המבקר/ת היקר/ה!

אנחנו מאוד זקוקים לחוות דעתך. (ומוכנים גם לשלם על זה כסף). על מה מדובר?

לאחר 13 שנה של עבודה לא קלה הצלחנו לעשות מכשירים לחיבור קל אולם מאוד מועיל לאנרגיה חיובית, שממש עוזרת להיות יותר בריא, רגוע, שמח, מאושר, אוהב ואהוב לבריאות. ובמידת הצורך (שלא נצטרך!) גם להקל על משך המחלה ולהתרפאות. עשינו כמה מחקרים קטנים בדרך. גם על המכשירים. גם עם האנשים. התוצאות אפילו לנו היו מדהימות!   

גם מומחים, גם המשתמשים העידו על עזרה גדולה של המכשיר, החל מפיתרון של בעיות שינה ועזרה מכאבי ראש, גב ועד, ועד לעזרה ברפואה של מחלת הסרטן! ועוד אמרו כי שימוש בזה איכשהו משנה חשיבה, פתאום יש רצון לתרום לסביבה, וגם אנשים מסביבה מתייחסים אליך יותר טוב, וכאילו אין יותר דברים שאי אפשר לעשותם. השתפרו יחסים במשפחה. מצאו עבודה לאחר הפסק ארוך מאוד. ועוד ועוד.

אם כן, תשאלו, במה בעיה, למה זה לא הולך כבר מפה לאוזן, ועל מה מוכנים לשלם את הכסף?

אמת היא כי עד עכשיו לא יותר מדי התאמצנו לפרסם, כי רוב המאמצים השקענו בשיפור הגרסה. וייתכן כי עם הזמן מילא ילך מפה לאוזן. אולם גילינו גם בעיה לא הכי פשוטה בדרך, ולכן עושים מחקר-משאל זה (וגם מוכנים לשלם למשתתפים מועילים). בעיה היא, כי ברוב מוחלט של המקרים כל אלה שניסו את המכשיר זה היו רק אלה שמכירים אישית את מי שהיה מציע להם לנסות. וזה לא בגלל שפחדו או לא היה להם זמן. אלא בגלל שמכשיר זה נראה היה לרוב מהאנשים כל כך לא מציאותי, שלא היו מסכימים אפילו לנסות, אלא מייד היו חושבים שעובדים עליהם. (יתרה מזה, אפילו כאשר נעזרו ככל הניראה מפחדים לספר, כדי שלא יחשבו עליהם שמאמינים בשטוית ולא יכולים להבחין בין פלסיבו להשפעה אמיתית).

כי המכשיר – זה דף של הרישיון לשימוש בנוסחת חיים דיגיטלי או אפילו מודפס, ועם כמה כפתורים מצויירים בו. וכל מה שצריך כדי להיות מחובר באופן קבוע לאנרגיה חיובית חזקה ונעימה, משמחת ובמידת הצורך מרפא ועוד – זה רק: לשבת נוח, להגיד שאתה/את מקבל/ת את מה שכתוב בסעיפים 1 ו-2 של רישיון זה, ולגעת בכפתור גדול המצוייר בצד ימין של הרישיון. ולהמשיך לשבת עוד כ-9 דקות. וזה הכל!

אתה/את מאמין/ה? ... ויש עוד כמה כפתורים קטנים ברישיון, שניתן לגעת בהם ותוך כמה דקות להפוך להיות רגוע, להקל על הכאב ועוד ועוד.

ואנשים לא מאמינים. מפרסמים מסרבים לפרסם, כי טוענים שזה הבטחה של דברים לא מציאותיים וכו'. (אולם בהודעה זאת אנחנו לא מבטיחים כלום על פעילות של המכשיר ורק מציעים לכם לנסות, לכן יש סיכוי שזה יפורסם).

ולכן אנחנו פונים אליכם בהודעה זאת. תלחצו
על בקישור זה, תעברו לדף עם מכשיר-רישיון זה. ותנסו!

אלה שמרגישים אנרגיות טוב, ייתכן כי מייד ירגישו. וגם מי שעוד לא מרגיש/ה בגילוי, יכול/ה לשים לב, אולי על רגש של חמימות בחלקי הגף, בהירות נוספת של ראיה, וכו'. וכן על שינוי של מצב רוח, רוגע, שינוי של יחס שלך לאנשים בסביבה ועם האנשים. ומי שחלילה זקוק לריפוי ממחלה או יש לו/ה כאבי ראש וכדורים מועילים רק אחרי כמה ימים, יכול לראות כי מחלה עוברת פחות קשה, או ראש פתאום לא כאב (לא כאב עם אותם כדורים אולם בלי לסבול מכאבים של כמה ימים אלא הכאב עובר אחרי כמה שעות). ועוד. ועוד.

ועל ידי זה שתנסו ותכתבו בדף למטה (בדף זה או בדף שתגיעו אליו על ידי לחיצה
בקישור זה) את חוות דעתכם, או תשלחו חוות דעתכם לאימייל שצוין כאן ובדף האמור, תוכלו לעזור גם לאנשים אחרים להיעזר בזה. ובמקרים מסוימים אולי גם להציל את החיים!

ובעיניין של תשלום על השתתפות במחקר-משאל זה.

אנחנו נשלם פרס כספי לחוות דעת הכי מפורטת ונכונה (גם אם לא הכי טובה). אם יהיו לפחות 20 חוות דעת מפורטות – פרס של 1000 ש''ח. ואם יהיו 100 ו-יותר – פרס של 3000 ש''ח.

וגם והעיקר, כל מי שמשתתף/ת במחקר זה, כאמור יכול/ה לעזור לאנשים להעזר במכשיר זה ובמקרים מסוימים גם להציל את החים!

וכל מי שישתמש/תשתמש ברישיון זה עקב הודעה זאת עד סוף חודש אלול הקרוב, כמובן יכול/ה להשתמש ברישיון ללא כל תשלום.

בכבוד רב ובתודה על השתתפות שלך בפרויקט חשוב זה,

מכון חיים
 
כאמור, ניתן להשאיר את חוות בדף זה למטה או בדף אליו תעברו על ידי לחיצה
בקישור זה או על ידי משלוח של תשובה לאימייל
secretariat@theinstituteoflife.info
 

 

________________________
 
הערה: אישור לשימוש ללא תשלום למשתתפים במחקר-משאל זה מקנה למשתמש את הזכות לשימוש במכשיר זה במסלול למטפלים.
 

 

 
Bookmark and Share
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים