עזרה גדולה לטיפול בנגיף "קורונה" ולרכישת החסינות ממנו.

זכות השימוש ניתנת למשך חודש ללא כסף או כל התחייבות להמשיך.

לעבור ישירות להוראות השימוש

  

פסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.   

 

לקוחות יקרים!

 

מובן שנשמע מוזר, שכל העולם מחפשים ישועה, ופתאום אומרים לך "יש לנו". אבל ככה יצא. וסיימנו גרסה מעודכנת (אחרי 25 שנות מחקר ועשר שנים של פיתוח) דווקא בימים אלה, לפני פורים. ויש לנו.

וכן הרי ברור שאם נותנים בלי תשלום ובלי התחייבות אז לא מחפשים להרוויח כסף, רוצים לעזור.

תשאלו מה שייך מחקר של 25 שנה ופיתוח של 10 שנים לריפוי של מחלה חדשה? - שאלה בהחלט נכונה. אבל גם תשובה ברורה ופשוטה. התאמצנו כל כך בכל השנים האלה כדי לבנות דבר חדש - את התוכנה שעל ידי השימוש נוח ופשוט תוכל באופן אוטומטי לחלוטין לגלות (ועל ידי כך גם לספק) לכל המשתמש בהתאמה אישית את התרופה שהוא זקוק בה. ולכן אין לתוכנה זאת מבחינה טכנית שום הבדל, אם לגלות את התרופה המתאימה ובכמות המתאימה ממחלה הכי שכיחה ופשוטה או ממחלה הכי נדירה וחדשה. 

לכן גם אם כל זה ניראה למבט ראשונה מוזר, כדאי להתחיל מייד. כי לא מפסידים שום דבר, אבל כן אפשר להרוויח את הוספת הבריאות, חסינות מווירוס, ובמידת הצורך גם לקבל עזרה גדולה בריפוי!

ואם גם תפרסמו את זה אז תזכו גם למצווה של הצלת חיים!
 

לא תחליף של טיפול רפואי אלא עוזרה לחיזוק הבריאות, הגברת החסינות ולריפוי

יחד עם זאת, אנו מדגישים כי התוכנה אינה מהווה תחליף לטיפול או לאבחון קונבנציונאלי. משימתה במקרה זה היא לחזק את מערכת החיסון, ובמקרה של חלילה מחלות, להקל משמעותית על מהלך המחלה ולקרב משמעותית רפואה שלמה.
 
בנוסף, אנו עדיין לא יודעים ממתי התוכנה עוזרת לנטרל את הנגיף ''קורונה'' עד כדי כך שהוא כבר לא יכול להיות מועבר הלאה. לכן נדגיש כי כיום אפילו הקלה משמעותית בסימפטומים של המחלה עקב השימוש בתוכנה בשום פנים ואופן לא משחררת את האדם, שהיה מרגיש לא טוב לפני השימוש בתוכנה, מחובת הבדיקה והבידוד וכו' בהתאם להוראות של משרד הבריאות!
 
 
פרטים אודות התוכנה
 
בחסדי השם ית' זכינו משך עשר שנים לפתח את התוכנה, שמאוד עוזרת גם לחיזוק הבריאות ולהגברת חסינות רפואית וגם לריפוי. היא מתאימה את עצמה באופן אוטומטי לצורך כל המשתמש בה באופן אישי, והמשתמש בה יכול בין היתר בקלות לקבל בצורה אוטומטית גם את ההשפעה תרופתית (של רפואה משלימה) מושלמת בכמות ואיכות שמותאם לו אישית.
 
היא מבוססת על שילוב מוצלח של התורה, המדע והרפואה משלימה מתקדמת. 
 
תוכנה כעיקר לא באה להחליף טיפול קונבנציונלי אלא להוסיף בהרבה את היעילות שלו.
אבל עם זאת, במקרים, שלרפואה קונבנציונלית עוד אין פיתרון, היא יכולה לתת פיתרון מלא או לפחות חלקי (מובאת דוגמה על כך בקולטת וידאו בלינק תחתון שבהמשך).
 
עם זאת שהשתמשו בתוכנה כבר מאות אנשים בהצלחה גדולה, מובן כי היא עוד לא מספיק מוכרת בעולם לרוב המשתמשים הפוטנציאלים, לכן נדגיש כי תוכנה זאת נבדקה בגרסאות הקודמות שהוכיחו את עצמן משך 9 שנים, בלמעחה מעשרה מחקרים, לרבות על מכשירים, ועם מאות משתמשים. 
כל המחקרים ורוב מוחלט של המשתמשים מעידים על יעילות שלה:
- בחיזוק הבריאות ופיתוח כשרונות, 
- בטיפול בבעיות שינה ומצב רוח, 
- בטיפול בכאבי ראש, 
- בטיפול בדלקות, בהקלה משמעותית ומהירה על שפעת חזקה, וכו',
- לעזרה מאוד יעילה בריפוי של מחלת הסרטן ובמניעה של המחלה (גם כאשר לרפואה קונבנציונלית לבדה לא היה פיתרון).  
וניתן לראות דוחות של חלק מהמחקרים באתר זה. (דוחות של המחקרים יש בעברית ועוד לא תורגמו לאנגלית).
 
נציין כי מובן לנו, כי נשמע מוזר, שכל העולם מחפש פיתרון מ"קורונה" ומישהו בא ואומר "כבר יש לי".
אבל ברור גם כי הקב"ה תמיד נותן רפואה לפני מחלה. ומישהו מילא היה צריך לעשות את זה.
ואחרי שידרוג של גירסאות קודמות משך 10 שנים, גרסה קודמת הייתה מוכנה עוד בתחילת שנה לועזית לשימוש המונים.
וגרסה מעודכנת הושלמה בפורים.
ותוכנה זאת לאחר שידרוג שנעשה השנה לפי התוכן שלה ללא שום ספק יכולה בעזרת השם גם לעזור להקלה משמעותית מאוד על משך מחלה ולריפוי של נגיף בכינוי "קורונה"!
 
עם זאת שאנשים עוד לא מכירים טוב את התוכנה הזאת ואולי גם קשה למישהו להאמין שזה בכלל אפשרי לרפאות אוטומטית, - כל רופא, שיש לו גישה ל-EEG או לבדיקה מולקולרית של כלי דם רחבה, יכול בקלות לבדוק שזה לא דימיון אלא יש שינויים מובהקים באופן מיידי. וניתן לראות את השינויים האלה און ליין ב-EEG (כמובן, יש לבטל בבדיקת EEG זאת את כל גירויים חיצוניים כמו היבהוב אור, "תנועה" וכד', ולעשות בדיקת גלי מוח נטו החל מכמה דקות לפני וכחצי שעה אחרי תחילת השימוש בתוכנה), ואחרי כמה שעות בבדיקה מולקולרית. 
כמו כן ייצוין כי בגרסאות קודמות תוכנה נבדקה על 4 סוגי מכשירים חשמליים מודדים ברפואה משלימה שכולם הוכיחו את יעילותה. וגם על 3 סוגי מכשירי מדידה חשמליים פיזיקליים, שהוכיחו תוך כדי שימוש בתוכנה שינוים ברורים ברמת החשמל בגוף.
 
היינו מתכננים לאחר הסיום של העבודה על התוכנה להתחיל למכור. ואפילו קבענו מחיר למשתמש בכמה היא נמכרת. 
אבל עקב המצב החלטנו כי אנחנו נותנים זכות של שימוש בה לכל יהודי בעולם ולכל אזרח ישראל (גם ללא יהודי) בלי כסף, וגם לכל אומות העולם נותנים את הזכות לשימוש לחודשיים בלי שום כסף, וגם אחר כך במחיר סמלי, ומי שלא יכול לשלם אפילו את המחיר הסמלי, יוכל גם כן להשתמש בה בלי כסף כלל.
 
ואם יש בידכם אפשרות לפרסם את האמור כאן או/ו לקדם למוסדות רפואה בארץ ובחו"ל, ותעשו כן, זה מעשה גדול ומצווה גדולה!
 כמובן, יכול כל אחד לחשוב שיעשו את זה מילא אנשים אחרים, אלא ידועה הלכה מהרמב"מ שאם יש בשבת חולה מסוכן ויש לעשרה אנשים תרופה בבית וכל אחד יודע כי כל חברו גם כן יביא את התרופה. אז גם אם אין עירוב, חובה לכול אחד להביא את התרופה וייחשב לכל אחד למצווה.
לכן לא יגיד אדם שאחרים יקדמו את התוכנה, אלא מי שיש בידיו לבדוק - יבדוק. ומי שיש בידיו לקדם במשרד הבריאות או בבית רפואה שלו - יקדם. ומי שיכול לפרסם - יפרסם. ותבוא על כך על כל אחד ואחד ברכה. (וכנירא יש בזה מצווה גדולה גם אם יש למישהו ספק סביר שזה יעזור. כי זה לא רק התרשמות אלה נבדק על מכשירים ופעל טוב למעלה מ-9 שנים).
 
לפרטים אודות התוכנה בכתב ולקבלת הרישיון בלי כסף או התחייבות:
 
בעברית: ראו בהמשך (או) לעבור ישרות להוראות השימוש


נוסחת חיים

התוכנה היחודית שבעזרת השם עוזרת לחיות יותר טוב, יותר בריא, ובמידת הצורך גם להציל את החיים
 

 • חיזוק הבריאות

 • הוספת כוח

 • שיפור מצב רוח

 • שיפור שינה

 •  גילוי מידות טובות שלך וגם לך באנשים אחרים. ועל ידי כך שינוי גדול לטובה של היחס שלך אליהם ושלהם אליך!

 • שיפור ואפילו שינוי של מזל

 • שיפור ובמידת הצורך בנייה מחדש של אינטראקציה נכונה עם היקום ובני אדם

 • חיבור לסוגי אנרגיה חיובית הכי מועילים וניתוק מאנרגיות לא חיוביות

 • וכל הנ''ל בהתאמה אישית לכל למשתמש/ת באופן אישי

 • במידת הצורך עזרה גדולה ביעילות של כל טיפול רפואי נכון והקלה משמעותית על משך המחלות

  לכל אלה ועוד ניתן בעזרת השם לזכות על ידי השימוש בהמצאה חדשה, בתוכנה פלאית - בנוסחת חיים!
   

הוראות השימוש בנוסחת חיים

הוראה מינימלית

(אם רוצים, משלמים כמה שרוצים עבור זכות השימוש בתוכנה ''נוסחת חיים''. אם רוצים, משתמשים בלי כסף. (זכות לשימוש ללא תשלום רק עד לסוף המשבר של ''קורונה'')).

(חד פעמי) 

א. להעתיק* למחשב או לנייד או להדפיס את הקובץ הבא של הרישיון מאחד מהקישורים הבאים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים


ב. אם רוצים להתחיל להשתמש ללא תשלום, יש לשלוח את ההודעה אודות תחילת השימוש לניסיון לאימייל:
אין צורך לחכות לתשובה. אפשר להתחיל את השימוש מיד לאחר המשלוח של המכתב האמור.

(בכל יום* פרט לשבת וחג) 

א. להחליט כמה זמן היום עובדים עם הנוסחה (ומומלץ מאוד לא לשנות בלי צורך גדול את הזמן שקבעתם באותו יום).

ב. לתפוש מקום נוח, להעלות את הקובץ המועתק של הרישיון על המסך* (או לשים לפניך רישיון מודפס), להגיד ברור את המילים המודגשות הכתובות על גבי הכפתור הגדול שברישיון האמור ולגעת באותו הכפתור.
ג. זה מתחיל לעבוד!

שימו לב! לאחר קבלת הנוסחה בפעם הראשונה יש לשבת נוח לפחות במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. במשך 2-3 שעות יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנסיעה מהירה!

וכך בכל יום ויום* פרט לשבת וחג. 
 

 כלים נוספים להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה, לפיתוח אישיות, להקלה על הנפש (רוגע), לעזרה לריפוי ולהגברת החסינות 

(אם כבר קבלת היום את נוסחת חיים וגם עבר אחרי זה לפחות 26 דקות, אז ניתן עד למחר לעשות את כל הפעולות הבאות. ואין צורך לקבל שוב את הנוסחה באותו יום (אבל אם רוצים, יכולים).
 

1. להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה עם היקום לגעת בכפתור 4 ולשבת בנחת כ-7 דקות.

2. כדי לעשות באופן אוטומטי מדיטציה שעוזרת לריפוי ובמיוחד לחקלה על הנפש לקבוע זמן של כ-15 דקות, לשבת ולגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף.

3. 
כדי להפעיל ריפוי מיוחד מאוד חזק וכן לתוספת הגברת חסינות רפואית לשבת, לקבוע זמן בין 3 ל-10 דקות, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולא לקום ולא לדבר עם כל אדם בדקות אלה.

אבל שימו לב! פעולה שנעשית באמצעות כפתור 3 יכולה להיות מאוד מאוד חזקה! וזה טוב מאוד אבל אחרי שלחצתם בכפתור 3, אסור כל מאמץ קשה משך שעתיים ואסור להתקרר תוך כמה שעות! סיבה לזה היא בכך שהמצב שלאחר השימוש בכפתר 3 הוא דומה למצב כמו בהבראה שאחרי מחלה. כגון מידי פעם קורה כי אחרי הבראה ממחלה כבר מרגישים מעולה, שום דבר סוף סוף לא כאב אבל מרגישים חולשה. ואם עוד טיפה להשתמר מכל מאמץ קשה וקור, מבריאים כבר לגמרי. אבל אם כן מתאמצים או מתקררים, מידי פעם זה חס וחלילה היה מביא למצב לא טוב!

4.1. לפיתוח אישיות, גילוי מידות טובות וגם לעזר בריפוי ולחיזוק נוסף של חסינות רפואית לשבת, לקבוע זמן לפעולה זאת ולגעת בכפתור 6 שבשורה השנייה של הכפתורים. (ואם מחשב או טלפון נייד מעלה על המסך שאלה על המשך - לוחצים על המשך (באנגלית על הכפתור שכתוב בו Allow).
 

ואם טלפון נייד שלך לא מאפשר העברה לדף אחר או אם אתה/את משתמש/ת ברישיון מודפס שנמצא לפניך ולא ברישיון דיגיטלי, בכל זאת יש לגעת קודם באותו כפתור 6 האמור ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

4.2. בדף שנפתח (עם מרובע אפור) צריך לגעת בקישור ''להפעיל'' (בקישור העליון). לאחר שעברת לדף עם המרובה הלבן, להישאר בדף עם מרובה לבן זה על המסך למשך של 7-15 דקות לפיתוח אישיות או לחיזוק הבריאות או למשך של 18-56 דקות לצורך העזרה ברפוי ולחיזוק נוסף של חסינות רפואית. 

שימו לב!
סדר הגעה לדף האמור עם התמונה הוא לפי האמור לעיל בלבד! וכן אין להוריד את הקובץ של הרישיון מהמסך של מחשב או טל. נייד לפני סיום הטיפול. (היינו קובץ נשאר בכרטיסייה אחרת ו/או כאילו ''מתחת'' לתמונה שאליה אתם מגיעים).
(ואם משתמשים ברישיון מדפס, הוא צריך להיות פתוח לפניך עד לסיום הטיפול). 

5. 
במקרה של צורך גדול ניתן להוספת יעילות של הריפוי להדפיס את ההעתק של התמונה מקישור זה.

5.1. להוציא את ההעתק בזמן של עבודה עם הנוסחה מנרתיק לא שקוף.
לאחר לפחות 22 דקות לאחר קבלת הנוסחה לגעת בכפתור 6 הנ''ל כאמור בסעף 1. הנ''ל.

לאחר השימוש יש להחזיר את ההעתק חזרה לתוך הנרתיק לא שקוף.

שימו לב! 
לכול מטופל/ת שמשתמש/ת בהעתק של תמונה זאת צריך להיות מדפס העתק שלו/ה. אין להחליף או לערבב העתקים מתמונה זאת.

 

המלצות נוספות לשימוש יותר מוצלח

- בכול יום ניתן לבחור מחדש את משך הזמן כלשהו לעבודה עם הנוסחה. אבל זמן שמומלץ הוא לחיזוק הבריאות 7-31 דקות ולעזר ברפואה 25-55 דקות. (למשתמשים בגרסה מומלצת להתחלת השימוש זמן מינימלי - 15 דקות. זמן מומלץ ביותר - 26 דקות). וכאמור אין לשנות את הזמן שקבעתם באותו יום בלי צורך גדול.

- שימו לב שלכל משתמש/ת חייב להיות העתק המודפס או/ו הדיגיטלי משלו/ה.

- אל תחזירו לתיק את ההעתק של הרישיון המודפס או אל תסגרו את ההעתק שעל גבי המסך למשך הזמן שבחרתם באותו יום. 

- לאחר העבודה הנ"ל עם הנוסחה, אם רישיון מודפס, תחזירו אותו לתיק לא שקוף, ואם הוא בצורה דיגיטלית, תורידו אותו מהמסך.

- מי שמתפלל תפילת בוקר קבועה, מומלץ לא לקבל מחדש את הנוסחה בבוקר לפני התפילה האמורה.

- מומלץ להיות בזמן הנ''ל במרחק של 2.5 מטר** או יותר משאר אדם.

- לא לעשות את המעשים לא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים).


המכון שלנו מאחל לכם בעזרת השם לזכות תמיד בבריאות האיתנה לאורך ימים ושנים טובות!
 

קשה להאמין? תנסו ותדעו כי זה אמת. ואם גם אחרי שזה עזר עוד לא מאמינים לעצמכם או חושבים כי זה פלסבו אז עברו על החומר של 10 מחקרים

 

כמה משלמים? (לא חובה עד לסיום של משבר ''קורונה'')
 

מסלול רגיל מחיר (מסובסד***) לצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 1000 דולר לכל השנה.


אבל מי שאין לו/ה כעת הרבה כסף פנוי ורוצה להשתמש בנוסחה, יכול/ה עבור החודש הקרוב לשלם כמה שהוא/היא רוצה.

מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך נפעלת באמצעות כפתורים 6, 3 כדלקמן)
 

עבור השרות והמוצרים ניתן לשלם דרך חשבון הבנק או בכרטיס אשראי

לתשלום בכרטיס אשראי - יש ללחוץ על הקישור הזה

 

לתשלום (דרך הבנק) בארץ: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל''). 

אם שילמתם עבור מישהו/י אחר/ת יש להודיע לנו על כך. אם אתם משלמים דרך הבנק יש לשלוח לנו את הכתובת של הדואר למשלוח של החשבונית ואת שם של המשלם. (אם שילמתם דרך פאי פאל אין צורך במשלוח של הכתובת הדואר כי הוא מופיע בהודעה מפאי פאל שאנחנו מקבלים).

________________________________

 

מידע נוסף - איך מוסיפים עוד אנרגיה שמחזקת את הבריאות ובמידת הצורך גם מאוד עוזרת לריפוי? 

אפשר גם להגדיל באופן משמעותי ביותר את האפקט של פעולתה של הנוסחה באמצעות מכשיר אינטרנטי מיוחד המגלה את האנרגיות החיוביות שבעזרת השם פועלות באופן מועיל ביותר לחיזוק הבריאות. וכן על ידי השימוש בכפתור 3 כדלקמן. איך עושים את זה?

שימו לב! כל האמור כאן יש לעשות אך ורק על ידי בעל/ת הרישיון ולפי סדר האמור בלבד, אחרת זה עלול לא לעבוד באופן חלקי או בכלל!

1. לאחר קבלת הנוסחה כאמור לעיל, ניתן להוסיף עוד ובאופן משמעותי את האנרגיה החיובית שמחזקת את הבריאות ובמידת הצורך גם מאוד עוזרת לרפואה. לשם כך:

2. לוחצים באצבע (בטל. נייד שמסוג מתקדם) או בסמן (במחשב) בכפתור 6 שבשורה השנייה של הכפתורים ועוברים לדף הפעלה של מכשיר אינטרנטי שבאתר המיועד לכך. (אם בינתיים מחשב או טלפון נייד מעלה על המסך שאלה על המשך - לוחצים במסך של מחשב או של טלפון נייד זה על הכפתור שכתוב בו Allow).
וגם אם טלפון נייד שלכם לא מאפשר העברה לדף אחר או אם אתם משתמשים ברישיון מודפס שנמצא לפניכם ולא ברישיון דיגיטלי, בכל זאת אתם לוחצים על אותו כפתור 6 האמור
 ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

3. בדף שנפתח (עם מרובע אפור) לוחצים בקישור ''להפעיל'' ועברים לדף עם המרובה הלבן. משאירים מרובה לבן זה על המסך למשך של 7-15 דקות לחיזוק הבריאות או למשך של 33-56 דקות לצורך העזרה ברפוי ונהנים מאנרגיות איכותיות שפועלות לחיזוק הבריאות ולרפואה שלמה - רפואת הנפש ורפואת הגוף, מקלות על המחלה ועוצרות אותה!

שימו לב! סדר הגעה לדף האמור עם התמונה הוא לפי האמור לעיל בלבד! כמו כן אין להוריד את הקובץ של הרישיון מהמסך של מחשב או טל. נייד לפני סיום הטיפול. (היינו קובץ נשאר בכרטיסייה אחרת ו/או כאילו ''מתחת'' לתמונה שאליה אתם מגיעים).

4. כדי להוסיף עוד על ידי מצב מיוחד של הרמוניה עם היקום לוחצים על כפתור 4 (ללא צורך לעבור לדף אחר).

5. כדי להפעיל ריפוי מיוחד לוחצים פעמיים ברצף על הכפתור 3 ולא קמים ולא מדברים עם כל אדם כמה דקות (וזה גם בלי לעבור לדף אחר).
אבל שימו לב! פעולה שנעשית באמצעות כפתור 3 יכולה להיות מאוד מאוד חזקה! וזה טוב כמובן אבל גם יש בזה כמו בהבראה אחרי מחלה. היינו מידי פעם קורה כי אחרי הבראה ממחלה מרגישים מעולה, שום דבר סוף סוף לא כאב אבל מרגישים חולשה. ואם עוד טיפה להשתמר ממאמץ ומקור, מבריאים לגמרי. אבל אם כן מתאמצים או מתקררים, זה חס וחלילה עלול להיות לא טוב! גם אחרי שלחצתם בכפתור 3, אסור כל מאמץ קשה משך שעתיים ואסור להתקרר כמה שעות!


המכון שלנו מאחל לכם בעזרת השם לזכות תמיד בבריאות האיתנה לאורך ימים ושנים טובות! 


רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

 

מידע נוסף שלא חייבים לקרוא אבל יכול לעזור

 

למה צריכים את נוסחת חיים ומה בדיוק היא עושה
 

כנראה, היום זה כבר ידוע וברור לכול כי בין הגורמים ואפילו יסודות החשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים נמנים הרמוניה ואנרגיה חיובית. היינו הרמוניה אמיתית שבין אדם לבין היקום ולבין האנשים סביבו, שכוללת גם את האינטראקציה אנרגטית הנכונה והטובה שלו איתם, וכן יכולת להתחבר למקורות של אנרגיה חיובית וקבלתה בפועל בכל פעולה נכונה.

(מובן גם כי הגורמים האלה לא רק עוזרים להיות ולהישאר בריא ומאושר, אלא גם במידת הצורך (שלא נצטרך!) מהווים את הכלי הנכון והמוצלח כדי להקל משמעותית על משך המחלה אפילו קשה ומאיימת, להעריך את החיים ובעזרת השם גם לנצח את המחלה לגמרי.
וכל כך למה? כי אנרגיה חיובית והימצאות בהרמוניה אמיתית או לפחות חזרה אליה עוזרים גם לרפואה. ולא רק לרפא את הביטוי של המחלה, אלא והעיקר גם את המקור שלה, שהיה נובע מחוסר אנרגיה חיובית ומהעדר של אינטראקציה נכונה עם היקום.)

נשאר רק דבר ''קטן'' - היכן למצוא את הידע איך להיות בהרמוניה אמיתית ואת הזמן כדי ללמוד ולתרגל את כל זה? ואיך להתחבר לאנרגיה חיובית האמורה ולקבל אותה בכמות ואיכות כאלה, שכל זה ביחד ישפיע בצורה הכי מועילה לחיים בריאים ומאושרים. ואחרי כל זה והעיקר איך להשתמש בידע זה ובאנרגיה זאת בצורה נכונה?!

ובכן, יש פתרון!
כדי לראות ולהבין אותו, נביא כאן לדוגמה את כמה מהדברים המוכרים לנו מחיי יום יום, ומיד ניראה את הפטרון האמור.
ברוב מוחלט של המקרים אנחנו משתמשים בדברים מוכנים. כדי לטוס למדינה אחרת אנחנו לא לומדים איך לבנות את המטוס ולא בונים אותו. כי ברור לכל שדבר זה דורש ידע ומשאבים כל כך גדולים, שאם היה צריך ללמוד ולבנות מטוס לבד, אז (ובהרבה פחות זמן וכסף) עדיף היה להגיע לאותה מדינה בדרך אחרת. אולי זה רק כאשר מדובר על המטוס? לא רק אלא גם את המכונית אנחנו לא בונים. קונים מוכנה. ואפילו במחשב הכי חדש וחזק משתמשים עם תוכנית הפעלה. וכמה שתוכנית הפעלה יותר מושלמת, כך גם העובד על אותו מחשב יכול יותר להצליח. וגם עם הבית אותו דבר. אפילו אם נחליט לבנות אותו לבד ורק בידינו, נשתמש בפרויקט (תוכנית) של הבנייה שנעשה על ידי אדריכל מומחה. כי אנחנו מבינים שלבנות את הבית בלי תוכנית בנייה מסודרת זה לא רק שלא חכם אלא גם חוסר אחראיות. ואז עלול להיות גם חוסר של הצלחה.
גם חברה הכי גדולה וגם אדם הכי פשוט, אם רוצים שפעולתם תהיה מוצלחת באופן מקסימלי, עושים אותה לפי התוכנית. זה יכולה להיות תוכנית הכי גדולה, משוכללת ומוצלחת שכוללת אלפי פעולות או הכי קטנה ופשוטה שכוללת אך ורק כמה פעולות. להפעיל מאות סניפים ולהזרים משאבים. או לקום לעבודה, לחזור, לעבור חנות ולקנות את מה שאישה (אימא, אחות) בקשה (גם תוכנית קטנטנה), לאכול (לפי תוכנית תזונה שבנה לנו מומחה או לפי מה ששמענו מסבתא שזה גם סוג תוכנית), להתאמן, ללמוד, לשון. זאת אומרת זה יכולה להיות תוכנית מאוד גדולה או הכי קטנה, כתובה או כזאת שכבר בהרגל. אבל תוכנית.

יוצא שברוב המקרים ובמיוחד כאשר רוצים להצליח אנחנו משתמשים בתוכניות. וכאשר מדובר על דברים רצינים, גם לא בונים אותן לבד אלא משתמשים במה שהמומחים בנו לנו ובשבילנו. ואנחנו קונים או מקבלים בבמתה את כרטיס נסיעה למטוס או את הרכב, את המחשב עם תוכנית הפעלה או את הפרויקט של הבנייה, את תוכנית עבודה של חברה או את תוכנית תזונה, אימון, לימוד, ומשתמשים בהם לטובתנו.

ככה גם הגיוני ונכון שכדי להיות כל הזמן במצב של הרמוניה אמיתית עם היקום וכדי לקבל רק אנרגיה חיובית לכל פעולה (לא אסורה), צריכים לפעול לפי התוכנית. ולשם כך כאמור בדוגמה לקבל או לקנות את התוכנה החכמה שתעזור לנו להיות כמה שיותר זמן במצב של הרמוניה האמורה, לגלות אנרגיות חיוביות, מספיק חזקות והעיקר מתאימות, וכל זה בהתאמה אישית לצורכי המשתמש/ת בה.

ובכן בעזרת השם לאחר מחקר של 25 שנה ו-10 שנים של פיתוח, לאחר עבודה קשה סביב השעון, נכתבה תוכנה כזאת מאוד חכמה. כמו רוב מכשירים חכמים היא גם קלה מאוד בשימוש (אבל פעם אחת בכל זאת חייבים לקרוא בעיון סביר את ההוראות של הפעלה). תוכנה זאת גם מגלה למשתמש/ת בה את האנרגיה החיובית המתאימה לו/ה ביותר וגם עוזרת להתחבר אליה בצורה הכי נכונה ומועילה. וכן כתוצאה משימוש בה נעשים הרמוניה אמיתית ויחסי גומלין נכונים וטובים ביותר בין המשתמש/ת בה לבין הסובבים לו/ה מאנשים שבסביבה שלו/ה ועד ליקום כולו. ומה שחשוב ביותר, כל זה נעשה כאמור בהתאמה אישית לכל המשתמש/ת הספציפי/ת, ובכל פעם ופעם בדיוק לפי מה שדרוש לו/ה באותו עת ובאותה שעה!

למשתמשים דתיים נציין כי תוכנית זאת נכתבה אך ורק על בסיס דברים מותרים לפי תורה, ואין בה לא איסור או קבלת השפעה מעבודה זרה ולא כישוף ולא דרכי אמורי. בכל זאת בנוסף להבטחתנו כאן היתר לשימוש בנוסחת חיים זאת הובטח על ידי כך, שכל המשתמש/ת מקבל/ת את נוסחה על תנאי שזה מותר לו/לה לפי התורה. והיות וכל עצם ההתחברות לנוסחה הוא נעשה על תנאי, וגם אין אחרי קבלתה שום פעולות אסורות, אין כאן שום אפשרות להנות מעבודה זרה. דרך של הקבלה על תנאי תיראו ברישיון לשימוש בנוסחת חיים.

ולכל כלל משתמשים נציין כי תוכנה נכתבה תוך כדי התייעצות עם מומחים בתחום בעלי ניסיון מוכח של עשרות שנים, ובפרט הגרסה המוצעת כאן ללקוח נכתבה לאחר מאות בדיקות, ניסוים ושיפורים נוספים. וזה אף על פי שהיא כבר הייתה מועילה, פועלת ומשובחת על ידי מומחים במדינות שונות עוד לפני כמה שנים. 

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז''ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספרים של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינה בינונית – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כולם כבר ידעו שספינה גרעינית הכי גדולה מפליגה חודשים רבים דווקא עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין הטכנולוגיות ואינטרנט הגענו לכך שאפשר ללחוץ על הכפתור שברישיון ועל ידי זה להגיע לאינטראקציה מושלמת עם היקום ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית. וכך לשפר באופן משמעותי את החיים! - כנראה שכדאי לנסות!

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

 ________________________________

 

* אבל שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל בחגים לצורך השימוש בנוסחה זאת אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג. 

** כי לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם.
מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. ואם אדם ''שבע'' באנרגיה יהיה ליד האדם ''רעב'', או יהיה אדם בריא 
ליד אדם שזקוק לטיפול אנרגטי. ו''רעב'' או זקוק לטיפול יקבל נוסחה. אז אם לא לשים הגנה, תימשך לרעב או לזקוק לטיפול אנרגיה חזקה כלל בריאותית או אנרגיה רפואית. נכון שהיא תהיה טובה לרעב או לזקוק לטיפול. אבל אם נמצאים ביחד ללא מרחק שבע ורעב או בריא וזקוק לטיפול שניהם ביחד אז (אם אין הגנה הם היו) יכולים לקבל אנרגיה כלל בריאותית בכמות טובה לרעב אבל גדולה לשבע או אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול שלא טובה לבריא. אלא במקרה שלנו יש כאמור בתוכנה מערכת של ההגנה. והיא כדי להגן על ''שבע'' או בריא נאלצת לעצור כניסת האנרגיה גם לרעב או זקוק לטיפול. וזה עד שהם יתרחקו ביניהם. אבל כאשר שבע או בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מרעב או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה אמור לקבל באופן משמעותי מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו לרעב או לזקוק לטיפול לקבל את כל מה שהוא צריך כדי שביעותו או/ו רפואתו.
בכל זאת גם ההתרחקות למרחק פחות מ-2.5 מטר היא גם מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמעבירים סדנה לשימוש בנוסחה ולא תמיד אפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני. אז אפילו (העדר של מרחק מומלץ) זה עלול לעצר את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו, בכל זאת נוסחה תעיל. 
אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך הרפואה, למטופל בכל זאת רצוי להיות במרחק של 2,5 מטר משאר אדם.

*** זה שייך רק למסלול כלל בריאותי ומסלול של עזר לריפוי לגבי כל משתמש/ת עצמו/ה. ולא נותן את הרשות כדי לעשות את הטיפולים לאנשים לאחרים.


 

 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים