ישר להוראות השימוש

להגשים את החלום

ככול הנראה, כל אחד מאיתנו חלם מתישהו שיתרחש לו נס. לזכות בלוטו, לחולל מעשה גבורה יוצא דופן, לדעת לעוף... או הרבה יותר מזה - לשנות את עצמו ואת העולם כולו לטובה ולברכה.

ועוד, וזה כל כך חשוב, שלא לחכות שנים רבות עד שיבואו שינוים הנכספים האלה, אלא שהם יתחוללו מהר, כאן ומיד. ביניהם השינוי שישכלל באופן מיטבי את כל הכוחות, היכולות והכישרונות באדם, כך שיוכל הרבה יותר מוצלח הן לתרום למשפחתו וסביבתו הקרובה הן לסייע לתיקון העולם והחברה האנושית.

לו רק היה כפתור שבלחיצה אחת עליו יתממש השינוי.

והנה עתה, גם אם עוד לא קל להאמין בכך, הדבר אפשרי. - קיימת תוכנה שמחוללת שינוי לטובה באדם. שעוזרת לו בכל פעולה ובכל רגע ובאמת לזכות ולשנות גם את עצמו וגם את העולם כולו לטובה ולברכה. ולהתחיל זאת כאן ומיד.

איך ייתכן הדבר? - היום כבר ידוע לכל, כי העולם הדיגיטלי מאפשר לחולל את השינויים שפעם הצריכו שנות עמל רבות, בזמן קצר מאוד. זאת, לא רק בפיתוחים טכנולוגיים והליכי תקשורת, אלא (בשימוש הנכון בהם) גם בפיתוחו ובשכלולו של האדם והחברה. בין פיתוחים אלה תוכנות ללימוד, לקשב וריכוז, לשיפור הזיכרון ועוד. ועד כמה שהדבר אולי יישמע מוזר, אכן קיימת היום גם תוכנה עם מכשירים אינטרנטיים שניתן באמצעותם לחולל השפעה אנרגטית רוחנית על מצבו של האדם. כך על ידי התוכנה הזאת מתאפשרת לאדם חשיפה לאנרגיות רוחניות המנותבות לפעולה על צרכיו הפסיכופיזיים השונים שלו. ואנרגיות אלה לא רק משפרות ובגדול את בריאותו וכשרונותיו, עושים אותו מקרין אנרגיה חיובית ורצוי לאחיו, אלא ממש מחיות ומעדנות גם את האדם עצמו וגם את העולם כולו. תוכנה זאת נקראת נוסחת חיים!

זו היא תוכנה המשלבת את הישגי המדע הדיגיטלי המתקדמים ביותר, יחד עם יכולות ההקשבה, הריכוז והניתוב של כוחות ואנרגיות המשפיעות בעולמנו. היא מאפשרת לאדם בכל פעולה שלו חיובית ואף ניטרלית להמשיך על עצמו ועל העולם כולו את האנרגיות החיוביות הכי נעלות וחזקות שניתן לו להשיג בכול אותה פעולה, וזה גם ללא הידע והנסיון הקודמים לכך. מומחים לתרגול רוחני שחקרו את הדבר והיו עדים לעוצמת השפעתה, מאשרים וממליצים על התגלית המופלאה הזו ואומרים: ''את מה שאדם היה זוכה לו בעבודה רוחנית משך שנים רבות, על ידי השימוש בתוכנה הזאת הוא משיג משך כמה דקות!'' ועם הכוחות האלה, משופרים, מוגדלים וגם חדשים אדם כמובן לא עוצר, הוא ממשיך לפעול, אלא פשוט הוא הרבה יותר מצליח בכל פעולתו החיובית!

מבקר יקר! גם אם הקדמה זו מעוררת בך תמיהה, כדאית סקרנותך לבחון את הממצא העשוי לסייע לך, למשפחתך ולסביבתך, במעגלים מתרחבים. לך כמו לאנשים רבים כמותך, יש את הרצון העמוק להגיע למימוש אופטימלי של יכולותיך וכישוריך. יש בך את השאיפה לחיים טובים שבהם הרמוניה, שלווה ואושר מתמיד. היית רוצה לראות את סביבתך הקרובה והרחוקה חיה כך. שאיפה זו היא העומדת ביסוד התגלית וההמצאה שאנו מזמינים אותך להתנסות בה. רק בהתנסות ובתוצאותיה תוכל לאשר את ההבטחה מרחיקת הלכת שלנו. עצם ההתנסות, למרבה ההפתעה אינה דורשת מאמץ רב ואף תרגול מסובך. די אם תתנסה בהפעלת התוכנה לזמן קצוב מידי יום - כדי לבחון את תוצאותיה.

גם אם יש קושי בהבנת מנגנון ההשפעה, גם אם לא למדת שנים רבות ואף לא שמעת איך להגיע לתהליך זה, הרי הוא מתרחש ממילא. זה פלאו ויתרונו של המנגנון האנרגטי הזה. יתירה מכך, יש בכוח התוכנה לנתב את צורות האנרגיה השונות, למוקדי פעולה מיוחדים הנצרכים לך אישית. כמו לדוגמא: סיוע לערנות ונמרצות, הפחתת כאבי ראש ומיגרנות, הגברת הכושר האינטלקטואלי, הפחתת מצבי רוח ירודים ודיכאונות, עוררות לתפילה ולחיי רוח, סיפוק רגיעה ותחושת הרמוניה, הגדלת החוסן הפיזי והנפשי. ויש לה עוד יתרונות בריאותיים רבים.

כאמור, יש לתוכנת 'נוסחת חיים' כושר גדול להקטין כאב ולעזור בריפוי. ועוד ואולי העיקר יתרונה הוא במניעה. בשחרור הגוף והנפש מהחסמים והתקיעויות הגורמות לסיבוכים ולמחלות. השפעות אלה נבדקו ונמדדו במחקרים שונים. בתוכם מכשירי מדידה של הרפואה המשלימה וכן משתמשים רבים בנוסחת חיים חזרו ואשרו את התוצאות.

(לשמחתנו גם ראינו, כי עוצמת ההשפעה של האנרגיות הללו וההגנה שהן מספקות לחוסן הפיסי והנפשי של האדם, הרי היא מסייעת אף בעמידות גבוהה יותר בפני מגיפת ה"קורונה". לא סוד הוא, כי המגיפה פוגעת יותר במי שהמערכת החיסונית וכושר העמידות חלשים אצלו. תוכנת 'נוסחת חיים' מגבירה בהחלט חוסן שכזה העומד להגן על האדם ומפחית בהרבה את הסיכויים להיפגע מקורונה וירוס, וכן עוזרת מאוד הן בריפוי ממנו הן בריפוי של הפוסט סימפטומים שלאחריו).

נכון כי גם מומחים ברפואה משלימה שלמדו שנים וראו לא מעט נסים, עד שהיו בודקים ורואים, היו מתקשים להאמין שדבר זה אפשרי. עד שהיו בודקים ורואים... (ורובם מהם גם חתומים על המחקרים שפורסמו באתר זה בנושא ''מחקרים''). אחד מהם, עובד ברפואה קונבנציונלית וגם מתמחה בתרגול רוחני, לאחר בדיקת התוכנה במסלולים שונים, אמר: "אם לא הייתי רואה את זה במו עיניי, לעולם לא הייתי מאמין שזה אפשרי!"

אז גם אתה מוזמן לבדוק ולראות. וכיוון שאנו מאמינים ובטוחים ביעילות של התוכנה, שלא מן הסתם פיתוחה נמשך כעשר שנים, הרינו מציעים אותה להתנסות ללא כסף למשך חודש ימים. התנסות ללא התחייבות כלשהי, וללא מסירת פרטי אשראי וכד'. כך שאין מה להפסיד אבל אפשר להרוויח את חיזוק הבריאות, פיתוח כשרונות, מנוחת הנפש, הרמוניה מושלמת עם היקום והאנשים סביבך, חיבור תמידי עם האנרגיה החיובית הכי מתאימה לך אישית בכמות ואיכות.  ובמידת הצורך (שלא נצטרך) גם את העזרה הגדולה לריפוי.

 

נוסחת חיים

  • חיזוק הבריאות

  • הוספת כוח

  • שיפור מצב רוח

  • שיפור שינה

  •  גילוי מידות טובות שלך, וגם לך באנשים אחרים. ועל ידי כך שינוי גדול לטובה של היחס שלך אליהם ושלהם אליך!

  • שיפור ואפילו שינוי של מזל

  • שיפור ובמידת הצורך בנייה מחדש של אינטראקציה נכונה עם היקום ובני אדם סביבבך

  • חיבור לסוגי אנרגיה חיובית הכי מועילים לך וניתוק מאנרגיות לא חיוביות

  • וכל הנ''ל בהתאמה אישית, לכל למשתמש/ת באופן אישי

  • במידת הצורך עזרה גדולה ליעילות של כל טיפול רפואי נכון, לרפואה שלמה ויותר מהירה, להקלה משמעותית על משך המחלות 

לכל אלה ועוד ניתן בעזרת השם לזכות על ידי השימוש בנוסחת חיים!


אודות הטיפול ב''קורונה''


הוראות השימוש בנוסחת חיים

 

משתמשים היקרים! התוכנה ושני מכשירים שלפניכם מאוד מועילים ויחד עם זה כלל לא קשים בשימוש.

לאחר שתשתמשו בהם יומיים - שלושה, ייתכן שהפעלת כל מסלול תיקח מכם לא יותר מ-30 שניות.

עם זאת, מדובר על דבר חדש ועוד לא שיגרתי לכל אחד. לכן כדי שהשימוש הזה יהיה קל ויעיל, פשוט חייבים להקצות 15-20 דקות ולקרוא בעיון את ההוראות של השימוש. 

כי זה כמו עם כל מכשיר חדש שטרם הכרתם, שאפשר משך 20 דקות לקרוא בעיון את הוראות השימוש, ומיד לאחר מכן להפעיל אותו בהצלחה. ואפשר משך 3 שעות לנסות להפעיל אותו בלי לקרוא..

לכן תקציבו בבקשה את 15-20 דקות האלה. זה גם יחסוך לכם הרבה זמן וגם יוסיף את ההצלחה בשימוש. 

נכון כי זה דורש מאמץ קטן, אבל כדאי הוא כי השימוש הנכון בתוכנה זאת בעזרת השם מאוד עוזר לחזק את הבריאות, להישאר בריא ובאופן מהותי להוסיף ברכה בחיים. ובמידת הצורך (שלא נצטרך) גם להתרפאות ולהקל על משך של מחלה.


 תמונה של מכשיר-רישיון לדוגמה
 

מידע מינימלי לגבי השימוש
 

לפני השימוש  צריך להדפיס או להעתיק קובץ עם מכשיר-רישיון מהקישור הבא.

מכשיר-רישיון לשימוש בנוסחת חיים


כל מה שצריך כדי לשפר את הבריאות, לפתח את האישיות, להתחבר לאנרגיה חיובית וליצור הרמוניה מושלמת עם היקום:

1. לשים לפניך את הדף של הרישיון המודפס שלך או להעלות על המסך שלפניך את הקובץ עם הדף האלקטרוני של הרישיון שהועתק בשבילך.

2.לשבת נוח. להגיד שאתה/את מקבל/ת את מה שכתוב בסעיפים 1 ו-2 בדף זה, ולגעת בכפתור הימיני הגדול שבדף זה. ולהמשיך לשבת נוח כ-9 דקות, בלי להתעסק בדקות אלה בדברים אחרים.

3. תוכנה שהפעלת באמצעות המכשיר-הרישיון מתחילה לעבוד!

 

ניתן לחזור על זה (במשך תקופת הנסיון) בכל יום חוץ משבת וחג.

שימו לב בבקשה!

לאחר התחלת השימוש בפעם הראשונה מומלץ מאוד לשבת נוח לפחות במשך 20 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. ובמשך 2-3 שעות שלאחר מכן להימנע מעבודה פיזית קשה ומנהיגה מהירה! ומי שעקב הריבוי של האנרגיה החדשה מרגיש/ה את עצמו/ה כלאחר שתיית יין, בשעות אלה לא אמור/ה לנהוג כלל. אם לא ניתן בשימוש הראשון לשמור על כללי הזהירות האמורים, יש לעשותו בזמן אחר.

 

נשמח לתגובתכם מה הרגשתם בזמן השימוש במכשיר-רישיון הנ"ל. והעיקר - מה חדש וטוב חיוותם בשעות וימים שלאחר השימוש. 


ניתן להשאיר את חוות בדף זה למטה או בדף אליו תעברו על ידי לחיצה בקישור זה או על ידי משלוח של תשובה לאימייל info@instituteoflife.info

_______________________

 

מתי ואיך אוכל להתחיל להשתמש בזה?

 
 
אין צורך לחכות להספקת המכשיר ולהפעלת התוכנה.

 
הרישיון שדוגמתו נמצאת בעמוד זה למעלה, הוא גם מכשיר אינטרנטי פשוט ונוח לשימוש בתוכנה זו במסלולים שונים. ואתה/את יכול/ה להעתיק אותו
או להדפיס מקישור זה, כאמור ללא כל תשלום או התחייבות.

 
שם של התוכנה הוא "נוסחת חיים". זה אולי לא יותר מדי מקורי, אבל מאוד נכון. כי תוכנה זאת באמת עוזרת לשפר את החיים! למלאות אותם באנרגיות חיוביות חדשות ובמשמעות חדשה וטובה!
 
אנחנו מאחלים לכם שימוש מוצלח ומועיל.

 

________________________

 

 

הוראות השימוש מפורטות

 

פעם אחת בלבד, לפני השימוש

 

להעתיק (מקישור הנ"ל או הבא) את הרישיון לטלפון נייד או מחשב שבשימוש שלך או לאימייל או ווטסאפ שלך או/ו להדפיס אותו.

מכשיר-רישיון לשימוש בנוסחת חיים

(רוצה להשתמש ברישיון מודפס ואין ברשותך כעת מדפסת צבעונית? אפשר להדפיס גם בשחור-לבן). 


לכל משתמש/ת אמור להיות רישיון קבוע משלו/ה המועתק או/ו המודפס. 

 

לשימוש יום יומי במסלולים שונים
 

לפני השימוש  צריך להדפיס או להעתיק את הקובץ של מכשיר-רישיון מהקישור הבא.

מכשיר-רישיון לשימוש בנוסחת חיים

1. לשימוש במסלול לחיזוק הבריאות, פיתוח אישיות, חיבור לאנרגיה חיובית, גילוי מידות טובות, הרמוניה מושלמת עם היקום, וגם להגברת החסינות הרפואית: 

1.1. לשים לפניך את הדף של הרישיון המודפס שלך או להעלות על המסך שלפניך את הקובץ עם הדף האלקטרוני של הרישיון שהועתק בשבילך.


1.2. לשבת נוח. להגיד שאתה/את מקבל/ת את מה שכתוב בסעיפים 1 ו-2 בדף זה, ולגעת בכפתור הימיני הגדול שבדף זה. ולהמשיך לשבת נוח כ-9 דקות, בלי להתעסק בדקות אלה בדברים אחרים.

1.3. תוכנה שהפעלת באמצעות המכשיר-הרישיון מתחילה לעבוד!

 

ניתן לחזור על זה (במשך תקופת הנסיון) בכל יום חוץ משבת וחג.

לשבת נוח, לאמור בקול ברור את המילים שנכתבו על הכפתור הימיני הגדול שברישיון ולגעת בכפתור זה. ולהמשיך לשבת בנוח כ-9 דקות.

 

(את האמור בסעיף זה מספיק לעשות רק פעם אחת ביום. לא בשבת או בחג)

 
2. להקלה על הלחץ הנפשי:
 
לגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף ולהמשיך לשבת במשך 12 דקות. אין להתעסק בכל דבר אחר משך 12 דקות אלה.
 
3. כדי להפעיל ריפוי מיוחד, מאוד חזק, וכן להגברת החסינות הרפואית:
 
לשבת נוח, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולהמשיך לשבת כ-6 דקות.
 
מי שהרגיש לא טוב לפני פעולה זאת, גם אם ירגיש הקלה מיידית, לא יעשה עבודה קשה ולא יתקרר משך שעתיים.
 
לתשומת ליבך! בפעילות זאת ספציפית, כל משך הזמן של הפעולה אסור לקום, להתעסק בכל דבר אחר ואפילו לדבר עם כל אדם. אחרת פעולה זאת של הריפוי עלולה מיד להיפסק. אם בטעות דיברת או עסקת בכל דבר נוסף בדקות האלה, יש לגעת שוב פעמיים בכפתור 3 האמור ולחכות עוד 6 דקות.
 
4. לגילוי אנרגיה חיובית חדשה ולשיפור הקליטה של אנרגיה חיובית שכבר קיבלת באמצעות השימוש במסלולים הקודמים, אנרגיה לחיזק הבריאות ולערה גדולה בריפוי:

4.1. אם משתמשים ברישיון מודפס שלך:

א. לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה להפעיל פנס או מנורת שולחן שברשותך. אם אין ברשותך כעת פנס או מנורת שולחן, צריך ללחוץ בקישור זה, ולקיים את ההוראות שבסעיף קטן ב. הבא.


ב. בדף שנפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע.
 

אז ייפתח לפניך דף עם המרובע הלבן. יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין להסתכל על דף זה אלא רק להיות מולו.
 
כאשר משתמשים ברישיון המודפס, הוא צריך להישאר לפניך בגלוי עד לסיום של הטיפול האמור בסעיף (4) זה.
 

4.2. אם משתמשים ברישיון דיגיטלי מועתק שלך:

א. לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה להפעיל פנס או מנורת שולחן שברשותך. אם אין ברשותך כעת פנס או מנורת שולחן, צריך לקיים את ההוראות שבסעיף קטן ב. הבא.

(רק אם לאחר הלחיצה בכפתור עם מספר 6 לא נפתח דף חדש עם מרובע אפור, צריך לחזור לדף זה וללחוץ 
בקישור זה)


ב. בדף שנפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע.

 

אז ייפתח לפניך דף עם המרובע הלבן. יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין להסתכל על דף זה אלא רק להיות מולו.

 

 

המלצות לשימוש יותר מוצלח

 
- לאחר ההדפסה צריך לשים את כל אחד מהרישיונות בתיקיה נפרדת ועם סימון ברור - לכל משתמש/ת בנפרד. וגם כאשר מעתיקים קובץ דיגיטלי של הרישיון, יש לשומרו לכל המשתמש/ת בניפרד.

 

- במקרה כאשר כמה אנשים משתמשים בטלפון נייד או מחשב אחד, לצורך השימוש במכשיר-רישיון  זה על ידי כל משתמש/ת נוסף/ת יש להוריד את הדף מהמסך ולאחר מכן להעלות למסך את הקובץ שהועתק בשביל אותו/ה משתמש/ת שאמור/ה באותו עת להשתמש בו. 

 
- לאחר העבודה הנ"ל עם התוכנה: אם השתמשת ברישיון מודפס יש להחזיר אותו לתיק; אם השתמשת בהעתק דיגיטלי שלך של הרישיון, יש להוריד אותו מהמסך.
 
- מי שמתפלל באופן קבוע, מומלץ שלא להפעיל את התוכנה לפני הסיום של תפילת הבוקר.
 
- מומלץ בזמן של העבודה עם התוכנה להיות במרחק של 2.5 מטר או יותר משאר האדם.
 
- היות והתוכנה עוזרת להתחבר לאנרגיה חיובית, מומלץ מאוד שלא לעשות את המעשים הלא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים)
 
 
אנחנו מאחלים לכם לזכות בעזרת השם בחיים בריאים, שמחים ומאושרים לאורך ימים ושנים טובות!

 

________________________

 

 

ליצירת קשר

 

 

 

 

________________________

 


אנחנו מאחלים לכם לזכות בעזרת השם בחיים בריאים, שמחים ומאושרים לאורך ימים ושנים טובות!
 

כמה משלמים?

מסלול רגיל מחיר (מסובסד***) לצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 1000 דולר לכל השנה.

עם זאת, מי שקשה לו כעת לשלם מחיר מלא, יוכל להתחיל לשלם בינתיים רק את הסכום שנוח לו, אבל זה בכל הפעם רק עבור חודש אחד קדימה בלבד.

מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך מופעלת באמצעות כפתורים 6, 3 כנ"ל).

 

אי תשלום  עד לסיום של משבר של ''קורונה'' - הבהרות

כל אזרח ישראל שישתמש בתוכנה ובמכשירים לצורך הריפוי מקורונה וירוס או/ו מפוסט סמפטומים שלאחריו או להגברת החסינות ממנו, וכן אזרח ישראל שנפגע כלכלית עקב המגפה, לא חייב לשלם כסף עבור השימוש בתוכנה ובמכשירים. אולם אין בכך כדי לפתור מהתשלום את מי שגם יכול לשלם וגם משתמש בתוכנה ובמכשירים אלה לא בהקשר לקורונה וירוס. 

עבור השרות והמוצרים ניתן לשלם דרך חשבון הבנק או בכרטיס אשראי

לתשלום בכרטיס אשראי יש ללחוץ על הקישור הזה.

לתשלום (דרך הבנק) בארץ: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל''). אם שילמתם עבור מישהו/י אחר/ת יש להודיע לנו על כך. אם אתם משלמים דרך הבנק יש לשלוח לנו את הכתובת של הדואר למשלוח של החשבונית ואת שם של המשלם. (אם שילמתם דרך פאי פאל אין צורך במשלוח של הכתובת הדואר כי הוא מופיע בהודעה מפאי פאל שאנחנו מקבלים).

________________________________

 

מידע נוסף שלא חייבים לקרוא

למה צריכים את נוסחת חיים ומה היא עושה

ככל הנראה, היום זה כבר ברור וידוע לכל, כי בין הגורמים ואפילו יסודות החשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים נמנים הרמוניה ואנרגיה חיובית. היינו הרמוניה אמיתית שבין אדם לבין היקום והאנשים סביבו, שכוללת גם את האינטראקציה האנרגטית הנכונה והטובה שלו איתם וגם את היכולת להתחבר למקורות של אנרגיה חיובית, וכן קבלתה בפועל בכל פעולה נכונה.

(מובן כי הגורמים האלה לא רק עוזרים להיות ולהשאר בריא ומאושר, אלא גם במידת הצורך (שלא נצטרך!) מהווים את הכלי הנכון והמוצלח כדי בעזרת השם להקל משמעותית על משך המחלה אפילו קשה ומאיימת, להעריך את החיים וגם לנצח את המחלה לגמרי.

וכל כך למה? כי אנרגיה חיובית והימצאות בהרמוניה אמיתית או לפחות חזרה אליה עוזרים גם לרפואה. ולא רק לרפא את הביטוי של המחלה, אלא והעיקר גם את המקור שלה, שהיה נובע מחוסר של אנרגיה חיובית או מהילוך לא תקין שלה ומהעדר של אינטראקציה נכונה עם היקום ומלואו).

נשאר רק דבר ''קטן'' - היכן למצוא את הידע איך להיות בהרמוניה אמיתית ואת הזמן כדי ללמוד ולתרגל את כל זה? ואיך להתחבר לאנרגיה חיובית האמורה ולקבל אותה בכמות ואיכות כאלה, שכל זה ביחד ישפיע בצורה הכי מועילה לחיים בריאים ומאושרים. ואחרי כל זה והעיקר איך להשתמש בידע זה ובאנרגיה זאת בצורה נכונה בכל רגע ורגע?! ובכן, יש פתרון! כדי שנהיה מוכנים לראות ולהבין אותו, נביא כאן לדוגמה את כמה מהדברים המוכרים לנו מחיי יום יום, ומזה מיד נדע את הפתרון האמור. 

ברוב מוחלט של המקרים אנחנו משתמשים בדברים מוכנים. כדי לטוס למדינה אחרת אנחנו לא בונים את המטוס ואף לא לומדים איך אותו. כי ברור לכל שדבר זה דורש ידע ומשאבים כל כך גדולים, שאם כדי לטוס היה צריך ללמוד כול זה ולבנות את המטוס לבד, אז (ובהרבה פחות זמן וכסף) עדיף היה להגיע לאותה מדינה בדרך אחרת.

אולי זה רק כאשר מדובר על המטוס? - לא רק אלא גם את המכונית אנחנו לא בונים. קונים מוכנה. וכן הוא עם המחשב. יתירה מזה, גם אם המחשב הזה יהיה הכי חדש וחזק, אנחנו קונים אותו עם תוכנית הפעלה מתאימה. כי ברור לנו, שכמה שהתוכנית של ההפעלה תהיה יותר מושלמת, כך גם העובדה שלנו עם אותו מחשב תהיה יותר מוצלחת. 

וגם עם הבית אותו דבר. אפילו אם נחליט לבנות אותו לבד ורק בידינו, נשתמש בפרויקט (תוכנית) של הבנייה שנעשה על ידי אדריכל מומחה. כי אנחנו מבינים שלבנות את הבית בלי תוכנית בנייה מסודרת זה לא רק שלא חכם אלא גם חוסר אחראיות שעלול להביא לעקובים ולחוסר של הצלחה. 

גם חברה הכי גדולה וגם אדם הכי פשוט, אם רוצים שפעולתם תהיה מוצלחת באופן מקסימלי, עושים אותה לפי התוכנית. זה יכולה להיות תוכנית שכוללת אלפי פריטים או כזאת שכוללת רק כמה פעולות פשוטות. עוזרת להפעיל מאות סניפים ולהזרים משאבים רבים (ואף עושה סאת אוטומטית). או רק מזכירה לקום לעבודה, לחזור, לגשת לחנות ולקנות את מה שאישה (אמא, אחות) בקשה - גם זה תוכנית קטנטנה. לאכול (לפי תוכנית תזונה שבנה לנו מומחה או לפי מה ששמענו מסבתא (שגם זה סוג של תוכנית), להתאמן, ללמוד, לשון. 

זאת אומרת זה יכולה להיות תוכנית מאוד גדולה או הכי קטנה, כתובה או כזאת שכבר יש לנו כהרגל. אבל תוכנית.

יוצא שברוב המקרים ובמיוחד כאשר רוצים להצליח אנחנו משתמשים בתוכניות. ועד כמה שיהיה מדובר על דברים יותר רציניים, אנחנו נהיה פחות נוטים לבנות את התוכנה לבד ויותר נחפש להשתמש במה שהמומחים בנו בשבילנו. 

ולכן אנחנו קונים (או מקבלים במתנה) את כרטיס נסיעה למטוס או את הרכב, את המחשב עם תוכנת הפעלה או את הפרויקט של הבנייה, את תוכנית עבודה של חברה או את תוכנית תזונה, אימון, לימוד, ומשתמשים בהם לטובתנו. ואם כן הוא בנוגע לכל הדברים האלה החשובים, אבל לפחות איכשהו מובנים לנו. אז על אחת כמה וכמה זה יהיה הגיוני ונכון, כדי להיות כל הזמן במצב של הרמוניה אמיתית ומושלמת עם היקום ומלואו ולקבל רק את האנרגיה החיובית לכל פעולה. שזה הרי יסודות חשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים. לכן יהיה ברור לכל מי שיתבונן על כך, כי כדי להצליח בכל זה, רצוי מאוד לפעול לפי התוכנית. או התוכנה.

ולשם כך (וכפי שראינו בכל הדוגמאות הנ"ל) לקבל את התוכנה החכמה שתעזור לנו להיות כמה שיותר במצב של הרמוניה האמורה, לגלות ולקבל אנרגיות חיוביות הכי חזקות והעיקר הכי מתאימות, וכל זה בהתאמה אישית לצורכי כל המשתמש/ת בה.

ובכן בעזרת השם לאחר מחקר של 25 שנה ו-10 שנים של פיתוח, לאחר עבודה קשה סביב השעון, נכתבה תוכנה כזאת מאוד חכמה. כמו רוב מכשירים חכמים היא לא רק חכמה אלא גם די קלה בשימוש (אבל גם מובן  כי פעם אחת בכל זאת חייבים לקרוא בעיון סביר את ההוראות של ההפעלה). 

כאמור, תוכנה זאת גם מגלה למשתמש/ת בה את האנרגיה החיובית המתאימה לו/ה ביותר וגם עוזרת להתחבר אליה בצורה הכי נכונה ומועילה. וכן כתוצאה משימוש בה נעשים הרמוניה אמיתית ויחסי גומלין נכונים וטובים ביותר בין המשתמש בה לבין היקום כולו והאנשים סביבו. ומה שחשוב ביותר, כל זה נעשה כאמור בהתאמה אישית לכל המשתמש/ת הספציפי/ת, ובכל פעם ופעם בדיוק לפי מה שדרוש לו/ה באותו עת ובאותה שעה!

נציין כי תוכנה נכתבה תוך כדי התייעצות עם מומחים בתחום בעלי ניסיון מוכח של עשרות שנים, ובפרט הגרסה המוצעת כאן ללקוח נכתבה לאחר מאות בדיקות, ניסוים ושיפורים נוספים. וזה אף על פי שהיא כבר הייתה מועילה, פועלת ומשובחת על ידי מומחים במדינות שונות עוד לפני כמה שנים. 

בנוסף, למשתמש דתי וכן לכל מי שמכיר את החשיבות של העניין, נציין כי תוכנה זאת מפעילה אך ורק את הדברים כאלה שלא רק שלא אסורים לפי התורה למשתמש בה אלא גם מותרים לו לפי תורה, ואין בשימוש בה לא קבלת השפעה מעבודה זרה ולא כישוף ולא דרכי אמורי ולא שום איסור אחר. ובכל זאת בנוסף להבטחתנו כאן, היתר לשימוש בנוסחת חיים הזאת מובטח על ידי כך, שכל המשתמש/ת בה מקבל/ת את נוסחה על תנאי שזה גם לא אסור וגם מותר לו/לה לפי התורה. והיות וכל עצם ההתחברות לנוסחה הוא נעשה על תנאי, וגם אין לאחר קבלתה שום פעולות אסורות, אין כאן שום אפשרות להנות מעבודה זרה או לעבור  על כול איסור אחר. דרך של הקבלה על תנאי תיראו ברישיון לשימוש בנוסחת חיים. והבהרנו את כל זה היטב בנושא "כשרות" שבתפריט.

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספרים של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. ואפילו קוראים לו היום ''נביא של טכנולוגיה''. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינת ענק – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כל תלמיד של בית ספר היה יודע שספינה גרעינית הכי גדולה יכולה להפליג זמן רב עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין הטכנולוגיות והאינטרנט, לאחר 10 שנים של פיתוח ומאמץ רב הגענו לכך, שאפשר על ידי לחיצה על הכפתורים להגיע לאינטראקציה מושלמת עם היקום ומלואו, לחזק את הבריאות, ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית. וכך לשפר באופן משמעותי את החיים! ובמידת הצורך לעזור מאוד לריפוי. - כנראה שכדאי לנסות!

למה לא משלמים עבור מסלול עזר לריפוי אלא רק מחיר סימלי על מסלול כלל בריאותי?

השימוש במסלול עזר לריפוי ניתן ללא חובה לשלם כסף. אבל יצויין כי הנחות ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת את הצדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שזקוק לאותה עזרה! יחד עם זאת, יצוין כי כאמור בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 10 שנים של עבודה קשה! לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר (מסובסד) של מסלול עזר לריפוי הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה.

 

פסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.

 ________________________________

* אבל שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל בחגים לצורך השימוש בנוסחה זאת אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג.

** כי לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם. מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. ואם אדם ''שבע'' באנרגיה יהיה ליד האדם ''רעב'', או יהיה אדם בריא ליד אדם שזקוק לטיפול אנרגטי. ו''רעב'' או זקוק לטיפול יקבל נוסחה. אז אם לא לשים הגנה, תימשך לרעב או לזקוק לטיפול אנרגיה חזקה כלל בריאותית או אנרגיה רפואית. נכון שהיא תהיה טובה ל''רעב'' או לזקוק לטיפול.
אבל אם למשל נמצאים ביחד ללא מרחק ביניהם גם אדם ''שבע'' וגם ''רעב'' אז, אם אין הגנה מתאימה, אז לכאורה גם ''שבע'' היה יכול לקבל מקצת מהאנרגיה כלל בריאותית שנמשכת ל''רעב'' וטובה לו, אבל גדולה ובאותה שעה גם מיותרת ל''שבע'' (או במקרה של ריפוי, אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול אבל לא טובה לבריא). היינו לכאורה זה היה אם הייתה אפשרות לקבל את האנרגיה ולא הייתה הגנה ראוייה. אלא במקרה שלנו יש כאמור בתוכנה עם מערכת של ההגנה. והיא כדי להגן על ''שבע'' או בריא נאלצת לעצור כניסת האנרגיה גם ל''רעב'' או זקוק לטיפול, כול עוד והוא נמצא בסמוך ''שבע'' או/ו בריא.
וזה עד שהם יתרחקו למרחק מסוים ביניהם (מומלץ ל-2.5 מטר). אבל כאשר ''שבע'' או בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מ''רעב'' או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה אמור לקבל באופן משמעותי מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו ל'רעב'' או לזקוק לטיפול כך שיוכל לקבל את כל מה שהוא צריך ל''שביעותו'' או/ו לרפואתו (בלי להביא בכך את ההשפעה המיותרת ל''שבע'' או/ו בריא).

מתי מרחק כזה הוא חובה ומתי הוא רק רצוי? - גם ההתרחקות למרחק של פחות מ-2.5 מטר היא גם כן מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמפעילים רק את התוכנה הראשית (עם אמירה ונגיעה בכפתור הגדול בלבד), תנאי זה פחות קריטי. לכן אם מעבירים סדנה לשימוש בנוסחה, ולא יכולים לאפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני, אז אפילו העדר של מרחק מומלץ עלול לעצור את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה, שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו אם היו שומרים את המרחק האמור, בכל זאת ברמה מסוימת ודי משמעותית נוסחה תועיל לכל אחד. אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך של ריפוי, מטופל צריך להיות במרחק של 2,5 מטר מכל שאר אדם.

 *** מחיר מלא

 

 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים