הרינו שמחים להציע לקהל רחב את המדיטציה החדשה לחיזוק הבריאות ולרפואה שמיוחדת בכך שכל המעוניין/ת יכול/ה לעשות אותה כבר מפעם הראשונה ברמה הכי גבוהה ומועילה, בלי לצאת מן הבית, גם אם לא היה לך כל ידע וניסיון הקודמים. 

ניתנת רשות השימוש בניסיון ללא תשלום, התחייבות והשארת פרטים פננסיים, לשבוע ימים
 
בהמשך הדף, לאחר הסבר קצר כללי, תוכל/י לראות את ההדרכה המעשית, קצרה ופשוטה לעשיית המדיטציה הזאת.   
 
בכבוד רב,
 
מכון חיים
 
 
מכשיר-רישיון ותכנית ייחודיים למדטציה זאת
 
לאחר 14 שנה של עבודה קשה יצרנו מכשיר ותוכנה ייחודיים שיכולים לעזור (סליחה על הפאתוס, אבל זה נכון) לכל העולם! פשוט על ידי אמירה של כמה מילים ולחיצה בכפתור שבמכשיר-רישיון זה תוכל/י להשיג כמעט מידית את מה שאתמול יכולת רק לחלום עליו.
 
 
 תמונה לדוגמה של מכשיר-רישיון להפעלה של מסלולי מדיטציה שונים
 
 
מה עושה מכשיר האינטרנט הזה והתוכנה הייחודית המופעלת על ידו?   
 
מכשיר זה פשוט מפעיל את התוכנה הייחודית. והתוכנה, באופן אוטומטי ובהתאמה אישית מושלמת, עוזרת למשתמש/ת בה להיות מחובר תמיד לאנרגיה חיובית הכי מתאימה לו/ה, לחזק את הבריאות ולהיות בהרמוניה מושלמת עם העולם כולו.    
 
ובמקרה של מחלה, תוכנה זו באופן אוטומטי ומיידי, עוד לפני אבחנה רפואית, מספקת טיפול אנרגטי יעיל שמאוד מסייע להחלמה מהירה ויותר קלה.   
 
בנוסף להנ"ל, תוכנה זו עוזרת מאוד להגיע למנוחת הנפש - להפגת לחץ נפשי ולרוגע. 
 
וכן במהירות וביעילות היא עזרת להיפטר מכאבי ראש או לפחות להקל עליהם משמעותית.
 
כמו כן התוכנה מסייעת למשתמש/ת בה לממש את עצמו/ה, להשיג אושר, צמיחה רוחנית והרמוניה עם העולם ולהיות מחובר כל הזמן לאנרגיה חיובית!
 
כל זה לא סתם מילים. עשינו מחקרים, הן עם האנשים (על ידי מומחה בתחום שערך מחקר עם למעלה ממאתיים איש בארץ ובחו"ל), והן על המכשירים, וכולם והוכיחו שזה באמת עובד.
 
 
איך זה עובד?
 
אין צורך לעשות שום דבר מיוחד. צריך רק לשבת בנוח, להגיד שאתה/את מקבל/ת את מה שכתוב בסעיפים 1 ו-2 בדף זה (דהיינו בדף של רישיון שיהיה מועתק או מודפס בשבילך מהקישור שבהמשך) ולגעת בכפתור הימיני הגדול שבדף (ברישיון) זה, כדי להפעיל את התוכנה. והתוכנה המדיטטיבית הזאת כבר תעשה הכל בשבילך! יעיל מאוד ועם תועלת רבה, באופן מיידי וברמה גבוהה.
 
ועוד מאפיין אחד, אולי חשוב ביותר של תוכנה זו. היא עובדת בשבילך לא רק כשאתה/את יושב/ת ועושה את מדיטציה. אלא גם לאחר מכן, כל היום ובאופן מתמיד באותו יום, תוכנת המדיטציה הייחודית הזו ממשיכה ליצור ולתחזק עבורך את המצב של הרמוניה אמיתית ומושלמת עם היקום והאנשים סביבכך ואת הקשר התמידי שלך למקורות האנרגיה החיובית הכי מתאימים עבורך. 
 
ברור שכל זה נשמע כמו אגדה. אלא ראינו בחיים לא מעט האגדות שהם אמת מוחלטת. הן אלה שכתובים במקור מוסמך. הן אלה שהוחכו על פי הניסיון. והאמור כאן הוכח לאורך השנים על ידי מומחים ומשתמשים רבים. 
 
בנוסף לכך, ברור שלא היינו מתרגמים את החומר הזה ל-70 שפות, משלמים עבור הפרסום ואחרי כל זה נותנים זכות הבדיקה ללא כסף, חובה להמשיך ונתונים כספיים, אם לא היינו בטוחים ביעילות של תוכנה זאת!    
 
מתי ואיך אוכל להתחיל להשתמש בו?
 
אין צורך לחכות להספקת המכשיר ולהפעלת התוכנה.
הרישיון שנמצא בעמוד זה, הוא גם מכשיר אינטרנטי פשוט ונוח לשימוש בתוכנה זו במסלולים שונים. ואתה/את יכול/ה להעתיק אותו עכשיו, כאמור ללא כל תשלום או התחייבות.   
 
שם של התוכנה הוא "נוסחת חיים". זה אולי לא שם יותר מדי מקורי, אבל הוא מאוד נכון. כי תוכנה זאת באמת עוזרת לשפר את החיים! למלאות אותם באנרגיות חיוביות חדשות ובמשמעות חדשה וטובה!   מכון חיים שלנו מאחל לכם שימוש מוצלח.
 
 
מידע מינימלי לגבי השימוש
 
לפני השימוש  צריך להדפיס או להעתיק קובץ עם מכשיר-רישיון מהקישור הבא.
 
 
במסלול ראשי - כדי לשפר את הבריאות, לפתח את האישיות, להתחבר לאנרגיה חיובית וליצור הרמוניה מושלמת עם היקום:
 
1. לשים לפניך את הרישיון המודפס שלך או להעלות על המסך שלפניך את הקובץ עם הרישיון שהועתק בשבילך.
 
2. לשבת נוח. להגיד שאתה/את מקבל/ת את מה שכתוב בסעיפים 1 ו-2 בדף זה (דהיינו בדף של רישיון זה) ולגעת בכפתור הימיני הגדול שבדף (ברישיון) זה. ולהמשיך לשבת נוח כ-9 דקות, בלי להתעסק בדקות אלה בדברים אחרים.
 
3. וזה הכל (לגבי מסלול הראשי)! כבר מדקה ראשונה תוכנה מתחילה לעבוד! ניתן לחזור על זה (במשך תקופת הנסיון או תשלום) בכל יום, חוץ משבת וחג.
 
 
שימו לב בבקשה! 
 
לגבי השימוש בפעם הראשונה:
 
לאחר התחלת השימוש בפעם הראשונה מומלץ מאוד לשבת נוח לפחות במשך 20 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. ובמשך 2-3 שעות שלאחר מכן להימנע מעבודה פיזית קשה ומנהיגה מהירה! ומי שעקב הריבוי של האנרגיה החדשה מרגיש/ה את עצמו/ה כלאחר שתיית יין, בשעות אלה לא אמור/ה לנהוג כלל. אם לא ניתן בשימוש הראשון לשמור על כללי הזהירות האמורים, יש לעשותו בזמן אחר.
 
לגבי השימוש במסלולים נוספים הבאים כגון לצורך חיזוק הבריאות, רוגע, הקלה על לחץ נפשי, עזרה בריפוי ועוד:
 
מסלולים אלה מאוד מועילים, פועלים לגילוי אנרגיה כלל בריאותית ורפואית - החל מדקה ראשונה, בעוצמה רבה ובהתאמה אישית. 
 
נשמח לתגובתכם מה הרגשתם בזמן השימוש במכשיר-רישיון הנ"ל. והעיקר - מה חדש וטוב חיוותם בשעות וימים שלאחר השימוש.
 
ניתן להשאיר את חוות בדף זה למטה או על ידי משלוח של תשובה לאימייל
 
 
הוראות השימוש מפורטות
   
פעם אחת בלבד, לפני השימוש
 
להעתיק על ידי לחיצה בקישור זה את הקובץ עם הרישיון לטלפון נייד או מחשב שבשימוש שלך או לאימייל או ווטסאפ שלך או/ו להדפיס אותו. (רוצה להשתמש ברישיון מודפס ואין ברשותך כעת מדפסת צבעונית? אפשר להדפיס גם בשחור-לבן). 
 
לכל משתמש/ת אמור להיות רישיון קבוע משלו/ה המועתק או/ו המודפס. 
 
לשימוש יום יומי במסלולים שונים
 
לפני תחילת השימוש צריך לשים לפניך את הרישיון המודפס שלך או להעלות על המסך שלפניך את הקובץ עם הרישיון שהועתק בשבילך.
 
1. לשימוש במסלול לחיזוק הבריאות, פיתוח אישיות, חיבור לאנרגיה חיובית, גילוי מידות טובות, הרמוניה מושלמת עם היקום, וגם להגברת החסינות הרפואית: 
 
לשבת נוח. להגיד שאתה/את מקבל/ת את מה שכתוב בסעיפים 1 ו-2 בדף זה (דהיינו בדף של רישיון זה) ולגעת בכפתור הימיני הגדול שבדף (ברישיון) זה. ולהמשיך לשבת נוח כ-9 דקות, בלי להתעסק בדקות אלה בדברים אחרים.
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות ולשתות כוס גדולה של מים.
 
את האמור בסעיף זה מספיק לעשות רק פעם אחת ביום. לא בשבת או בחג)
 
2. להקלה על הלחץ הנפשי:   לגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף ולהמשיך לשבת במשך 8 דקות. אין להתעסק בכל דבר אחר משך 8 דקות אלה.  
 
מסלול זה יכול להיות מופעל משך 4 ימים (רק) לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
יש לנוח אחרי כל פעם של השימוש במסלול זה לפחות 4 דקות.
 
3. כדי להפעיל ריפוי מיוחד, מאוד חזק, וכן למניעת המחלות ולהגברת החסינות הרפואית:
 
לשבת נוח, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולהמשיך לשבת כ-6 דקות.   
 
מי שהרגיש לא טוב לפני פעולה זאת, גם אם ירגיש הקלה מיידית, לא יעשה עבודה קשה ולא יתקרר משך שעתיים.   
 
לתשומת ליבך! בפעילות זאת ספציפית, כל משך הזמן של הפעולה אסור לקום, להתעסק בכל דבר אחר ואפילו לדבר עם כל אדם. אחרת פעולה זאת של הריפוי עלולה מיד להיפסק. אם בטעות דיברת או עסקת בכל דבר נוסף בדקות האלה, יש לגעת שוב פעמיים בכפתור 3 האמור ולחכות עוד 6 דקות.  
 
מסלול זה יכול להיות מופעל משך 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות.
 
4. לגילוי אנרגיה חיובית חדשה ולשיפור הקליטה של אנרגיה חיובית שכבר קיבלת באמצעות השימוש במסלולים הקודמים, לחיזוק הבריאות ולעזרה נוספת בריפוי:  
 
4.1. אם משתמשים ברישיון מודפס שלך: 
 
א. לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה להפעיל פנס או מנורת שולחן שברשותך. אם אין ברשותך כעת פנס או מנורת שולחן, צריך ללחוץ בקישור זה, ולקיים את ההוראות שבסעיף קטן ב. הבא.
 
ב. בדף שנפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע.   אז ייפתח לפניך דף עם המרובע הלבן. יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין צורך להסתכל על דף זה אלא רק צריך להיות מולו.   
 
כאשר משתמשים ברישיון המודפס, הוא צריך להישאר לפניך בגלוי עד לסיום של הטיפול האמור בסעיף (4) זה.  
 
מסלול זה יכול להיות מופעל משך 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות.
 
4.2. אם משתמשים ברישיון דיגיטלי מועתק שלך: 
 
א. לשבת נוח, לגעת בכפתור עם מספר 6 ורק אחרי זה להפעיל פנס או מנורת שולחן שברשותך. אם אין ברשותך כעת פנס או מנורת שולחן, צריך לקיים את ההוראות שבסעיף קטן ב. הבא. 
 
(רק אם לאחר הלחיצה בכפתור עם מספר 6 לא נפתח דף חדש עם מרובע אפור, צריך לחזור לדף זה וללחוץ בקישור זה)  
 
ב. בדף שנפתח יופיע מרובע אפור. יש לגעת בקישור עם המילה ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע.  אז ייפתח לפניך דף עם המרובע הלבן. יש להשאיר את הדף הזה (עם המרובע הלבן) על המסך למשך 8 דקות. אין צורך להסתכל על דף זה אלא רק צריך להיות מולו.
 
מסלול זה יכול להיות מופעל משך 24 שעות לאחר קיום של האמור בסעיף 1, ללא הגבלה של מספר פעמים במשך זמן זה. 
 
יש לנוח אחרי השימוש במסלול זה לפחות 3 דקות.
 
 
המלצות לשישוש עוד יותר מוצלח
 
- כאשר כמב אנשים שגרים במקום אחד משתמשים ברישיונות מודפסים, כל אחד/ת מהמשתמשים צריך/ה לשים את הרישיון שלו/ה בתיקיה נפרדת ועם סימון ברור - לכל משתמש/ת בנפרד. וגם כאשר מעתיקים קובץ דיגיטלי של הרישיון, יש לשמור אותם קבצים כל אחד עם סימון ברור או במכשירים דיגיטליים שונים לכל המשתמש/ת בניפרד.
 
- לאחר העבודה הנ"ל עם התוכנה: אם השתמשת ברישיון מודפס יש להחזיר אותו לתיקו; אם השתמשת בהעתק דיגיטלי שלך של הרישיון, יש להוריד אותו מהמסך.   - מי שמתפלל באופן קבוע, מומלץ שלא להפעיל את התוכנה לפני הסיום של תפילת הבוקר.   - מומלץ בזמן של העבודה עם התוכנה לפי האמור בסעיפים שמ-1 עד 4 להיות במרחק של 2.5 מטר או יותר משאר האדם.   - היות והתוכנה עוזרת להתחבר לאנרגיה חיובית, מומלץ מאוד שלא לעשות את המעשים הלא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים)     אנחנו מאחלים לכם לזכות בעזרת השם לחיים בריאים, שמחים ומאושרים לאורך ימים ושנים טובות!
 
________________________
 
 

ליצירת קשר

 

 
מי שזקוק/ה לעזרה לגבי השימוש, יש לציין את הנושא של פנייה, כגון: שאלה טכנית, שאלה לגבי התשלום, או שאלה כללית.

________________________ 

 

מחירון

 

כמה משלמים? 

 

מסלול רגיל - מחיר (מסובסד) לצרכן: 

100 ש''ח לחודש או 25 ש''ח לשבוע או 10 ש''ח ליום או 1000 ש''ח לשנה או 10000 ש''ח לשימוש ללא הגבלת הזמן.

(ניתן לשלם גם בדולר ארה''ב לפי שער יציג נכון ליום של התשלום).

 

אולם היות ועשינו את כל זה קודם כל כדי לעזור, החלטנו כי נכון להיום כל מי שקשה לו/ה כעת לשלם מחיר הנ''ל, יכול/ה להתחיל לשלם בינתיים רק את הסכום שנוח לו/ה, וכך בכל הפעם עבור עד ל-3 חודשים קדימה. 

 

מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן.

(עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך מופעלת באמצעות כפתורים 6, 3 כנ"ל). 

 

עם זאת, נציין כי בתוכנה זאת השקעיו כמה משקיעים סכומים לא מבוטלים ומגיע להם החזר הוגן על כך. 

וכן כדי לקדם את התוכנה זאת לכלל אנושות, חייבים בהשקעות הפרסום מתאימות לכך. 

לכן אין בידנו לחלק את המוצר בחינם לגמרי. 

ומי שבידו/ה לשלם - נשמח שישלם/תשלם סכום הוגן שמתאים לו/ה עבור השימוש. 

 

דרכי התשלום

 

ניתן לבצע את התשלום בכרטיס אשראי או מחשבון של פייפאל באמצעות חברה מובילה בעולם תשלומים מוגנים - חברת PayPal, לאחר הלחיצה באחד מהכפתורים הביאם. ניתן לבחור מטבע של התשלום (דולר ארה''ב, ש''ח).

כמו כן, ניתן לשלם דרך חשבון בנק. 

 

לתשלום בכרטיס אשראי או מחשבון PayPal

 

 

 

 

 

 

 

 

לתשלום דרך הבנק (החל מ-09.01.2024)


לתשלום בארץ:


שם המקבל: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר, סניף 001.


פרטי התשלום באנגלית:

 

BEN Type of charge
Sharei Yerushalaim (Gate of Jerusalem) Branch Name
I P O I A I L I J SWIFT Code
IL210090010000008278526 IBAN
Israel Post Bank Bank Name
Israel Country
9136102 Zip Code
Jerusalem City
POB 36234 Receiver’s Address
Nishmat Israel Name
   
 
לתשלוםמבנק בחו''ל: חשבון קורספונדנט של בנק הדואר בבנק הבא
 
NY Deutsche Bank Bank Name
BKTRUS33 SWIFT Code
 

_________________________
 
 
* שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא לאי התחלת או הפסקת הפעולה של התוכנה לגבי מי שהעתיק/ה את הרישיון או השתמש/ה בה בניגוד להוראה זאת. עם זאת, גם בחג אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג.
 

פיסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.

 
 
 
Bookmark and Share