הוראות השימוש לטיפול עצמי
 

לילדים ולנוער הזקוקים בעזרה לריפוי של מחלת הסרטן ולהורים שלהם, וכן לעניים, אין חובה לשלם על השימוש בנוסחת חיים. אבל בכל זאת, כדי לאפשר את השימוש בכל המסלולים של התוכנה באופן מיטבי, עדיף לשים כתשלום עבור כל המשתמש/ת את שקל אחד לצדקה (בשעות היום בלבד) עבור הבעלים של התוכנה. וזה יהיה תשלום מוסכם עבור השימוש בתוכנה על ידי אותו/ה משתמש/ת.

כאשר מדובר על שימוש בתוכנה לצורך עצמו, דרך השימוש היא רגילה כפי שצוין בנושא ''ריפוי'' שבתפריט הנ''ל, ורק אין חובה לשלם את הכסף עבור השימוש. ​


הוראות השימוש להורה המטפל/ת

לפני תחילת הטיפולים 

אם הילד/ה עוד קטן/ה או אם ילד/ה או נער/ה חלש/ה כדי להשתמש בנוסחת חיים בעצמו/ה, הורה שלו/ה יכול/ה לטפל בו/ה באמצעות השימוש במסלול הטיפולי של נוסחת חיים.

לפני טיפול ראשון יש לשלוח את ההודעה על כך עם שם מלא של המטפל/ת ושל המטופל/ה ועם המילים "שימוש בנוסחת חיים לצורך טיפול", לאימייל:

secretariat@theinstituteoflife.info

(אם אין אפשרות לשלוח הודעה זאת דרך אימייל, אפשר לשלוח אותה באמצעות טופס ליצירת קשר שבהמשך הדף הזה).

שימו לב! אין צורך לחכות לתשובה. אפשר להתחיל את השימוש מיד לאחר המשלוח של ההודעה האמורה.

כדי לטפל בילד/ה שזקוק/ה לעזרה בריפוי באמצעות נוסחת חיים, הורה המטפל/ת צריך/ה קודם כל להתחיל להשתמש בה בעצמו/ה ולהשתמש בה ברצף לפחות 3 ימים (אבל לא בשבתות ובחגים. שבת וחג גם לא מפסיקים את הרצף הנדרש).

רצוי מאוד ששני הורים ישתמשו בנוסחת חיים (כל אחד עם הרישיון שלו נפרד), כי כל אחד מהם מהוה בבחינה מסוימת מקור לאנרגיה של ילד/ה, ועדיף מאוד שמקור זה יהיה מתוקן בצורה מיטבית.

טיפול


א. בכול יום של הטיפול הורה המטפל/ת צריך/ה קודם כל להפעיל את התוכנה ''נוסחת חיים לעצמו/ה. כעבור 30 דקות או יותר הוא/היא צריך/ה להכין את הילד/ה כדי לשבת או לשכב נוח (עדיף לשבת) ולהתנהג נכון בזמן הטיפול.

ב. להעלות את הרישיון שלו/ה (של הורה מטפל/ת עצמו/ה) על המסך (או להוציא מתיק את הרישיון המודפס), להחליט כמה זמן יהיה היום הטיפול (מומלץ 57 דקות. אפשר גם פחות אבל לא פחות מ-26 דקות), לשבת נוח.

ג. להגיד ''אני בא/ה לטפל ב____'' (לציין שם של הילד/ה). ובלי להפסיק בכל דיבור או מעשה שלא שייך לטיפול זה, לגעת בכפתור 7 שבשורה עליונה של כפתורים קטנים.
אין להתעסק בכל דבר שלא שייך לטיפול כל משך הזמן של הטיפול כפי שנקבע לאותו יום.

ד. מומלץ מאוד לאחר כ-27 דקות של אותו טיפול לגעת קודם בכפתור 5 שבשורה עליונה של הכפתורים הקטנים, ולאחר מכן להדליק את הפנס או מנורת שולחן (אבל לא את הנברשת) שהכינו מראש לצורך טיפול זה.

ה. כעבור 20 דקות לאחר מכן מומלץ מאוד לגעת בכפתור 3 (שבשורה עליונה של כפתורים קטנים) פעמיים ברצף, היינו לעשות את זה בשם הילד/ה.
לאחר נגיעה זאת אין לעסוק בכל דבר ואף לדבר משך 7 דקות. וגם ילד לא צריך להתעסק בדברים אחרים או לדבר עם מישהו בדקות אלה (יש להכין אותו מראש בשביל כך).

ו. שימו לב! במקרה שמשתמשים בכפתור 3, יש לשמור את כל אמצעי הזהירות האמורים בנוגע לזה בהדרכה לשימוש רגיל, הן לגבי המטופל/ת והן לגבי המטפל/ת.

ז. כמה טיפולים ראשונים במידה וזה אפשרי יש לעשות בנוכחות של רופא.

 

טופס ליצירת קשר
 

________________________________

 

 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים