English

בס''ד

 

למנהל/ת ואיש/אשת המכירות**

 

(שים/י לב בבקשה!  

הרווח ממכירת מוצר זה יכול להיות גדול מאוד, גדול מכול מה שהרווחת בחיים! וכן תוכל/י לעזור לאין ספור אנשים. אולם אין כאן תקציב מובטח או משכורת קבועה. וכל התשלום ישולם לך רק לפי התוצאות של המכירות שעשית).

 

מועמד/ת נכבד/ת!

 

טקסט זה קצת ערוך אולם מכיל מידע הכרחי כדי להתחיל לעבוד ולהצליח. לכן בקשתנו להקדיש לאמור בו כמה דקות של תשומת לב הראויה כי זה אמור לעזור לך ולנו לקבל החלטה נכונה. כך גם תוכל/י להגדיל למקסימום את ההזדמנות שלך להחבר למוצר ולהיבחר לתפקידך. ואם יש לך שאלות (לרבות שאלות "לא נעימות" כמו: הייתכן? לא מאמין! ואיך אפשר לבדוק?) – תשאל/י אותן חופשי – זה רק יוכיח בנוסף את הרצינות שלך בעניין.

דרושים לנו מנהל/ת ואנשי מכירות פרילנסרים להפצת מוצר מאוד עכשיוי, שלא מוגבל בכמות מנויים שיכולים להימכר. ולכן גם רווח של איש מכירות לא מוגבל! ואם הצלחת - תוכל/י להגיע גם לעשרות מיליוני דולר בחודש וגם להרבה יותר.

 

מה מוכרים?

מוכרים את המנוים לשימוש באפליקציה (במכשיר אינטרנטי שמפעיל תוכנה ייחודית). קלה ביותר בשימוש ומאוד מועילה בתחום פעולתה.

(כמו כן ניתן למכור רשות השימוש באפליקציה זאת לחברות ביטוח, ליצרני תרופות ולבתי רפואה גדולים בעולם).

היות ואפליקציה מאוד מועילה אולם גם מאוד לא שיגרתית, נכון להיום נתנת אפשרות לבדוק אותה* ללא תשלום בשבוע ראשון, ולאחר מכן לשלם עבור עוד חודש מחיר סימלי כלשהו, אפילו דולר בחודש. (כמובן איש מכירות בעצמו יכול גם לא להציע אופציות אלה למי שהוא מוכר להם את המוצר).

 

במה זה עוזר?

- מוצר מאוד עוזר תוך דקות ספורות להקל על לחץ נפשי ועל כאבי ראש. (נכון להיום יש רק לזה ביקוש פוטנציאלי בעולם ליותר מחצי מיליארד מנוים!).

- עוזר למצב רוח טוב, לאיכות שינה, להוספת כוח.

- עוזר ליכולת להתמודד עם קשיים בחיים ולכך שלא יהיו קשיים.

- הוא יכול מאוד לעזור לחולים ממחלת הסרטן שלצערנו לפי הסטטיסטיקה יש אותם רק בארץ מעל מאה אלף איש ומיליונים בחו”ל. לעזור גם להבריא וגם להקל על משך המחלה!          

- הוא יכול לעזור לרפואה (!) של נרקומניה.    

- וכן הוא מאוד עוזר לכל טיפול קונבנציונלי נכון, ובמיוחד לטיפול תרופתי, שיהיה הרבה יותר מוצלח ומועיל. וכן עוזר להקל על משך המחלות.

ייתכן וקצת נבדק שמוצר אמור לעזור לרפואת הסכרת. 

וכן ייתכן אולם עוד לא נבדק שהוא יכול גם לעזור לעקב, להקל ואולי לרפאות את טרשת נפוצה, את מחלת פרקינסון, את מחלת אלצהיימר. והעיקר לעזור למנוע אותם!

 

אולם העיקר הוא שמוצר זה טוב לבריאים! 

הן כדי לשפר את הבריאות ולהיחסן ממחלות. הן כדי לחיות חיים מלאים אנרגיה חיובית, ביטחון עצמי חיובי, חיים של יחסי אנוש הרבה יותר טובים, של הרמוניה מושלמת עם היקום ואנשים מסביב, חיים עם שמחת החיים.

לכן הוא יכול לבוא בשימוש בכל עולם ולהימכר בעשרות ומאות מיליוני מנוים ככלי עזר לחיים בריאים, שלמים ומאושרים וכאמור למניעה של מחלות. 

 

איך זה עובד לשיפור של חיים רוחניים?

על בסיס של כמה כללים של הקבלה הוא גם (באמת (!)) עוזר מאוד לאדם להתעלות ברמה רוחנית ולפתח כשרונותיו ובפרט לגלות ולראות הרבה יותר חזק את הטוב באנשים סביבו וגם בתוך עצמו. 

הוא בונה לאדם אינטראקציה נכונה ביחסי גומלין בינו לבין היקום. 

ומובן שכל זה משפר גם את החיים וגם את הגורל! 


ועל הדרך כאמור הוא גם מאוד משפר איכות שינה, מעלה מצב רוח, כמעט מיידי מבטל יחד עם כדורים כאבי ראש של מיגרנה ועוזר להקל בהרבה גם בלי כדורים. תוך כמה שבועות הוא יכול לשפר מצב במקרים של חולשה כרונית. 

אולי נשמע קצת יותר מדי דימיוני והזוי אבל כל אלה הן נגזרות מפעולת התוכנה שמופעלת על ידי המכשיר ובונה לאדם את האיטראקציה הנכונה בינו לבין היקום כולו ואת החיבור לאנרגיה חיובית שנגלית באמצעות השימוש במוצר.

ומה שחשוב ביותר, כל זה נעשה עם התאמה אישית מדויקת לצרכי כל המשתמש/ת. 

(ואת הקונצפט של הקשר בין אנרגיה חיובית לבריאות ולרפואה לאגם מודרני כבר אין צורך להסביר). 

 

יתרונות למוכר

אין כזה מוצר בשוק. לכן שוק לא מוגבל. ניתן למכור גם מיליארד מנויים ויותר!

כאמור כעיקר מוצר זה לא מתחרה עם רפואה קנבנציונלית אלא מאוד עוזר לכך שכל טיפול קונבנציונלי נכון ובמיוחד טיפול תרופתי יהיה הרבה יותר מוצלח ומועיל. וכן הוא עוזר להקל על משך המחלות.

אין צורך באחסון ובמשלוח, כי תוכנה מופעלת על ידי מכשיר דיגיטלי שמעתיקים מאתר הפצה באינטרנט.

לכן כאמור גם רווח של איש מכירות למעשה לא מוגבל!

 

לסיכום לגבי המוצר:

יש מוצר אמיתי, מאוד עכשיוי, עם הפוטנציאל של מכירות גדול ביותר ולכן גם של רווח שלך לא מוגבלים כלל!

יש במוצר צורך גדול. כי תוכנה זאת גם מקרבת את ריפוי מצד עצמה וגם מאוד מייעלת כל טיפול קונבנציונלי נכון.

כך מוצר מאוד עוזר בדקות ספורות להקל על לחץ נפשי ועל כאבי ראש. וכן מאוד מועיל לריפוי קונבנציונלי שיהיה הרבה יותר מוצלח ומועיל. וכן עוזר להקל על משך המחלות.

אין כזה מוצר בשוק. שוק לא מוגבל. לכן ניתן למכור גם מיליארד מנויים ויותר. אין צורך במשלוח, כי תוכנה מופעלת על ידי מכשיר דיגיטלי שמעתיקים מאתר הפצה באינטרנט.לכן כאמור גם רווח של איש מכירות למעשה לא מוגבל!

 

כמה מילים על כך איך זה עובד. 

הפעולה של מכשיר (אפליקציה) אינטרנטי זה נעשית על ידי כך שהוא מפעיל תוכנה ייחודית, שיודעת באופן מיידי ובהתאמה אישית לגלות לכל המשתמש/ת בה את האנרגיות הכי מתאימות לחיים טובים, בריאים ומאושרים. ולייצב אותו/ה במצב של הרמוניה מושלמת עם היקום. ובמידת הצורך תוכנה זאת, גם מיידית ובהתאמה אישית, עושה את התרפיה האנרגטית מועילה ביותר להקלה על משך המחלה ולריפוי, עוד לפני שאדם קיבל דיאגנוזה רפואית.


אמינות

חשוב לדעת כי בנינו תוכנה זאת מעל 14 שנים. בדקנו אותה בגירסאות שונות בעשרה מחקרים ואם מאות משתמשים. 

יש באתר מחקרים שמעידים על יעילותו של מוצר.

וגם כל אחד מאנשי המכירות יכול להתנסות ללא תשלום (אולם כדי לראות את התוצאות מייד מומלץ גם להבדק עם התוכנה על המכשירים של רפואה קונבנציונלית או משלימה.

 

אם הכל כל כך טוב ויפה, במה בעיה?

שים/י לב. לפניך הזדמנות שככל הניראה עוד לא הייתה בחייך!

עם זאת יש כעת בעיה אחת - סוביקטיבית, אבל כל עוד ולא פיתרו אותה, בינתיים עוד לא מבוטלת. מוצר עוד לא מוכר. פרסמנו אותו, קיבלנו הרבה לייקים ויחד עם זאת ראינו שהרבה אנשים לא מאמינים שזה אמת ובכלל אפשרי. זאת אומרת, היו מאות אנשים, שמכירים את המפיץ בגלל שמו מוכר בתחום פיתוח אישיות ורפואה קבלית, אז לקחו מוצר בהרצאות וסדנאות שלו ללא תשלום כחלק מתוכנית של אותם סמינרים. והשאירו שבחים גדולים! וגם היו יחידים שהתעניינו דרך הפצה באתר. אולם ברור שכמה מאות זה לא מספיק לכזה מוצר שיכול לעזור לכל עולם.

וגם רופאים שפנינו אליהם עם הצעות לבדוק ללא תשלום, ואפילו מדענים גדולים שהצענו להם תשלום עבור הבדיקה - לא לקחו את זה כי (לפני הבדיקה) כניראה לא האמינו שזה אפשרי, אבל לקחת לבדיקה פחדו כדי שחבריהם לא יצחקו עליהם. וצריך להבין, איך ניגשים לבתי רפואה, למטופלים, לקהל רחב. 

איך לפתור בעיה זאת? - אם אתה/את באמת מתאים/ה, אתה/את אמור/ה לדעת זאת יותר טוב מאיתנו. 

לכן אנחנו לא נותנים עצות. אולם נותנים לך הזדמות שכניראה עוד לא הייתה לך בחיים.

לכן עליך לפצח איך פותרים את זה. או למצוא דרך איך למכור את זה בגדול ממש גם בלי כל חוות דעת של כל מוסד מדעי או רפואי. ואם תצליח/י, תרוויח/י מזה יותר ממה שהרווחת בכל החיים. 

 

השכר והתנאים:

 

א. לאיש/ת מכירות 

עקב כל הנ"ל אנחנו מוכנים לתת לאיש/אשת מכירות משכורת חודשית עד 55000 ש"ח בחודש מ-75% מהמכירות שלו/ה באותו חודש. 

(למשל.

מכר איש מכירות בתוך חודש על סך 100.000 ש"ח (לא כולל מע"מ). 

והוצאות שלו על מכירות אלה (דהיינו לספקים חיצוניים שלו) היו 20.000 אלף (לא כולל מע"מ). 

רווח נטו שלו הוא 55.000 אלף. אז מ-55.000 אלף אלה איש מכירות מקבל למשכורת ברוטו שלו את כל 55.000 האלה).

 

בנוסף לזה מכל המכירות שלו שמעל 100.000 ש"ח בחודש (לא כולל מע"מ) יקבל איש מכירות זה את 50% (שבתוכם גם הוצאות מכירות שלו לספקים חיצוניים שלו וגם משכורת שלו). וזה גם אם הוא מכר ל-100 מיליון בחודש או יותר.

 

נכון להיום יש נכונות לקבל עד 7 אנשי מכירות

 

עם זאת, כדי שלא תהיה אי הבנה, מודגש, כי:

- אנחנו לא מממנים את המכירות, לכן זה מתאים רק למי שיודע לעבוד עם רשתות חברתיות או/ו בתי חולין, חברות טיירות וכו' ללא הוצאות לספקים חיצוניים או מוכן לשים כסף עבור הוצאות פרסום ראשונות מכיסו,

- בתור עובד (ולא רק כגוף חיצוני שנותן את השירות) יתקבל רק מי שהוכיח את עצמו במכירות בפועל.

- אין תקופת ניסיון עם משכורת בסיס. והסכם עבודה לא יוחתם ותנאיי עבודה של עובד-מעביד לא ייכנסו לפועל לפני מכירות ראשונות בפועל של לפחות 15000 ש"ח בחודש משך לפחות 4 חודשים. וגם לאחר חתימת ההסכם יהיה שכר שלך מותנה במכירות שלך בפועל.

יחד עם זאת, כל הסכם רישמי הגיוני על מתן שירות מגוף חיצוני ללא תנאיי עובד-מעביד יכול להחתם (לאחר הרעיון) עם כל בעל עסק פטור, מורשה או חברה מתאימים, עוד לפני תחילת העבודה.

 

ב. למנהל/ת מכירות

ואם אתה/את מארגן/ת צוות אנשי מכירות, יקבל צוות שלך 80% מסך של כל מכירות משך כל פרק זמן של חצי שנה. וזה עד לסך של מכירות 5.000.000 ש"ח (לא כולל מע"מ) בכל אותו פרק זמן.

ותוכל/י לחלק את זה (לאחר ניקוי מיסים כמובן) למיטב דעתך. לרבות לקבוע כמה יושקע בקידום המוצר וכמה ישולם לך ולעובדים.

כמו כן, אם תרצה/י, יתקבלו אתה ועובדים שלך בתור עובדים של החברה.

 

בנוסף לזה מכל המכירות שלך שמעל 5.000.000 ש"ח בחודש (לא כולל מע"מ) יקבל צוות שלך 50% מסך מכירות נוספטת אלה (שבתוכם גם הוצאות מכירות שלו לספקים חיצוניים שלו וגם משכורת שלו). וזה גם אם הוא מכר ל-100 מיליון בחודש או יותר.

נכון להיום יש נכונות לקבל עד 3 צוותים של אנשי מכירות.

 

עם זאת, כדי שלא תהיה אי הבנה, מודגש, כי:

- אנחנו לא מממנים את המכירות של צוות שלך, לכן זה מתאים רק למי שיודע לארגן עבודה ברשתות חברתיות או/ו עם בתי חולין, חברות טיירות וכו' ללא הוצאות לספקים חיצוניים או מוכן לשים כסף עבור הוצאות פרסום ראשונות מכיסו,

- בתור עובד (ולא רק כגוף חיצוני שנותן את השירות) יתקבל רק מי שהוכיח את עצמו במכירות בפועל.

- אין תקופת ניסיון עם משכורת בסיס. והסכם עבודה אתך ועם עובדים של צוות שלך לא יוחתמו ותנאיי עבודה של עובד-מעביד לא ייכנסו לפועל לפני מכירות ראשונות של צוות שלך בפועל של לפחות 60000 ש"ח בחודש משך לפחות 4 חודשים. וגם לאחר חתימת ההסכם יהיה שכר שלך ושל כל אחד מצוות שלך מותנה במכירות של צוות שלך בפועל.

יחד עם זאת, כל הסכם רישמי הגיוני על מתן שירות מגוף חיצוני ללא תנאיי עובד-מעביד יכול להחתם (לאחר הרעיון) עם כל בעל עסק פטור, מורשה או חברה מתאימים, עוד לפני תחילת העבודה.


דרישות לתפקיד:

- לאיש/אשת מכירות:

נכונות ללמוד מוצר חדש, עצמאות בלימוד החומר ונכונות ויכולת לעבוד עם מוצר בינלאומי מוצלח בהיקף גדול מאוד.

יכולת התכתבות עם לקוחות בשפה ברורה וללא שגיאות כתיב.

רמת ביטוי בשפה, שבה תבחרו לבצע את המכירות, ברמה גבוה. 

אמינות. לא לספר על מוצר מה שלא כתוב באתר מרכזי של מפיץ. (וגם מספיק את מה שכתוב).

למתאימים יכולים להינתן אתרי הפצה מוכנים עם אמצעי סליקה שישמשו רק את מי שמנהל את האתר.

כמו כן, תינתן רשות לכתוב חומר פרסומי, לעשות סרטונים וכו' על דעת של איש מכירות (ובלבד שיהיה נכון ומאושר על ידינו).

 

- למנהל/ת צוות מכירות

יכולת של אירגון צוות של אנשי מכירות שמתאימים לדרישות הנ"ל.

 

לכן תעשה/י שיעורי בית טובים. תשב/י עם עצמך ועם קוללגות שלך. תבין/י אם אתה/את מסוגל/ת. תחשב/י טוב לפני להתחיל. אולם מי שיראה את עצמו מתאים ויצליח, יכול להרוויח תוך זמן קצר יותר ממה שהרוויח בכל החיים לפני זה!

 

לסיכום: 

שים/י לב! יקר לנו זמנך וזמננו כדי לבזבז אותו ללא צורך! כל מה שכתוב כאן ובכל האתר אודות המוצר – זה עוד לא שיגרתי אולם זה לא פלסבו, זה לא בדיחה, זה אמת!

זה לא דימיון - עשינו מאות רבות של בדיקות פנימיות, הצגנו גרסאות שונות של מוצר בפני כמה ממנהיגי השיטות של רפואה משלימה עם שם עולמי בחו''ל ומומחים ברפואה משלימה עם מניטין גדול בתחומם בארץ וקיבלנו שבחים גדולים. ערכנו כאמור למעלה מ-10 מחקרים קטנים כאשר בדיקה הייתה נעשית לא רק על ידי רגש של הילרים ופראפסיכולוגים אלא על ידי המכשירים. קיבלנו שבחים ממאות משתתפי סדנאות בארץ ובחו"ל. וכן בעזרת השם זכינו לעזור כמעט לכל מי שפנה אלינו (לא היה בינתיים הרבה אנשים שפנו כי עוד לא מושלם שיווק אבל אחוז ומהירות של הצלחה מרשים ביותר). וברור כי מוצר זה עובד, ומאוד עכשוי!   

קונצפט ויתרון חשוב ביותר של המוצר גם בכך שהוא לא בא לסתור טיפול קונבנציונלי (וביחוד תרופתי) נכון אלא דווקא עושה אותו הרבה יותר יעיל, ולכן אין צורך להיות בויקוח עם אף אחד. כי רפואה קונבנציונלית מטפלת בעיקר בתוצאות המחלה ומוצר מרפאה את השורש, וביחד בעזרת השם זה הולך מאוד מוצלח!

יש למוצר זה כמה תחומי השימוש חשובים ומאוד מבוקשים בעולם.   

ואין צורך לחפש מקום פנוי בשוק בין פינות תפוסות – כי אין כזה דבר בשוק!  

לכן אנו מבקשים ממך לבדוק בעיון את כל החומר, לעשות שעורי בית איך לשכנע (את עצמך ו)את הלקוחות שזה עובד. ואחרי כל זה פשוט להחליט – מתאים לך או לא. אם כן, וגם את/ה מתאים/ה לנו, נשמח להיות איתך ביחד. 

וכאמור כאן אפשר גם לעזור לאין ספור אנשים להיות בריאים, שמחים ומאושרים, וגם להרוויח יותר ממה שהרווחת בכל החיים. 

 

הסבר:    

בהתאם לחוק ולכללים שלנו, על מנת לא להטעות, אנו מבהירים כי הצעה זאת אינה בלעדית. וניתן לבטלה (עד להסכמה בכתב עם המפיץ הפוטנציאלי) בכל עת ומכל סיבה. בחירת המפיץ ו/או המשקיע הינה בסמכותה הבלעדית של ההקדש והוא לא יהיה חייב לנמק את החלטתה. להקדש תהיה הזכות לבחור מפרסם ו/או משקיע אחד או יותר, או לא לבחור מי מאלה ששלחו את הצעותיהם.    

הקדש לא יהיה חייב לפצות בשום צורה על הוצאות  של מפיץ פוטנציאלי ו/או משקיע או כל גוף משפטי או פיזי אחר שהשקיע בפרסום או/ו בבדיקת כדאיות הצעה זו, לרבות כל העלויות שהוציא לבדיקת יעילות המוצר המוצע.  

וכל פעולה של מפיץ ו/או משקיע פוטנציאלי או כל גוף משפטי או פיזי אחר כתוצאה מהצעה זו משמעה הסכמה מלאה שלו עם האמור בהבהרה הנ"ל.  

  

 בכבוד רב,

הקדש ציברוי מכון תורת חיים

 

להודעה על התאמת המשרה אליך נא להודיע לאימייל:

publicendowment@gmail.com

 

 

__________________________

 

 

 

* הצעה זו מופנית רק לאותם אנשים המסכימים לחלוטין עם האמור בהסבר לעיל

 

* מדובר על השימוש במכשיר האמור במסלול כלל בריאותי ובמסלול של עזר בריפוי. 

וכדי לערוך את הבדיקה של פעילות המכשיר במסלול למטפלים, יש צורך לפנות אלינו לקבלת אישור מיוחד.

 

** הצעה זו מופנית רק לאותם גופים משפטיים או פיזיים שמסכימים לחלוטין עם האמור בהסבר דלעיל.

 


 


 

 
Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים