הדרכה לילדים ולנוער ולהוריהם לעזרה בריפוי של מחלת הסרטן

מה צריך/ה ילד/ה או נער/ה כדי להשתמש בנוסחת חיים?

פעם אחד לפני השימוש

א. שימו לב בבקשה! 
להפעלת השימוש בנוסחת חיים ללא תשלום אנחנו צריכים פרטים של מי שישתמש בה. לשם כך נבקש למלאות את הפרטים של משתמשים בטופס ליצירת קשר שבהמשך הדף. 

אין צורך לחכות לתשובה אלא מיד אחרי משלוח של מכתב זה אפשר לעשות פעולות הבאות.

ב. להעתיק* את הרישיון לשימוש בנוסחת חיים
 
טופס ליצירת קשר
_________________________________________
 
_________________________________________
 

בכל יום* פרט לשבת וחג 

א. להחליט כמה זמן היום עובדים עם הנוסחה (ומומלץ מאוד לא לשנות בלי צורך גדול את הזמן שקבעתם באותו יום). לתפוס מקום שנוח לשבת בו, להעלות את הקובץ של הרישיון (שהועתק או מודפס על ידיך או בשבילך) על המסך*, להגיד ברור את המילים המודגשות הכתובות על גבי הכפתור הגדול שברישיון האמור ולגעת באותו הכפתור. לאחר זה באופן אטומטי תעבור/תעברי לדף מיוחד של האתר ותשאר/י שם לפי האמור באותו דף. (בזמן העבודה עם הנוסחה רצוי מאוד להיות במרחק של לפחות 2.5 מטר** משאר אדם)

ב. זה כבר מתחיל לעבוד!

 
מה צריך הורה המטפל/ת כדי לטפל באמצעות המסלול הטיפולי של נוסחת חיים
פעם אחד לפני השימוש

א. אם התופס שלמעלה עוד לא נשלח, למלאות ולשלוח אותו.

ב. לעשות לעצמו/ה את ההעתק של הקובץ עם הרישיון מאחד משני הקישורים הבאים. 

 
ג. לאחר העתקה:
ג.א. להעלות אותו העתק של הרישיון שלו/ה על המסך של טלפון נייד שלו/ה או של מחשב שברשותו/ה,
ג.ב. להגיד באופן ברור את המילים המודגשות הכתובים על גבי הכפתור הגדול שמצויר ברישיון ולאישור של דבריו/ה לגעת באותו כפתור.
ג.ג. לקיים הוראות הדף שייפתח לאחר לחיצה על הכפתור האמור, ולאחר מכן לחכות עד מחר או לפחות 3 שעות. 

 
בכל יום* פרט לשבת וחג 
 
א. כדי לטפל ההורה המטפל/ת צריך/ה בכל יום של הטיפול לקבל מחדש את נוסחת חיים בעצמו/ה (לפי האמור ג.א וג.ב. הנ''ל), לחכות 7 דקות או יותר, להגיד "אני בא/באה לטפל ב__________(להגיד שם של ילד/ה) במשך ___ דקות הקרובות" וללחוץ בכפתור 7 שבשורה שנייה של הכפתורים שברישיון שלו/ה (היינו שורה ראשונה זה שורה של 2 כפתורים גדולים, ושנייה היא אחריה).
ניתן לקבוע (בכל יום מחדש) כל משך הזמן של הטיפול שרוצים אבל לא פחות מ-15 דקות ולא יותר משעה ו-26 דקות. אבל לאחר שהטיפול התחיל (לאחר הלחיצה על כפתור 7) אסור לשנות את הזמן שנקבע לאותו טיפול.
 זמן הכי מומלץ לטיפול הוא 57 דקות.
לאחר התחלת הטיפול יש לשבת ולא לדבר עם אף אחד חוץ מאותו/ה ילד/ה שמטפלים בו/ה באותו עת, וזה כל משך הזמן שאמרתם בנוגע לאותו הטיפול. יש להיות בזמן הטיפול במרחק של לפחות של 2.5 מטר** גם מהילדי/ה הזה/זאת וגם משאר אדם . אין לאפשר להיות בחדר למישהו אחר בזמן הטיפול, פרט לרופא, אבל גם רופא חייב להיות במרחק של 2.5 מטר** או יותר גם מהמטפל/ת וגם מהמטופל/ת. אי קיום של תנאי זה עלול להפחית או לבטל את היעילות של אותו טיפול.

שימו לב בבקשה! זה חשוב מאוד ליעילות של הטיפולים:

- לא ניתן להשתמש ישירות ברישיון שנפתח על ידי כל אחד מקישורים שבדף הזה (היינו להשתמש בתור רישיון אישי שלך או של מטופל/ת) אלא חייבים להעתיק את הרישיון המיועד לך מדף זה - למכשיר דיגיטלי אישי שלך. ואת הרישיון המיועד למטופל/ת מהדף הזה - למכשיר דיגיטלי אישי שלו/ה או למחשב שלכם. אם אין לכם מחשב או טלפון נייד המתאים - יש להדפיס את הרישיון שבהתאם. ורק בהעתק הזה המועתק או מודפס ניתן יהיה להשתמש.
- לא ניתן להשתמש לכמה אנשים בעתק אחד של הרישיון אלא צריך שלכל אחד/ה מהמשתמשים יהיה העתק אישי שלו/ה. ובפרט אין להחליף בין רישיון של המטופל לבין רישיון של המטפל כי זה עלול לבטל לרוב ועד בכלל את אותו הטיפול! 
- אם אפשר עדיף מאוד שלא לשמור את הקובץ עם העתק של רישיון של מטופל במכשיר אישי של מטפל כגון בטלפון נייד. כי באמצעות העתק כזה אמורה להתגלות אנרגיה חיובית חזקה שמעולה למטופל אבל לא נדרשת למטפל.
 

מידע נוסף - איך מוסיפים עוד אנרגיה שמחזקת את הבריאות וגם מאוד עוזרת לריפוי? 

א. לאחר קבלת הנוסחה כאמור לעיל, ניתן להוסיף עוד ובאופן משמעותי את האנרגיה החיובית שמחזקת את הבריאות ובמידת הצורך גם מאוד עוזרת לרפואה. לשם כך:

ב. כדי להוסיף עוד על ידי מצב מיוחד של הרמוניה עם היקום לוחצים (מטופל/ת ברישיון שלו/ה או מטפל/ת ברישיון שלו/ה) על כפתור 4. (לא עוברים לדף אחר אבל פעולה מתחילה). 

ג. כדי להפעיל ריפוי מיוחד לוחצים (מטופל/ת ברישיון שלו/ה או מטפל/ת ברישיון שלו/ה) פעמיים ברצף על הכפתור 3 ולא קמים ולא מדברים עם כל אדם כמה דקות (וזה גם בלי לעבור לדף אחר).

אבל שימו לב! פעולה שנעשית באמצעות כפתור 3 יכולה להיות מאוד מאוד חזקה! וזה טוב כמובן אבל גם יש בזה כמו בהבראה אחרי מחלה. היינו מידי פעם קורה כי אחרי הבראה ממחלה מרגישים מעולה, שום דבר סוף סוף לא כאב אבל מרגישים חולשה. ואם עוד טיפה להשתמר ממאמץ ומקור, מבריאים לגמרי. אבל אם כן מתאמצים או מתקררים, זה חס וחלילה עלול להיות לא טוב! גם אחרי שלחצתם בכפתור 3, אסור כל מאמץ קשה משך שעתיים ואסור להתקרר כמה שעות!

ד. לא חובה אבל אפשר במקרה של צורך גדול להוספת היעילות של הריפוי להדפיס את ההעתק של התמונה מקישור זה.

להוציא את ההעתק בזמן של עבודה עם הנוסחה מנרתיק לא שקוף.


ד.א. לפחות 19 דקות שלפני סיום העבודה שלך עם הנוסחה שבאותו יום או באותו פעם, צריך שההעתק שלך של תמונת זאת יהיה גלוי לפניך.

ולאחר השימוש להחזיר את ההעתק חזרה לתוך הנרתיק לא שקוף.

שימו לב! 
לכול מטופל/ת שמשתמש/ת בהעתק של תמונה זאת צריך להיות מדפס העתק שלו/ה. אין להחליף או לערבב העתקים מתמונה זאת.

המכון שלנו מאחל לכם לזכות בעזרת השם בבריאות האיתנה לאורך ימים ושנים טובות!

למה לא משלמים עבור מסלול עזר לריפוי?

כאמור ילדים, נוער וההורים שמטפלים בהם - אין להם חובה לשלם כסף לא עבור המסלול כלל בריאותי, לא על מסלול עזר לריפוי ולא על מסלול טיפולי. אבל יצוין כי זה לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת צדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שצריך עזרה!

יחד עם זאת, יצוין כי בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 8 שנים של עבודה קשה! ועוד לא החזרנו כסף למשקיעים! לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר (מסובסד***) של מסלול זה הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה

 _________________________________________________

* שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל בחגים לצורך השימוש בנוסחה זאת אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג. 

** לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם.
מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. ואם אדם ''שבע'' באנרגיה יהיה ליד האדם ''רעב'', או יהיה אדם בריא 
ליד אדם שזקוק לטיפול אנרגטי. ו''רעב'' או זקוק לטיפול יקבל נוסחה. אז אם לא לשים הגנה, תימשך לרעב או לזקוק לטיפול אנרגיה חזקה כלל בריאותית או אנרגיה רפואית. נכון שהיא תהיה טובה לרעב או לזקוק לטיפול. אבל אם נמצאים ביחד ללא מרחק שבע ורעב או בריא וזקוק לטיפול שניהם ביחד אז (אם אין הגנה הם היו) יכולים לקבל אנרגיה כלל בריאותית בכמות טובה לרעב אבל גדולה לשבע או אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול שלא טובה לבריא. אלא במקרה שלנו יש כאמור בתוכנה מערכת של ההגנה. והיא כדי להגן על ''שבע'' או בריא נאלצת לעצור כניסת האנרגיה גם לרעב או זקוק לטיפול. וזה עד שהם יתרחקו ביניהם. אבל כאשר שבע או בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מרעב או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה אמור לקבל באופן משמעותי מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו לרעב או לזקוק לטיפול לקבל את כל מה שהוא צריך כדי שביעותו או/ו רפואתו.
בכל זאת גם ההתרחקות למרחק פחות מ-2.5 מטר היא גם מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמעבירים סדנה לשימוש בנוסחה ולא תמיד אפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני. אז אפילו (העדר של מרחק מומלץ) זה עלול לעצר את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו, בכל זאת נוסחה תעיל. 
אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך הרפואה, למטופל בכל זאת רצוי להיות במרחק של 2,5 מטר משאר אדם.

*** מחיר מלא

 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים