הראש כואב ממיגרנה? 

עוד מאתמול לקחת את הכדורים אבל כבר ידוע לך שגם עם הכדורים כאב יעבור רק אחרי יומיים? 

ואי אפשר שיעבור מייד?!

 
התברר כי כן אפשר!

תשתמש/י בתוכנת פלא חדשה - בנוסחת חיים ובעזרת השם הכאב יעבור בין דקה ל-20 דקות לאחר שקיבלת את הנוסחה*.
 
 
פסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.   
 
 
אודות המוצר והשימוש בו
 

מה צריך לעשות כדי להשתמש בנוסחת חיים?

 

א. (חד פעמי) משלמים (בצורה שמבטיחה ממש שלא תפסידו**) את הסכום של 130 ש"ח עבור שימוש בנוסחת חיים משך 30 יום במסלול עזר מכאבי ראש, ומעתיקים את הקובץ הבא של הרישיון מאחד מהקישורים הבאים. 

 

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

 

ב(בכל יום פרט לשבת וחג) מחליטים כמה דקות יש לכם היום כדי להפעיל את הנוסחה (ומומלץ מאוד לא לשנות בלי צורך גדול את הזמן שקבעתם באותו יום). 

תופסים את המקום שנוח לכם לשבת בו, מעלים את הקובץ של הרישיון (שמועתק בשבילכם) על המסך*, אומרים ברור את המילים המודגשות הכתובות על גבי הכפתור הגדול שמצויר ברישיון האמור. ונוגעים באותו הכפתור.

ג. תוך כמה דקות הכאב עובר לגמרי או לפחות מופחת מאוד משמעותית!

נשמע מוזר? - תנסו, מה איכפת לכם להיות בריאים! ובמיוחד שאין כאן סיכוי להפסיד כסף** אז אפשר רק להרוויח מזה!

שימו לב! לאחר קבלת הנוסחה בפעם הראשונה יש לנוח לפחות במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים ובמשך 2-3 שעות יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנסיעה מהירה!

________________________________________

* היינו אם קיבלת את הכדור וכבר עבר כמה שעות. וגם אם לא קבלת את הכדור, בעזרת השם זה יקל את הכאב תוך כמה דקות. ולאחר קבלת הכדור הוא כבר יעבור.
 
אבל לתשומת לבך, גם אחרי שהכאב כבר עבר, תצטרך/י לקבל אותם כדורים שקיבלת קודם, משך כחצי מהזמן שהיה רגיל לך קודם. כגון אם בדרך כלל היית לוקח/ת כדורים יומיים שלושה עד שהכאב עובר, הפעם תצטרך/י לקבל אותם יום-יום וחצי. אבל כבר בלי כאב!
 
-  יובהר כי אף על פי שלא ידועים לנו מקרים שהנוסחה לא עזרה, אנחנו חייבים להבהיר, כי שימוש בנוסחה לא מהווה תחליף לפניה לרופא. וכן כי אין בשימוש בה כל הבטחה שגם במקרה שלך זה יעזור במאה אחוז. אבל מה שכן, בוודאי לא תפסיד/י. וגם אם לא נעזרת - גם לא שילמת**!
 
** אם יש לכם ספק שזה עובד ולא רוצים להפסיד את הכסף, יש פיתרון!
 
לוקחים את הסכום של 130 ש"ח או צ''ק על סכום זה. מרימים אותו ביד ואומרים "זה לבעלים של הנוסחה עבור השימוש בה". שמים כסף זה בצד. שולחים לנו את ההודעה באמצעות התופס של יצירת קשר הבא ומתחילים להשתמש בנוסחה. ורק לאחר שראיתם ששימוש בנוסחה באמת עזר לכם, מעבירים את התשלום! (ואם פתאום לא עזר, לוקחים את הכסף לעצמכם!)
וגם למי שכבר העביר את הכסף, ניתן לבקש את הסכום משך שבועיים לאחר התשלום. כל מי ששילם בכרטיס אשראי או בפאי פאל, יקבל את הסכום המלא כמו ששולם. ואם שילמתם בהעברה בנקאית, תילקח עבור העברה של הסכום אליכם עמלה בסך 15 ש"ח.
 
ניראה מוזר? - מה איכפת לכם אם זה עובד! תעשו כן, תשתמשו בנוסחה כאמור לעיל ותהיו בריאים!

אבל שימו לב! בלי שתשימו כנ''ל את הסכום עבור השימוש בצד וגם תשלחו את ההודעה הבאה או בלי שתעבירו את הסכום הנ''ל בתשלום רגיל, זה לא יעבוד!
 

 
 
 
Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים