פיתוח ישראלי שיכול לספק את העזרה המיידית מנגיף ''קורונה''. ניתן ללא כסף!


התוכנה והמכשירים אינטרנטיים ייחודיים שכבר כמה שנים עוזרים בהצלחה להגברת החסינות ולריפוי של המחלות, יכולים היום לעזור בכך גם מנגיף ''קורונה''! הפיתוח של גרסה חדשה הסתיים והמוצר מוכן לשימוש מיידי. לאזרחי ישראל הוא ניתן ללא כסף! כמות המשתמשים לא מוגבלת! מכשיר הפעלה של התוכנה לא דורש משלוח כי ניתן להעתיקו מאתר זה בפעולה קלה.

להלן - כמה שאלות ותשובות בעניין מהרעיון עם יו"ר של מועצת הנאמנים של ההקדש הציבורי מכון תורת חיים "נשמת ישראל" - הבעלים של התוכנה והמכשירים.

ש: מוסדות הבריאות רבים משקיעים את מיטב כוחותיהם ומשאבים רבים כדי להסיג את התרופה הנכספת שתציל את העולם.

שמעתי, כי לכם כבר יש הפתרון?

ת: כן, זה נכון. יש לנו התוכנה והמכשירים מיוחדים שכבר כמה שנים עוזרים לחיזוק הבריאות, להגברת החסינות ולריפוי של המחלות. היום הם יכולים לעזור בזה גם מנגיף ''קורונה''! והכול מוכן לשימוש מיידי. 

אגב, כמו שזה הרבה קורה, גם הפעם זה המצאה ישראלית.

ש: נשמע מאוד מפתיע. אבל גם אם להניח שהכל נכון, זה לא כל כך מיידי. כמה שנים ייקח עוד כדי לאשר את ההמצאה?!

ת: בשונה מכללי הכניסה של התרופה החדשה לשוק, שמחייבים זמן ארוך לקבלת כל האישרים הנדרשים, לא כן הוא במקרה שלנו. ההמצאה הזאת לא דורשת אישורים. ולכן ניתן להתחיל להשתמש בה באופן המיידי! 

כי היא בתחום של רפואה משלימה, בחלקו של התחום שלגביו לפי חוק בישראל היום לא נדרשים כלל האישורים המקדימים. זה לא פולשני כמו למשל רפואת מחטים. לא כדורים כימיים. לא עיסוי. זה סוג תוכנה רוחנית אנרגטית ומכשירים אנטרנטיים שלא ניתן למשש אותם בידיים, המגלים אנרגיה חיובית שמאוד עוזרת לחיזוק הבריאות ולרפואה שלמה ויותר מהירה. 

ולכן ניתן כאמור להתחיל להשתמש בהם באופן מיידי.

ש: התחלתם את זה לפני שנים רבות. איך ידעתם אז על ה''קורונה''?

ת: אני מבין את התמיהה. ונכון כי המטרות העיקריות של התוכנה והמכשירים היו (ונשארו) בראשית ובראשונה לעזור לאדם להיות בריא, שמח ומאושר יותר, לפתח כישרונותיו, להגשים את עצמו בצורה נכונה ומועילה, להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם היקום והאנשים סביבו. ובכל פעולה החיובית ואפילו הניטרליות שלו להתחבר לאנרגיה החיובית, שתהיה בכמות ובאיכות הכי טובים לו.

אלא בנינו את המערכת כך, שבמידת הצורך התוכנה והמכשירים האלה באופן אוטומטי ומיידי מעניקים גם את העזרה הנכונה לרפואה שלמה ויותר מהירה וכן להקלה על משך המחלות.

ש: לא נראה לכם יותר מדי דמיוני? יש לפחות אדם אחד שזה עזר לו במשהו, שהרגיש מזה משהו?

ת: זה לא דמיונות אלא מבוסס על העובדות. התוכנה, קודם בגרסאותיה הקודמות והיום בגרסה הנוכחית פועלת כבר למעלה מ-9 שנים, נבדקה ב-10 מחקרים על ידי המומחים בתחום (ומסקנות שלהם מפורסמים באתר), לרבות בדיקות על מכשירי מדידה חשמליים בכמה קליניקות של רפואה משלימה. כל מחקרים אלה העידו על היעילות של התוכנה. ועוד יותר מעידים על כך מחקרים הכי חדשים שמצביעים על היכולת של התוכנה לעזור לא רק לריפוי של מחלות אלא גם להקלה על נפש (לרוגע נפשית) ולהתגברות על הקשיים בחיים. וכן על יכולתה לעזור לפיתוח של אישיות. 

וכל זה לא רק לפי המחקרים על המכשירים בקליניקות אמורות אלא גם לדברי מאות משתמשים. בהתחלה, עוד לפני 9 שנים התוכנה הייתה כבר עוזרת מבעיות של שינה, להוספה של אנרגיה ולשיפור של מצב רוח. ועם הזמן ולאחר שיפורים נוספים של התוכנה ראינו כי היא מצליחה גם לעזור באופן מהר ואפילו מיידי מכאבי ראש ומדלקות למיניהם (כעיקר זה הייתה עזרה יחד עם השימוש בכדורים המתאימים, אבל שינוי לאחר השימוש בתוכנה היה מובהק - ריפוי היה הרבה יותר מועיל ומהיר). וכן היא פועלתה לעזרה מובהקת לריפוי ואף למניעה של מחלת הסרטן. 

ש: אם כן, כבר לא צריכים את הרפואה הקונבנציונלית יותר?

ת: אין סתירה בין שימוש בתוכנה לבין כל טיפול קונבנציונלי נכון. אלא הפך, התוכנה מאוד מייעלת אותו מבחינת המהירות ויעילות!

איך שילוב זה פועל? - היום ידוע לכל מומחה כי גוף האדם מופעל על ידי מערכת אנרגטית. גם כאשר אדם אוכל, הוא מאפשר על ידי כך לגוף שלו לקבל את האנרגיה. וגם במקרה שבו האדם נוטל את הכדורים הנכונים לריפוי, גוף שלו לרוב ממיר את התוכן הכימי של הכדורים להשפעות אנרגטיות נכונות, מרפא את מערכות הביו-אנרגטיות שלו ומשיב על כנן או מפעיל מחדש את התהליכים הביו-אנרגטיים הדרושים.
אבל אם כדי להתחיל להפיק את התועלת מהכדורים גוף האדם זקוק לזמן מסיום, במקרה בו אדם מקבל את הטיפול האנרגטי הנכון, הריפוי מתחיל מייד.
ועוד, הרפואה הקונבנציונלית כעיקר מתעסקת היום בריפוי של תוצאות המחלה. שזה גם מאוד חשוב כי נותן להרוויח את הזמן. יתירה מזה, ברור כי ביטוי פיזי של מחלה בא כתוצאה של חיסרון רוחני אנרגטי שהיה קודם לה משך חודשים או אפילו שנים. ולכן מבחינת מהירות התיקון של תוצאות המחלה ברמה פיזית יש לרפואה קונבנציונלית פיזית גם יתרון, אבל לא פעם קורה כי מחלה חוזרת. וטיפול שלנו עוזר לרפאות את השורש של המחלה! ולכן כאשר עושים את הטיפול המשלים שלנו ביחד עם הטיפול הקונבנציונלי, מתקנים גם את השורש של המחלה וגם את התוצאות שלה ברמה פיזית, ואז בעזרת השם הרפואה תהיה הרבה יותר מהירה ועוד והעיקר תהיה יציבה.

לכן, גם אם אדם נוטל את הכדורים הנכונים האלה, טיפול אנרגטי טוב ונכון נוסף אמור לשפר מאוד את השפעתם באופן משמעותי, ובפרט להקל על משך המחלה ולקדם רפואה שלמה.

ש: ומה אם אין אותם כדורים נכונים?

ת: גם אם אין לאדם עוד אותם כדורים נכונים, טיפול אנרגטי נכון יכול גם לבדו לעזור באופן משמעותי, ובמקרים מסויימים (כאלה שאין לרפואה קונבנציונלית מענה עליהם) להביא לריפואה שלמה ומהירה גם ללא כדורים כלל! 

והתוכנה שלנו מספקת את הטיפול האנרגטי הנכון הזה.

לכן בעזרת השם השימוש בה אמור גם לעזור להגברת החסינות ולריפוי מנגיף ''קורונה'', להפחית את התחלואה ולהוציא אותנו מן ההגבלות הרבה יותר מהר.

ש: נשמע משכנע. אבל לפי הנאמר כאן, אתם מבססים את היכולת של התוכנה לטיפול ב"קורונה" בכך שהיא כבר 10 שנים פועלת בהצלחה. אבל איך שייכים פיתוח והצלחות של שנים קודמות לריפוי של מחלה חדשה? הרי לא ידעתם מראש עליה?

ת: שאלה בהחלט נכונה. אבל יש גם התשובה ברורה ומובנת. התאמצנו כל כך בשנים האלה כדי לבנות דבר חדש - את התוכנה שעל ידי השימוש נוח ופשוט תוכל באופן אוטומטי וממש מיידי לתת לכל המשתמש בה את התרופה האנרגטית הכי מועילה שהוא זקוק לה, וזה בהתאמה אישית בכמות ובאיכות. 

והיות והגילוי וההספקה של האנרגיות הנכונות לריפוי מופעל באופן אוטומטי, אין לתוכנה זאת שום הבדל טכני, אם לספק את הטיפול ממחלה מוכרת או מהכי חדשה.

ש: אז איך משתמשים בתוכנה.

ת: לתוכנה יש כמה מסלולים. הם קלים מאוד בהפעלה וכאמור מועילים לחיזוק הבריאות, לריפוי ולרוגע. כולם מופעלים עם לחיצת הכפתורים במכשיר-רישיון דיגיטלי שנימצא על גבי המסך של מחשב או טלפון נייד. את המכשיר-הרישיון הדיגיטלי הזה מורידים מהאתר הזה בפעולה שכאמור דורשת פחות מדקה. 

וכן באתר זה ניתן הסבר די קצר וקולע אודות השימוש במסלולים שונים של התוכנה. וניתן לעיין בו בכל עת ללא עלות ואפילו בלי השארת הפרטים. חומר זה ניתן ללימוד עצמי פשוט ומהיר (15-30 דקות) של כל אדם. השימוש בתוכנה קל ונעים.

לכן גם אם כל זה נראה מאוד מפתיע למבט ראשונה, כדאי להתחיל מייד. והרי גם לא משלמים כסף עד שיהיו בטוחים שזה עוזר, וגם אז רק את כמה שרוצים. 

ועל ידי השימוש אפשר להרוויח את הוספת הבריאות, הגברת חסינות מווירוס, ובמידת הצורך גם לקבל עזרה גדולה בריפוי! יתירה מזה, גם אם אדם עוד לא יודע שהוא נדבק וזקוק לטיפול, התוכנה כן יודעת בזמן של השימוש בה לספק לו את הטיפול הנדרש. כגון אם אדם בכל יום מפעיל את המסלול הרפואי של התוכנה, היא במידת הצורך אמורה לעשות את פעולתה ולרפאות אותו או לפחות להחליש את המחלה, גם אם הוא עוד לא מודע שזקוק לכך. (כמובן כל זה לא רק לריפוי מ"קורונה" אלא מכל מחלה).

ש: אז אתם מבטיחים שכל מי שישתמש בתוכנה יתחסן ואם חלה, מייד יבריא?

ת: גם אם חוק במקרה שלנו לא דורש בדיקה כדי להתחיל להשתמש בתוכנה, אותו חוק אוסר בהחלט למטפלים ברפואה משלימה להבטיח משהו, ודורש להצהיר (ואנחנו מצהירים) כדלקמן. 
פסקה מסייגת ((Disclaimer: המוצר הוא ללא התוויה רפואית מאושרת, ויש לפנות לקבלת עזרה רפואית טרם השימוש במוצר, או במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים. טיפול שלנו לא מהווה תחליף לדיאגנוזה לטיפול קונבנציונלי, אלא טיפול מייעל ומשלים.

לכן אנחנו אומרים רק את מה שידוע לנו. תוך 10 שנים זה רק עזר לאנשים. ולא ידועה לנו תלונה אחת. 

לפי תוכן של התוכנה למיטב דעתנו היא אמורה לעזור גם מנגיף "קורונה". כך למשל עם אותם משתנים של רמת הבריאות, גיל, שמירת מרחק, מסכה והיגיינה כו', אדם שמשתמש בתוכנה יהיה הרבה יותר מחוסן מ''קורונה'' מזה שלא משתמש בתוכנה. ואם חלה – יבריא יותר קל ויותר מהר מזה שהיה מבריא ללא שימוש בתוכנה. ולכן השימוש בתוכנה אמור לעזור למי שנדבק - להבריא הרבה יותר מהר,  ולכולנו להשאר בריאים ולצאת מן ההגבלות הרבה ויתר מהר.

וכן למיטב דעתנו, שימוש בתוכנה כאמור יכול מאוד לעזור לחיזוק הבריאות הכללית ולריפוי של מחלות שונות. וכדי להישאר בריא.
 
לעבור ישירות להוראות השימוש

לדעת יותר

 

 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים