פיתוח ישראלי שיכול לספק גם עזרה מיידית לריפוי מנגיף ''קורונה'' ומסמפטומים פוסט טרומטיים שלאחריו.

לאזרחי ישראל ניתן ללא כסף*!
 

תוכנה ומכשירים אינטרנטיים ייחודיים שכבר כמה שנים עוזרים בהצלחה רבה לחיזוק הבריאות ולריפוי של המחלות, היום יכולים לעזור גם לריפוי מנגיף ''קורונה'' ומפוסט סימפטומים ממנו, וכן להגברה משמעותית של החסינות הרפואית מהמחלות! פיתוח של הגרסה החדשה הסתיים והמוצר נמצא בשימוש. 

לאזרחי ישראל הוא ניתן ללא חובה לשלם כסף*! 

כמות המשתמשים בתוכנה לא מוגבלת! 

המכשיר להפעלת התוכנה לא דורש משלוח כי זה סוג של מכשיר דיגיטלי, וניתן להעתיקו מאתר זה בפעולה קלה.

 


 
להלן - כמה שאלות ותשובות טיורטיות ופרקטיות בעניין, מהראיון עם יו"ר של מועצת הנאמנים של ההקדש הציבורי מכון תורת חיים "נשמת ישראל" - הבעלים של התוכנה והמכשירים.
 

ש: מוסדות הבריאות גדולים משקיעים את מיטב כוחותיהם ומשאבים רבים כדי להשיג את התרופה הנכספת שתציל את העולם מקורונה וירוס.

שמעתי, כי לכם כבר יש פתרון?

ת: כן, זה נכון. יש לנו תוכנה ומכשירים אינטרנטיים מיוחדים שכבר כמה שנים עוזרים לחיזוק הבריאות, להגברת החסינות ולריפוי של המחלות. היום הם יכולים לעזור גם לריפוי ולחסינות מנגיף ''קורונה''. וכן לריפוי של פוסט סימפטומים ממנו. והכול כבר נמצא בשימוש.

אגב, כמו שזה הרבה קורה, גם הפעם זה המצאה ישראלית.

ש: נשמע מאוד מעניין. אבל גם אם להניח שהכל נכון, זה לא כל כך מיידי. כמה זמן ייקח עוד כדי לאשר את השימוש בהמצאה?!

ת: כאמור מוצר בגרסאות הקודמות של התוכנה והמכשירים נמצא בשימוש כבר כמה וכמה שנים. ואין דבר יוצא מן הכלל גם בנוגע לגרסה חדשה. כי בשונה מכללי הכניסה של התרופה החדשה לשוק, שברוב המקרים דורשים בפועל את הזמן הארוך לקבלת כל האישרים, לא כן הוא במקרה שלנו. לפי חוק שבישראל ההמצאה הזאת לא דורשת אישורים. ולכן ניתן לכל אחד להתחיל להשתמש בה באופן מיידי, ממש לאחר סיום הקריאה של הראיון הזה ואפילו לפני!

ש: ומה הוא ההבדל בין ההמצאה שלכם לבין כל מכשיר או כדור רפואי אחר?

ת:  מדובר כאן על שני מכשירים אנטרנטיים, שאחד מהם מפעיל את התוכנה הרוחנית שמאוד מועילה לפיתוח אישיות, לחיזוק הבריאות, להגברת החסינות ולעזר בריפוי. ועוד אחד מגלה אנרגיה חיובית חזקה נוספת לשם כך. 

עם זאת שהדברים האלה מאוד מועילים גם לריפוי, הם לא בגדר של רפואה או תרופה קונבנציונלית שדורשת אישורים מקדימים. אלא הם כלים לטיפול רוחני אנרגטי, שיכולים להחשב או כשיטה רוחנית כמו מדיטציה, או מקסימום כסוג של רפואה משלימה שלא פולשנית. 

ולפי חוק בישראל במקרה זה לא נדרשים כלל אישורים מקדימים.

לכן כל מי שזקוק לעזרה, ובפרט לעזרה מקורונה וירוס ומפוסט סמפטומים ממנו, יוכל כאמור להתחיל להשתמש בתוכנה ובמכשירים האלה באופן מיידי.

ש: התחלתם את כל זה לפני שנים רבות. איך ידעתם אז על ה''קורונה''?

ת: אני מבין את התמיהה. ונכון כי המטרות העיקריות של התוכנה והמכשירים היו (ונשארו) בראשית ובראשונה לעזור לאדם להיות יותר בריא, שמח ומאושר, לפתח כישרונותיו, להגשים את עצמו בצורה הכי נכונה ומועילה, להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם היקום והאנשים סביבו. ובכל הפעולה החיובית ואפילו הניטרליות שלו להתחבר לאנרגיה חיובית, שתהיה בכמות ובאיכות הכי טובים לו.

עם זאת בנינו את המערכת כך, שבמידת הצורך התוכנה והמכשירים האלה באופן אוטומטי ומיידי מעניקים גם את העזרה הנכונה לרפואה שלמה ויותר מהירה וכן להקלה על משך המחלות. 

ש: לא נראה לכם יותר מדי דמיוני? יש לפחות אדם אחד שזה עזר לו במשהו, שהרגיש מזה משהו?

ת: שאלה כזאת גם שאלנו את עצמנו בתחילת הדרך. ובכן, זה לא דמיונות אלא דברים המבוססים על העובדות. 

התוכנה, קודם בגרסאותיה הקודמות והיום בגרסה הנוכחית פועלת כבר למעלה מ-9 שנים, נבדקה ב-10 מחקרים על ידי המומחים בתחום (ומסקנות שלהם מפורסמות באתר זה בנושא "מחקרים"), לרבות בדיקות על מכשירי מדידה חשמליים בכמה קליניקות שונות של רפואה משלימה. 

עוד המחקרים הראשונים בשנות 2011-2012 כבר העידו על היעילות של התוכנה. אז המשכנו לפתח את התוכנה ואת המכשירים. והמחקרים, וביחוד מחקרים חדשים, מצביעים חד משמעי על היכולת של התוכנה לעזור לריפוי של המחלות, של כאבי ראש ושל דלקות למיניהם, וגם להקלה מיידית על לחץ נפשי (לרוגע), לשיפור מצב רוח ולהוספת כוח, וכן להתגברות על הקשיים בחיים. וכמובן על יכולתה של התוכנה לעזור לפיתוח של האישיות. 

ש: נכון כי מהמחקרים שפרסמתם עולה, כי מכשירים מדדו את השינוי. ומה עם המשתמשים? גם הם מסכימים שיש שינוי לטובה?

ת: מובן כי כל זה לא רק לפי המחקרים על המכשירים בקליניקות אמורות אלא והעיקר גם לדברי משתמשים רבים. כך, עוד בהתחלה, לפני 9 שנים האנשים כבר אמרו, כי התוכנה עזרה להם מבעיות של שינה ולשיפור של מצב רוח. ועם הזמן ולאחר שיפורים נוספים של התוכנה ראינו ושמענו ממשתמשים בתוכנה, כי היא מצליחה לעזור באופן מהר ואפילו מיידי מכאבי ראש וגב, מדלקות למיניהם (כעיקר זה הייתה עזרה יחד עם השימוש בכדורים המתאימים, אבל השינוי לאחר השימוש בתוכנה היה מובהק - ריפוי היה הרבה יותר מועיל ומהיר). וכן היא פעלה לעזרה מובהקת לריפוי ואף למניעה של מחלת הסרטן. 

כמו כן אנשים ספרו על הקלה משמעותית ומיידית מלחץ נפשי, על הוספת רצון וכוח לתרום לחברה, על תחושת ביטחון בחיים, ואף על השיפור של היחסים עם אנשים אחרים. 

ש: אם כן, כבר לא צריכים את הרפואה הקונבנציונלית יותר?

ת: אין סתירה בין השימוש בתוכנה ובמכשירים שלנו לבין כל טיפול קונבנציונלי נכון. אלא הפך, התוכנה מאוד מייעלת אותו מבחינת המהירות והיעילות!

איך שילוב זה פועל? - היום ידוע לכל מומחה כי גוף האדם מופעל על ידי מערכת אנרגטית. גם כאשר אדם אוכל, הוא מאפשר על ידי כך לגוף שלו לקבל את האנרגיה. וגם במקרה שבו אדם נוטל את הכדורים הנכונים לריפוי, גוף שלו לרוב ממיר את התוכן הכימי של הכדורים האלה להשפעות אנרגטיות נכונות, מרפא את מערכות הביו-אנרגטיות שלו ומשיב על כנן או מפעיל מחדש את התהליכים הביו-אנרגטיים הדרושים.
אבל אם כדי להתחיל להפיק את התועלת מהכדורים גוף האדם זקוק לזמן מסיום, במקרה שבו אדם מקבל את הטיפול האנרגטי הנכון, הריפוי מתחיל מיידי.
ועוד, הרפואה הקונבנציונלית כעיקר מתעסקת היום בריפוי של תוצאות המחלה. שזה גם מאוד חשוב כי נותן להרוויח את הזמן. יתירה מזה, ביטוי פיזי של מחלה בא כתוצאה של חיסרון רוחני אנרגטי שהיה קודם לה משך חודשים או אפילו שנים. ולכן מבחינת מהירות התיקון של תוצאות המחלה ברמה פיזית יכול להיות שלרפואה קונבנציונלית פיזית יהיה גם יתרון מסוים. אבל לא פעם קרה כי לאחר טיפול קונבנציונלי לבדו מחלה הייתה חוזרת. והטיפול שלנו עוזר לרפאות גם את השורש של המחלה! ולכן כאשר עושים את הטיפול המשלים שלנו ביחד עם הטיפול הקונבנציונלי, מתקנים גם את השורש של המחלה וגם את התוצאות שלה ברמה פיזית, ואז בעזרת השם הרפואה תהיה הרבה יותר מהירה ועוד והעיקר תהיה יציבה.

לכן, גם אם אדם נוטל את הכדורים הנכונים האלה, טיפול אנרגטי נכון וטוב אמור לשפר מאוד את השפעתם, ובפרט להקל על משך המחלה ולקדם רפואה שלמה.

ש: ומה אם אין אותם כדורים נכונים?

ת: גם אם אין לאדם עוד אותם כדורים נכונים, טיפול אנרגטי נכון יכול גם לבדו לעזור באופן משמעותי, ובמקרים מסויימים (כאלה שלרפואה קונבנציונלית עוד אין מענה עליהם) להביא לרפואה שלמה ומהירה גם ללא כדורים כלל! 

והתוכנה שלנו מספקת את הטיפול האנרגטי הנכון הזה.

לכן בעזרת השם השימוש בה אמור גם לעזור להגברת החסינות ולריפוי מנגיף ''קורונה'', להפחית את התחלואה ולהוציא אותנו מן ההגבלות הרבה יותר מהר.

ש: נשמע משכנע. אבל לפי הנאמר כאן, אתם מבססים את היכולת של התוכנה לטיפול ב"קורונה" בכך שהיא כבר 10 שנים פועלת בהצלחה. אבל איך שייכים פיתוח והצלחות של שנים קודמות לריפוי של מחלה חדשה? הרי לא ידעתם מראש עליה?

ת: שאלה בהחלט נכונה. אבל יש גם התשובה ברורה ומובנת. התאמצנו כל כך בשנים האלה כדי לבנות דבר חדש - את התוכנה שעל ידי השימוש נוח ופשוט בה תוכל באופן אוטומטי וממש מיידי לתת לכל המשתמש בה את התרופה האנרגטית הכי מועילה שהוא זקוק לה, וזה בהתאמה אישית בכמות ובאיכות. 

והיות והגילוי וההספקה של האנרגיות הנכונות לריפוי מופעל באופן אוטומטי, אין לתוכנה זאת שום הבדל טכני, אם לספק את הטיפול ממחלה מוכרת או מהכי חדשה.

ש: התוכנה שלכם עוזרת רק לריפוי ולהקלה על משך של המחלה. או גם לריפוי של פוסט סמפטומים ממנה? 

ת: גם וגם. כי גם פוסט סמפטומים זה חוסר תקינות. ולכן התוכנה אמורה לפעול מיידית גם לריפוי של המצב הבלתי רצוי הזה, בעדינות ובתוקף בבד אחד.

ובאופן ספציפי לגבי העזרה בפועל בריפוי של קורונה וירוס וכן בהקלה על משך של המחלה כבר קיבלנו כמה דיווחים מארץ ומחו"ל.

ולגבי ריפוי של פוסט סימפטומים ממנו אין לנו ניסיון פרקטי. אבל בהתאם להנ"ל תוכנה אמורה ללא ספק לעזור גם בזה. 

וחוץ מזה כבר ידוע ובדוק כי תוכנה באופן מובהק ומהיר מאוד עוזרת להקל על הלחץ הנפשי, שגם הוא אחד מהסמפטומים הפוסט טרומטיים של המחלה.

ש: אז איך משתמשים בתוכנה.

ת: לתוכנה יש כמה מסלולים. הם קלים מאוד בהפעלה וכאמור מועילים לחיזוק הבריאות, לריפוי ולרוגע. מסלולים אלה מופעלים על ידי הלחיצה על הכפתורים שבהתאם שנמצאים במכשיר-רישיון דיגיטלי. 

קובץ כזה מעתיקים מאתר של היצרן או מפיץ מוסמך, בשביל כל משתמש בתוכנה, כאשר לכל אחד מהמשתמשים אמור להיות קובץ שלו בנפרד. והקובץ המועתק הזה יש להעלות על גבי המסך של מחשב או טלפון נייד בזמן של הפעלת התוכנה או בכל זמן אחר משך 24 שעות לאחר הפעלתה התוכנה, כדי להפעיל כל מסלול נוסף.

באתר זה בנושא בשם "מכשיר" שבתפריט ניתן הסבר די קצר וקולע אודות השימוש במסלולים שונים של התוכנה. חומר זה ניתן ללימוד עצמי פשוט ומהיר (15-30 דקות). השימוש בתוכנה קל ונעים. הפעלה של כל מסלול לאחר יום יומיים של השימוש אמורה לקחת פחות מ-30 שניות.

לכן גם אם כל זה נראה מאוד מפתיע למבט ראשונה, כדאי להתחיל מייד. והרי גם לא משלמים כסף עד שיהיו בטוחים שזה עוזר, וגם אז רק את כמה שרוצים. 

ועל ידי השימוש אפשר להרוויח את הוספת הבריאות, את הגברת החסינות מווירוס, ובמידת הצורך גם לקבל עזרה גדולה בריפוי! יתירה מזה, גם אם אדם עוד לא יודע שהוא נדבק וזקוק לטיפול, התוכנה כן יודעת בזמן של השימוש בה לספק לו את הטיפול הנדרש. כגון אם אדם בכל יום מפעיל את המסלול הרפואי של התוכנה, היא במידת הצורך אמורה לעשות את פעולתה ולרפאות אותו או לפחות להחליש את המחלה, גם אם הוא עוד לא מודע שזקוק לכך. (כמובן כל זה לא רק לריפוי מ"קורונה" אלא מכל מחלה).

ש: אז אתם מבטיחים שכל מי שישתמש בתוכנה יתחסן ואם חלה, מייד יבריא?

ת: גם אם חוק במקרה שלנו לא דורש בדיקה כדי להתחיל להשתמש בתוכנה, אותו חוק אוסר בהחלט למטפלים ברפואה משלימה להבטיח משהו, ודורש להצהיר (ואנחנו מצהירים) כדלקמן בפסקה הבאה, לפי נוסח של משרד הבריאות:

פסקה מסייגת ((Disclaimer: המוצר הוא ללא התוויה רפואית מאושרת, ויש לפנות לקבלת עזרה רפואית טרם השימוש במוצר, או במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים. 

לכן אנחנו אומרים רק את מה שידוע לנו. תוך 10 שנים זה רק עזר לאנשים. ולא ידועה לנו תלונה אחת. 

לפי תוכן של התוכנה למיטב דעתנו היא אמורה לעזור גם מנגיף "קורונה". כך למשל עם אותם משתנים של רמת הבריאות, גיל, שמירת מרחק, מסכה והיגיינה כו', מאוד סביר להניח כי אדם שמשתמש בתוכנה יהיה הרבה יותר מחוסן מ''קורונה'' מזה שלא משתמש בתוכנה. ואם חלה – יבריא יותר קל ויותר מהר מזה שהיה מבריא ללא שימוש בתוכנה. ולכן השימוש בתוכנה אמור לעזור למי שנדבק - להבריא הרבה יותר מהר,  ולכולנו להישאר בריאים ולצאת מן ההגבלות הרבה ויתר מהר.

וכן למיטב דעתנו, שימוש בתוכנה כאמור יכול מאוד לעזור לחיזוק הבריאות הכללית ולריפוי של מחלות שונות.

לכן, אנחנו ממליצים לכל אחד להתחיל את השימוש בה באופן מיידי.


__________________

 

* עד לתום המגפה, כל אזרח ישראל שישתמש בתוכנה ובמכשירים לצורך הריפוי מקורונה וירוס, מפוסט סמפטומים שלאחריו ולהגברת החסינות ממנו, או זה שנפגע כלכלית עקב המגפה, לא חייב לשלם כסף עבור השימוש.

אולם אין בכך כדי לפתור מהתשלום את מי שגם יכול לשלם וגם משתמש בתוכנה ובמכשירים לא בהקשר לקורונה וירוס. 

       

 

      

 
Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים