בס''ד
 

למנהל/ת ואנשי המכירות

 
מעומד/ת נכבד/ת!
 
זה שהגעת לדף זה – סימן להתאמתך הראשונית לתפקיד בו ציפית. לכן בקשתנו להקדיש לאמור בדף זה כמה דקות של תשומת לב הראויה כי זה אמור לעזור לך ולנו לקבל החלטה נכונה. כך גם תוכל/י להגדיל למקסימום את ההזדמנות שלך להחבר ולהיבחר לתפקידך. ואם יש לך שאלות – תשאל/י אותן חופשי – זה רק יוכיח  בנוסף את הרצינות שלך בעניין.

דרושים לנו אנשי מכירות פרילנסרים למוצר מאוד עכשיוי, שלא מוגבל בכמות מנויים ולכן גם רווח של איש מכירות לא מוגבל! (לא מוגבל גם להגיע לעשרות מיליוני דולרים וגם להרבה יותר).

מה מוכרים? - מוכרים מנויים לשימוש במכשיר אינטרנטי שמפעיל תוכנה ייחודית. קל ביותר בשימוש ומאוד מועיל בתחום של חיזוק הבריאות ושל פיתוח אישיות, וכן בתחום של רפואה משלימה.

במה זה עוזר ברפואה משלימה?

מוצר מאוד עוזר בדקות ספורות להקל על לחץ נפשי ועל כאבי ראש. 

עוזר למצב רוח טוב, לאיכות שינה, להוספת כוח.

ליכולת להתמודד עם קשיים בחיים ולכך שלא יהיו קשיים.

הוא יכול מאוד לעזור לחולי סרטן - שלצערנו מעל מאה אלף בארץ ומיליונים בחו”ל - להבריא! גם אם לא לכל אחד במאה אחוז של רפואה, אבל מאוד לעזור. וכאמור לא מקצת אלא באופן משמעותי ביותר - הן בהקלה על משך המחלה הן ברפואה!          

הוא יכול לעזור לרפואה (!) של נרקומניה. 

ייתכן אולם עוד לא נבדק שהוא יכול לעזור לעקב, להקל ואולי לרפאות את טרשת נפוצה, את מחלת פרקינסון, את מחלת אלצהיימר ולמנוע אותם!

וכן ייתכן וקצת נבדק שמוצר אמור לעזור לרפואת הסכרת.     

וכן הוא מאוד מועיל לכל ריפוי קונבנציונלי ובמיוחד לטיפול תרופתי, שיהיה הרבה יותר מוצלח ומועיל. וכן עוזר להקל על משך המחלות. 


אולם העיקר הוא שמוצר זה טוב לבריאים! - הן כדי לשפר את הבריאות הן להחסן ממחלות. לכן הוא יכול לבוא בשימוש בעולם וגם להימכר בעשרות ומאות מיליוני מנוים ככלי עזר לחיים בריאים, שלמים ומאושרים וכאמור למניעה של מחלות. 

על בסיס של כמה כללים של הקבלה הוא גם (באמת (!)) עוזר מאוד לאדם להתעלות ברמה רוחנית ולפתח כשרונותיו ובפרט לגלות ולראות הרבה יותר חזק את הטוב באנשים סביבו וגם בתוך עצמו. 

הוא בונה לאדם אינטראקציה נכונה ביחסי גומלין בינו לבין היקום. 

ומובן שכל זה משפר גם את החיים וגם את הגורל! 

ועל הדרך כאמור הוא גם מאוד משפר איכות שינה, מעלה מצב רוח, כמעט מיידי מבטל יחד עם כדורים כאבי ראש של מיגרנה ועוזר להקל בהרבה גם בלי כדורים. תוך כמה שבועות הוא יכול לשפר מצב במקרים של חולשה כרונית. 

אולי נשמע קצת יותר מדאי אבל כל אלה הן נגזרות מבנייה של איטראקציה נכונה בין אדם ליקום ומחיבור לאנרגיה חיובית שנגלית באמצעות המוצר. חשוב לציין כי כל זה נעשה עם התאמה אישית מדויקת לצרכי כל המשתמש/ת, על ידי תוכנה פנימית של המוצר.  

(ואת הקונצפט של הקשר בין אנרגיה חיובית לבריאות ולרפואה לאגם מודרני כבר אין צורך להסביר). 


אין כזה מוצר בשוק. 

לכן שוק לא מוגבל. ניתן למכור גם מיליארד מנויים ויותר!


אין צורך באחסון ובמשלוח, כי תוכנה מופעלת על ידי מכשיר דיגיטלי שמעתיקים מאתר הפצה באינטרנט.

לכן כאמור גם רווח של איש מכירות למעשה לא מוגבל!


לסיכום על המוצר:

יש מוצר אמיתי, מאוד עכשיוי, עם הפוטנציאל של מכירות גדול ביותר ולכן גם של רווח שלך לא מוגבלים כלל!

יש במוצר צורך גדול. כי תוכנה זאת גם מקרבת את ריפוי מצד עצמה וגם מאוד מייעלת כל טיפול קונבנציונלי נכון.

כך מוצר מאוד עוזר בדקות ספורות להקל על לחץ נפשי ועל כאבי ראש. וכן מאוד מועיל לריפוי קונבנציונלי שיהיה הרבה יותר מוצלח ומועיל. וכן עוזר להקל על משך המחלות.

אין כזה מוצר בשוק. שוק לא מוגבל. לכן ניתן למכור גם מיליארד מנויים ויותר. אין צורך במשלוח, כי תוכנה מופעלת על ידי מכשיר דיגיטלי שמעתיקים מאתר הפצה באינטרנט.לכן כאמור גם רווח של איש מכירות למעשה לא מוגבל!


כמה מילים על כך איך זה עובד. 

הפעולה של מכשיר אינטרנטי זה נעשית על ידי כך שהוא מפעיל תוכנה ייחודית, שיודעת באופן מיידי ובהתאמה אישית לגלות לכל המשתמש/ת בה את האנרגיות הכי מתאימות לחיים טובים, בריאים ומאושרים. ולייצב אותו/ה במצב של הרמוניה מושלמת עם היקום. ובמידת הצורך תוכנה זאת, גם מיידית ובהתאמה אישית, עושה את התרפיה האנרגטית מועילה ביותר להקלה על משך המחלה ולריפוי, עוד לפני שאדם קיבל דיאגנוזה רפואית.

חשוב לדעת כי בנינו תוכנה זאת 10 שנים. בדקנו אותה בגירסאות שונות בעשרה מחקרים ואם מאות משתמשים. 

יש באתר מחקרים שמעידים על יעילותו של מוצר.

וגם כל אחד מאנשי המכירות יכול להתנסות ללא תשלום (אולם כדי לראות את התוצאות מייד מומלץ גם להבדק עם התוכנה על המכשירים של רפואה קונבנציונלית או משלימה.


איש/אשת מכירות יקר/ה. שים/י לב.

לפניך הזדמנות שככל הניראה עוד לא הייתה בחייך!

עם זאת יש כעת בעיה אחת - סוביקטיבית, אבל כל עוד ולא פיתרו אותה, בינתיים עוד לא מבוטלת. מוצר עוד לא מוכר. פרסמנו אותו, קיבלנו הרבה לייקים ויחד עם זאת ראינו שהרבה אנשים לא מאמינים שזה אמת ובכלל אפשרי. זאת אומרת, היו מאות אנשים, שמכירים את המפיץ בגלל שמו מוכר בתחום פיתוח אישיות ורפואה קבלית, אז לקחו מוצר בהרצאות וסדנאות שלו ללא תשלום כחלק מתוכנית של אותם סמינרים. והשאירו שבחים גדולים! וגם היו יחידים שהתעניינו דרך הפצה באתר. אולם ברור שכמה מאות זה לא מספיק לכזה מוצר שיכול לעזור לכל עולם.
וגם רופאים שפנינו אליהם עם הצעות לבדוק ללא תשלום, ואפילו מדענים גדולים שהצענו להם תשלום עבור הבדיקה - לא לקחו את זה כי (לפני הבדיקה) כניראה לא האמינו שזה אפשרי, אבל לקחת לבדיקה פחדו כדי שחבריהם לא יצחקו עליהם. וצריך להבין, איך ניגשים לבתי רפואה, למטופלים, לקהל רחב. 

איך לפתור בעיה זאת? - אם אתה/את באמת מתאים/ה, אתה/את אמור/ה לדעת זאת יותר טוב מאיתנו. 

לכן אנחנו לא נותנים עצות. אולם נותנים לך הזדמות שכניראה עוד לא הייתה לך בחיים.

לכן עליך לפצח איך פותרים את זה. או למצוא דרך איך למכור את זה בגדול ממש גם בלי כל חוות דעת של כל מוסד מדעי או רפואי. ואם תצליח/י, תרוויח/י מזה יותר ממה שהרווחת בכל החיים. 


השכר והתנאים:

עקב כל הנ"ל אנחנו מוכנים לתת לאנשי מכירות מוצלחים משכורת חודשית עד 40000 ש"ח ברוטו מ-70% של רווח ממכירות שאיש מכירות ביצע. 
(למשל רווח ממכירות הוא 80000. הוצאות למכירות 20000 אלף. רווח 60000 אלף. אז מ-60000 אלף אלה איש מכירות מקבל 42000!).

ועוד 50% מרווח תפעולי ממכירותיו של כל אותו איש מכירות שמעל 80000 ש"ח בחודש (גם אם ירוויח מיליון בחודש ויותר). 

יש נכונות לקבל עד 7 אנשי מכירות.

עם זאת, כדי שלא תהיה אי הבנה, מודגש, כי לעבודה בתור עובדים (ולא רק כגוף חיצוני שנותן את השירות) יתקבל רק מי שהוכיח את עצמו במכירות בפועל.

אין תקופת ניסיון עם משכורת בסיס. והסכם עבודה לא יוחתם ותנאיי עבודה של עובד-מעביד לא ייכנסו לפועל לפני מכירות ראשונות בפועל של לפחות 15000 ש"ח בחודש משך לפחות 4 חודשים.

יחד עם זאת, הסכם מתן שירות מגוף חיצוני ללא תנאיי עובד-מעביד יכול להחתם עם כל בעל עסק פטור, מורשה או חברה מתאימים לפני תחילת העבודה.


דרישות לתפקיד:

נכונות ללמוד מוצר חדש, עצמאות בלימוד החומר ונכונות ויכולת לעבוד עם מוצר בינלאומי מוצלח בהיקף גדול מאוד.

יכולת התכתבות עם לקוחות בשפה ברורה וללא שגיאות כתיב.

רמת ביטוי בשפה, שבה תבחרו לבצע את המכירות, ברמה גבוה. 

אמינות. לא לספר על מוצר מה שלא כתוב באתר מרכזי של מפיץ. (וגם מספיק את מה שכתוב).

למתאימים יכולים להינתן אתרי הפצה מוכנים עם אמצעי סליקה שישמשו רק את מי שמנהל את האתר.

כמו כן, תינתן רשות לכתוב חומר פרסומי, לעשות סרטונים וכו' על דעת של איש מכירות (ובלבד שיהיה נכון ומאושר על ידינו).

מימון של פרסום לא יינתן, אלא יוחזר ממכירות. אם לא הצליח איש מכירות למכור, לא נהיה חייבים לא בשום החזר.

לכן תעשה/י שיעורי בית טובים. תשב/י עם עצמך ועם קוללגות שלך. תבין/י אם אתה/את מסוגל/ת. ואם כן, תזמין/י את הראיון.

לכן תחשב/י טוב לפני להתחיל. אולם מי שיראה את עצמו מתאים ויצליח, יכול להרוויח תוך זמן קצר יותר ממה שהרוויח בכל החיים לפני זה!


לסיכום:

שים/י לב! יקר לנו זמנך וזמננו כדי לבזבז אותו ללא צורך! כל מה שכתוב כאן ובכל האתר אודות המוצר – זה עוד לא שיגרתי אולם זה לא פלסבו, זה לא בדיחה, זה אמת!

זה לא דימיון - עשינו מאות רבות של בדיקות פנימיות, הצגנו גרסאות שונות של מוצר בפני כמה ממנהיגי השיטות של רפואה משלימה עם שם עולמי בחו''ל ומומחים ברפואה משלימה עם מניטין גדול בתחומם בארץ וקיבלנו שבחים גדולים. ערכנו כאמור למעלה מ-10 מחקרים קטנים כאשר בדיקה הייתה נעשית לא רק על ידי רגש של הילרים ופראפסיכולוגים אלא על ידי המכשירים. קיבלנו שבחים ממאות משתתפי סדנאות בארץ ובחו"ל. וכן בעזרת השם זכינו לעזור כמעט לכל מי שפנה אלינו (לא היה בינתיים הרבה אנשים שפנו כי עוד לא מושלם שיווק אבל אחוז ומהירות של הצלחה מרשים ביותר). וברור כי מוצר זה עובד, ומאוד עכשוי!   
קונצפט ויתרון חשוב ביותר של המוצר גם בכך שהוא לא בא לסתור טיפול קונבנציונלי (וביחוד תרופתי) נכון אלא דווקא עושה אותו הרבה יותר יעיל, ולכן אין צורך להיות בויקוח עם אף אחד. כי רפואה קונבנציונלית מטפלת בעיקר בתוצאות המחלה ומוצר מרפאה את השורש, וביחד בעזרת השם זה הולך מאוד מוצלח!

יש למוצר זה כמה תחומי השימוש חשובים ומאוד מבוקשים בעולם.   
ואין צורך לחפש מקום פנוי בשוק בין פינות תפוסות – כי אין כזה דבר בשוק!  

לכן אנו מבקשים ממך לבדוק בעיון את כל החומר, לעשות שעורי בית איך לשכנע (את עצמך ו)את הלקוחות שזה עובד. ואחרי כל זה פשוט להחליט – מתאים לך או לא. אם כן וגם את/ה תהיה מתאים/ה, נשמח להיות איתך ביחד. 

וכאמור כאן אפשר להרוויח יותר ממה שהרווחת בכל החיים. 
 
 בכבוד רב,
   
מכון תורת חיים ''נשמת ישראל''


 


 


Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים