תַחֲרוּת

התחרות - בדף זה ועכשיו! 5,200 $* - הפרס הראשון למשוב הטוב ביותר על השימוש במכשיר-רישיון ייחודי זה למדיטציה אוטומטית. ומאה פרסים של 1,000 $* כל אחד!

ניתן להשאיר את המשוב שלך כאן ועכשיו בדף זה למטה.

למשתמש/ת ניתנת הזכות לבדוק את המכשיר במשך שבוע ימים ללא כסף או השארת נתונים פיננסיים. לכן, גם אם התחלה המכשיר הזה נראה לך מוזר מאוד או אפילו לא ריאלי, אל תחמיץ/י את ההזדמנות הזו!

 

תמונה של אפליקציה-רישיון להפעלת והשימוש בתוכנה ''נוסחת חיים'' - לדוגמה בלבד
 

לפני השימוש יש להדפיס או/ו להעתיק למכשיר (טלפון נייד או מחשב) שברשותך את התמונה של
אפליקציה-רישיון להפעלת והשימוש בתוכנה ''נוסחת חיים''


כדי לשפר את בריאותך, לפתח את אישיותך, להתחבר לאנרגיה חיובית וליצור הרמוניה מושלמת עם היקום:

א. יש לשים לפניך את הדף של אפליקציה מודפס או להעלות על גבי המסך את קובץ עם הדף של האפליקציה שהועתק בשבילך.

ב. יש להגיד (בצורה חופשית) שאתה/את מקבל/ת את הכתוב בסעיפים 1 ו -2 שבדף האמור. ואחרי זה לגעת בכפתור הימני הגדול שבדף הזה.

ולהמשיך לשבת נוח כ-13 דקות.

לתשומת לבך!

כאשר משתמשים במכשיר זה בפעם הראשונה, יש לשבת נוח 30-35 דקות ולשתות לאט כוס מים גדולה. ואז (רק הפעם הראשונה) במשך 2-3 שעות יש להימנע מעבודה קשה וכן מנהיגה מהירה (90 קמ"ש ויותר).

מה זה?

זהו מכשיר ייחודי לביצוע מדיטציות כלל בריאותיות בצורה אוטומטית (!) ברמה הגבוהה ביותר, ללא כל הכשרה ובאופן מיידי. זה עוזר להיות בריא, להקל על מתחים ועל כאבי ראש, במידת הצורך (שלא נצטרך) להתאושש מהר יותר ממחלות ואפילו להגביר את החסינות.

יחד עם זאת, לצורך יישומה של מדיטציה זאת אין צורך בניסיון קודם ולא בריכוז מיוחד.

לקבלת המידע השפעות הריפוי נוספות, יש לראות את ההוראות שבדף זה.

אנו נשמח לקבל את משוב שלך.
 
מה הם הפרסים?

1. הפרס עבור המשוב הטוב ביותר הוא זכות להשתמש במכשיר זה ללא כסף למשך חמש שנים (שזה פרס של 5,000 $). וכן ישולמו למנצח/ת 200 $ ''לקפה'' עבור עבודת כתיבת המשוב, שיועבר לחשבון PayPal או לחשבון הבנק שלו/ה.

2. וכן 100 משתמשים הראשונים שיכתבו את המשוב יהיו זכאים להשתמש במכשיר זה ללא כסף למשך שנה אחת (שזה שווה 100 פרסים של 1,000 $ כל אחד).

כתב ויתור: למרות שהשימוש במוצר זה עוזר מאוד להתפתחות הרוחנית של הפרט (וידוע כי בריאות נפשית טובה תורמת גם לבריאות גופנית טובה), הוא אינו מוצר רפואי מוסמך. וסביר מאוד שלפי הוראות משרד הבריאות, כל מי שמעוניין להשתמש בו לא רק להתפתחות הרוחנית של הפרט, אלא גם מסיבות רפואיות, צריך לפנות לעזרה רפואית עוד לפני השימוש במוצר זה, או לפחות אם התסמינים, שלפיהם מוצר זה מתקבל, מתדרדרים או אינם חולפים.
 


פיסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.

________________** שימו לב בבקשה!

1. 5,000 $ מהפרס זה הזכות להשתמש במכשיר במשך חמש שנים, ו -200 $ עבור עבודת כתיבת המשוב.

2. וכן כל אחד מ-100 המשתמשים הראשונים שיכתבו משוב רציני יהיה זכאי להשתמש במכשיר זה ללא כסף למשך שנה אחת (וזה מהווה את 100 פרסים של 1,000 $ כל אחד).

 

 


 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים