בס''ד

לרופא שמעוניין לעזור למטופלים ולרפואה לרפאות יותר טוב
לאיש/אשת מדע אמיתי 
ולכל אדם עם השכל ועם הלב שאיכפת לו


מועמד/ת הנכבד/ת!
 
דרושים לנו מאוד:
אנשי מפתח/רופאים בכירים שיכולים לקדם את המוצר למשרד הבריאות ו/או למוסדות רפואה קונבנציונלית עבור תיווך הוגן (על פי התוצאות). והעיקר, הם יהיו בשביעות רצון שפעלו עזרה גדולה הן למטופלים רבים הן לרפואה קונבנציונלית בכלל,
מדענים בתחום פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, כאלה שטובת הכלל וקידום מדע אמיתי (על ידי מחקר ופרסומו) חשוב להם יותר מפחד לקשר את עצמם לדבר ''אסור'' בעיני חלק מחבריהם כמו ריפוי קבלי, הילה וכד'  
 
שים/י לב! יקר לנו זמנך וזמננו כדי לבזבז אותו ללא צורך! כל מה שכתוב באתר – זה  עוד לא שיגרתי אבל זה לא פלסבו, זה לא בדיחה, זה אמת! מוצר זה הוא תוצאה של מחקר שהיה נמשך מעל 20 שנה ופיתוח של 7 שנים, ושל כסף רב! תוכנת המוצר מהווה שילוב מוצלח של ניסיון פרקטי, של סודות תורת המדע ותורת הקבלה. (וידוע או לפחות אמור להיות מובן לכל אדם עם שכל בריא כי קבלה כוללת בתוכה מידע בדוק ומדויק ביותר בנוגע להנהגה של העולם כולו ופרטי פרטיו לרבות העניין של הקיום בריא של העולם קטן שבתוכו - של בן אדם).
לכן מוצר זה מיוחד במינו ופועל באופן חזק ביותר. יתרון נוסף שלו גם בכך כי אין צורך לחפש מקום פנוי בשוק בין פינות תפוסות – כי אין כזה דבר בשוק!  
זה לא דימין - עשינו מאות בדיקות פנימיות, ערכנו למעלה מ-10 מחקרים קטנים על המכשירים, וגם עזרנו כמעט לכל מי שפנה אלינו (אף כי לא היה בינתיים הרבה אנשים כי עוד לא מושלם שיווק אבל אחוז ומהירות של הצלחה מרשים ביותר) – מוצר זה עובד!

יתרון נוסף וחשוב ביותר של המוצר הוא בכך שהוא לא סותר טיפול קונבנציונלי נכון אלא בהרבה מיעיל אותו, לכן אין צורך להיות בויקוח עם אף אחד.

יש לו כמה תחומי השימוש  חשובים ומאוד מבוקשים.
 
הוא יכול לעזור לחולי סרטן - שלצערנו מעל מאה אלף בארץ ומיליונים בחו”ל - להבריא! אולי לא לכל אחד במאה אחוז,  אולי רק ל-70%- 90% של צריכים ברפואה של המחלה, אבל לעזור. ולא מקצת אלא אופן משמעותי ביותר - הן בהקלה על משך המחלה הן ברפואה! 
     
הוא יכול לעזור לרפואה של טרשת נפוצה, נרקומניה, פרקינסון, לעקב ולשפר מצב עם מחלת אלצהיימר.
 
ומוצר זה טוב לבריאים! - כדי לשפר את הבריאות ולהחסן ממחלות. לכן הוא יכול להימכר בעולם בעשרות ומאות מיליוני מנוים ככלי עזר לחיים בריאים וכאמור למניעה של מחלות. על בסיס של כמה כללים של הקבלה הוא (באמת (!)) עוזר מאוד לאדם להתעלות ברמה רוחנית ולפתח כשרונות ובפרט לראות הרבה יותר חזק את הטוב באנשים סביבו וגם בתוך עצמו. הוא בונה לאדם אינטראקציה נכונה ביחסי גומלין בינו לבין היקום. ומובן שכל זה משפר את החיים וגם את הגורל! (ועל הדרך הוא מאוד משפר איכות שינה, מעלה מצב רוח, כמעט מידי מבטל יחד עם כדורים כאבי ראש של מיגרנה ועוזר להקל בהרבה גם בלי כדורים.

עד כאן יתרונות.
 
אבל זה לא אותו דבר כמו למקור מכונת כביסה או אוכל יום יומי. פרסמנו את זה וראינו שהרבה מאוד אנשים בכלל לא מאמינים שזה אמת ובכלל אפשרי. ורופאים שפנינו אליהם עם הצעות לבדוק ללא תשלום, ואפילו מדענים גדולים שהצענו להם תשלום עבור הבדיקה - לא לקחו את זה כי לפני הבדיקה כנירא לא האמינו שזה אפשרי, אבל לקחת לבדיקה מפחדים פחדו כדי שחבריהם לא יצחקו עליהם. וצריך להבין, איך ניגשים לבתי רפואה, למטופלים, לקהל רחב.
לכן אף על פי שכבר פנית אלינו, אנו מבקשים ממך לבדוק בעיון את כל החומר, לעשות שעורי בית איך לשכנע (את עצמך ו)את הלקוחות שזה עובד. ואחרי כל זה פשוט להחליט – מתאים לך או לא. אם כן וגם את/ה תהיה מתאים/ה, נשמח להיות איתך ביחד. וכאן אפשר להרוויח יותר ממה שהרווחת בכל החיים. כאן יהיה מקום לכול מי שרוצה לעבוד.
לתשומת לבך! נבחין קודם (או רק) את אלה שלאחר שראו, חשבו החליטו ללכת איתנו, הודיעו לנו על כך לפי שאלון קצר הבא. למידע אודות המוצר
 
א. אם הכרת מספיק חומר אודות המוצר אותו את/ה אמור/ה להפיץ כראש מערכת הפצה או איש/אשת מכירות, במידה ותיבחר/י לכך?
ב. אם אתה/את מוכן/ה להיות פרילנסר/ית בתמורה לאחוז גבוה של רווחים ממכירות שפעלאבל ללא משכורת קבועה?
ג. לפני פגישה פרטית עם מועמדים תוכננה פגישה עם עובד בכיר של המערכת שפיתחה את המוצר שיציג בפני מועמדים את השיטה ואת המוצר ויתן משוב לשאלות טכניות בסיסיות אדותיו ואודות תנאיי העבודה של מועמדים. אם הנך מעוניין/ת להשתתף בפגישה אמורה? למידע אודות המוצר
 
עקב כל הנ''ל לפני שנצור אתך קשר, נא לאשר לנו נכונותך לשיתוף הפעולה ולציין באיזה דרך ראית לנכון לעשות זאת. בכבוד רב

מכון ישראלי לחיזוק הבריאות ולרפואה שלמה לפי התלמוד והקבלה

מכון חיים
 
לייבסיטי - בניית אתרים