישיון המודפס משלו/ה.
עם זאת, אם אין לך כעת אפשרות להדפיס את הרישיון, ניתן בינתיים להשתמש בתמונת הרישיון הנ"ל.   

לשימוש יום יומי במסלולים שונים:   

1. לחיזוק הבריאות, פיתוח אישיות, חיבור לאנרגיה חיובית, גילוי מידות טובות, הרמוניה מושלמת עם היקום, וגם להגברת החסינות הרפואית: 
 
(מסלול זה (1) מספיק לעשות רק פעם אחת ביום. לא בשבת או בחג)

לשבת נוח, לאמור בקול ברור את המילים שנכתבו על הכפתור הימיני הגדול שברישיון ולגעת בכפתור זה. ולהמשיך לשבת בנוח כ-13 דקות.   שימו לב בבקשה! במידה ומשתמשים בינתיים לא ברישיון מודפס שלכם אלא בתמונת הרישיון לעיל, בזמן השימוש בכפתורים של מכשיר-רישיון זה הוא חייב להיות על המסך כולו או לפחות ברובו.     2. להקלה על הלחץ הנפשי:   לגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף ולהמשיך לשבת במשך 12 דקות. אין להתעסק בכל דבר אחר משך 12 דקות אלה.   3. כדי להפעיל ריפוי מיוחד, מאוד חזק, וכן להגברת החסינות הרפואית:   לשבת נוח, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולהמשיך לשבת כ-6 דקות.   מי שהרגיש לא טוב לפני פעולה זאת, גם אם ירגיש הקלה מיידית, לא יעשה עבודה קשה ולא יתקרר משך שעתיים.   שימו לב בבקשה! בפעילות זאת ספציפית, כל משך הזמן של הפעולה אסור לקום, להתעסק בכל דבר אחר ואפילו לדבר עם כל אדם. אחרת פעולה זאת של הריפוי עלולה מיד להיפסק. אם בטעות דיברתם או עסקתם בכל דבר נוסף בדקות האלה, יש לגעת שוב פעמיים בכפתור 3 האמור ולחכות עוד 6 דקות.   4. לפיתוח האישיות, גילוי מידות טובות וגם לעזרה גדולה בריפוי ולהגברת החסינות הרפואית:   לשבת נוח, לגעת בכפתור 6 ורק אחרי זה ללחוץ בקישור זה   בדף שנפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע.   אז ייפתח לפניך דף עם המרובע הלבן. יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין להסתכל על דף זה אלא רק להיות מולו.   אם אתה/ה משתמש/ת ברישיון המודפס, הוא צריך להישאר לפניך גלוי עד לסיום של הטיפול האמור בסעיף (4) זה.   
 
המלצות לשימוש עוד יותר מוצלח

- לכל משתמש/ת חייב להיות רישיון שלו/ה. ועדיף וגם יותר מועיל לשימוש כאשר למשתמש/ת יהיה רישיון שלו/ה מודפס.   לכן אם מדפיסים, לאחר ההדפסה צריך לשים את כל אחד מרישיונות בתיקיה נפרדת ועם סימון ברור.   
ואם משתמשים בינתיים בתמונת מכשיר-רישיון לעיל, אז לצורך השימוש בו על ידי כל משתמש/ת נוסף/ת יש להוריד את הדף הזה מהמסך ולאחר מכן להעלות אותו מחדש או במכשיר אחר, כבר בשביל המשתמש/ת הנוסף/ת האמור/ה.   

- לאחר העבודה הנ"ל עם התוכנה, אם הרישיון מודפס, תחזירו אותו לתיק.   

- מי שמתפלל באופן קבוע, מומלץ שלא להפעיל את התוכנה לפני הסיום של תפילת הבוקר.   

- מומלץ בזמן של העבודה עם התוכנה להיות במרחק של 2.5 מטר או יותר משאר האדם.   

- היות והתוכנה עוזרת להתחבר לאנרגיה חיובית, מומלץ מאוד שלא לעשות את המעשים הלא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים)     

אנחנו מאחלים לכם לזכות בעזרת השם בחיים בריאים, שמחים ומאושרים לאורך ימים ושנים טובות!   

שימו לב בבקשה!
 
לאחר התחלת השימוש בפעם הראשונה יש לשבת נוח לפחות במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים.   ובמשך 2-3 שעות שלאחר מכן יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנהיגה מהירה! ומי שעקב הריבוי של האנרגיה החדשה מרגיש/ה את עצמו/ה כלאחר שתיית יין, בשעות אלה לא אמור/ה לנהוג כלל.

ליצירת הקשר

 

LifeFormula@TorahofLife.org פקס 02-9997703 ת.ד. 36234 ירושלים 91361

 
מחירון

מסלול רגיל - מחיר (מסובסד) לצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 850 דולר לכל השנה.   

עם זאת, מי שקשה לו/ה כעת לשלם מחיר מלא, יכול/ה להתחיל לשלם בינתיים רק את הסכום שנוח לו/ה, אבל זה בכל הפעם רק עבור חודש אחד קדימה בלבד.

מסלולים (נוספים) לעזר ברפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך מופעלת באמצעות כפתורים 3, 4, 6 כנ"ל).   

הערה: התשלום של המחיר הנ"ל לרבות התשלום המלא לא מקנה למשתמש את הזכות לשימוש במכשיר זה במסלול למטפלים.

 

דרכי התשלום

 

ניתן לבצע את התשלום בכרטיס אשראי או מחשבון של פייפאל באמצעות חברה מובילה בעולם של תשלומים מוגנים - חברת PayPal, לאחר הלחיצה באחד מהכפתורים הביאם. ניתן לבחור מטבע של התשלום (דולר ארה''ב, ש''ח). 

כמו כן, ניתן לשלם דרך חשבון בנק. 

 

לתשלום בכרטיס אשראי או מחשבון PayPal

 
 
  לתשלום בדולרים ארה''ב

   לתשלום בשקלים חדשים

    USD   

     ILS      

 

לתשלום דרך חשבון בנק

 
לתשלום דרך הבנק בארץ
 
שם המקבל: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר, סניף 001. (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל'')

 

לתשלום דרך הבנק מחוץ לארץ

 

BEN Type of charge
Sharei Yerushalaim (Gate of Jerusalem) Branch Name
I P O I A I L I J SWIFT Code
IL210090010000008278526 IBAN
Israel Post Bank Bank Name
Israel Country
9136102 Zip Code
Jerusalem City
POB 36234 Receiver’s Address
Nishmat Israel Name
   
 
במידת הצורך אפשר לשלם דרך חשבון קורספונדנט של בנק הדואר בבנק הבא
 
NY Deutsche Bank Bank Name
BKTRUS33 SWIFT Code
  
_________________________
 

* שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל גם בחג אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג. פיסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.

 

לכללי השימוש 

 

 

 
Bookmark and Share