עברית  |  English  |  По русски  |  

חדש ברפואה! 

עזרה גדולה בריפוי ובהקלה על משך המחלה! 

קל בשימוש ויחד עם זה מאוד מועיל!
(אבל בכול זאת צריכים לפחות פעם אחד לקרוא בעיון קל את ההוראות של השימוש)

משלמים רק כמה שרוצים! חושב/ת שזה לא עזר לך - תקבל/י מלא הסכום כמו ששילמת!

(היינו כל מי שבמשך השבועים לאחר התשלום יכתוב לנו, שהנוסחה לא עזרה לו/ה, יכול/ה לקבל ללא שום בדיקה על ידינו את הסכום בדיוק כמו זה ששולם אם הוא היה שולם באמצעות של כרטיס אשראי או מהחשבון של פאי פאל. ולהעברה לחשבון בנק של הלקוח תלחק עמלה של 15 ש''ח)
  

למה זה עוזר?

יחד עם אמצעים קונבנציונליים זה מאוד עוזר :

  • להפסקה או לפחות הקלה גדולה של כאבי ראש ממגרנות - כאב נפסק ממש תוך כמה דקות;

  • להתגברות על דלקות גם עם אנטיביוטיקה לבד לא מספיק עוזרת - תוך כמה שעות;

  • לרפואה והקלה מהותית על משך של מחלת הסרטן;

  • להקלה על טרשת נפוצה, "פרקינסון", "אלצהיימר"

גם בלי אמצעים קונבנציונליים זה עוזר מאוד:

  • לחיזוק הבריאות ולמניעה של מחלות הנ''ל ושאר המחלות;

  • לשיפור שינה, רוגע, מצב רוח טוב;

  • לגילוי כשרונות, לימודים, ליחסים טובים עם האנשים ואפילו לשיפור מזל;

לריפוי וגמילה הרבה יותר קלה מנרקומניה.
 

הילדים ונוער עד גיל 26 וכן כל מי שאין לו/ה כסף לשלם, שזקוקים לרפואה ממחלת הסרטן וההורים שמטפלים בהם לא חייבים לשלם כסף לא על מסלול השימוש רגיל ולא על מסלול הטיפולי****

 

הוראות השימוש בנוסחת חיים

ניתן לבחירתכם גם לשמוע את כל המידע אודות המוצר בקלטות וגם לקרוא על זה כאן באתר
 
אודיו קורס שלם - הכל אודות נוסחת חיים:
 

מה צריך לעשות כדי להשתמש בנוסחת חיים?

א. (חד פעמי) משלמים עבור זכות השימוש במסלול כלל בריאותי (ואם רוצים אז מוסיפים את כמה שרוצים עבור השימוש במסלול עזר לריפוי). מעתיקים* את הקובץ הבא של הרישיון מאחד מהקישורים הבאים. 

ב. (בכל יום* פרט לשבת וחג) מחליטים כמה זמן היום עובדים עם הנוסחה (ומומלץ מאוד לא לשנות בלי צורך גדול את הזמן שקבעתם באותו יום). תופסים מקום שנוח לכם, מעלים את הקובץ של הרישיון שהעתקתם על המסך*, אומרים ברור את המילים המודגשות הכתובות על גבי הכפתור הגדול שברישיון האמור ונוגעים באותו הכפתור.

ג. זה מתחיל לעבוד!

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים שתמונתו גם מגלה אנרגיות חיוביות לחיזוק הבריאות ולרפואה

רישיון לשימוש בנוסחת חיים שתמונתו גם מגלה אנרגיה חיובית לרפואה של מחלה ידועה


שימו לב! לאחר קבלת הנוסחה בפעם הראשונה צריך כאמור לשבת בנחת לפחות במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. ולאחר מכן במשך 2-3 שעות יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנסיעה מהירה!

המלצות לשימוש יותר מוצלח

 - בכול יום ניתן לבחור מחדש את משך הזמן כלשהו לעבודה עם הנוסחה. אבל זמן שמומלץ הוא לחיזוק הבריאות 7-31 דקות ולעזר ברפואה 25-55 דקות. וכאמור אין לשנות את הזמן שקבעתם באותו יום בלי צורך גדול.

- שימו לב שלכל משתמש/ת חייב להיות העתק המודפס או/ו הדיגיטלי משלו/ה.

- אל תחזירו לתיק את ההעתק של הרישיון המודפס או אל תסגרו את ההעתק שעל גבי המסך למשך זמן שבחרתם באותו יום. 

- לאחר העבודה הנ"ל עם הנוסח, אם רישיון מודפס, תחזירו אותו לתיק לא שקוף, ואם הוא בצורה דיגיטלית, תורידו אותו מהמסך.

- מי שמתפלל תפילת בוקר קבועה, מומלץ לא לקבל מחדש את הנוסחה בבוקר לפני התפילה האמורה.

- מומלץ להיות בזמן הנ''ל במרחק של 2.5 מטר** או יותר משאר אדם.


וכך בכל יום ויום* פרט לשבת וחג. 

קשה להאמין? תנסו ותדעו כי זה אמת. ואם גם אחרי שזה עזר עוד לא מאמינים לעצמכם או חושבים כי זה פלסבו אז עברו על החומר של 10 מחקרים

כמה משלמים?

מסלול רגיל מחיר (מסובסד***) לצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 1000 דולר לכל השנה.

אבל מי שאין לו/ה כעת הרבה כסף פנוי ורוצה להשתמש בנוסחה, יכול/ה עבור החודש הקרוב לשלם כמה שהוא/היא רוצה.

מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך נפעלת באמצעות כפתורים 6, 3 כדלקמן)

עבור השרות והמוצרים ניתן לשלם דרך חשבון הבנק או בכרטיס אשראי

לתשלום בכרטיס אשראי - יש ללחוץ על הקישור הזה

לתשלום (דרך הבנק) בארץ: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל'').

אם שילמתם עבור מישהו/י אחר/ת יש להודיע לנו על כך. אם אתם משלמים דרך הבנק יש לשלוח לנו את הכתובת של הדואר למשלוח של החשבונית ואת שם של המשלם. (אם שילמתם דרך פאי פאל אין צורך במשלוח של הכתובת הדואר כי הוא מופיע בהודעה מפאי פאל שאנחנו מקבלים).

התופס של יצירת קשר
_________________________________

________________________________________

מידע נוסף - איך מוסיפים עוד אנרגיה שמחזקת את הבריאות ובמידת הצורך גם מאוד עוזרת לריפוי? 

אפשר גם להגדיל באופן משמעותי ביותר את האפקט של פעולתה של הנוסחה לגילוי האנרגיה החיובית ולחיזוק הבריאות. היינו על ידי הגילוי של האנרגיה החיובית באמצעות מכשיר אינטרנטי מיוחד המגלה את האנרגיות החיוביות שבעזרת השם פועלות באופן מועיל ביותר לחיזוק הבריאות. איך עושים את זה?

שימו לב! כל האמור כאן יש לעשות אך ורק על ידי בעל/ת הרישיון ולפי סדר האמור בלבד, אחרת זה עלול לא לעבוד באופן חלקי או בכלל!

1. לאחר קבלת הנוסחה כאמור לעיל, ניתן להוסיף עוד ובאופן משמעותי את האנרגיה החיובית שמחזקת את הבריאות ובמידת הצורך גם מאוד עוזרת לרפואה. לשם כך:

2. לוחצים באצבע (בטל. נייד שמסוג מתקדם) או בסמן (במחשב) בכפתור 6 שבשורה השנייה של הכפתורים ועוברים לדף הפעלה של מכשיר אינטרנטי שבאתר המיועד לכך. (אם בינתיים מחשב או טלפון נייד מעלה על המסך שאלה על המשך - לוחצים במסך של מחשב או של טלפון נייד זה על הכפתור שכתוב בו Allow).
וגם אם טלפון נייד שלכם לא מאפשר העברה לדף אחר או אם אתם משתמשים ברישיון מודפס שנמצא לפניכם ולא ברישיון דיגיטלי, בכל זאת אתם לוחצים על אותו כפתור 6 האמור 
ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

3. בדף שנפתח (עם מרובע אפור) לוחצים בקישור ''להפעיל'' ועברים לדף עם המרובה הלבן. משאירים מרובה לבן זה על המסך למשך של 7-15 דקות לחיזוק הבריאות או למשך של 33-56 דקות לצורך העזרה ברפוי ונהנים מאנרגיות איכותיות שפועלות לחיזוק הבריאות ולרפואה שלמה - רפואת הנפש ורפואת הגוף, מקלות על המחלה ועוצרות אותה!

שימו לב! סדר הגעה לדף האמור עם התמונה הוא לפי האמור לעיל בלבד! כמו כן אין להוריד את הקובץ של הרישיון מהמסך של מחשב או טל. נייד לפני סיום הטיפול. (היינו קובץ נשאר בכרטיסייה אחרת ו/או כאילו ''מתחת'' לתמונה שאליה אתם מגיעים).

4. כדי להוסיף עוד על ידי מצב מיוחד של הרמוניה עם היקום לוחצים על כפתור 4 (ללא צורך לעבור לדף אחר).

5. כדי להפעיל ריפוי מיוחד לוחצים פעמיים ברצף על הכפתור 3 ולא קמים ולא מדברים עם כל אדם כמה דקות (וזה גם בלי לעבור לדף אחר).
אבל שימו לב! פעולה שנעשית באמצעות כפתור 3 יכולה להיות מאוד מאוד חזקה! וזה טוב כמובן אבל גם יש בזה כמו בהבראה אחרי מחלה. היינו מידי פעם קורה כי אחרי הבראה ממחלה מרגישים מעולה, שום דבר סוף סוף לא כאב אבל מרגישים חולשה. ואם עוד טיפה להשתמר ממאמץ ומקור, מבריאים לגמרי. אבל אם כן מתאמצים או מתקררים, זה חס וחלילה עלול להיות לא טוב! גם אחרי שלחצתם בכפתור 3, אסור כל מאמץ קשה משך שעתיים ואסור להתקרר כמה שעות!

המכון שלנו מאחל לכם בעזרת השם לזכות תמיד בבריאות האיתנה לאורך ימים ושנים טובות!

למה לא משלמים עבור מסלול עזר לריפוי?
 

כאמור מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. אבל יצוין כי זה וגם הנחות הנ"ל ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת צדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שצריך עזרה!

יחד עם זאת, יצוין כי בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 8 שנים של עבודה קשה! לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר (מסובסד***) של מסלול זה הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה

 ______________________________________________________________

* אבל שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל בחגים לצורך השימוש בנוסחה זאת אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג. 

** כי לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם.
מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. ואם אדם ''שבע'' באנרגיה יהיה ליד האדם ''רעב'', או יהיה אדם בריא 
ליד אדם שזקוק לטיפול אנרגטי. ו''רעב'' או זקוק לטיפול יקבל נוסחה. אז אם לא לשים הגנה, תימשך לרעב או לזקוק לטיפול אנרגיה חזקה כלל בריאותית או אנרגיה רפואית. נכון שהיא תהיה טובה לרעב או לזקוק לטיפול. אבל אם נמצאים ביחד ללא מרחק שבע ורעב או בריא וזקוק לטיפול שניהם ביחד אז (אם אין הגנה הם היו) יכולים לקבל אנרגיה כלל בריאותית בכמות טובה לרעב אבל גדולה לשבע או אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול שלא טובה לבריא. אלא במקרה שלנו יש כאמור בתוכנה מערכת של ההגנה. והיא כדי להגן על ''שבע'' או בריא נאלצת לעצור כניסת האנרגיה גם לרעב או זקוק לטיפול. וזה עד שהם יתרחקו ביניהם. אבל כאשר שבע או בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מרעב או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה אמור לקבל באופן משמעותי מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו לרעב או לזקוק לטיפול לקבל את כל מה שהוא צריך כדי שביעותו או/ו רפואתו.
בכל זאת גם ההתרחקות למרחק פחות מ-2.5 מטר היא גם מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמעבירים סדנה לשימוש בנוסחה ולא תמיד אפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני. אז אפילו (העדר של מרחק מומלץ) זה עלול לעצר את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו, בכל זאת נוסחה תעיל. 
אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך הרפואה, למטופל בכל זאת רצוי להיות במרחק של 2,5 מטר משאר אדם.

*** מחיר מלא

**** 
להדרכה מיוחדת לילדים ולנוער ולהוריהם 
אודות הפעולה במסלול עזר לריפוי של מחלת הסרטן

 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים