כאמור בחסדי השם ית' זכינו במשך עשר שנים לפתח את התוכנה, שמאוד עוזרת גם לחיזוק הבריאות ולהגברת חסינות רפואית וגם לריפוי. היא מתאימה את עצמה באופן אוטומטי לצורך כל המשתמש בה באופן אישי, וכל המשתמש בה יכול בקלות לקבל בצורה אוטומטית את ההשפעה התרופתית (של רפואה משלימה) שתהיה ממש מושלמת גם בכמות וגם איכות, וכל זה בהתאמה פרטית אישית.

תוכנה מבוססת על שילוב מאוד מוצלח של התורה, המדע ורפואה משלימה מתקדמת.

נדגיש שתוכנה כעיקר לא באה להחליף את הטיפול הקונבנציונלי אלא להוסיף בהרבה ליעילות שלו.

אבל עם זאת, במקרים, שלרפואה קונבנציונלית עוד אין פתרון, היא יכולה לתת פתרון מלא או לפחות חלקי לריפוי או לפחות להקלה משמעותית של המחלה.

יחד עם זאת, אף על פי שהשתמשו בתוכנה כבר מאות אנשים בהצלחה גדולה, מובן כי היא עוד לא מספיק מוכרת בעולם לרוב המשתמשים הפוטנציאלים, לכן אתם גם מוזמנים לעבור על מידע שבאתר אודות עשרה מחקרים האמורים שכוללים מידע על בדיקות הן על המכשירים והן עם מאות משתמשים. ולכמובן להיווכח בעצמכם מהשימוש בתוכנה ללא כסף או התחייבות.

בכל זאת נציין בקצרה כי כל המחקרים ורוב מוחלט של המשתמשים מעידים על יעילות שלה:

- בחיזוק הבריאות ופיתוח כישרונות, 

- בטיפול בבעיות שינה ומצב רוח,

- בטיפול בכאבי ראש,

- בטיפול בדלקות, בהקלה משמעותית ומהירה על שפעת חזקה, וכו',

- בעזרה מאוד יעילה לריפוי של מחלת הסרטן ולמניעה של המחלה (גם כאשר לרפואה
קונבנציונלית לבדה (או בכלל) לא היה פתרון).
 
כמו כן יצוין כי בדיקות על המכשירים נעשו על 4 סוגים שונים של המכשירים המודדים של רפואה משלימה שכולם הוכיחו את יעילותה. וגם על 3 סוגי מכשירי מדידה חשמליים פיזיקליים, שהוכיחו באופן מובהק את השינוים הברורים ברמת החשמל שבגוף.

כל זה לא ניחוש, אלא תוכנה זאת (ובייחוד לאחר שידרוג שנעשה השנה) מלכתחילה לפי התוכן שלה ללא שום ספק יכולה בעזרת השם גם לעזור להקלה מאוד משמעותית של משך המחלה וגם לריפוי של הנגיף בכינוי "קורונה"!

נציין כי עם זאת שכאמור אנשים עוד לא מכירים טוב את התוכנה הזאת ואולי גם קשה למישהו להאמין שזה בכלל אפשרי לרפאות אוטומטית, - כל רופא, שיש לו גישה ל-EEG או לבדיקה מולקולרית של כלי דם רחבה, יכול בקלות לבדוק שזה לא דימיון אלא יש שינויים מובהקים באופן מיידי או כמעט מיידי. כגון ניתן לראות מיידי את השינויים האלה ב-EEG, ואחרי כמה שעות בבדיקה מולקולרית. 
(כמובן, יש לבטל בבדיקת EEG כזאת את כל גירויים חיצוניים כמו היבהוב אור, "תנועה" וכד', ולעשות בדיקת גלי מוח נטו, החל מכמה דקות לפני ועד לכחצי שעה אחרי תחילת השימוש בתוכנה. ולעשות זאת (לאנשים שונים) פעם און ליין ופעם לא, כי מובן כי יש בעדינות השפעה מסויימת של מכשיר EEG עצמו לשיבוש וניטרול השינויים של גלי מוח, גם אם גירויים בוטלו. ואם רוצים לבדוק בשני אופנים (גם על הבדל לאחר פרק זמן וגם און ליין) אדם אחד, יש לעשות בדיקה של כמה דקות, לנטרל חיבורו למכשיר, לקבל נוסחה, לחכות כ-20 דקות ואז שוב לעשות את הבדיקה של כמה דקות)

נציין כי היינו מתכננים לאחר הסיום של העבודה על התוכנה להתחיל למכור את המנוים לשימוש ואפילו קבענו את המחירים למשתמש, בכמה היא נמכרת.
אבל עקב המצב החלטנו כי בינתיים אנחנו נותנים את הזכות לשימוש בה לכל יהודי בעולם ולכל אזרח ישראל (גם ללא יהודי) בלי כסף, וגם לכל אומות העולם נותנים את הזכות לשימוש לחודשיים בלי שום כסף, וגם אחר כך במחיר סמלי, ומי שלא יכול לשלם אפילו את המחיר הסמלי, יוכל גם כן להשתמש בה בלי כסף כלל (ולשלם מחיר סמלי כאשר יוכל).
ואם יש בידך אפשרות לפרסם את האמור כאן או/ו לקדם זאת למוסדות רפואה בארץ ובחו"ל, ותעשה/י כן, זה יהיה מעשה גדול ומצווה גדולה!

וידועה הלכה מהרמב"מ שאם יש בשבת חולה מסוכן ויש לעשרה אנשים תרופה בבית וכל אחד יודע כי כל חברו גם כן יביא את התרופה. אז גם אם אין עירוב, חובה לכול אחד להביא את התרופה, וייחשב לכל אחד למצווה.

לכן לא יגיד אדם שאחרים יקדמו את התוכנה, אלא מי שיש בידיו לבדוק - יבדוק. ומי שיש בידיו לקדם במשרד הבריאות או בבית רפואה שלו - יקדם. ומי שיכול לפרסם - יפרסם. ותבוא על כך על כל אחד ואחד ברכה. (וכנראה יש בזה מצווה גדולה גם אם יש למישהו ספק סביר שזה יעזור. כי הרי זה לא רק התרשמות אלה נבדק על מכשירים ופעל טוב למעלה מ-9 שנים).
יחד עם זאת, אנו מדגישים כי התוכנה אינה מהווה תחליף לטיפול או לאבחון קונבנציונלי. משימתה במקרה זה היא לחזק את מערכת החיסון, ובמקרה של חלילה מחלות, להקל משמעותית על מהלך המחלה ולקרב משמעותית רפואה שלמה.
 
בנוסף, אנו עדיין לא יודעים ממתי התוכנה עוזרת לנטרל את הנגיף ''קורונה'' עד כדי כך שהוא כבר לא יכול להיות מועבר הלאה. לכן נדגיש כי כיום אפילו הקלה משמעותית בסימפטומים של המחלה עקב השימוש בתוכנה בשום פנים ואופן לא משחררת את האדם, שהיה מרגיש לא טוב לפני השימוש בתוכנה, מחובת הבדיקה והבידוד וכו' בהתאם להוראות של משרד הבריאות!
 
וכנראה, כדאי להוסיף עוד כמה מילים.

ברור שחלק גדול מהנאמר כאן נראה מוזר ואולי אפילו לא יאומן.

ובכל זאת, אחרי הכל מה שנאמר לעיל, כשאנו אומרים היום, כי לאחר השילוב המוצלח 
בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין המדע המתקדם, יצרנו את התוכנה ואת המכשיר ייחודים שעוזרים לריפוי מושלם, עם תיכנון אוטומטי של האבחון והטיפול, - מערכת שמאפשרת, פשוט על ידי הלחיצה על הכפתור שברישיון, לספק עזרה חיונית לטיפול בכמה (חלילה) מחלות קשות ולהקל על משך המחלות, - עשו לכם את חשבון הנכון! אם זה נכון, השימוש בתוכנה יעזור לכם לרפא את עצמכם, לחבר אתכם לאנרגיה החיובית הרפואית ולהגן מאנרגיות לא רצויות, ואולי אפילו להציל את החיים! ואם האמור לעיל הוא אינו נכון, השקעתם רק כמה דקות לשימוש בתוכנה.
 
לכן, גם אם כל זה עוד נראה לך מוזר במבט הראשון, אמת היא שכדאי להתחיל להשתמש בתוכנה כבר ברגע זה. אחרי הכל,  לא מפסידים מזה שום דבר, אבל כן יכולים להשיג בריאות יותר טובה, חסינות מנגיף הזה ובמידת הצורך (שבערת השם לא יהיה כזה הצורך) לקבל עזרה גדולה בטיפול ואפילו להציל את החיים!
 
ואם גם תפרסו את זה, תזכו בכך גם לקיים את המצווה של הצלת החיים!
 
 
Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים