(דף זה מרכז את רוב מוחלט של המידה שבאתר (פרט למידע למטפלים). יחד עם זאת מידע שבדף זה מתעדכן מפעם לפעם לפי השאלות של הלקוחות וייתכן כי חלק של טקסט שבדף זה עוד לא עבר את עריכה לשונית. עמכם הסליחה).

לקוחות יקרים!

בדף זה אנחנו במיאים לכם כמה סגי מידע: תמונת המכשיר ותיאור קצר של פעולתו, מידע אודות התוכנה, מידע למומחים שתאפשר להם לבדוק את התוכנה על המכשירים של רפואה קונבנציאונלית, מידע כללי מה התוכנה עושה, וכן אודות התוכנה ממבט פילוסופי ואודות הכשרות של התוכנה. 

ואם לאחר שעברתם בעיון סביר את החומר, נשארו לכם עוד שאלות, תכתבו לנו ונשמח לענות גם עליהם.


תמונת הרישיון לשימוש בנוסחת חיים שהוא גם המכשיר להפעלת התוכנה ותיאור קצר של פעולתו

 

אפליקציה-רישיון (מכשיר-רישיון) לשימוש בנוסחת חיים

המכשיר נוח ופשוט להפעלת התוכנה זה מכשיר דיגיטלי שבאותו זמן מהווה גם את הרישיון לשימוש בתוכנה וגם כאמור את המכשיר להפעלה שלה. 

דבר זה מאפשר למשתמש/ת בקלות ובאופן מיידי לקבל מכשיר זה על ידי פעולה פשוטה של העתקה של הקובץ של המכשיר-הרישיון מאתר של היצרן.

כדי להשתמש ברישיון חייבים קודם להעתיק אותו למחשב או לנייד של המישתמש/ת או להדפיס אותו.

לאחר מכן בזמן של תקפו של הרישיון מפעילים את התוכנה הראשית פשוט על ידי כך שאומרים את המילים הכתובות על גבי הכפתור הגדול ולאחר מכן נוגעים בכפתור זה. את התוכנות הנוספות שבהתאם מפעילים על ידי נגיעה בכפתורים נוספים (שבהתאם) שבשורה השנייה (האמצעית) של הכפתורים.

תוכנה ראשית ותוכניות עזר גורמות לתוצאות שפורטו בנושא ''נוסחת חיים'' שבהמשך הדף.

הפרטים טכניים אודות השימוש בתוכנה ראשית ובתוכנות נוספות מובאים בהוראות השימוש.

 

פרטים אודות המכשיר והתוכנה

כאמור בחסדי השם ית' זכינו במשך עשר שנים לפתח את התוכנה, שמאוד עוזרת גם לחיזוק הבריאות ולהגברת חסינות רפואית וגם לריפוי. היא מתאימה את עצמה באופן אוטומטי לצורך כל המשתמש בה באופן אישי, וכל המשתמש בה יכול בקלות לקבל בצורה אוטומטית את ההשפעה התרופתית (של רפואה משלימה) שתהיה ממש מושלמת גם בכמות וגם איכות, וכל זה בהתאמה פרטית אישית.
 
תוכנה מבוססת על שילוב מאוד מוצלח של התורה, המדע ורפואה משלימה מתקדמת.
 
המטרות העיקריות של התוכנה והמכשיר הן לעזור לאדם: 
 
- להיות בריא, שמח ומאושר יותר, לפתח כישרונות, להגשים את עצמו בצורה נכונה ומועילה, 
- להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם היקום ואנשים סביבו, 
- בכל אחת מהפעולות החיוביות ואפילו הניטרליות של האדם להתחבר לאנרגיה החיובית הטובה לו ביותר. 
 
כולל שבמידת הצורך בריפוי התוכנה הזאת באופן אוטומטי ומיידי מעניקה את העזרה הנכונה להקלה על משך המחלה ולרפואה שלמה ויותר מהירה! 
 
אבל במקרה בו אדם נוטל את הכדורים הנכונים, הוא זקוק לזמן שהגוף שלו ימיר את התוכן הכימי והאנרגטי של הכדורים להשפעות נכונות, ואז יתחיל לרפא את מערכות הביו-אנרגיה שלו ולהשיב ולהפעיל את תהליכי האנרגיה הדרושים.
ובמקרה בו אדם זה יקבל את הטיפול האנרגטי הנכון, הריפוי מתחיל מייד. יתירה מזה, גם אם אדם נוטל כדורים נכונים אלה, טיפול אנרגיה טוב ונכון נוסף ישפר באופן משמעותי את השפעתם, יקל על משך כל מחלה ויקדם את הרפואה השלמה. (וגם אם אין כדורים, טיפול אנרגטי נכון זה יכול לעזור באופן משמעותי, ולעיתים לעזור לריפוי מהיר ומושלם גם ללא כדורים).
והתכנה הזאת נותנת את הטיפול האנרגטי הנכון הזה.
 
איך טכנית מתבצע טיפול באנרגיה על ידי המכשיר והתוכנה. ולמה הוא אמור להיות כל כך עוזר ומועיל?
 
כאמור התוכנה פועלת כמעט מיידית, וזה עוזר רבות להקל על מהלך המחלה וכן מאיץ את ההחלמה המלאה.
 
על מה מבוססת פעולה של התוכנה? - אנו משתמשים בידע של אלפי שנים שהתקבל והוכח ברפואה המזרחית, וכן הוא כבר כמה עשרות שנים שהידע הזה התקבל והוכח על ידי חוקרים אירופיים ואמריקאנים - כי המקור לכל המחלה ברמה הפיזית הוא המחלה הקודמת לה ברמה האנרגטית רוחנית.
 
נביא על כך גם הסברים נוספים.
 
כדי לחיות, בן אדם צריך באופן קבוע לקבל את האנרגיה לחיים האלה. והוא מקבל את זה עם אוכל. אדם מעבד מזון לאנרגיה וגם משתמש בו לקליטת האנרגיה.
אם אדם יכול היה לקבל אנרגיה זו ישירות, הוא היה זקוק להרבה פחות אוכל.
 
אם אדם זקוק לטיפול, הוא מקבל אותו באופן חלקי בצורת מזון: סירופ טיפולי, טבליות, אבקות, ויטמינים, מתכות ותרכובות כימיות אחרות וכו'.
והם בדרך כלל מעוררים ומשפרים תהליכים האנרגטיים, הביולוגיים ורפואים שבתפקוד הגוף.
 
ויש גם סוגי הטיפול שבאים מייד בצורה של אנרגיה - מנורת קוורץ, סוגי חשיפה חשמליים, אמבטיות מלח, אלקטרו והידרוסאז '(אנרגיה עקיפה), גלוקוז (אנרגיה מרוכזת) וכו'. בכל המקרים, טיפולים מסוג זה, כאשר משתמשים בהם נכון, משפרים וממריצים את האנרגיה של האדם, חסינותו וכו' וכל גם רפואתו.
 
כלומר אנו רואים כי גם משימת הטיפול וגם התוצאתו הם ככלל: חיזוק, גירוי ותיקון של מקורות אנרגיה ותהליכים רפואיים וביולוגיים.
 
אך לא תמיד ניתן למצוא את כל המרכיבים הדרושים. ולא תמיד ניתן שלא לטעות בהרכב ובכמות.
 
מהאמור לעיל, ברור שאם אתה יכול לתת באופן ישיר את אותם סוגי ריפוי או אנרגיית בריאות שרק בעקיפין מגיעים מסוגי הטיפול הנ"ל, הרי שהתגובה החיובית של הגוף תהיה מהירה ויעילה יותר.
ואם כל זה יהיה ניתן גם בכמויות שנבחרו בצורה מושלמת, אז גם עזרה בטיפול יכולה להיות פשוט מושלמת.
 
במקביל, יש לספק למטופל את התרופה, אפילו שנבחרה נכונה, ואז גם יש לפקח על נטילתה בזמן הנכון ובכמויות הנכונות (על מנת להמיר אותה בסוגי אנרגיה שיפעלו כנדרש לחיזוק וריפוי של המטופל).
 
היינו לרוב המטרה של התרופות היא להסיג את סוגי אנרגיה שיפעלו לחיזוק ולריפוי של המטופל.
אבל הוכחנו לגלות כי באופן עקרוני, ניתן להשיג אותן אנרגיות ישירות ולהשפיעה באמצעותן באופן ישיר על המטופל. (לכן, אם יש מרפא (בשיטת הילינג) אמיתי שיכול להרגיש את המטופל ויש לו אנרגיה נכונה ואיכותית, מרפא כזה עושה לפעמים פלאים). 
 
לאחר שאספנו ולמדנו את החוויות של אלפי שנים שנרשמו בספרי קודש קדומים, את  הישגיהם המתקדמים של המדע וגם את הניסיון של מרפאים מצליחים, והמשכנו ללמוד ולפתח את מה שלמדנו במשך 10 השנים הארוכות, בעזרת השם הצלחנו ליצור תוכנה כזו שבאמצעותו של מכשיר - רישיון יכולה לעזור לכל אחד להתחבר לאותם סוגים של אנרגיה חיובית לריפוי או/ו כלל בריאותית שהוא זקוק להם. ולקבל את כל סוגי האנרגיה רפואית שהוא זקוק להם, בהתאמה אישית ובכמות ואיכות והכי טובים לבריאותו, וכל זה במידת הצורך באופן מיידי.
 
המסקנה: יצרנו את התוכנה שעוזרת לחיזוק הבריאות, לפיתוח אישיות ובמידת הצורך בריפוי. ולצורך הריפוי היא גם מספקת למשתמש בה באופן מיידי את הטיפול על ידי אנרגיה רפואית מתאימה לו אישית בכמות ובאיכות. ובכך עוזרת לרפאות לא רק את התוצאה של המחלה, אלא גם את המקור שלה!    
 
יתרה על כך, התוכנה עושה זאת באופן אוטומטי לחלוטין. היינו היא לא מודיעה את האבחנה (כי גם זה הייתה עזרה גדולה אבל אז כאמור היה צריך עוד להסיג את התרופה ולבקר את השימוש הנכון בה, אלא ישירות ובאופן מיידי מאפשרת למשתמש להיות מחובר לאנרגיה החיובית שהוא זקוק לו. והיות תוכנה (באופן האוטומטי) מקוונת לספק את האנרגיה הרפואית, אין לתוכנה שום שינוי מבחינה טכנית, אם לספק עזרה בריפוי ממחלה מוכרת או ממחלה חדשה. וזה גם מכיוון שבדרך עולם הוא שאם חס וחלילה באה מחלה לעולם, חייבת להיות כבר קיימת רפואה ממנה.
 
תוכנה קלה בשימוש. והיא ניתנת לשימוש של כמות המשתמשים ללא הגבלה. 
 
אופן הפעלת התוכנה באמצעות הכפתורים שבמכשיר - הרישיון.
 
כדי להסביר את זה יותר טוב, מדבר קודם במוסג דומה, שכבר מוכר בעולם.
 
מה טכנית עושה מכשיר - טלפון. הוא מאפשר למשתמש בו להגיע לסוגי תוכנות שונות בעלות תוכן המתאים לו שמשודרים באינטרנט.
איך זה עובד טכנית? - תוכנות בעלות תוכן אלה טכנית הן רק סוגי האנרגיה של הגלים (כוונה על גלי שידור וכו'). וגלים אלה לאחר קליטתם במכשיר מומרים מייד למידע, מוסיקה, שיחה וכו'. 
זאת אומרת, כל הגילויים האלה שבמסך הם תוצאה של קליטת הגלים ששודרו למרחב העולם. 
בטלפון יש כמה תוכנות פנימיות יחסית קטנות, של קליטת המידע ושל עיבוד המידע לתמונה וקול (ושל רישום המידע). ועל ידי הלחיצה בכפתורים, משתמש בטלפון מפעיל את התוכנה לקליטת המידע (היינו לקליטת הגלים המסודרים) כדי להתקשר לגלים משודרים ולבחור בינהם, וכך לקבל מהם לפי רצונו. 
חייבים להדגיש כי לא לכל דבר משודר כדאי להתקשר. יש תוכניות שעוזרים לשמוח, ללמוד ואפילו להבריא. ויש הפך. אבל יש גם תוכנות סינון שעוזרות.
מסקנה: מכשיר - טלפון מאפשר על ידי לחיצה בכפתורים להפעיל תוכנות פנימיות של מכשיר ועל ידי כך לקלוט את גלי אנרגיה משודרים. ואז גם לגלות אותם על גבי המסך וברמקול ולהשתמש בהם. (וכל זה גם אם המשתמש במכשיר לא יודע כלל איך זה עובד טכנית). וצריכים גם מסננים של תוכן, כדי שהשימוש יהיה באמת טוב ויעיל והמשפיע לטוב.
 
ומה עושה מכשיר - רישיון שלנו? - בעזרת השם הוא מאפשר למשתמש בו (בזמן תוקף של הרישיון) להתחבר לתוכניות ולאתרים של אנרגיה חיובית שיש אותם אין ספור בעולם (וצריך רק לדעת איך ומה לוקחים).
איך זה נעשה טכנית? הכפתורים במכשיר - רישיון שלנו מאפשרים להפעיל את התוכנות השונות שפיתחנו - לחיזוק הבריאות, לפיתוח אישיות ובמידת הצורך לעזרה לריפוי. 
והתוכנות שלנו מסייעים למשתמש ברישיון לבחור את האתרים ואת הסוגים (הגלים) ואת הכמויות של האנרגיה החיובית הנכונים כגון של הבריאות ושל הריפוי וכו'. 
וגלי אנרגיה חיובית האלה הם מומרים מיד לחוזק נוסף של הגוף, לקידום בריאות ולעזרה בריפוי - לרפואה שלמה והרבה יותר מהירה.
חייבים גם להדגיש, שיש לא רק סוגים ו אתרים של אלרגיה חיובית. אלא יש סיגי אנרגיה לא טובים, שלא כדאי להתחבר אליהם בשום פנים ואופן. יתירה מזה, גם אנרגיה רפואית כמו גם התרופה, בכמות נכונה מאוד מועילה, אבל בכמות יתרה עלולה להיות לא טובה. ואפילו אנרגיה של חיזוק הבריאות צריכה להיות בכמות מתאימה כמו גם אוכל הכי טוב. לכן פתחנו מערכת מאוד חכמה שמאפשרת לכל אחד לקבל אנרגיות חיוביות לחיזוק הבריאות ולריפוי רק בכמות ואיכות מתאימים לו אישית. אלא היות תוכנה כבר מיועדת רק לבחירת הטוב, פחות השובים לה מסננים. אבל היא גם יודעת לעזור להתנתק אנרגיות מזיקות.
המסקנה: מכשיר - רישיון מאפשר על ידי לחיצה בכפתורים מצויירים על גבי הרישיון להפעיל את התוכנות שפיתחנו. תוכנות אלה מאפשרות למשתמש ברישיון להתחבר לגלי אנרגיה חיובית ולקבל אותם בכמות ואיכות הכי מתאימים לחיזוק הבריאות, לפיתוח האישיות וכשרונותיו, ובמידת הצורך לעזרה מאוד המועילה להקלה על משך המחלה ולריפוי. וזה במידת הצורך באופן מיידי ובכמות ואיכות מותאמים אישית לצורכי המשתמש. (וכל זה גם אם המשתמש לא יודע כלל איך זה עובד טכנית).
 

תוכנה ורפואה קונבנציונלית - תחרות או עזרה? 

 
נדגיש שתוכנה כעיקר לא באה להחליף את הטיפול הקונבנציונלי אלא להוסיף בהרבה להיעילות שלו.

אבל עם זאת, במקרים, שלרפואה קונבנציונלית עוד אין פתרון, היא יכולה לתת פתרון מלא או לפחות חלקי לריפוי או לפחות להקלה משמעותית של המחלה.

יחד עם זאת, אף על פי שהשתמשו בתוכנה כבר מאות אנשים בהצלחה גדולה, מובן כי היא עוד לא מספיק מוכרת בעולם לרוב המשתמשים הפוטנציאלים, לכן אתם גם מוזמנים לעבור על מידע שבאתר אודות עשרה מחקרים האמורים שכוללים מידע על בדיקות הן על המכשירים והן עם מאות משתמשים. ולכמובן להיווכח בעצמכם מהשימוש בתוכנה ללא כסף או התחייבות.
 
במה תוכנה כבר הכי הצליחה בתחום הריפוי
 
בכל זאת נציין בקצרה כי כל המחקרים ורוב מוחלט של המשתמשים מעידים על יעילות שלה:
 
- בחיזוק הבריאות ופיתוח כישרונות, 

- בטיפול בבעיות שינה ומצב רוח,

- בטיפול בכאבי ראש,

- בטיפול בדלקות, בהקלה משמעותית ומהירה על שפעת חזקה, וכו',

- בעזרה מאוד יעילה לריפוי של מחלת הסרטן ולמניעה של המחלה (גם כאשר לרפואה
קונבנציונלית לבדה (או בכלל) לא היה פתרון).
 
כמו כן יצוין כי בדיקות על המכשירים נעשו על 4 סוגים שונים של המכשירים המודדים של רפואה משלימה שכולם הוכיחו את יעילותה. וגם על 3 סוגי מכשירי מדידה חשמליים פיזיקליים, שהוכיחו באופן מובהק את השינוים הברורים ברמת החשמל שבגוף.
 
כל זה לא ניחוש, אלא תוכנה זאת (ובייחוד לאחר שידרוג שנעשה השנה) מלכתחילה לפי התוכן שלה ללא שום ספק יכולה בעזרת השם גם לעזור להקלה מאוד משמעותית של משך המחלה וגם לריפוי של הנגיף בכינוי "קורונה"!
 
איך אפשר לבדוק מהר על המכשירים קונבנציונליים שזה באמת עובד

נציין כי עם זאת שכאמור אנשים עוד לא מכירים טוב את התוכנה הזאת ואולי גם קשה למישהו להאמין שזה בכלל אפשרי לרפאות אוטומטית, - כל רופא, שיש לו גישה ל-EEG או לבדיקה מולקולרית של כלי דם רחבה, יכול בקלות לבדוק שזה לא דימיון אלא יש שינויים מובהקים באופן מיידי או כמעט מיידי. כגון ניתן לראות מיידי את השינויים האלה ב-EEG, ואחרי כמה שעות בבדיקה מולקולרית. 
(כמובן, יש לבטל בבדיקת EEG כזאת את כל גירויים חיצוניים כמו היבהוב אור, "תנועה" וכד', ולעשות בדיקת גלי מוח נטו, החל מכמה דקות לפני ועד לכחצי שעה אחרי תחילת השימוש בתוכנה. ולעשות זאת (לאנשים שונים) פעם און ליין ופעם לא, כי מובן כי יש בעדינות השפעה מסויימת של מכשיר EEG עצמו לשיבוש וניטרול השינויים של גלי מוח, גם אם גירויים בוטלו. ואם רוצים לבדוק בשני אופנים (גם על הבדל לאחר פרק זמן וגם און ליין) אדם אחד, יש לעשות בדיקה של כמה דקות, לנטרל חיבורו למכשיר, לקבל נוסחה, לחכות כ-20 דקות ואז שוב לעשות את הבדיקה של כמה דקות)
 
בקשה לעזור גם לאנשים אחרים על ידי פרסום
 
נציין כי היינו מתכננים לאחר הסיום של העבודה על התוכנה להתחיל למכור את המנוים לשימוש ואפילו קבענו את המחירים למשתמש, בכמה היא נמכרת.
אבל עקב המצב החלטנו כי בינתיים אנחנו נותנים את הזכות לשימוש בה לכל יהודי בעולם ולכל אזרח ישראל (גם ללא יהודי) בלי כסף, וגם לכל אומות העולם נותנים את הזכות לשימוש לחודשיים בלי שום כסף, וגם אחר כך במחיר סמלי, ומי שלא יכול לשלם אפילו את המחיר הסמלי, יוכל גם כן להשתמש בה בלי כסף כלל (ולשלם מחיר סמלי כאשר יוכל).
ואם יש בידך אפשרות לפרסם את האמור כאן או/ו לקדם זאת למוסדות רפואה בארץ ובחו"ל, ותעשה/י כן, זה יהיה מעשה גדול ומצווה גדולה!

וידועה הלכה מהרמב"מ שאם יש בשבת חולה מסוכן ויש לעשרה אנשים תרופה בבית וכל אחד יודע כי כל חברו גם כן יביא את התרופה. אז גם אם אין עירוב, חובה לכול אחד להביא את התרופה, וייחשב לכל אחד למצווה.

לכן לא יגיד אדם שאחרים יקדמו את התוכנה, אלא מי שיש בידיו לבדוק - יבדוק. ומי שיש בידיו לקדם במשרד הבריאות או בבית רפואה שלו - יקדם. ומי שיכול לפרסם - יפרסם. ותבוא על כך על כל אחד ואחד ברכה. (וכנראה יש בזה מצווה גדולה גם אם יש למישהו ספק סביר שזה יעזור. כי הרי זה לא רק התרשמות אלה נבדק על מכשירים ופעל טוב למעלה מ-9 שנים).

 

לא תחליף של טיפול רפואי אלא עוזרה לחיזוק הבריאות, הגברת החסינות ולריפוי

יחד עם זאת, אנו מדגישים כי התוכנה אינה מהווה תחליף לטיפול או לאבחון קונבנציונאלי. משימתה במקרה זה היא לחזק את מערכת החיסון, ובמקרה של חלילה מחלות, להקל משמעותית על מהלך המחלה ולקרב משמעותית רפואה שלמה.
 
בנוסף, אנו עדיין לא יודעים ממתי התוכנה עוזרת לנטרל את הנגיף ''קורונה'' עד כדי כך שהוא כבר לא יכול להיות מועבר הלאה. לכן נדגיש כי כיום אפילו הקלה משמעותית בסימפטומים של המחלה עקב השימוש בתוכנה בשום פנים ואופן לא משחררת את האדם, שהיה מרגיש לא טוב לפני השימוש בתוכנה, מחובת הבדיקה והבידוד וכו' בהתאם להוראות של משרד הבריאות!
 

וכנראה, כדאי להוסיף עוד כמה מילים.

ברור שחלק גדול מהנאמר כאן נראה מוזר ואולי אפילו לא יאומן.

ובכל זאת, אחרי הכל מה שנאמר לעיל, כשאנו אומרים היום, כי לאחר השילוב המוצלח 
בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין המדע המתקדם, יצרנו את התוכנה ואת המכשיר ייחודים שעוזרים לריפוי מושלם, עם תיכנון אוטומטי של האבחון והטיפול, - מערכת שמאפשרת, פשוט על ידי הלחיצה על הכפתור שברישיון, לספק עזרה חיונית לטיפול בכמה (חלילה) מחלות קשות ולהקל על משך המחלות, - עשו לכם את חשבון הנכון! אם זה נכון, השימוש בתוכנה יעזור לכם לרפא את עצמכם, לחבר אתכם לאנרגיה החיובית הרפואית ולהגן מאנרגיות לא רצויות, ואולי אפילו להציל את החיים! ואם האמור לעיל הוא אינו נכון, השקעתם רק כמה דקות לשימוש בתוכנה.
 
לכן, גם אם כל זה עוד נראה לך מוזר במבט הראשון, אמת היא שכדאי להתחיל להשתמש בתוכנה כבר ברגע זה. אחרי הכל,  לא מפסידים מזה שום דבר, אבל כן יכולים להשיג בריאות יותר טובה, חסינות מנגיף הזה ובמידת הצורך (שבערת השם לא יהיה כזה הצורך) לקבל עזרה גדולה בטיפול ואפילו להציל את החיים!

ואם גם תפרסו את זה, תזכו בכך גם לקיים את המצווה של הצלת החיים!
 
 

נוסחת חיים

 • חיזוק הבריאות

 • הוספת כוח

 • שיפור מצב רוח

 • שיפור שינה

 •  גילוי מידות טובות שלך וגם לך באנשים אחרים. ועל ידי כך שינוי גדול לטובה של היחס שלך אליהם ושלהם אליך!

 • שיפור ואפילו שינוי של מזל

 • שיפור ובמידת הצורך בנייה מחדש של אינטראקציה נכונה עם היקום ובני אדם

 • חיבור לסוגי אנרגיה חיובית הכי מועילים וניתוק מאנרגיות לא חיוביות

 • וכל הנ''ל בהתאמה אישית לכל למשתמש/ת באופן אישי

 • במידת הצורך עזרה גדולה ביעילות של כל טיפול רפואי נכון והקלה משמעותית על משך המחלות

  לכל אלה ועוד ניתן בעזרת השם לזכות על ידי השימוש בהמצאה חדשה, בתוכנה פלאית - בנוסחת חיים!
   

למה צריכים את נוסחת חיים ומה בדיוק היא עושה
 

ככל הנראה, היום זה כבר ברור וידוע לכל, כי בין הגורמים ואפילו יסודות החשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים נמנים הרמוניה ואנרגיה חיובית. היינו הרמוניה אמיתית שבין אדם לבין היקום והאנשים סביבו, שכוללת גם את האינטראקציה האנרגטית הנכונה והטובה שלו איתם וגם את היכולת להתחבר למקורות של אנרגיה חיובית, וכן קבלתה בפועל בכל פעולה נכונה.

(מובן כי הגורמים האלה לא רק עוזרים להיות ולהשאר בריא ומאושר, אלא גם במידת הצורך (שלא נצטרך!) מהווים את הכלי הנכון והמוצלח כדי בעזרת השם להקל משמעותית על משך המחלה אפילו קשה ומאיימת, להעריך את החיים וגם לנצח את המחלה לגמרי.

וכל כך למה? כי אנרגיה חיובית והימצאות בהרמוניה אמיתית או לפחות חזרה אליה עוזרים גם לרפואה. ולא רק לרפא את הביטוי של המחלה, אלא והעיקר גם את המקור שלה, שהיה נובע מחוסר של אנרגיה חיובית או מהילוך לא תקין שלה ומהעדר של אינטראקציה נכונה עם היקום ומלואו).

נשאר רק דבר ''קטן'' - היכן למצוא את הידע איך להיות בהרמוניה אמיתית ואת הזמן כדי ללמוד ולתרגל את כל זה? ואיך להתחבר לאנרגיה חיובית האמורה ולקבל אותה בכמות ואיכות כאלה, שכל זה ביחד ישפיע בצורה הכי מועילה לחיים בריאים ומאושרים. ואחרי כל זה והעיקר איך להשתמש בידע זה ובאנרגיה זאת בצורה נכונה בכל רגע ורגע?!

ובכן, יש פתרון! כדי שנהיה מוכנים לראות ולהבין אותו, נביא כאן לדוגמה את כמה מהדברים המוכרים לנו מחיי יום יום, ומזה מיד נדע את הפתרון האמור. 

ברוב מוחלט של המקרים אנחנו משתמשים בדברים מוכנים. כדי לטוס למדינה אחרת אנחנו לא בונים את המטוס ואף לא לומדים איך אותו. כי ברור לכל שדבר זה דורש ידע ומשאבים כל כך גדולים, שאם כדי לטוס היה צריך ללמוד כול זה ולבנות את המטוס לבד, אז (ובהרבה פחות זמן וכסף) עדיף היה להגיע לאותה מדינה בדרך אחרת.

אולי זה רק כאשר מדובר על המטוס? - לא רק אלא גם את המכונית אנחנו לא בונים. קונים מוכנה. וכן הוא עם המחשב. יתירה מזה, גם אם המחשב הזה יהיה הכי חדש וחזק, אנחנו קונים אותו עם תוכנית הפעלה מתאימה. כי ברור לנו, שכמה שהתוכנית של ההפעלה תהיה יותר מושלמת, כך גם העובדה שלנו עם אותו מחשב תהיה יותר מוצלחת. 

וגם עם הבית אותו דבר. אפילו אם נחליט לבנות אותו לבד ורק בידינו, נשתמש בפרויקט (תוכנית) של הבנייה שנעשה על ידי אדריכל מומחה. כי אנחנו מבינים שלבנות את הבית בלי תוכנית בנייה מסודרת זה לא רק שלא חכם אלא גם חוסר אחראיות שעלול להביא לעקובים ולחוסר של הצלחה. 

גם חברה הכי גדולה וגם אדם הכי פשוט, אם רוצים שפעולתם תהיה מוצלחת באופן מקסימלי, עושים אותה לפי התוכנית. זה יכולה להיות תוכנית שכוללת אלפי פריטים או כזאת שכוללת רק כמה פעולות פשוטות. עוזרת להפעיל מאות סניפים ולהזרים משאבים רבים (ואף עושה סאת אוטומטית). או רק מזכירה לקום לעבודה, לחזור, לגשת לחנות ולקנות את מה שאישה (אמא, אחות) בקשה - גם זה תוכנית קטנטנה. לאכול (לפי תוכנית תזונה שבנה לנו מומחה או לפי מה ששמענו מסבתא (שגם זה סוג של תוכנית), להתאמן, ללמוד, לשון. 

זאת אומרת זה יכולה להיות תוכנית מאוד גדולה או הכי קטנה, כתובה או כזאת שכבר יש לנו כהרגל. אבל תוכנית.

יוצא שברוב המקרים ובמיוחד כאשר רוצים להצליח אנחנו משתמשים בתוכניות. ועד כמה שיהיה מדובר על דברים יותר רציניים, אנחנו נהיה פחות נוטים לבנות את התוכנה לבד ויותר נחפש להשתמש במה שהמומחים בנו בשבילנו. 

ולכן אנחנו קונים (או מקבלים במתנה) את כרטיס נסיעה למטוס או את הרכב, את המחשב עם תוכנת הפעלה או את הפרויקט של הבנייה, את תוכנית עבודה של חברה או את תוכנית תזונה, אימון, לימוד, ומשתמשים בהם לטובתנו.

ואם כן הוא בנוגע לכל הדברים האלה החשובים, אבל לפחות איכשהו מובנים לנו. אז על אחת כמה וכמה זה יהיה הגיוני ונכון, כדי להיות כל הזמן במצב של הרמוניה אמיתית ומושלמת עם היקום ומלואו ולקבל רק את האנרגיה החיובית לכל פעולה. שזה הרי יסודות חשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים. לכן יהיה ברור לכל מי שיתבונן על כך, כי כדי להצליח בכל זה, רצוי מאוד לפעול לפי התוכנית. או התוכנה.

ולשם כך (וכפי שראינו בכל הדוגמאות הנ"ל) לקבל את התוכנה החכמה שתעזור לנו להיות כמה שיותר במצב של הרמוניה האמורה, לגלות ולקבל אנרגיות חיוביות הכי חזקות והעיקר הכי מתאימות, וכל זה בהתאמה אישית לצורכי כל המשתמש/ת בה.

ובכן בעזרת השם לאחר מחקר של 25 שנה ו-10 שנים של פיתוח, לאחר עבודה קשה סביב השעון, נכתבה תוכנה כזאת מאוד חכמה. כמו רוב מכשירים חכמים היא לא רק חכמה אלא גם די קלה בשימוש (אבל גם מובן  כי פעם אחת בכל זאת חייבים לקרוא בעיון סביר את ההוראות של ההפעלה). 

כאמור, תוכנה זאת גם מגלה למשתמש/ת בה את האנרגיה החיובית המתאימה לו/ה ביותר וגם עוזרת להתחבר אליה בצורה הכי נכונה ומועילה. וכן כתוצאה משימוש בה נעשים הרמוניה אמיתית ויחסי גומלין נכונים וטובים ביותר בין המשתמש בה לבין היקום כולו והאנשים סביבו. ומה שחשוב ביותר, כל זה נעשה כאמור בהתאמה אישית לכל המשתמש/ת הספציפי/ת, ובכל פעם ופעם בדיוק לפי מה שדרוש לו/ה באותו עת ובאותה שעה!

נציין כי תוכנה נכתבה תוך כדי התייעצות עם מומחים בתחום בעלי ניסיון מוכח של עשרות שנים, ובפרט הגרסה המוצעת כאן ללקוח נכתבה לאחר מאות בדיקות, ניסוים ושיפורים נוספים. וזה אף על פי שהיא כבר הייתה מועילה, פועלת ומשובחת על ידי מומחים במדינות שונות עוד לפני כמה שנים. 

בנוסף, למשתמש דתי וכן לכל מי שמכיר את החשיבות של העניין, נציין כי תוכנה זאת מפעילה אך ורק את הדברים כאלה שלא רק שלא אסורים לפי התורה למשתמש בה אלא גם מותרים לו לפי תורה, ואין בשימוש בה לא קבלת השפעה מעבודה זרה ולא כישוף ולא דרכי אמורי ולא שום איסור אחר. ובכל זאת בנוסף להבטחתנו כאן, היתר לשימוש בנוסחת חיים הזאת מובטח על ידי כך, שכל המשתמש/ת בה מקבל/ת את נוסחה על תנאי שזה גם לא אסור וגם מותר לו/לה לפי התורה. והיות וכל עצם ההתחברות לנוסחה הוא נעשה על תנאי, וגם אין לאחר קבלתה שום פעולות אסורות, אין כאן שום אפשרות להנות מעבודה זרה או לעבור  על כול איסור אחר. דרך של הקבלה על תנאי תיראו ברישיון לשימוש בנוסחת חיים. והבהרנו את כל זה היטב בנושא "כשרות" שבתפריט.

 

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספרים של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. ואפילו קוראים לו היום ''נביא של טכנולוגיה''. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינת ענק – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כל תלמיד של בית ספר היה יודע שספינה גרעינית הכי גדולה יכולה להפליג זמן רב עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין הטכנולוגיות והאינטרנט, לאחר 10 שנים של פיתוח ומאמץ רב הגענו לכך, שאפשר על ידי לחיצה על הכפתורים להגיע לאינטראקציה מושלמת עם היקום ומלואו, לחזק את הבריאות, ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית. וכך לשפר באופן משמעותי את החיים! ובמידת הצורך לעזור מאוד לריפוי. - כנראה שכדאי לנסות!

 

הוראות השימוש בנוסחת חיים

 

משתמשים היקרים! התוכנה ושני מכשירים שלפניכם מאוד מועילים ויחד עם זה כלל לא קשים בשימוש.  

לאחר שתשתמשו בהם יומיים - שלושה, ייתכן שהפעלת כל מסלול תיקח מכם לא יותר מ-30 שניות.

עם זאת, מדובר על דבר חדש ועוד לא שיגרתי לכל אחד. לכן כדי שהשימוש הזה יהיה קל ויעיל, פשוט חייבים להקצות 15-20 דקות ולקרוא בעיון את ההוראות של השימוש. 

כי זה כמו עם כל מכשיר חדש שטרם הכרתם, שאפשר משך 20 דקות לקרוא בעיון את הוראות השימוש, ומיד לאחר מכן להפעיל אותו בהצלחה. ואפשר משך 3 שעות לנסות להפעיל אותו בלי לקרוא..

לכן תקציבו בבקשה את 15-20 דקות האלה. זה גם יחסוך לכם הרבה זמן וגם יוסיף את ההצלחה בשימוש. 

נכון כי זה דורש מאמץ קטן, אבל כדאי הוא כי השימוש הנכון בתוכנה זאת בעזרת השם מאוד עוזר לחזק את הבריאות, להישאר בריא ובאופן מהותי להוסיף ברכה בחיים. ובמידת הצורך (שלא נצטרך) גם להתרפאות ולהקל על משך של מחלה.
 

לשימוש במסלול ראשי של התוכנה.


חד פעמי

א. להעתיק* למחשב או לטלפון נייד או להדפיס את הקובץ של הרישיון מאחד משני הקישורים הבאים. 

הקובץ הזה הוא מהווה גם את המכשיר להפעלת מסלולים שונים של התוכנה וגם את הרישיון לשימוש בתוכנה אמורה.


אפליקציה-רישיון (מכשיר-רישיון)
 

(אם אין לך מדפסת צבעונית, תוכל/י גם להדפיס את הרישיון בשחור לבן)  מומלץ לסמן את הרישיון כך שלא יתחלף עם רישיון של משתמש אחר בעתיד, כדי שהדבר לא יביל להשבתה אוטומטית של שני הרישיונות.  

secretariat@theinstituteoflife.info


ב. בתום השבוע שלאחר תחילת השימוש בתוכנה, כדי להמשיך, חייבים לשלם עבור השימוש לפי המחירון. עם זאת, מי שקשה לו כעת לשלם מחיר מלא, יוכל להתחיל לשלם בינתיים רק את הסכום שנוח לו, אבל זה בכל הפעם רק עבור חודש אחד קדימה בלבד.

בכל יום* פרט לשבת וחג 

א. להחליט כמה זמן אתם עובדים היום עם הנוסחה, כאמור בסעיף הבא. (ומומלץ מאוד לא לשנות את משך הזמן שהקצתם לאותו יום).

ב. לשבת נוח, להעלות את הקובץ המועתק של הרישיון על המסך* של המחשב או של הטלפון הנייד (או לשים לפניכם את הרישיון המודפס שלכם), להגיד ברור את המילים הכתובות על גבי הכפתור הגדול שברישיון האמור ולאישור דבריכם לגעת באותו הכפתור.

ג. תוכנה מתחילה לעבוד, כדי באופן אוטומטי לייצב בשבילכם את המצב של הרמוניה מושלמת עם היקום ומלואו וכן כדי לחבר אתכם לאנרגיות חיוביות נכונות. אין צורך לעשות שום פעולה נוספת, אלא צריך פשוט להמשיך כאמור לשבת נוח במשך הזמן שבחרתם לאותו יום לעבודה עם התוכנה, והתוכנה כבר תעזור לכם בכל הנ"ל.

ד. בנוסף לזה (אם אתם משתמשים ברישיון דיגיטלי) ייפתח בפניכם דף מיוחד שבאתר עם התמונה האנרגטית מאוד חזקה בחלק עליון של הדף. כדי לקבל את האנרגיה באמצעות תמונה אמורה, צריך בהתחלה קצת להסתכל על התמונה, ולאחר מכן פשוט להשאיר אותה על המסך משך הזמן שבחרתם.

(אם אתם משתמשים ברישיון מודפס, אפשר להגיע לתמונה אנרגטית האמורה על ידי הלחיצה על הקישור הזה).


ה. בסיום הזמן של העבודה שלכם עם התוכנה שבאותו יום מומלץ לשתות כוס גדולה של מים או של כל משקה אחר אהוב לכם.

וכך בכל יום ויום* פרט לשבת וחג

אזהרה

שימו לב! לאחר קבלת הנוסחה בפעם הראשונה יש לשבת נוח לפחות במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. ובמשך 2-3 שעות שלאחר מכן יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנהיגה מהירה! ומי שעקב הריבוי של האנרגיה החדשה ירגיש את עצמו כלאחר שתיית יין, בשעות אלה לא ינהג.

 

 כלים נוספים להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה, לפיתוח אישיות, לעזרה לריפוי ולהגברת חסינות רפואית

(הפעולות הבאות ניתנות לשימוש רק אם כבר הפעלתם היום את התוכנה (היינו קיבלתם את נוסחת חיים עם האמירה והלחיצה על הכפתור הגדול כנ"ל) וכבר עבר אחרי זה לפחות 26 דקות. אז ניתן עד למחר לעשות את כל הפעולות הבאות. ואין צורך שוב להפעיל אותה באותו יום (אבל אם רוצים, זה אפשרי).

איך משתמשים במכשיר הפעלה? - במכשיר להפעלה שהוא גם הרישיון שלכם לשימוש בתוכנה, יש 2 שורות של כפתורים. 

בשורה ראשונה יש שני כפתורים גדולים. כפתור גדול שבצד הימין עם המילים הכתובות על גביו - להפעלה של תוכנה ראשית. כפתור חום שבצד שמואל - לעצירת הפעולה של התוכנה הראשית.

בשורה שנייה יש שמונה כפתורים קטנים. שבע מהם שעם המספרים על גביהם הם להפעלה של פעולות שונות (כדלקמן). וכפתור קטן חום שבצד שמואל הוא לעצירה של כל אותה פעולה שהפעלתם עם הכפתור הממוספר שבהתאם. 


1. להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה עם היקום: 

לשבת נוח, לגעת בכפתור 4 פעם אחד ולהמשיך לשבת בנחת כ-7 דקות.
(לאחר שנגעתם בכפתור זה, אתם לא עוברים לשום דף אחר, אבל תוכנה כבר פועלת את פעולתה).

2. כדי לעשות באופן אוטומטי מדיטציה שעוזרת לריפוי ובמיוחד להקלה על הלחץ הנפשי, לרוגע: 

לשבת נוח, להקצות את הזמן של כ-15 דקות, לגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף ולהמשיך לשבת אותם 15 דקות האמורות. אין להתעסק בכל דבר אחר משך 15 דקות אלה.
(לאחר שנגעתם בכפתור זה, אתם לא עוברים לשום דף אחר, אבל תוכנה כבר פועלת את פעולתה).

3. כדי להפעיל ריפוי מיוחד, מאוד חזק, וכן להגברת החסינות הרפואית:

לשבת נוח, להקצות את הזמן בין 7 ל-10 דקות, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולהמשיך לשבת אותם 7 - 10 דקות.
(לאחר שנגעתם בכפתור זה, אתם לא עוברים לשום דף אחר, אבל תוכנה כבר פועלת את פעולתה).

בפעולה זאת ספציפית, כל משך הזמן של הפעולה אסור לקום, להתעסק בכל דבר אחר ואפילו לדבר עם כל אדם. אחרת פעולה זאת של הריפוי עלולה מיד להיפסק. אם בטעות דיברתם או עסקתם בכל דבר נוסף בדקות האלה, יש לגעת שוב פעמיים בכפתור 3 האמור ולחכות עוד 7 דקות.

שימו לב! פעולה שנעשית באמצעות כפתור 3 יכולה להיות מאוד מאוד חזקה! וזה טוב מאוד אבל אחרי שלחצתם בכפתור 3, אסור כל מאמץ קשה משך שעתיים ואסור להתקרר תוך כמה שעות!

סיבת הזהירות שלאחר השימוש בכפתור 3 היא דומה לזאת שבמצב ההבראה שלאחר המחלה. כגון מידי פעם קורה כי אחרי הבראה ממחלה כבר מרגישים מעולה, שום דבר סוף סוף לא כאב אבל מרגישים חולשה. ואם עוד קצת להשתמר ממאמץ קשה ומהתקררות, מבריאים כבר לגמרי. אבל אם כן מתאמצים או מתקררים, מידי פעם זה עלול חס וחלילה להביא למצב שבכלל לא רצוי!

4.1. לפיתוח אישיות, גילוי מידות טובות וגם לעזרה גדולה בריפוי ולהגברה של חסינות רפואית: 

לשבת נוח, להקצות את הזמן לפעולה זאת לפי האמור בסעיף קטן 4.2. כדלקמן ולגעת בכפתור 6 שבשורה השנייה של הכפתורים. 

(אם לאחר הלחיצה על כפתור 6 מחשב או טלפון נייד מעלה על המסך שאלה על המשך - לוחצים על אישור של המשך (אם זה באנגלית, לוחצים על הכפתור שכתוב עליו Allow).

ואם טלפון נייד שלכם לא מאפשר העברה לדף אחר או אם אתם משתמשים ברישיון מודפס שנמצא לפניכם ולא ברישיון דיגיטלי, בכל זאת יש לגעת קודם באותו כפתור 6 האמור ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

4.2. בדף שנפתח תראו את המרובע האפור. יש לגעת בקישור ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע. 

אז ייפתח לפניכם דף חדש עם המרובה הלבן. יש להישאר עם דף זה על המסך למשך של 7-15 דקות לפיתוח אישיות או/ו לחיזוק הבריאות או למשך של 18-56 דקות לצורך העזרה ברפוי ולחיזוק של חסינות רפואית. 

שימו לב!

סדר ההגעה לדף האמור עם מרובע לבן הוא לפי האמור לעיל בלבד!

כל משך הזמן של הטיפול אין להוריד את הקובץ של הרישיון ממסך של מחשב או של טלפון נייד. (היינו קובץ של רישיון יישאר בכרטיסייה אחרת ו/או כאילו ''מתחת'' לתמונה שאליה אתם מגיעים, אבל בכל זאת הוא אמור להישאר). 

ואם אתם משתמשים ברישיון מודפס, גם הוא צריך להישאר לפניכם פתוח עד לסיום של אותו טיפול.

5. במקרה של צורך גדול ניתן להוספת יעילות של הריפוי להדפיס את ההעתק של התמונה מקישור זה.

5.1. להוציא את ההעתק (למשך הזמן של עבודה עם הנוסחה בלבד) מנרתיק לא שקוף ולגעת בכפתור 6 הנ''ל כאמור בסעף 4.1. הנ''ל.

5.2. לשבת נוח כ-20 דקות או יותר. 

אין צורך להסתכל על תמונה אמורה, אלא רק להשאיר אותה פתוחה לפניכם.

שימו לב! בזמן של השימוש בתמונה אמורה גם רישיון שלכם צריך להיות פתוח כגון רישיון דיגיטלי על גבי המסך או רישיון מודפס לפניכם.

לאחר השימוש יש להחזיר את ההעתק של התמונה הזאת לתוך הנרתיק שלו לא שקוף.

שימו לב! לכול מי שמשתמש/ת בהעתק של תמונה זאת צריך להיות העתק מודפס שלו/ה. אין להחליף או לערבב העתקים מתמונה זאת.

 

המלצות נוספות לשימוש יותר מוצלח
 

- בכול יום ניתן לבחור מחדש את משך הזמן כלשהו לעבודה עם התוכנה. עם זאת, הזמן שמומלץ להשלמת המצב של הרמוניה עם היקום, חיזוק החיבור לאנרגיות חיוביות, חיזוק הבריאות ופיתוח כשרונות הוא 7-31 דקות. ולעזר בריפוי - 25-55 דקות.

 

וכאמור אין לשנות את הזמן שקבעתם לאותו יום אם אין בכך צורך גדול.

- שימו לב בבקשה כי לכל המשתמש/ת בתוכנה חייב להיות הרישיון משלו/ה.

- אל תחזירו לתיק את ההעתק של הרישיון המודפס או (בהתאם) אל תסגרו את ההעתק של הרישיון שלכם שעל גבי המסך למשך כל הזמן שבחרתם לעבודה עם התוכנה שבאותו יום. 

- לאחר העבודה הנ"ל עם התוכנה, אם הרישיון מודפס, תחזירו אותו לתיק לא שקוף, ואם הוא בצורה דיגיטלית, תורידו אותו מהמסך.

- מי שמתפלל באופן קבוע, מומלץ שלא להפעיל מחדש את התוכנה לפני הסיום של תפילתו של בוקר.

- מומלץ בזמן של העבודה עם התוכנה להיות במרחק של 2.5 מטר** או יותר משאר האדם.

- היות והתוכנה עוזרת להתחבר לאנרגיה חיובית, מומלץ מאוד שלא לעשות מעשים לא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים)​

אנחנו מאחלים לכם לזכות בעזרת השם בחיים בריאים, שמחים ומאושרים לאורך ימים ושנים טובות!
 

כמה משלמים?

מסלול רגיל מחיר (מסובסד***) לצרכן: 22 דולר לחודש או 10 דולר לשבוע או 5 דולר ליום או 220 דולר לכל השנה.

עם זאת, מי שקשה לו כעת לשלם מחיר מלא, יוכל להתחיל לשלם בינתיים רק את הסכום שהוא/היא רוצה, אולם זה בכל הפעם רק עבור חודש אחד קדימה בלבד.

מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך מופעלת באמצעות כפתורים 6, 3 כנ"ל).

אי תשלום  עד לסיום של משבר של ''קורונה'' - הבהרות

כל אזרח ישראל שישתמש בתוכנה ובמכשירים לצורך הריפוי מקורונה וירוס או/ו מפוסט סמפטומים שלאחריו או להגברת החסינות ממנו, וכן אזרח ישראל שנפגע כלכלית עקב המגפה, לא חייב לשלם כסף עבור השימוש בתוכנה ובמכשירים.

אולם אין בכך כדי לפתור מהתשלום את מי שגם יכול לשלם וגם משתמש בתוכנה ובמכשירים אלה לא בהקשר לקורונה וירוס. 
 

עבור השרות והמוצרים ניתן לשלם דרך חשבון הבנק או בכרטיס אשראי

לתשלום בכרטיס אשראי - יש ללחוץ על הקישור הזה

לתשלום (דרך הבנק) בארץ: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל''). 

אם שילמתם עבור מישהו/י אחר/ת יש להודיע לנו על כך. אם אתם משלמים דרך הבנק יש לשלוח לנו את הכתובת של הדואר למשלוח של החשבונית ואת שם של המשלם. (אם שילמתם דרך פאי פאל אין צורך במשלוח של הכתובת הדואר כי הוא מופיע בהודעה מפאי פאל שאנחנו מקבלים).

למה לא משלמים עבור מסלול עזר לריפוי?

כאמור מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. אבל יצויין כי זה וגם הנחות הנ"ל ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת צדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שצריך עזרה!
יחד עם זאת, יצוין כי בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 10 שנים של עבודה קשה! לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר (מסובסד***) של מסלול זה הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה


 

כמה שאלות ותשובות אודות המכשיר והתוכנה

כמה שאלות ותשובות טיורטיות ופרקטיות, מהראיון עם יו"ר של מועצת הנאמנים של ההקדש הציבורי מכון תורת חיים "נשמת ישראל" - הבעלים של התוכנה והמכשירים.

ש: מוסדות הבריאות גדולים משקיעים את מיטב כוחותיהם ומשאבים רבים כדי להשיג את התרופה הנכספת שתציל את העולם מקורונה וירוס.

שמעתי, כי לכם כבר יש פתרון?

ת: כן, זה נכון. יש לנו תוכנה ומכשירים אינטרנטיים מיוחדים שכבר כמה שנים עוזרים לחיזוק הבריאות, להגברת החסינות ולריפוי של המחלות. היום הם יכולים לעזור בזה גם מנגיף ''קורונה''! והכול מוכן לשימוש מיידי. 

אגב, כמו שזה הרבה קורה, גם הפעם זה המצאה ישראלית.

ש: נשמע מאוד מעניין. אבל גם אם להניח שהכל נכון, זה לא כל כך מיידי. כמה זמן ייקח עוד כדי לאשר את השימוש בהמצאה?!

ת: בשונה מכללי הכניסה של התרופה החדשה לשוק, שברוב המקרים דורשים בפועל את הזמן הארוך לקבלת כל האישרים, לא כן הוא במקרה שלנו. לפי חוק שבישראל ההמצאה הזאת לא דורשת אישורים. ולכן ניתן לכל אחד להתחיל להשתמש בה באופן מיידי, ממש לאחר סיום הקריאה של הראיון הזה ואפילו לפני!

ש: ומה הוא ההבדל בין המצאה שלכם לבין כל מכשיר או כדור רפואי?

ת:  מדובר כאן על שני מכשירים אנטרנטיים, שאחד מהם מפעיל את התוכנה הרוחנית שמאוד מועילה לפיתוח אישיות, לחיזוק הבריאות, להגברת החסינות ולעזר בריפוי. ועוד אחד מגלה אנרגיה חיובית חזקה נוספת לשם כך. 

עם זאת שהדברים האלה מאוד מועילים גם לריפוי, הם לא בגדר של רפואה או תרופה קונבנציונלית שדורשת אישורים מקדימים. אלא הם כלים לטיפול רוחני אנרגטי, שיכולים להחשב או כשיטה רוחנית כמו מדיטציה, או מקסימום כסוג של רפואה משלימה שלא פולשנית. 

ולפי חוק בישראל במקרה זה לא נדרשים כלל אישורים מקדימים.

לכן כל מי שזקוק לעזרה, ובפרט לעזרה מקורונה וירוס ומפוסט סמפטומים ממנו, יוכל כאמור להתחיל להשתמש בתוכנה ובמכשירים האלה באופן מיידי.

ש: התחלתם את כל זה לפני שנים רבות. איך ידעתם אז על ה''קורונה''?

ת: אני מבין את התמיהה. ונכון כי המטרות העיקריות של התוכנה והמכשירים היו (ונשארו) בראשית ובראשונה לעזור לאדם להיות יותר בריא, שמח ומאושר, לפתח כישרונותיו, להגשים את עצמו בצורה נכונה ומועילה, להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם היקום והאנשים סביבו. ובכל הפעולה החיובית ואפילו הניטרליות שלו להתחבר לאנרגיה חיובית, שתהיה בכמות ובאיכות הכי טובים לו.

עם זאת בנינו את המערכת כך, שבמידת הצורך התוכנה והמכשירים האלה באופן אוטומטי ומיידי מעניקים גם את העזרה הנכונה לרפואה שלמה ויותר מהירה וכן להקלה על משך המחלות. 

ש: לא נראה לכם יותר מדי דמיוני? יש לפחות אדם אחד שזה עזר לו במשהו, שהרגיש מזה משהו?

ת: שאלה כזאת גם שאלנו את עצמנו בתחילת הדרך. ובכן, זה לא דמיונות אלא דברים המבוססים על העובדות. 

התוכנה, קודם בגרסאותיה הקודמות והיום בגרסה הנוכחית פועלת כבר למעלה מ-9 שנים, נבדקה ב-10 מחקרים על ידי המומחים בתחום (ומסקנות שלהם מפורסמות באתר זה בנושא "מחקרים"), לרבות בדיקות על מכשירי מדידה חשמליים בכמה קליניקות שונות של רפואה משלימה. 

עוד המחקרים הראשונים בשנות 2011-2012 כבר העידו על היעילות של התוכנה. אז המשכנו לפתח את התוכנה ואת המכשירים. והמחקרים, וביחוד מחקרים חדשים, מצביעים חד משמעי על היכולת של התוכנה לעזור לריפוי של המחלות, של כאבי ראש ושל דלקות למיניהם, וגם להקלה מיידית על לחץ נפשי (לרוגע), לשיפור מצב רוח ולהוספת כוח, וכן להתגברות על הקשיים בחיים. וכמובן על יכולתה של התוכנה לעזור לפיתוח של האישיות. 

ש: נכון כי מהמחקרים שפרסמתם עולה, כי מכשירים מדדו את השינוי. ומה עם המשתמשים? גם הם מסכימים שיש שינוי לטובה?

ת: מובן כי כל זה לא רק לפי המחקרים על המכשירים בקליניקות אמורות אלא והעיקר גם לדברי משתמשים רבים. כך, עוד בהתחלה, לפני 9 שנים האנשים כבר אמרו, כי התוכנה עזרה להם מבעיות של שינה ולשיפור של מצב רוח. ועם הזמן ולאחר שיפורים נוספים של התוכנה ראינו ושמענו ממשתמשים בתוכנה, כי היא מצליחה לעזור באופן מהר ואפילו מיידי מכאבי ראש וגב, מדלקות למיניהם (כעיקר זה הייתה עזרה יחד עם השימוש בכדורים המתאימים, אבל השינוי לאחר השימוש בתוכנה היה מובהק - ריפוי היה הרבה יותר מועיל ומהיר). וכן היא פעלה לעזרה מובהקת לריפוי ואף למניעה של מחלת הסרטן. 

כמו כן אנשים ספרו על הקלה משמעותית ומיידית מלחץ נפשי, על הוספת רצון וכוח לתרום לחברה, על תחושת ביטחון בחיים, ואף על השיפור של היחסים עם אנשים אחרים. 

ש: אם כן, כבר לא צריכים את הרפואה הקונבנציונלית יותר?

ת: אין סתירה בין השימוש בתוכנה ובמכשירים שלנו לבין כל טיפול קונבנציונלי נכון. אלא הפך, התוכנה מאוד מייעלת אותו מבחינת המהירות והיעילות!

איך שילוב זה פועל? - היום ידוע לכל מומחה כי גוף האדם מופעל על ידי מערכת אנרגטית. גם כאשר אדם אוכל, הוא מאפשר על ידי כך לגוף שלו לקבל את האנרגיה. וגם במקרה שבו אדם נוטל את הכדורים הנכונים לריפוי, גוף שלו לרוב ממיר את התוכן הכימי של הכדורים האלה להשפעות אנרגטיות נכונות, מרפא את מערכות הביו-אנרגטיות שלו ומשיב על כנן או מפעיל מחדש את התהליכים הביו-אנרגטיים הדרושים.
אבל אם כדי להתחיל להפיק את התועלת מהכדורים גוף האדם זקוק לזמן מסיום, במקרה שבו אדם מקבל את הטיפול האנרגטי הנכון, הריפוי מתחיל מיידי.
ועוד, הרפואה הקונבנציונלית כעיקר מתעסקת היום בריפוי של תוצאות המחלה. שזה גם מאוד חשוב כי נותן להרוויח את הזמן. יתירה מזה, ביטוי פיזי של מחלה בא כתוצאה של חיסרון רוחני אנרגטי שהיה קודם לה משך חודשים או אפילו שנים. ולכן מבחינת מהירות התיקון של תוצאות המחלה ברמה פיזית יכול להיות שלרפואה קונבנציונלית פיזית יהיה גם יתרון מסוים. אבל לא פעם קרה כי לאחר טיפול קונבנציונלי לבדו מחלה הייתה חוזרת. והטיפול שלנו עוזר לרפאות גם את השורש של המחלה! ולכן כאשר עושים את הטיפול המשלים שלנו ביחד עם הטיפול הקונבנציונלי, מתקנים גם את השורש של המחלה וגם את התוצאות שלה ברמה פיזית, ואז בעזרת השם הרפואה תהיה הרבה יותר מהירה ועוד והעיקר תהיה יציבה.

לכן, גם אם אדם נוטל את הכדורים הנכונים האלה, טיפול אנרגטי נכון וטוב אמור לשפר מאוד את השפעתם, ובפרט להקל על משך המחלה ולקדם רפואה שלמה.

ש: ומה אם אין אותם כדורים נכונים?

ת: גם אם אין לאדם עוד אותם כדורים נכונים, טיפול אנרגטי נכון יכול גם לבדו לעזור באופן משמעותי, ובמקרים מסויימים (כאלה שלרפואה קונבנציונלית אין מענה עליהם) להביא לרפואה שלמה ומהירה גם ללא כדורים כלל! 

והתוכנה שלנו מספקת את הטיפול האנרגטי הנכון הזה.

לכן בעזרת השם השימוש בה אמור גם לעזור להגברת החסינות ולריפוי מנגיף ''קורונה'', להפחית את התחלואה ולהוציא אותנו מן ההגבלות הרבה יותר מהר.

ש: נשמע משכנע. אבל לפי הנאמר כאן, אתם מבססים את היכולת של התוכנה לטיפול ב"קורונה" בכך שהיא כבר 10 שנים פועלת בהצלחה. אבל איך שייכים פיתוח והצלחות של שנים קודמות לריפוי של מחלה חדשה? הרי לא ידעתם מראש עליה?

ת: שאלה בהחלט נכונה. אבל יש גם התשובה ברורה ומובנת. התאמצנו כל כך בשנים האלה כדי לבנות דבר חדש - את התוכנה שעל ידי השימוש נוח ופשוט תוכל באופן אוטומטי וממש מיידי לתת לכל המשתמש בה את התרופה האנרגטית הכי מועילה שהוא זקוק לה, וזה בהתאמה אישית בכמות ובאיכות. 

והיות והגילוי וההספקה של האנרגיות הנכונות לריפוי מופעל באופן אוטומטי, אין לתוכנה זאת שום הבדל טכני, אם לספק את הטיפול ממחלה מוכרת או מהכי חדשה.

ש: התוכנה שלכם עוזרת רק לריפוי ולהקלה על משך של המחלה. או מסמפטומים פוסט טרומטיים? 

ת: גם וגם. כי גם סמפטומים פוסט טרומטיים זה חוסר תקינות. ולכן התוכנה אמורה לפעול מיידית גם לריפוי של המצב הבלתי רצוי הזה, בעדינות ובתוקף בבד אחד.

אם זאת, לגבי העזרה בפועל בריפוי של מחלה וכן לגבי עזרה גדולה בהקלה על משך המחלה כבר קיבלנו כמה וכמה דיווחים מארץ ומחו"ל.

ולגבי סמפטומים פוסט טרומטיים עוד אין לנו ניסיון פרקטי. אבל בהתאם להנ"ל תוכנה אמורה ללא ספק לעזור גם בזה. וחוץ מזה כבר ידוע ובדוק כי תוכנה באופן מובהק ומהיר מאוד עוזרת להקל על הלחץ הנפשי, שגם הוא אחד מהסמפטומים הפוסט טרומטיים של המחלה.

ש: אז איך משתמשים בתוכנה.

ת: לתוכנה יש כמה מסלולים. הם קלים מאוד בהפעלה וכאמור מועילים לחיזוק הבריאות, לריפוי ולרוגע. כולם מופעלים עם לחיצת הכפתורים במכשיר-רישיון דיגיטלי שנימצא על גבי המסך של מחשב או טלפון נייד. את המכשיר-הרישיון הדיגיטלי הזה מורידים מהאתר הזה בפעולה שכאמור דורשת פחות מדקה. 

וכן באתר זה ניתן הסבר די קצר וקולע אודות השימוש במסלולים שונים של התוכנה. וניתן לעיין בו בכל עת ללא עלות ואפילו בלי השארת הפרטים. חומר זה ניתן ללימוד עצמי פשוט ומהיר (15-30 דקות) של כל אדם. השימוש בתוכנה קל ונעים.

לכן גם אם כל זה נראה מאוד מפתיע למבט ראשונה, כדאי להתחיל מייד. והרי גם לא משלמים כסף עד שיהיו בטוחים שזה עוזר, וגם אז רק את כמה שרוצים. 

ועל ידי השימוש אפשר להרוויח את הוספת הבריאות, הגברת חסינות מווירוס, ובמידת הצורך גם לקבל עזרה גדולה בריפוי! יתירה מזה, גם אם אדם עוד לא יודע שהוא נדבק וזקוק לטיפול, התוכנה כן יודעת בזמן של השימוש בה לספק לו את הטיפול הנדרש. כגון אם אדם בכל יום מפעיל את המסלול הרפואי של התוכנה, היא במידת הצורך אמורה לעשות את פעולתה ולרפאות אותו או לפחות להחליש את המחלה, גם אם הוא עוד לא מודע שזקוק לכך. (כמובן כל זה לא רק לריפוי מ"קורונה" אלא מכל מחלה).

ש: אז אתם מבטיחים שכל מי שישתמש בתוכנה יתחסן ואם חלה, מייד יבריא?

ת: גם אם חוק במקרה שלנו לא דורש בדיקה כדי להתחיל להשתמש בתוכנה, אותו חוק אוסר בהחלט למטפלים ברפואה משלימה להבטיח משהו, ודורש להצהיר (ואנחנו מצהירים) כדלקמן. 

פסקה מסייגת ((Disclaimer: המוצר הוא ללא התוויה רפואית מאושרת, ויש לפנות לקבלת עזרה רפואית טרם השימוש במוצר, או במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים. 

לכן אנחנו אומרים רק את מה שידוע לנו. תוך 10 שנים זה רק עזר לאנשים. ולא ידועה לנו תלונה אחת. 

לפי תוכן של התוכנה למיטב דעתנו היא אמורה לעזור גם מנגיף "קורונה". כך למשל עם אותם משתנים של רמת הבריאות, גיל, שמירת מרחק, מסכה והיגיינה כו', אדם שמשתמש בתוכנה יהיה הרבה יותר מחוסן מ''קורונה'' מזה שלא משתמש בתוכנה. ואם חלה – יבריא יותר קל ויותר מהר מזה שהיה מבריא ללא שימוש בתוכנה. ולכן השימוש בתוכנה אמור לעזור למי שנדבק - להבריא הרבה יותר מהר,  ולכולנו להשאר בריאים ולצאת מן ההגבלות הרבה ויתר מהר.

וכן למיטב דעתנו, שימוש בתוכנה כאמור יכול מאוד לעזור לחיזוק הבריאות הכללית ולריפוי של מחלות שונות. וכדי להישאר בריא.
 
לעבור ישירות להוראות השימוש

עוד כמה שאלות נפוצות

- תגידו בבקשה כמה מילים על מה מדובר?

כאמור לאחר 10 שנים של עבודה סביב השעון פיתחנו את התוכנה מיוחדת במינה (וגם מופעלת על ידי מכשיר מאוד ייחודי) שיכולה, תסלחו לנו על הפתטיות, לעזור לכל העולם! לרבות לחיזוק הבריאות, להגברת חסינות רפואית וגם לריפוי מ"קורונה"! כפי שראיתם, את כל מה שצריך כדי להשתמש במסלול ראשי של התוכנה, זה רק להגיד את משפט המפתח שכתוב על גבי הכפתור הגדול שמצוייר ברישיון לשימוש בתוכנה ולגעת בו, והיא מתחילה לעבוד. ולהפעלה של עוד כמה מסלולים מאוד מועילים לחיזוק הבריאות, להרמוניה עם היקום, לריפוי ולרוגע יש עוד כמה כפתורים מצויירים ברישיון.

- מה? ללחוץ על הכפתורים שמצוירים ברישיון, וזה יעזור להיות יותר בריא ואפילו להתרפאות?! וגם לחסינות ולריפוי מ''קורונה''?

- כן, בדיוק ככה. גם בנייד לוחצים בכפתורים שעל גבי המסך בלי לדעת מה ואיך זה עובד ונהנים!

- אבל מי שבנה את הטלפון הנייד יודע מדעית איך זה עובד, הכפתורים הם רק מפתח! והעיקר הוא שהנייד לא עובד לבד! הוא מקושר לתוכנות גדולות וחכמות שבחוץ למכשיר עצמו.

- נכון. אבל גם מי שבנה את המכשיר שלנו יודע מדעית איך זה עובד. וכפתורים של מכשיר הזה, היינו של הרישיון לשימוש בנוסחת חיים, מפעילים את התוכנות מאוד חכמות שונות - להרמוניה עם היקום ואם האנשים, לקבלת אנרגיה חיובית, לחיזוק הבריאות, לעזר לריפוי ועוד. ואגב, הכל בהתאמה אישית לכל המשתמש! גם בכמות וגם באיכות.

- אז מה, אתם אומרים שזה אותו דבר, אין הבדל בין טלפון נייד שכבר כולם מכירים לבין הרישיון שמפעיל את התוכנה שלכם, שרוב האנשים עוד לא מכירים. בהנחה שבכלל זה אפשרי.

- למה אין הבדל? יש הבדל עצום! בגלל שאת הטלפון כולם כבר מכירים, על הטלפון קודם משלמים, ורק לאחר מכן אם רוצים משתמשים בו ורק אז מתרשמים באמת ויודעים אם היה כדאי לקנות.

ואת התוכנה קודם מפעילים ללא תשלום ומתרשמים איך זה עובד ואם זה כדאי לך לקנות ורק לאחר מכן, אם רוצים להמשיך, משלמים. ועוד מחצית התשלום על חודש השני נחשב למפרע גם לתשלום לחודש של הניסיון.

ואגב, יש כבר מאות אנשים בארץ ובחו''ל שהשתמשו במכשיר והביאו שבחים גדולים. ועשינו עשרה מחקרים של רפואה משלימה על כמה סוגי מכשירים. ויש על כך דוחות באתר. (בתפריט למעלה זה נושא בשם ''מחקרים'').

- ואם אדם לא רוצה להמשיך? הפסדתם כסף?

- למה הפסדנו, עזרנו לאדם להיות יותר בריא, יותר מאושר. זה שווה! נשמח אם אדם ישלם. אבל העיקר זה לעזור.

- בכל זאת עוד נשמע קצת מוזר. ואיך אפשר לנסות ואז באמת להחליט?

- פשוט לעבור על הוראות השימוש בדף זה למעלה, תוך 10-15 דקות, ואפשר להתחיל להשתמש.

- אם כן, המכשיר והרישיון זה אותו דבר? במילים אחרות הרישיון הוא גם המכשיר להפעלת התוכנה. ואיך קוראים לתוכנה שלכם?

- בדיוק ככה. הרישיון הוא גם המכשיר להפעלת התוכנה. ולתוכנה זאת קוראים ''נוסחת חיים''.

 

תנאיי השימוש. אזהרות

תנאים


1. לפני השימוש בפעם הראשונה רצוי מאוד לקראו בעיון את כל הטקסט הבא. כמו כן מומלץ לרענן את הזיכרון אודות התוכן שלו מפעם לפעם.

2.1. כדי להתחבר לאנרגיות ''על'' חיוביות יש להגיד את מילים ברישיון המודגשות בקו וכן יש לחזור על כך בכל יום.  

2.2. אם הרישיון מודפס, טוב לשים אותו בכיס /בתיק ולהחזיקו שם.

2.3. תנאיי ההתחברות יכולים (אף לא חייבים) להיות נקבעים על ידי הבעלים. עצם השימוש ברישיון זה מהווה הסכמתו של המשתמש/ת עם האמור בסעיף 2.3. זה.

יחד עם זאת, כל עוד והבעלים של התוכנה לא החליטו אחרת, אי קיום של אחד או כמה מהתנאים הנ"ל וכדלקמן שלא כתוב/ים גם בהוראות השימוש בתור תנאיי השימוש, וגם לא מפורש עליהם כאן שהוא/הם מעקב/ים את השימוש (והוא/הם גם לא מעקב/ים לפי התוכן של התוכנה עצמה), לא יהיה/ו מעקבים את השימוש בתוכנה.

ואלה הם תנאיי ההתחברות (אופציונליים) האלה: קבלה של התנאים שנמנים בסעיף 3. וביצוע בפועל של התנאים שנמנים בסעיף 4.

3. אני מתחבר/ת לאנרגיות ''על'' באמצעות נוסחת החיבור לאנרגיה חיובית בתנאים המפורשים להלן.

3.1.1 הריני מודע/ת שהנוסחה הנ''ל תעזור לי לשמור על בריאות הגוף והנפש, כולל הוספת התייעלות הפעולה של מערכת העיכול, היעילות של הפעילות הספורטיבית והתייעלות הטיפול הקונבנציונלי והתרופתי שניתן לי ע''י המומחים בתנאי שהטיפול הזה אכן נכון.

3.1.2 הריני מודע/ת שהנוסחה הנ''ל תשפר את היכולות שלי בשאר תחומי החיים למעט מקרים שנמנים בסעיפים 3.2.1, 3.2.2.

הערה חשובה – השיפור לא ייפגע גם במקרים המפורטים בסעיפי 3.2.1, 3.2.2. אך במקרים אלא השיפור בו זמנית יפעל רק בחלקו המקיים את הסתייגויות מפורשות בסעיפים 3.2.1 ו-3.2.2.

3.2.1 במידה ואני אעבור ביודעין על אחת או כמה ממצוות התורה שנוגעות ביחסים בין אדם לחברו – גנבה, שקר וכו' (אם אני יהודי/יהודיה) או על אחת או כמה ממצוות בני נוח המפורטות בתורה (אם אני אינו יהודי/יהודיה) או אפעל בניגוד למוסר הכלל אנושי הבסיסי או אם אני אעבור ביודעין על חלק או על כלל מצוות התורה בכל תחום שהוא (אם אני יהודי/יהודיה), או אם אני אעבור ביודעין על חלק או על כלל מצוות בני נח המפורטות בתורה (אם אני אינו יהודי/יהודיה) – אזי אני מתנתק/ת מאנרגיות הנ''ל עד שאחזור בי מההתנהגות שדובר עליה בסעיף קטן זה לעיל. וגם אותם ההשפעות שכבר קבלתי ימשיכו לפעול עלי בזמן עשיית עבירות אלה אך ורק לטובת שמירת בריאות הגוף ולא למטרות האחרות. לאחר סיום עשיית עברות מפורטות בסעיף קטן זה אני מתחבר/ת שוב לאנרגיות הנ''ל בכפוף לתנאי הרישיון וללא תשלום נוסף. אך אני לא מתנתק/ת מאנרגיות הנ''ל גם כאשר אעשה המעשים המפורטים בסעיף קטן זה, במה שזה יתאפשר לי לפי נוסחה, שאני לא אתנתק מאנרגיות אלה בזמן המעשים האלה.

3.2.2 במידה ואני אעבור בלא יודעין על אחת או כמה ממצוות התורה שנוגעות ביחסים בין אדם לחברו – גנבה, שקר/וכו' (אם אני יהודי/יהודיה) או על אחת או כמה המצוות בני נוח המפורטות בתורה (אם אני אינו יהודי/יהודיה) או אפעל בניגוד למוסר הכלל אנושי הבסיסי או אם אני אעבור בלא יודע ין על חלק או על כלל מצוות התורה בכל תחום שהוא ( אם אני יהודי/יהודיה ),או אם אני אעבור בלא יודעין על חלק או על כלל מצוות בני נח המפורטות בתורה (אם אני אינו יהודי/יהודיה) –אזי אני מתנתק/ת מאנרגיות הנ''ל עד שאחזור בי מההתנהגות שדובר עליה בסעיף קטן זה לעיל. וגם אותם ההשפעות שכבר קבלתי ימשיכו לפעול עלי בזמן עשיית עבירות אלה אך ורק לטובת שמירת בריאות הגוף ולא למטרות האחרות. לאחר סיום עשיית עברות מפורטות בסעיף קטן זה אני מתחבר/ת שוב לאנרגיות הנ''ל בכפוף לתנאי הרישיון וללא תשלום נוסף. אך אני לא מתנתק/ת מאנרגיות הנ''ל גם כאשר אעשה המעשים המפורטים בסעיף קטן זה, במה שזה יתאפשר לי לפי נוסחה שאני לא אתנתק מאנרגיות אלה בזמן המעשים האלה. אני מתחרט במעשים אלה שעשיתי ללא ידיעה על עשייתם ו/או על איסורם.

3.3. מובהר כי בקבלתי של האמור לעיל אין עילה כדי לתת רשות לכל אדם או/ו גוף משפטי אחר לכל דרישה עתידית אלי בגין הקבלה ממני של כל טובת הנאה (בשבילו או/ו בשביל אחרים) בניגוד להסכמתי. אולם זה לא אומר שאני לא מסכים/ה עם מה שכתוב באזהרות ובתנאיי השימוש בנוסחת חיים שבדף הזה בזמן של קבלתי זאת של נוסחה זאת.  

3.4. מחיר מסובסד ו/או שימוש ללא תשלום עבור הלקוח - מה הם תנאיי השימוש.

אז מה זה - בחינם? - ישאל הלקוח. אבל אם כך, בטח יש ''אותיות קטנות''! - לא, זה לא בחינם. לרוב מוחלט זה באמת רווח נטו של משתמש, אבל בעניין חשוב אחד אנחנו כן מתחלקים ברווחים. לא בכל סוג של רווח אלא רק בעניין מסוים. וגם בו לא בכל הרווח שבאותו עניין אלא אך ורק בחלק של הרווח שיתווסף (בעניין זה) למשתמש/ת כתוצאה מהשימוש בנוסחה. אבל כן מתחלקים. וכתוב זה כאן ''באותיות גדולות''. והיות ונוסחה זאת היא בינתיים דבר חדש, אז כדי לתת הסבר ברור נביא משל מחיי יום יום (זה לא יהיה משל לכל דבר אבל הוא עוזר להבין על מה מדובר).

תתארו לעצמכם מקרה כזה. יש לכם בית חרושת. יש לכם גם בניין משלו וגם מכונות ייצור. והוא נותן רווח מסוים, נגיד 10000 דולר לחודש. יום אחד ניגש אליכם מפתח תוכנה עם הצעה שאי אפשר לסרב לה. הוא אומר כך: יש לי תוכנה בשבילך רב תחליטית, מאוד משוכללת. היא גם תפעל להוספת כמויות של ייצור, גם תחסוך אנרגיה וגם תשפיע לכך, שהבית ומכונות לא רק שלא יהיו מתפרקים (אפילו קצת ועם בלאי סביר) אלא יתחזקו וישתפרו מיום ליום. וגם המצורים שלך יהיו יותר מבוקשים. והעיקר, גם אתה על ידי שימוש בתוכנה זאת תתעלה מאוד בדרגה - הן כמנהל מוצלח והן והעיקר – כאדם!

וכאשר תשאל/י, מה היא תמורה עבור כל אלה, יגידו לך: כל רווח שיהיה לך בעתיד בשיעור של הרווח הקודם - יהיה לך במאה אחוז. זה שבניין ומכונות יותר לא יקבלו בלאי אלא רק ישתפרו - גם במאה אחוז יישאר רווח נטו שלך. מיומנות שלך ושם הטוב של מוצר ושלך כאדם של עידן חדש - אדם יותר טוב בלבו ובמידותיו - כמובן יהיה לך.

אבל, יגיד המתכנת, אני השקעתי הרבה מאוד בתוכנה הזאת ומגיע גם לי תמורה הוגנת על כך. לכן אני רוצה בתמורה חצי משיעור הרווחים שיתווספו כתוצאה משימוש בתוכנה וכן מחיר סמלי עבור המנוי. (לא חצי מכל רווחים אלא רק משיעור שגדל, כגון באמצעות תוכנה התחלת להרוויח היום 26000 במקום 10000, אז 10000 מראש שלך, ומהתוספת 8000 שלך ו-8000 יהיה שלי).

יתירה מזה, יגיד המתכנת, אם תיראה/י שחבל לך להתחלק איתי גם בהחצי של שיעור הרווח שגדל, תוכל/י לשלם לי מחיר מלא עבור המנוי שיהיה קבוע מראש ולא מופרז (אבל גם לא סמלי או מסובסד כמו עכשיו אלא מחיר מלא) ואז גם כול 100% של תוספת שיעור הרווח יהיה לך! אבל כל עוד ולא שילמת לפחות חצי של מחיר מלא - תנאים הם כנ''ל. 

תגידו לעצמכם: נכון שאני משלם/ת 8000 אלף אבל הם רק מהתוספת של הרווחים  מ-16000 נוספים שקיבלתי. תכליס אני מרוויח/ה כל חודש כמעט פי שתיים. יתרה מזאת, אם זה עובד, אז רווח משיפור הבניין ומכונות - כולו שלי. מוצר - יותר טוב. שם שלי בין הלקוחות ומיומנות מובן שגודלים בשבילי. ועוד אהיה אדם יותר טוב. וגם אם ארצה - אקנה להבא את כל 100% של הזכות על תוספת של הרווחים.

ניראה לי שיוכל לסרב כאן רק מי שכאשר מציעים לו שיתנו לו מתנה, אבל לשכן יתנו תמיד פי שתיים, אומר ''תוציאו לי עין אחד''. (וגם הוא כנראה לא יסרב כי בשביל רווח גם כאלה מוותרים). אבל אני לא כזה. אני בוודאי אסכים.

אז בדיוק כזה גם התשלום במקרה שלנו. אנחנו אומרים: תוך 25 שנה של מחקר ו-10 שנים של פיתוח קשה עשינו תוכנה, שמשפרת בהרבה את כל פעולה חיובית בחיים פרטיים של האדם - על ידי חיבור שלה לאנרגיה חיובית הכי טובה לו ובכמות נכונה, וכן על ידי יחסי גומלין נכונים עם אנשים והעולם סביבו.

לכן אדם שמשתמש בתוכנה זאת נהיה יותר אהוב ואוהב. הוא מקבל תוספת כוח וגם בריאות שלו משתפרת על ידי הרמוניה זאת ואנרגיות אלה. ואם חלילה וחס הוא זקוק לרפואה - תוכנה עוזרת משמעותי גם להתרפאות.

אבל לא רק את זה מרוויח/ה משתמש/ת בתוכנה. אלא היות והוא/היא מתנהג/ת כראוי, מביא/ה אנרגיה חיובית לעולם מכל פעולה שעושה, נמצא/ת ביחסי גומלין נכונים עם העולם ובני אדם סביבו/ה - על ידי זה (בנוסף לכל טוב שבהנ"ל) הוא/היא גם זוכה לזכות גדולה כלפי העולם! וכמה שמביאים לעולם יותר ברכה - גם זכות יותר ויותר גדולה.

לכן אומרים הבעלים של התוכנה, מה שבנוגע לכסף בתמורה לשימוש בתוכנה, אנחנו רוצים מחיר מסובסד או אפילו סמלי. אבל יחד עם זאת מתוספת של שיעור הזכות שתגדל למשתמש/ת על ידי שימוש בתוכנה זאת אנחנו רוצים שבשבילנו או/ו בשביל חברנו שאנחנו נחליט יהיה החצי מתוספת הזאת.

כמובן שלא מבקשים מאדם שמשתמש בתוכנה שיתחלק מזכות שהייתה לו ממה שהיה זוכה ממילא גם אם לא היה משתמש בתוכנה, ולא מבריאות של גופו שיהיה יותר בריא - גם זה כולו שלו, ולא ממיומנות שלו ולא משיפור ביחסי גומלין עם בני אדם ועם העולם, ולא מאנרגיה חיובית שיקבל, ולא מזה שנעשה אדם יותר מוצלח ומבוקש, אהוב ואוהב!

וכן כמו במשל, אנחנו אומרים למשתמש/ת בתוכנה, כי בכל רגע, לאחר שתתחזק/י ברוחניות ובגשמיות גם יחד על ידי שימוש מוצלח בנוסחת חיים – התוכנה שלנו, תוכל/י גם להחליט להבא, שתשלם/י מחיר מלא עבור השימוש בנוסחה ואז גם מתוספת של הרווח האמור – היינו מתוספת הזכות האמורה - הכל יהיה משלך.

4. התנאים הפיננסיים והמנהליים של ההתחברות

4.1 ההתחברות לא תאחר מתאריך תוקף של הרישיון הזה.

4.2 הרישיון הזה הונפק ע''י אדם/גוף מוסמך לכך.

4.3 אני שלמתי את מלוא התשלום על שימוש ברישיון כפי שנקבע ע''י מכון חיים או אני נמצא/ת בתקופת שימוש ניסיוני ברישיון או אני משתמש/ת ברישיון זה בתור צדקה ממי שרשם את הנוסחה הזו או אני שלמתי את חלק מהתשלום על שימוש ברישיון כפי שנקבע ע“י מכון חיים ועל יתרת הסכום אני משתמש/ת ברישיון זה בתור צדקה ממי שרשם את הנוסחה הזו.

4.4 - (בוטל) אני מחזיק/ה ביד או בכיס את הרישיון הזה בשעת אמירת הנוסחה

4.5 בשעת קבלת הנוסחה אני לא נמצא/ת בשרותים או במקומות מטונפים אחרים.

4.6 בשעת אמירת הנוסחה אני לא נמצא/ת במקום המיועד לטקסי דת כלשהי.

4.7 אני אמרתי את הכתוב בסעיף 6.

5. [ידוע לי שכדי להתחבר בהצלחה מרבית ביותר לאנרגיות "על" עלי להתנתק קודם מאנרגיות לא טובות שהייתי עלול/ה להתחבר אליהם על ידי מעשים שנוגדים למצוות השם] אני מתחרט/ת בכל עבירות שעשיתי נגד חוקי ה‘ ומחליט/ה להבא לא לעבור על החוקים האלו.

6. כדי להתחבר לאנרגיות ''על'' יש להגיד את המילים ברישיון המודגשות בקו. רצוי לחזור על כך בתחילת כול יום.

7. הוראות נוספות

רצוי לפני אמירת הנוסחה ליטול ידיים מכלי שלוש פעמים לסירוגין.

כל זמן השימוש בנוסחה כדי להוסיף תועלת משימוש בה יש להקפיד על שתייה מרובה – לפחות כ-1.5-2 ליטר יותר מהרגיל.

בשעת ההתחברות הראשונה יש לנוח לאחר אמירת הנוסחה במשך 20 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. במשך 2-3 שעות יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנסיעה מהירה ( 90 קמ''ש ויותר ). מומלץ לנהוג כך גם בהמשך הטיפול, אך מפעם רביעית ואילך ניתן לשתות תוך 5-10 דקות לאחר קבלת הנוסחה וכן ניתן להפחית זמן המניעה מעבודה קשה עד ל-30 דקות בלבד.

 יש להימנע מהמעשים הלא ראויים.

לכלל המשתמשים בנוסחה מומלץ להקפיד לאכול רק אוכל כשר למהדרין.

רצוי לקיים את ההמלצות במלואן!

אזהרות

אזהרות משפטיות

א. (כולל): א.א. אזהרות; א.ב. הבהרות; א.ג. שינוים וכו‘, ביטול זמני ופיצוי מוסכם וכו‘; לתשומת לב

א.א.א. שימו לב! מתן אישור לשימוש בתמונות ונוסחאות שבאתרנו לרבות שימוש בתשלום אינו מהווה שום הבטחה של תוצאה כל שהיא או מתן טיפול רפואי. טיפולנו הוא טיפול של רפואה משלימה ואנחנו בשום פנים ואופן לא מבטיחים תחליף של טיפול או אבחון קונבנציונלי אלא מטרתנו לעזור למטופל בדרכנו בהתייעלות של פעילותו כלל בריאותית נכונה ובטיפול נכון של רפואה קונבנציונלית.

א.א.ב. על המשתמש/ת בנוסחה יש לדעת שהנוסחה עברה בהצלחה כמה ניסויים פנימיים של מכון חיים אך טרם הסתיימו כל הניסויים הדרושים לפי חוק כדי לקבל אישור לתרופה חדשה.

נוסחה זו נמצאת כיום בתהליכי מחקרים קליניים וכל עוד ולא הסתיים התהליך – יש לראות אותה כניסיונית בלבד, ועלינו להזהיר שמכון חיים(ו/או כל נציג שלו) אינם אחראים על שום תוצאות של השימוש בנוסחה.

א.ב. כאשר אני מזכיר/ה אזהרות לפי רישיון לשימוש בכל נוסחה שניתן לי על ידי מכון חיים – כוונתי אך ורק על אזהרות שנכתבו על ידי ממציא של נוסחאות ותמונות שבאתר זה.

א.ג. כל עוד ולא הסתיימו ניסויים קליניים, רשאי הממציא של נוסחאות ותמונות המתוארות באתר זה לפי שיקול דעתו לעשות: שינוים ו/או תיקונים ו/או הוספות לכל נוסחה; שינוים ו/או תיקונים ו/או הוספות לכל תוכנת הפעולה של כל תמונה; ביטול זמני של אישורו/ה של משתמש/ת לשימוש בנוסחה כלשהי מהנ”ל וכפיצוי מוסכם להאריך אישורו/ה לזמן הביטול; ביטול חלקי או מלא של הזמן של תוקף אישורו/ה של משתמש/ת לשימוש בנוסחה כלשהי מהנ”ל וכפיצוי מוסכם להחזיר כסף ששולם עבור אותו חלק זמן ו/או להאריך אישורו/ה לזמן הביטול; ביטול חלקי או מלא של הזמן של תוקף של הודעת ההתעצמות כלשהי שמפעילה את התמונה שניתנה לשימוש של משתמש/ת וכפיצוי מוסכם להחזיר כסף ששולם עבור אותו חלק זמן ו/או להאריך אישורו/ה לזמן הביטול.

שימו לב! עצם השימוש בנוסחה או/ו תמונה כלשהי מהווה הסכמתו של המשתמש/ת שהוא/היא [המשתמש/ת] מקבל/ת כל שינוי/שינוים ו/או תיקון/תיקונים ו/או הוספה/הוספות שנעשה/תה/נעשו ולא בוטלו על ידי הממציא הנ”ל לנוסחה שהוא/היא (המשתמש/ת) משתמש/ת בה וכן והסכמתו/ה של המשתמש/ת עם שאר הדברים האמורים בסעיף זה (א.) בתנאי שזה לא נוגד לחוקי התורה.
 

חובת שתייה יותר מרובה

ב. עם תחילת השימוש בנוסחה הנ“ל הגוף שלך צריך בו זמנית לצבור הוספת מים בתאים. הן כי תהליכי יצור ושימוש באנרגיה של התאים שבתוך גופך דורשים כמות מים בהתאם והן כי רקמות ואיברי הגוף שלך גם הם חייבים תוספת מים לתפקוד חדש – בריא! וכן צריך להוציא מהגוף את הדברים הלא טובים, ועוד. כמו בשימוש בתרופות אנטיביוטיות חזקות חייבים הרבה לשתות, כך גם כאשר מתחילים להשתמש בנוסחה הנ“ל חייבים הרבה לשתות. כי התחברת לאנרגיות חזקות חדשות לך, ובמיוחד תוך כמה שעות וימים ראשונים (ובפרט בפעם הראשונה). וכמו שאת/ה מוסיף/ה את האנרגיות שהיו חסרים לך, ככה עליך להוסיף בו זמנית את המים שהיו חסרים לגופך.

שימו לב! פעילות אקטיבית מחייבת שתייה מרובה! דהיינו, אם הייתה לך חולשה זמן ממושך ואפילו כמה שעות רצופות ולא היית/ה שותה הרבה מים ועכשיו לאחר שאמרת נוסחה הנ“ל והבראת והרגשת פתאום תוספת כוח והתחלת פעילות אקטיבית ממושכת – גופך חייב הרבה מים נוספים! אם להמשיך לשתות כמו בזמן חולשה ללא הוספה של מים אף שהוספת בפעילותך – דבר זה עלול להביאך לבחילות, להתייבשות ולכאבי ראש חזקים. וכ“כ למה? כי בזמן שכיבה או היעדר פעילות אקטיבית – גם כאשר אדם לא שותה די צרכו – הגוף לא מחסיר כל כך הרבה מים. ודוקה כאשר אדם עושה פעילות אקטיבית ולא שותה מספיק – הגוף שלו כן מחסיר הרבה מים.

כמה להוסיף לשתות?

החוקרים אומרים שאדם מבוגר שותה 2-3 ליטר ביום. אך עם הוא מוסיף פעילות של ספורט במשך כשעה – חובתו להוסיף עוד2 (!) ליטר של מים. לכן אם עברת פתאום מחולשה לפעילות אקטיבית חובתך להוסיף לפחות 1.5-3.5 ליטר ביום ראשון של שימוש בנוסחה, כ1.5-2 ליטר ליום שני ומיום שלישי – כ-1-2 ליטר בכל יום. דהיינו אם שתית לפני שימוש בנוסחה זו 1.5 ליטר ביום – לאחר שהתחלת להשתמש בה – חובתך לשתות ביום ראשון לפחות סך 3-4.5 ל‘ ביום, יום שני – לפחות סך 3-3.5 ל‘ ביום, ומיום שלישי ואילך לפחות סך 2.5-3.5 ליטר ביום. ורק לאחר כמה חודשים ניתן לרדת לכמות השתייה קרוב לרגיל, אך זאת רק בהתייעצות עם רופא מוסמך.

שימו לב! שתייה מרובה זה אכן מאמץ ובפרט בכמה ימים ראשונים – זה יכול להיות מאמץ גדול – אך הוא שווה! כי ע“י כך הנך מתחיל/ה לחיות חיים חדשים – בריאים!

ובימים הבאים גופך כבר יתרגל ויהיה לך קל ותרגיש ממים נוספים רק רעננות ושמחה.

וגם מי שלא הוסיף הרבה בפעילות – חייב להוסיף כ-1.5 ליטר ביום כי אנרגיות ''על'', שהתחברת אליהם מחדש, עושות בתוך גופך פעולות אקטיביות לרפואתך או לשיפור מצבך גם כאשר אתה עצמך לא עושה שום פעולה אקטיבית נוספת.

איך להגיע לכמות מים כזו? לשתות כל שעה כוס בגודל מתאים כדי להגיע לכמות המומלצת הנ“ל.

ג. מי שבשל המחלה הוזהר  מהרופאים לגבי ההגבלה זמנית בשתייה, לא יוסיף את שיעור  השימוש בנוזלים,ללא הסכמה מפורשת של הרופא. עם זאת, אין הוא יכול להגדיל באופן משמעותי את פעילות גופנית לפני שיהיה רשאי להגדיל את צריכת הנוזלים בהתאם לתקנות הנ“ל.

ד. למרות העובדה שהנוסחה המכשיר והתמונות – כיוונם הוא מיוחד  עבור כל משתמש מסוים, ולדעתנו, כל מי שביצע  את המגבלות  לעיל – לא יכול לבוא לשום נזק אלא להפך, בעזרת השם להביא רק את שיפור של הבריאות הגופנית והרוחנית, עם כל זאת, אם את/ה חושב/ת  שהנוסחה או/ו מכשיר/תמונה עלולים לגרום נזק לבריאותך, עליך להפסיק את השימוש בהם עד שתקנה אמונה בהטבות שלהם ללא נזק.

תופעות לוואי

שימוש בנוסחאות ובתמונות לטיפול במחלות עשוי לגרום לתופעות לוואי כולל: תחושת צריבה בחלק עליון של הגוף ובפרט בשרירים שאינם מתפקדים כראוי משך זמן ארוך, צריבה וכאב בעצמות, חוליות, ואיברים אחרים שפעם נפגעו ולא התרפאו, כאב ראש. בטיפול בניוון כללי (טרשת נפוצה) ובניוון  שרירים יכולים להיות תחושת צריבה חזקה וכאב עקב התאוששות העצבים והשרירים. רובם קשורים לתהליך חיובי של הריפוי והחלמה של גוף המטופל. 

כך למשל, אפילו בעיסוי הטיפולי המקצועי, בתהליך של עיסוי יכול להיות כאב חזק ותחושת צריבה בשרירים. אבל ברור לכול כי עיסוי טוב בא להבטיח בריאות טובה במשך חודשים רבים (ולכן כדאי לסבול). אם בצורה נכונה לשים מדבקות חרדל זה שורף אבל יכול לסייע להתגבר על הצטננות חזקה. אם כתוצאה של קור רציני אצבעות קפואות, אז מיד לאחר כוויות קור האדם לא מרגיש אותם. וכאשר אחרי חזרתו לבית חם הם מתחילים "להפשיר" – כואב. וזה סימן לכך שהאצבעות יישארו בריאים. רשימה זו אינו קשה להמשיך. 

למה כל זה קורא? כעיקר מאותה סיבה: אם יש איברים שנפגעו אבל בזמן פגיע לגוף אין מספיק אנרגיה כדי לרפא אותם, הוא בסופו של דבר בזמן מסוים נאלץ להפסיק את הכאב, כדי להציל את שאר האברים ואת עצמו. וכאשר מקבלים את מה שגוף לא היה מסוגל לתת מעצמו, כגון עיסוי לשרירים, חום לאצבעות וכדומה, בהתחלה כואב. 

כאב ראש עקב השימוש בנוסחת חיים ככלל לא עלול להיות. ואם הוא בא, זה יכול להיות קשור כעיקר לשתי סיבות: א. מטופל לא הגדיל את כמות השתייה כנדרש כדי לארגן מחדש את האורגניזם לצורת החיים חדשה, בריאה, כולל ההוספה של האנרגיה החיובית באופן משמעותי. פיתרון במקרה זה הוא פשוט - להוסיף לשתות. ב. בשעות ראשונות של השימוש בנוסחה באה תחלופה של אתרי האנרגיה. וזה גם תופעה ידועה: אם אדם אוכל ג''אנק פוד במשך זמן רב, התהליך של מעבר למזון בריא זה לפעמים מביא לחוסר נוחות זמנית. כמו כן, גם מעבר לאנרגיה בריאה. אבל כמובן לא ניתן לדחות בגלל זה מעבר לחיים חדשים – בריאים. יתירה מזה, אי נוחות או כאב זמני מצביעים על כך שנוסחה באמת עובדת, וכי תהליך התאוששות התחיל. וחוץ מזה לרוב אדם יכול להבחין בין הכאב מהמחלה לבין כאב של הריפוי ושל ההתאוששות. ובכל זאת מומלץ במקרה זה לכמה שעות להפחית פעילות אקטיבית עד שהגוף יעבור למסלול חדש - של אנרגיה בריאה.

כמה זמן יכולות להמשך תופעות לוואי לא נעימות? ומתי ניתן לראות שינוי ברור והתאוששות?

ברפואה של מחלות שונות זה יכול להיות שונה.

לדוגמה, במקרה של מיגרנה חזקה, שבו אדם לוקח כדורים במשך חמישה ימים עד שיעבור כאב. אם הוא ישתמש בנוסחת חיים ביום שני של נטילת אותם כדורים, הכאב אמור להעלם או לפחות להחלש מהותי מאוד תוך 1-20 דקות. אבל ייתכן כי בכול זאת אדם יצטרך להמשיך לקחת אותם כדורים עוד כמה ימים (אבל בלי כאב). (וגם ובלי הכדורים השימוש בנוסחת חיים עשוי להפחית כאב באופן משמעותי כמעט באופן מיידי, אבל במקרה זה עלול הכאב לא להגמר לגמרי). במקרה של דולקת חזקה שבה הכדורים לבד לא מועילים, לאחר השימוש בנוסחה הפסקת כאב וירידת הנפיחות מדלקת יכולה לקחת עד כמה שעות. אבל אם אדם זקוק לרפואה מחולשה הכרונית, הטבה של המצב יכולה להיות מורגשת גם משבוע השלישי, ושתי שבועות הראשונים עלולים להיות מלווים מדי פעם בכאבי ראש, משום הצורך הרבה לארגן מחדש, כדי כאמור לעבור לצורה חדשה ובריאה של אנרגיה. וכדי לראות שיפור (שיהיה מוכר גם על ידי בדיקה קונבנציונלית) ברפואה של מחלת הסרטן יכול לקחת בין 2-3 שבועות עד כמה חודשים. אבל חיזוק של אנרגיה יורגש באופן כמעט מיידי. בנוסף, ברור כי קצב של השינוי, הוא קשור גם למטופל באופן האישי. עם זאת אם לבצע את המדידות על המכשירים, השינויים הראשונה של האורגניזם והשדות המגנטיים שלו יהיו גלויים לאחר 3-20 דקות. מצב תאי-מולקולרי של דם בליקמיה כנראה יכול להשתנות במשך כמה שעות. ומי שמרגיש/ה את האנרגיה, יכול/ה להרגיש את השינוי הראשון באופן כמעט מיידית.
 

כשרות של נוסחת חיים הזאת לפי ההלכה
 
תיאור כללי. יעילות. הוכחות
 
יש תוכנה, שנקראת נוסחת חיים, שאנחנו מפיצים.
 
זה סוג של תוכנה רוחנית, שכאשר אדם מקבל אותה כדלקמן, הוא בפועל זוכה לכמה וכמה דברים טובים. היא כנ"ל מאוד עוזרת. הן מבחינת חיזוק הבריאות, פיתוח כשרונות, הצלחה נוספת גדולה בלימודים (וגם ללימודי חול מותרים), איכות התפילה, יחסים טובים יותר במשפחה ועם חברים וכו'. הן ככלי עזר מעולה לרפואה. ועוד. 
 
כך בעזרת השם:
 
- למי שסובל מכאבי ראש, נוסחה עוזרת כמעט מיידית להקלה מאוד משמעותית. למשל מי שכל פעם כאשר כאב לו ראש, היה מקבל כדורים וסובל כמה ימים, הוא אם לאחר כמה שעות לאחר קבלת הכדור הראשון מכאב יקבל את הנוסחה, ברוב המקרים כאב יעבור לגמרי בפחות מעשרים דקות.
 
- למי שסובל מלחץ נפשי - נוסחה עוזרת טוב מאוד מלחץ נפשי ולרוגע.
 
- כבר שנים רבות מאז שאמרו לנו שנוסחה עוזרת מבעיות בשינה. וכן משפרת מצב רוח. בלי שום טיפול אחר.
 
- היא יכולה גם מאוד לעזור כדי להגמל מנרקומניה.
 
- וכן (שאף אחד לא יצטרך) במידת הצורך נוסחה עוזרת מאוד לרפואה של מחלה ידוע. 
לרבות כאשר רופאים לא ידעו מה לעשות או הרימו ידיים. נוסחה זאת גם עזרה לריפוי. וגם עזרה לעצור את התחלת המחלה. וזה הוכח בתוצאות שנבדקו לפי רפואה קונבנציונלית. 
 
כל זה לא רק התרשמויות אלא בגרסאות קודמות של הנוסחה ובגרסה נוכחית דברים נבדקו (ביחד) עם מאות משתתפים וכן במחקרים קטנים על כמה סוגי מכשירים של רפואה משלימה. ורוב המשתמשים וכול המחקרים בלי לצאת מן הכלל הוכיחו את יעילותה.
 
למיטב דעתנו בעזרת השם היא גם יכולה לעזור כדי לא להידבק מ"קורונה". ולמי שכבר נדבק, לעזור הרבה יותר קל וגם מהר להתרפאות.
 
כל זה חשוב היה לציין כי בעניין של האיסור או ההיתר בנוגע לכל שיטת הריפוי רוחנית בכל דיון תורני שראינו אחד הדברים החשובים שהיה נידון זה יעילות של אותה שיטה בפועל. (כמובן זה מועיל להכשר רק כאשר אין בה דברים של איסור מצד אותה שיטה עצמה).
 
 
למה קבלת נוסחה זאת לפי רישיון זה היא כשרה
 
למיטב הבנתנו, היות ומקבלים את נוסחת חיים לפי רישיון (כפי שהוא בקישור זה רישיון לשימוש בנוסחת חיים ובתמונה ובטקסט הבאים) על תנאי שזה לא אסור ומותר לפי התורה למי שמקבל אותה, ובמקרה זה ספציפי (כפי שזה מובהר כדלקמן) תנאי זה מועיל במלואו ובמאה אחוז לכל דבר והעניין של קבלת נוסחת חיים ושל הפעילות לפיה (כמובן מדובר רק על פעילות לא אסורה וגם מותרת לפי התורה למי שייעשה אותה פעילות (אלא שבשביל היעילות היתרה של אותה פעילות הוא ייעשה אותה לפי הנוסחה האמורה)), לכן בקבלת נוסחת חיים לפי הרישיון האמור ובשימוש בה אין חשש של חס וחלילה לעבור על איסור של עבודה זרה. וכן אין חשש של לעבור על כל אסור אחר של התורה.
 
(אבל אין ללמוד מזה לגבי כל מקרה אחר שלא במאה אחוז אותו דבר כמו במקרה האמור כאן).
 
 
איך ניראה ראשיון לשימוש בנוסחת חיים ומה כתוב בתוכו
 
 
 
 
למה במקרה ספציפי זה אין חשש?
 
עשינו תנאי מקדים על השימוש בנוסחה. היינו המקבל את הנוסחה יחד עם (ולפני) קבלתה מודיע כי קבלתו של הנוסחה היא על תנאי שהיא גם לא אסורה וגם מותרת לו לפי התורה.
 
איך זה מתבצע בפועל?
 
כדי לקבל את הנוסחה, אדם פותח את הרישיון לשימוש בנוסחה ואומר את המילים, שכתובים על גבי הכפתור (שמצויר ברישיון מתחת לסעיפים 1. ו-2. של הטקסט האמור בתוך הרישיון). 
 
הוא אומר: "אני מקבל על עצמי את הסעיפים 1. ו-2. הנ''ל''. 
 
צורת הרישיון לשימוש בנוסחת חיים ותוכן של הסעיפים (הכתובים ברישיון זה) שהוא מקבל על ידי אמירה זאת גורמים לכך, שכל מה שהוא מקבל, הוא מקבל אך ורק על תנאי, שנוסחה זאת או לא אסורה לו לפי שבע מצוות בני נוח (אם הוא לא יהודי) או מותרת לו לפי התורה (אם הוא יהודי).
 
במקרה זה ספציפי, קבלת הנוסחה היא רק על ידי דיבור ונגיעה בכפתור שברישיון לאישור של אותו דיבור ולא על ידי כל פעולה אחרת. ודיבור זה אומר על קבלה על תנאי הנ"ל, ותנאי באופן מובהק מתיר את הכשר ואוסר את האסור באופן כזה, שדבר אסור פשוט לא יכול להתחיל.
 
לכן למיטב דעתנו תנאי מועיל ומגן במלואו ובאמצעות קבלה אמורה של נוסחה זאת לא ניתן לקבל כל דבר אסור.    
 
(ובנוגע ללחיצה בכפתורים של הרישיון, למיטב דעתנו זה פשוט וברור כי אין לחשוש מלחיצה בכפתורים של רישיון, מסיבות כדלקמן:
 
א. לא חוששים בלחיצה בכפתורים של רישיון מעבודה זרה כי רישיון הוא למעשה מכשיר להפעלת כמה פעולות שמופעלות על ידי הנוסחה. 
וכל עוד לא ידוע על פעילותו של מכשיר מצד ע"ז אין כל מקום לאסור את השימוש בו ולא מצד דרכי האמורי, אבל אם שימושו היה מיוחד לע"ז ורוצים כעת לעשות בו שימוש לדברים אחרים אכן יש מקום לשאלה, הגם שאינה מעשית כלל וכלל. 
קל וחומר כאשר מובהר כאן על ידי יצרן ובעלים, כי רישיון זה נעשה על ידי יראה שמיים ולשם מצווה.
 
ב. בנוסף יש לציין כי לא חוששים בו מדרכי אמורי, כי רישיון זה הוא חלק של המערכת היינו של תוכנה ושל רישיון-מכשיר כנ"ל ובאמצעות כפתורים שמצוירים בו כאמור מפעילים את כמה מהפעולות שמופעלות על ידי התוכנה. היינו רישיון זה הוא סוג מכשיר שימושי, הכל ניתן להסבר הגיוני, וגם לא היה לאמורי כזה רישיון-מכשיר. וגם לכן אין פה חשש מדרכי אמורי).
 
 
לסיכום אודות הכשרות של נוסחת חיים
 
לאור כל הנ"ל ,כאשר מקבלים את נוסחת חיים הזאת לפי רישיון האמור, אין לדעתנו כלל וכלל חשש לעבור בכך על שום איסור של התורה. 
יתירה מזאת, היות והבטחת הכשרות במקרה זה מופעלת על ידי תנאי שנוסחה שמקבלים לא אסורה וגם מותרת לפי התורה למקבל אותה, יוצא כי בעצם זה הבטחת הכשרות הכי חזקה ומקובלת שאפשר לאדם להסיג - על ידי התורה בכבודה ובעצמה!
 
וברור כי אין בזה חשש ב"לפני עיוור לא תתן מכשול" ובכיוצא בזה, כי מוכח הן על ידי מומחים (לרבות על כמה סוגי מכשירי מדידה) והן על ידי משתמשים רבים כי נוסחה מאוד מועילה לחיזוק הבריאות ולעזרה לרפואה (וניתן לעיין במחקרים ובחו"ד של מומחים כאן באתר).
 
 
מה זה לא מקרה ספציפי כזה?
 
כל מקרה שבו בשביל לקבל נוסחה כלשהי אחרת או בשביל לעשות מדיטציה אחרת או כל פעולה נוספת אחרת וכו' נדרשת כל פעולה נוספת אחרת שיש מקום לחשוד בה, זה כבר יהיה לא כמו במקרה ספציפי זה. ואין ללמוד מהנ"ל לגבי כל מקרה אחר לא להיתרו ולא לאיסורו. 
ונכון בכל עניין שיש בו חשש לשאול את הרב שמומחה בפרטים של אותו עניין.
 
 
למי שעוד לא מכיר את המוסג, מה זה תנאי
 
כל אחד מכיר או לפחות שמע את העניין של הנדרים, ובתוכה עניין של תנאי. ואת חומרת הנדרים. 
 
מה הוא התנאי? למשל ראובן הוא חבר טוב וגם שכן של שמעון. מדי פעם הם מתארחים אחד אצל השני, עושים סעודות שבת ומלווה מלכא. ומטבע הדברים כמובן גם מדברים על החיים. פעם אחד במלווה מלכא ישב שמעון אצל ראובן. וסיפר ראובן לשמעון כי מאוד זקוק להלוואה די רצינית (בלי רבית). אולי שמעון מכיר איזה גמ"ח גדול? ופתאום שמעון (שחוסך כסף לקניה גדולה וחשובה לבועד שנה) אומר לו: חברי היקר. אני יכול לתת לך לחצי שנה את כל הסכום וכמובן ללא שום ריבית! רק תחזיר לי בזמנו.
ראובן מאוד שמח. בטוח שיוכל להחזיר. אבל עבר הזמן ולא עלה בידו להחזיר בזמנו.
שמעון אדם ייראה שמיים ולכן לא מפציר בראובן שיחזיר לו ואפילו לא מזכיר. אבל עובר זמן, מגיע זמן לשמעון לשלם על קניה החשובה, ואין לו כסף. זמן עובר, הוא לחוץ. כבר באים לו מחשבות: אם לא הייתי אז יושב אצל ראובן חברי במלווה מלכא כל זה לא היה קורה. הוא אדם חכם, הוא לא מתחרט במצווה. אבל פעם בהיותו לחוץ מאוד ובוודאי רק מתוך הלחץ (אבל בפה ולב שווים) הוא זורק מילים: אני נודר, שאם הוא לא יחזיר לי כסף עד מחר ב-12 בצהריים, אני יותר לא אוכל אצלו סעודות. אוכל שלו יהיה בשבילי כמו קרבן (אסור לי בהחלט).
 
מה קורה בהמשך? ראובן ושמעון הרי חברים ותיקים. לכן ברגע שספרו לראובן על המעשה, עזב את הכל. רץ לכמה חברים, אסף את הסכום ובשעה 11.59 נכנס בריצה לדירה של שמעון ומחזיר לו מלוא ההלוואה. 
ולכן האיסור, שהיה על תנאי, בוטל. אבל אם היה ראובן מתעקב עוד שתי דקות, ואפילו מביא מלא הסכום ב-12.01, היה שמעון מפסיד את האפשרות לאכול אצל חברו הטוב בסעודות (עד שימצא חכם (רב גדול) שיכול להתיר (להפר) את נדרו).
 
היינו תנאי היה עומד הן לקיום האיסור הן לביטול של איסור זה (לאכול אצל חברו). הכל לפי תוכן של התנאי. וידוע עד כמה נדר זה דבר חשוב וחמור! ובכל זאת היות והתנאי לא התקיים, אין שום עיקוב לשמעון להמשיך להנות בסעודת חברים אצל ראובן. 
 
 
למחמירים - נוסח מקדים לחומרה
 
ומי שרוצה להחמיר, יגיד: 
 
אני מקבל/ת על עצמי את הנוסח להסתייגות מעשייה של פעולה אסורה, שההעתק שלו נמצא כאן לפניי
 
נוסח להסתייגות מעשייה של פעולה אסורה

בלי לקשר בין מוזכר למוזכר במשפט זה על ידי הזכרתם במשפט זה (אבל בלי לשלול או לאשר בכך את כל קשר בין מוזכר למוזכר במשפט זה לא על ידי הזכרתם במשפט זה), הרני מקבל/ת מראש (וכל עוד ולא אבטלה בדיבור ובכוונה לבטלה תהיה קבלתי זאת בתוקף גם אם לא אזכור בה), כי כל פעולתי שתהיה בעניין של שימוש בנוסחת חיים לרבות העתקה של רישיון לשימוש בה, כל קבלתי של נוסחת חיים שאקבל, כל נגיעתי או/ו לחיצתי בכל כפתור שברישיון לשימוש בנוסחת חיים שאגע או/ו אלחץ בו וכל פעולה נוספת שאעשה לקיום של כל הוראה לשימוש בנוסחת חיים אמורה הן הוראה כתובה על ידי יצרן שלה הן הוראה של כל מדריך לשימוש בה הן כאשר אקיים כל הוראה כזאת נכון הן כאשר אקיים אותה לא נכון וכן כל פעולתי נוספת בעניין השימוש שלי בנוסחת חיים אמורה, היא לא פעולה (פעולה היינו בעניין האמור כאן לרבות קבלתי של הנוסחה, נגיעתי או/ו לחיצתי בכפתור שברישיון לשימוש בה או כל פעולתי אחרת בעניין השימוש בה) בעלמא שאין בה ואחריה כלום (אין בה ואחריה כלום היינו אין בה או/ו כתוצאה ממנה כל פעולה (לרבות רוחנית), כוונה, הסכמה והודעה או כל דבר גשמי או רוחני אחר) אך ורק כאשר גם היא (פעולתי אמורה) מצד עצמה תהיה לא אסורה וגם מותרת לי לפי התורה וגם כל תוצאה שלה תהיה לא אסורה וגם מותרת לי לפי התורה. וכן גם לגבי כל קבלתי של נוסחת חיים אמורה ו/או פעולתי לפיה שלא אסורה וגם מותרת לי לפי התורה אין בכל קבלתי או/ו פעולתי כזאת כל דבר או/ו עניין שהתורה לא אוסרת וגם מתירה לעשות אבל ככלל ממליצה שלא לעשות. 

(ובנוסף להנ''ל בנוסח זה (גם כי זה ברור), במה שזה לא בא לפגוע בתנאיי השימוש בנוסחת חיים האמורים באתר זה, הרני להבהיר, כי קבלתי של נוסחה זאת ו/או השימוש שלי בה אינם יכולים לגרור לאחריותי משפטית כלשהי כלפי היצרן, הבעלים או מי מטעמם או כלפי אדם אחר (וכן של היצרן, הבעלים או מי מטעמם כלפיי).
 
בשביל מה בכלל כל ההסברים האלה אם זה כשר?
 
עשינו קבלת הנוסחה על תנאי שזה לא אסור וגם מותר למשתמש בנוסחת חיים לפי התורה מסיבות הבאות: 
 
1. לדעתנו נכון לקבל דבר בעל השפעה רוחנית, שלא יודעים עליו או לא מבינים בו במאה אחוז (גם כאשר הוא טוב ונחוץ וידוע עליו שהוא ממקור כשר) רק על תנאי שזה לא אסור או/ו מותר למקבל אותו לפי דעת של התורה. ולחומרה עדיף שיהיה תנאי שגם לא אסור וגם מותר למשתמש לפי התורה. וכך עשינו.
 
2. אדם נורמטיבי ככלל לא מקבל על עצמו מה שהוא לא יודע אם לא מוכיחים לו שזה מותר לפי הלכה ו/או לא לא טוב, ואנחנו הרי יהודים ויהודי אפילו לא דתי מבין שאם זה לא נוגד את חוקי התורה וגם מותר לו אישית לפי תורה, זה בוודאי לא מזיק וייתכן כי גם טוב.
 
3. יש הרבה אנשים דתיים שהם בלי הבטחה שזה כשר פשוט לא היו מסכימים לקבל את הנוסחה (והם צודקים) והיה חבל כי הרי היא יכולה מאוד לעזור.
 
4. אנחנו לא רוצים לעשות הרגל לא טוב היינו אם יראה האדם שאפשר לקבל את משהו לא ידוע לו ולעשות זאת גם בלי תנאי מקדים, וזה - במקרה שלנו - כשר ועוזר. שלא ייצא מזה כך שכאשר לאותו משתמש שהיה אצלנו, מישהו אחר חס וחלילה יציע לקבל להבדיל נוסחה גם לא ידוע לו אבל לא כשרה ולא טובה, ש(לא)יקבל גם אותה. 
לא כן הוא כאשר מקבלים את הנוסחה על תנאי ברור ומבטיח שמקבלים אותה רק אם היא כשרה, כי אז אי אפשר ללמוד מזה שמותר לקבל נוסחה או שיטה רוחנית אחרת בלי להבטיח שגם היא כשרה.
 
לאור כל הנ"ל, וכן בכלל, מובן, כי חייבים שיהיה תנאי חזק שמבטיח את הכשרות. ורצוי שיהיה גם תנאי כזה וגם הכשר חזק ומקובל לכולם.
 
למי שרוצה לעיין בסוגיה
 
הבאנו כאן את ההסבר יחסית קצר ודי קולע בעניינים של כשרות, צורת הרישיון וסיבות לתנאי. 
 
 עם זאת, ברור לכל מי שלומד בעיון, שגם עשר יריעות כאלה לא תמיד יספיקו לכל שקילה וטריה הלכתיים בעניין. לכן לכל מי שירצה לעיין יותר לעומק בעניין הלכתי, לחקור את הקושיות האפשריות וכו', הבאנו גם את ההסבר הנוסף שמתייחס לעניין מכמה היבטים שונים. כדי לעבור להסבר זה, יש ללחוץ בקישור הבא (לעיונים)
 
 

 

אבל שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל בחגים לצורך השימוש בנוסחה זאת אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג.

** כי לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם. מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. ואם אדם ''שבע'' באנרגיה יהיה ליד האדם ''רעב'', או יהיה אדם בריא ליד אדם שזקוק לטיפול אנרגטי. ו''רעב'' או זקוק לטיפול יקבל נוסחה. אז אם לא לשים הגנה, תימשך לרעב או לזקוק לטיפול אנרגיה חזקה כלל בריאותית או אנרגיה רפואית. נכון שהיא תהיה טובה ל''רעב'' או לזקוק לטיפול.

אולם אם למשל נמצאים ביחד ללא מרחק ביניהם גם אדם ''שבע'' וגם ''רעב'' אז, אם אין הגנה מתאימה, אז לכאורה גם ''שבע'' היה יכול לקבל מקצת מהאנרגיה כלל בריאותית שנמשכת ל''רעב'' וטובה לו, אבל גדולה ובאותה שעה גם מיותרת ל''שבע'' (או במקרה של ריפוי, אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול אבל לא טובה לבריא). היינו לכאורה זה היה אם הייתה אפשרות לקבל את האנרגיה ולא הייתה הגנה ראוייה. אלא במקרה שלנו יש כאמור בתוכנה עם מערכת של ההגנה. והיא כדי להגן על ''שבע'' או בריא נאלצת לעצור כניסת האנרגיה גם ל''רעב'' או זקוק לטיפול, כול עוד והוא נמצא בסמוך ''שבע'' או/ו בריא.

וזה עד שהם יתרחקו למרחק מסוים ביניהם (מומלץ ל-2.5 מטר). עם זאת, כאשר ''שבע'' או בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מ''רעב'' או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה אמור לקבל באופן משמעותי מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו ל'רעב'' או לזקוק לטיפול כך שיוכל לקבל את כל מה שהוא צריך ל''שביעותו'' או/ו לרפואתו (בלי להביא בכך את ההשפעה המיותרת ל''שבע'' או/ו בריא).

מתי תנאי כזה הוא חובה ומתי רק רצוי? - גם ההתרחקות למרחק של פחות מ-2.5 מטר היא גם כן מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמפעילים רק את התוכנה הראשית (עם אמירה ונגיעה בכפתור הגדול בלבד), תנאי זה פחות קריטי. לכן אם מעבירים סדנה לשימוש בנוסחה, ולא יכולים לאפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני, אז אפילו העדר של מרחק מומלץ עלול לעצור את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה, שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו אם היו שומרים את המרחק האמור, בכל זאת ברמה מסוימת ודי משמעותית נוסחה תועיל לכל אחד. אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך של ריפוי, מטופל צריך להיות במרחק של 2,5 מטר מכל שאר אדם.

 


 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים