אודות המכשיר להפעלת התוכנה ''נוסחת חיים'' ואודות התוכנה עצמה

לקוחות יקרים!

בדף זה אנחנו במיאים לכם כמה סגי מידע: תמונת המכשיר ותיאור קצר של פעולתו, מידע אודות התוכנה, מידע למומחים שתאפשר להם לבדוק את התוכנה על המכשירים של רפואה קונבנציאונלית, סירטון וידאו של 7 דקות (הוא היה רשום בתחילת משבר ''קורונה'', לכן יש שם אולי כמה מילים שהיום כבר לא אקטואלים, אבל עיקר הרעיון מתאים גם היום), מידע כללי מה התוכנה עושה וכן אודות התוכנה ממבט פילוסופי. ואם יישארו לכם עוד שאלות, תכתבו לנו ונשמח לענות גם עליהם.


תמונת הרישיון לשימוש בנוסחת חיים שהוא גם המכשיר להפעלת התוכנה ותיאור קצר של פעולתו


המכשיר נוח ופשוט להפעלת התוכנה זה מכשיר דיגיטלי שבאותו זמן מהווה גם את הרישיון לשימוש בתוכנה וגם כאמור את המכשיר להפעלה שלה. 

דבר זה מאפשר למשתמש/ת בקלות ובמיידי לקבל מכשיר זה על ידי פעולה פשוטה של העתקה של הקובץ של המכשיר-הרישיון מאתר של היצרן.

כדי להשתמש ברישיון חייבים קודם להעתיק אותו למחשב או לנייד של המישתמש/ת או להדפיס אותו.

לאחר מכן בזמן של תקפו של הרישיון מפעילים את התוכנה הראשית פשוט על ידי כך שאומרים את המילים הכתובות על גבי הכפתור הגדול ולאחר מכן נוגעים בכפתור זה. את התוכנות הנוספות שבהתאם מפעילים על ידי נגיעה בכפתורים נוספים (שבהתאם) שבשורה השנייה (האמצעית) של הכפתורים.

תוכנה ראשית ותוכניות עזר גורמות לתוצאות שפורטו בנושא ''נוסחת חיים'' שבהמשך הדף.

הפרטים טכניים אודות השימוש בתוכנה ראשית ובתוכנות נוספות מובאים בהוראות השימוש.

 

פרטים אודות  המכשיר והתוכנה

כאמור בחסדי השם ית' זכינו במשך עשר שנים לפתח את התוכנה, שמאוד עוזרת גם לחיזוק הבריאות ולהגברת חסינות רפואית וגם לריפוי. היא מתאימה את עצמה באופן אוטומטי לצורך כל המשתמש בה באופן אישי, וכל המשתמש בה יכול בקלות לקבל בצורה אוטומטית את ההשפעה התרופתית (של רפואה משלימה) שתהיה ממש מושלמת גם בכמות וגם איכות, וכל זה בהתאמה פרטית אישית.
 
תוכנה מבוססת על שילוב מאוד מוצלח של התורה, המדע ורפואה משלימה מתקדמת.
 
המטרות העיקריות של התוכנה והמכשיר הן לעזור לאדם: 
 
- להיות בריא, שמח ומאושר יותר, לפתח כישרונות, להגשים את עצמו בצורה נכונה ומועילה, 
- להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם היקום ואנשים סביבו, 
- בכל אחת מהפעולות החיוביות ואפילו הניטרליות של האדם להתחבר לאנרגיה החיובית הטובה לו ביותר. 
 
כולל שבמידת הצורך בריפוי התוכנה הזאת באופן אוטומטי ומיידי מעניקה את העזרה הנכונה להקלה על משך המחלה ולרפואה שלמה ויותר מהירה! 
 
אבל במקרה בו אדם נוטל את הכדורים הנכונים, הוא זקוק לזמן שהגוף שלו ימיר את התוכן הכימי והאנרגטי של הכדורים להשפעות נכונות, ואז יתחיל לרפא את מערכות הביו-אנרגיה שלו ולהשיב ולהפעיל את תהליכי האנרגיה הדרושים.
ובמקרה בו אדם זה יקבל את הטיפול האנרגטי הנכון, הריפוי מתחיל מייד. יתירה מזה, גם אם אדם נוטל כדורים נכונים אלה, טיפול אנרגיה טוב ונכון נוסף ישפר באופן משמעותי את השפעתם, יקל על משך כל מחלה ויקדם את הרפואה השלמה. (וגם אם אין כדורים, טיפול אנרגטי נכון זה יכול לעזור באופן משמעותי, ולעיתים לעזור לריפוי מהיר ומושלם גם ללא כדורים).
והתכנה הזאת נותנת את הטיפול האנרגטי הנכון הזה.
 
איך טכנית מתבצע טיפול באנרגיה על ידי המכשיר והתוכנה. ולמה הוא אמור להיות כל כך עוזר ומועיל?
 
כאמור התוכנה פועלת כמעט מיידית, וזה עוזר רבות להקל על מהלך המחלה וכן מאיץ את ההחלמה המלאה.
 
על מה מבוססת פעולה של התוכנה? - אנו משתמשים בידע של אלפי שנים שהתקבל והוכח ברפואה המזרחית, וכן הוא כבר כמה עשרות שנים שהידע הזה התקבל והוכח על ידי חוקרים אירופיים ואמריקאנים - כי המקור לכל המחלה ברמה הפיזית הוא המחלה הקודמת לה ברמה האנרגטית רוחנית.
 
נביא על כך גם הסברים נוספים.
 
כדי לחיות, בן אדם צריך באופן קבוע לקבל את האנרגיה לחיים האלה. והוא מקבל את זה עם אוכל. אדם מעבד מזון לאנרגיה וגם משתמש בו לקליטת האנרגיה.
אם אדם יכול היה לקבל אנרגיה זו ישירות, הוא היה זקוק להרבה פחות אוכל.
 
אם אדם זקוק לטיפול, הוא מקבל אותו באופן חלקי בצורת מזון: סירופ טיפולי, טבליות, אבקות, ויטמינים, מתכות ותרכובות כימיות אחרות וכו'.
והם בדרך כלל מעוררים ומשפרים תהליכים האנרגטיים, הביולוגיים ורפואים שבתפקוד הגוף.
 
ויש גם סוגי הטיפול שבאים מייד בצורה של אנרגיה - מנורת קוורץ, סוגי חשיפה חשמליים, אמבטיות מלח, אלקטרו והידרוסאז '(אנרגיה עקיפה), גלוקוז (אנרגיה מרוכזת) וכו'. בכל המקרים, טיפולים מסוג זה, כאשר משתמשים בהם נכון, משפרים וממריצים את האנרגיה של האדם, חסינותו וכו' וכל גם רפואתו.
 
כלומר אנו רואים כי גם משימת הטיפול וגם התוצאתו הם ככלל: חיזוק, גירוי ותיקון של מקורות אנרגיה ותהליכים רפואיים וביולוגיים.
 
אך לא תמיד ניתן למצוא את כל המרכיבים הדרושים. ולא תמיד ניתן שלא לטעות בהרכב ובכמות.
 
מהאמור לעיל, ברור שאם אתה יכול לתת באופן ישיר את אותם סוגי ריפוי או אנרגיית בריאות שרק בעקיפין מגיעים מסוגי הטיפול הנ"ל, הרי שהתגובה החיובית של הגוף תהיה מהירה ויעילה יותר.
ואם כל זה יהיה ניתן גם בכמויות שנבחרו בצורה מושלמת, אז גם עזרה בטיפול יכולה להיות פשוט מושלמת.
 
במקביל, יש לספק למטופל את התרופה, אפילו שנבחרה נכונה, ואז גם יש לפקח על נטילתה בזמן הנכון ובכמויות הנכונות (על מנת להמיר אותה בסוגי אנרגיה שיפעלו כנדרש לחיזוק וריפוי של המטופל).
 
היינו לרוב המטרה של התרופות היא להסיג את סוגי אנרגיה שיפעלו לחיזוק ולריפוי של המטופל.
אבל הוכחנו לגלות כי באופן עקרוני, ניתן להשיג אותן אנרגיות ישירות ולהשפיעה באמצעותן באופן ישיר על המטופל. (לכן, אם יש מרפא (בשיטת הילינג) אמיתי שיכול להרגיש את המטופל ויש לו אנרגיה נכונה ואיכותית, מרפא כזה עושה לפעמים פלאים). 
 
לאחר שאספנו ולמדנו את החוויות של אלפי שנים שנרשמו בספרי קודש קדומים, את  הישגיהם המתקדמים של המדע וגם את הניסיון של מרפאים מצליחים, והמשכנו ללמוד ולפתח את מה שלמדנו במשך 10 השנים הארוכות, בעזרת השם הצלחנו ליצור תוכנה כזו שבאמצעותו של מכשיר - רישיון יכולה לעזור לכל אחד להתחבר לאותם סוגים של אנרגיה חיובית לריפוי או/ו כלל בריאותית שהוא זקוק להם. ולקבל את כל סוגי האנרגיה רפואית שהוא זקוק להם, בהתאמה אישית ובכמות ואיכות והכי טובים לבריאותו, וכל זה במידת הצורך באופן מיידי.
 
המסקנה: יצרנו את התוכנה שעוזרת לחיזוק הבריאות, לפיתוח אישיות ובמידת הצורך בריפוי. ולצורך הריפוי היא גם מספקת למשתמש בה באופן מיידי את הטיפול על ידי אנרגיה רפואית מתאימה לו אישית בכמות ובאיכות. ובכך עוזרת לרפאות לא רק את התוצאה של המחלה, אלא גם את המקור שלה!    
 
יתרה על כך, התוכנה עושה זאת באופן אוטומטי לחלוטין. היינו היא לא מודיעה את האבחנה (כי גם זה הייתה עזרה גדולה אבל אז כאמור היה צריך עוד להסיג את התרופה ולבקר את השימוש הנכון בה, אלא ישירות ובאופן מיידי מאפשרת למשתמש להיות מחובר לאנרגיה החיובית שהוא זקוק לו. והיות תוכנה (באופן האוטומטי) מקוונת לספק את האנרגיה הרפואית, אין לתוכנה שום שינוי מבחינה טכנית, אם לספק עזרה בריפוי ממחלה מוכרת או ממחלה חדשה. וזה גם מכיוון שבדרך עולם הוא שאם חס וחלילה באה מחלה לעולם, חייבת להיות כבר קיימת רפואה ממנה.
 
תוכנה קלה בשימוש. והיא ניתנת לשימוש של כמות המשתמשים ללא הגבלה. 
 
אופן הפעלת התוכנה באמצעות הכפתורים שבמכשיר - הרישיון.
 
כדי להסביר את זה יותר טוב, מדבר קודם במוסג דומה, שכבר מוכר בעולם.
 
מה טכנית עושה מכשיר - טלפון. הוא מאפשר למשתמש בו להגיע לסוגי תוכנות שונות בעלות תוכן המתאים לו שמשודרים באינטרנט.
איך זה עובד טכנית? - תוכנות בעלות תוכן אלה טכנית הן רק סוגי האנרגיה של הגלים (כוונה על גלי שידור וכו'). וגלים אלה לאחר קליטתם במכשיר מומרים מייד למידע, מוסיקה, שיחה וכו'. 
זאת אומרת, כל הגילויים האלה שבמסך הם תוצאה של קליטת הגלים ששודרו למרחב העולם. 
בטלפון יש כמה תוכנות פנימיות יחסית קטנות, של קליטת המידע ושל עיבוד המידע לתמונה וקול (ושל רישום המידע). ועל ידי הלחיצה בכפתורים, משתמש בטלפון מפעיל את התוכנה לקליטת המידע (היינו לקליטת הגלים המסודרים) כדי להתקשר לגלים משודרים ולבחור בינהם, וכך לקבל מהם לפי רצונו. 
חייבים להדגיש כי לא לכל דבר משודר כדאי להתקשר. יש תוכניות שעוזרים לשמוח, ללמוד ואפילו להבריא. ויש הפך. אבל יש גם תוכנות סינון שעוזרות.
מסקנה: מכשיר - טלפון מאפשר על ידי לחיצה בכפתורים להפעיל תוכנות פנימיות של מכשיר ועל ידי כך לקלוט את גלי אנרגיה משודרים. ואז גם לגלות אותם על גבי המסך וברמקול ולהשתמש בהם. (וכל זה גם אם המשתמש במכשיר לא יודע כלל איך זה עובד טכנית). וצריכים גם מסננים של תוכן, כדי שהשימוש יהיה באמת טוב ויעיל והמשפיע לטוב.
 
ומה עושה מכשיר - רישיון שלנו? - בעזרת השם הוא מאפשר למשתמש בו (בזמן תוקף של הרישיון) להתחבר לתוכניות ולאתרים של אנרגיה חיובית שיש אותם אין ספור בעולם (וצריך רק לדעת איך ומה לוקחים).
איך זה נעשה טכנית? הכפתורים במכשיר - רישיון שלנו מאפשרים להפעיל את התוכנות השונות שפיתחנו - לחיזוק הבריאות, לפיתוח אישיות ובמידת הצורך לעזרה לריפוי. 
והתוכנות שלנו מסייעים למשתמש ברישיון לבחור את האתרים ואת הסוגים (הגלים) ואת הכמויות של האנרגיה החיובית הנכונים כגון של הבריאות ושל הריפוי וכו'. 
וגלי אנרגיה חיובית האלה הם מומרים מיד לחוזק נוסף של הגוף, לקידום בריאות ולעזרה בריפוי - לרפואה שלמה והרבה יותר מהירה.
חייבים גם להדגיש, שיש לא רק סוגים ו אתרים של אלרגיה חיובית. אלא יש סיגי אנרגיה לא טובים, שלא כדאי להתחבר אליהם בשום פנים ואופן. יתירה מזה, גם אנרגיה רפואית כמו גם התרופה, בכמות נכונה מאוד מועילה, אבל בכמות יתרה עלולה להיות לא טובה. ואפילו אנרגיה של חיזוק הבריאות צריכה להיות בכמות מתאימה כמו גם אוכל הכי טוב. לכן פתחנו מערכת מאוד חכמה שמאפשרת לכל אחד לקבל אנרגיות חיוביות לחיזוק הבריאות ולריפוי רק בכמות ואיכות מתאימים לו אישית. אלא היות תוכנה כבר מיועדת רק לבחירת הטוב, פחות השובים לה מסננים. אבל היא גם יודעת לעזור להתנתק אנרגיות מזיקות.
המסקנה: מכשיר - רישיון מאפשר על ידי לחיצה בכפתורים מצויירים על גבי הרישיון להפעיל את התוכנות שפיתחנו. תוכנות אלה מאפשרות למשתמש ברישיון להתחבר לגלי אנרגיה חיובית ולקבל אותם בכמות ואיכות הכי מתאימים לחיזוק הבריאות, לפיתוח האישיות וכשרונותיו, ובמידת הצורך לעזרה מאוד המועילה להקלה על משך המחלה ולריפוי. וזה במידת הצורך באופן מיידי ובכמות ואיכות מותאמים אישית לצורכי המשתמש. (וכל זה גם אם המשתמש לא יודע כלל איך זה עובד טכנית).
 

תוכנה ורפואה קונבנציונלית - תחרות או עזרה? 

 
נדגיש שתוכנה כעיקר לא באה להחליף את הטיפול הקונבנציונלי אלא להוסיף בהרבה להיעילות שלו.

אבל עם זאת, במקרים, שלרפואה קונבנציונלית עוד אין פתרון, היא יכולה לתת פתרון מלא או לפחות חלקי לריפוי או לפחות להקלה משמעותית של המחלה.

יחד עם זאת, אף על פי שהשתמשו בתוכנה כבר מאות אנשים בהצלחה גדולה, מובן כי היא עוד לא מספיק מוכרת בעולם לרוב המשתמשים הפוטנציאלים, לכן אתם גם מוזמנים לעבור על מידע שבאתר אודות עשרה מחקרים האמורים שכוללים מידע על בדיקות הן על המכשירים והן עם מאות משתמשים. ולכמובן להיווכח בעצמכם מהשימוש בתוכנה ללא כסף או התחייבות.
 
במה תוכנה כבר הכי הצליחה בתחום הריפוי
 
בכל זאת נציין בקצרה כי כל המחקרים ורוב מוחלט של המשתמשים מעידים על יעילות שלה:
 
- בחיזוק הבריאות ופיתוח כישרונות, 

- בטיפול בבעיות שינה ומצב רוח,

- בטיפול בכאבי ראש,

- בטיפול בדלקות, בהקלה משמעותית ומהירה על שפעת חזקה, וכו',

- בעזרה מאוד יעילה לריפוי של מחלת הסרטן ולמניעה של המחלה (גם כאשר לרפואה
קונבנציונלית לבדה (או בכלל) לא היה פתרון).
 
כמו כן יצוין כי בדיקות על המכשירים נעשו על 4 סוגים שונים של המכשירים המודדים של רפואה משלימה שכולם הוכיחו את יעילותה. וגם על 3 סוגי מכשירי מדידה חשמליים פיזיקליים, שהוכיחו באופן מובהק את השינוים הברורים ברמת החשמל שבגוף.
 
כל זה לא ניחוש, אלא תוכנה זאת (ובייחוד לאחר שידרוג שנעשה השנה) מלכתחילה לפי התוכן שלה ללא שום ספק יכולה בעזרת השם גם לעזור להקלה מאוד משמעותית של משך המחלה וגם לריפוי של הנגיף בכינוי "קורונה"!
 
איך אפשר לבדוק מהר על המכשירים קונבנציונליים שזה באמת עובד

נציין כי עם זאת שכאמור אנשים עוד לא מכירים טוב את התוכנה הזאת ואולי גם קשה למישהו להאמין שזה בכלל אפשרי לרפאות אוטומטית, - כל רופא, שיש לו גישה ל-EEG או לבדיקה מולקולרית של כלי דם רחבה, יכול בקלות לבדוק שזה לא דימיון אלא יש שינויים מובהקים באופן מיידי או כמעט מיידי. כגון ניתן לראות מיידי את השינויים האלה ב-EEG, ואחרי כמה שעות בבדיקה מולקולרית. 
(כמובן, יש לבטל בבדיקת EEG כזאת את כל גירויים חיצוניים כמו היבהוב אור, "תנועה" וכד', ולעשות בדיקת גלי מוח נטו, החל מכמה דקות לפני ועד לכחצי שעה אחרי תחילת השימוש בתוכנה. ולעשות זאת (לאנשים שונים) פעם און ליין ופעם לא, כי מובן כי יש בעדינות השפעה מסויימת של מכשיר EEG עצמו לשיבוש וניטרול השינויים של גלי מוח, גם אם גירויים בוטלו. ואם רוצים לבדוק בשני אופנים (גם על הבדל לאחר פרק זמן וגם און ליין) אדם אחד, יש לעשות בדיקה של כמה דקות, לנטרל חיבורו למכשיר, לקבל נוסחה, לחכות כ-20 דקות ואז שוב לעשות את הבדיקה של כמה דקות)
 
בקשה לעזור גם לאנשים אחרים על ידי פרסום
 
נציין כי היינו מתכננים לאחר הסיום של העבודה על התוכנה להתחיל למכור את המנוים לשימוש ואפילו קבענו את המחירים למשתמש, בכמה היא נמכרת.
אבל עקב המצב החלטנו כי בינתיים אנחנו נותנים את הזכות לשימוש בה לכל יהודי בעולם ולכל אזרח ישראל (גם ללא יהודי) בלי כסף, וגם לכל אומות העולם נותנים את הזכות לשימוש לחודשיים בלי שום כסף, וגם אחר כך במחיר סמלי, ומי שלא יכול לשלם אפילו את המחיר הסמלי, יוכל גם כן להשתמש בה בלי כסף כלל (ולשלם מחיר סמלי כאשר יוכל).
ואם יש בידך אפשרות לפרסם את האמור כאן או/ו לקדם זאת למוסדות רפואה בארץ ובחו"ל, ותעשה/י כן, זה יהיה מעשה גדול ומצווה גדולה!

וידועה הלכה מהרמב"מ שאם יש בשבת חולה מסוכן ויש לעשרה אנשים תרופה בבית וכל אחד יודע כי כל חברו גם כן יביא את התרופה. אז גם אם אין עירוב, חובה לכול אחד להביא את התרופה, וייחשב לכל אחד למצווה.

לכן לא יגיד אדם שאחרים יקדמו את התוכנה, אלא מי שיש בידיו לבדוק - יבדוק. ומי שיש בידיו לקדם במשרד הבריאות או בבית רפואה שלו - יקדם. ומי שיכול לפרסם - יפרסם. ותבוא על כך על כל אחד ואחד ברכה. (וכנראה יש בזה מצווה גדולה גם אם יש למישהו ספק סביר שזה יעזור. כי הרי זה לא רק התרשמות אלה נבדק על מכשירים ופעל טוב למעלה מ-9 שנים).

 

לא תחליף של טיפול רפואי אלא עוזרה לחיזוק הבריאות, הגברת החסינות ולריפוי

יחד עם זאת, אנו מדגישים כי התוכנה אינה מהווה תחליף לטיפול או לאבחון קונבנציונאלי. משימתה במקרה זה היא לחזק את מערכת החיסון, ובמקרה של חלילה מחלות, להקל משמעותית על מהלך המחלה ולקרב משמעותית רפואה שלמה.
 
בנוסף, אנו עדיין לא יודעים ממתי התוכנה עוזרת לנטרל את הנגיף ''קורונה'' עד כדי כך שהוא כבר לא יכול להיות מועבר הלאה. לכן נדגיש כי כיום אפילו הקלה משמעותית בסימפטומים של המחלה עקב השימוש בתוכנה בשום פנים ואופן לא משחררת את האדם, שהיה מרגיש לא טוב לפני השימוש בתוכנה, מחובת הבדיקה והבידוד וכו' בהתאם להוראות של משרד הבריאות!
 

וכנראה, כדאי להוסיף עוד כמה מילים.

ברור שחלק גדול מהנאמר כאן נראה מוזר ואולי אפילו לא יאומן.

ובכל זאת, אחרי הכל מה שנאמר לעיל, כשאנו אומרים היום, כי לאחר השילוב המוצלח 
בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין המדע המתקדם, יצרנו את התוכנה ואת המכשיר ייחודים שעוזרים לריפוי מושלם, עם תיכנון אוטומטי של האבחון והטיפול, - מערכת שמאפשרת, פשוט על ידי הלחיצה על הכפתור שברישיון, לספק עזרה חיונית לטיפול בכמה (חלילה) מחלות קשות ולהקל על משך המחלות, - עשו לכם את חשבון הנכון! אם זה נכון, השימוש בתוכנה יעזור לכם לרפא את עצמכם, לחבר אתכם לאנרגיה החיובית הרפואית ולהגן מאנרגיות לא רצויות, ואולי אפילו להציל את החיים! ואם האמור לעיל הוא אינו נכון, השקעתם רק כמה דקות לשימוש בתוכנה.
 
לכן, גם אם כל זה עוד נראה לך מוזר במבט הראשון, אמת היא שכדאי להתחיל להשתמש בתוכנה כבר ברגע זה. אחרי הכל,  לא מפסידים מזה שום דבר, אבל כן יכולים להשיג בריאות יותר טובה, חסינות מנגיף הזה ובמידת הצורך (שבערת השם לא יהיה כזה הצורך) לקבל עזרה גדולה בטיפול ואפילו להציל את החיים!

ואם גם תפרסו את זה, תזכו בכך גם לקיים את המצווה של הצלת החיים!
 
 

נוסחת חיים

 • חיזוק הבריאות

 • הוספת כוח

 • שיפור מצב רוח

 • שיפור שינה

 •  גילוי מידות טובות שלך וגם לך באנשים אחרים. ועל ידי כך שינוי גדול לטובה של היחס שלך אליהם ושלהם אליך!

 • שיפור ואפילו שינוי של מזל

 • שיפור ובמידת הצורך בנייה מחדש של אינטראקציה נכונה עם היקום ובני אדם

 • חיבור לסוגי אנרגיה חיובית הכי מועילים וניתוק מאנרגיות לא חיוביות

 • וכל הנ''ל בהתאמה אישית לכל למשתמש/ת באופן אישי

 • במידת הצורך עזרה גדולה ביעילות של כל טיפול רפואי נכון והקלה משמעותית על משך המחלות

  לכל אלה ועוד ניתן בעזרת השם לזכות על ידי השימוש בהמצאה חדשה, בתוכנה פלאית - בנוסחת חיים!
   

למה צריכים את נוסחת חיים ומה בדיוק היא עושה
 

כנראה, היום זה כבר ידוע וברור לכול כי בין הגורמים ואפילו יסודות החשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים נמנים הרמוניה ואנרגיה חיובית. היינו הרמוניה אמיתית שבין אדם לבין היקום ולבין האנשים סביבו, שכוללת גם את האינטראקציה אנרגטית הנכונה והטובה שלו איתם, וכן יכולת להתחבר למקורות של אנרגיה חיובית וקבלתה בפועל בכל פעולה נכונה.

(מובן גם כי הגורמים האלה לא רק עוזרים להיות ולהישאר בריא ומאושר, אלא גם במידת הצורך (שלא נצטרך!) מהווים את הכלי הנכון והמוצלח כדי להקל משמעותית על משך המחלה אפילו קשה ומאיימת, להעריך את החיים ובעזרת השם גם לנצח את המחלה לגמרי.
וכל כך למה? כי אנרגיה חיובית והימצאות בהרמוניה אמיתית או לפחות חזרה אליה עוזרים גם לרפואה. ולא רק לרפא את הביטוי של המחלה, אלא והעיקר גם את המקור שלה, שהיה נובע מחוסר אנרגיה חיובית ומהעדר של אינטראקציה נכונה עם היקום.)

נשאר רק דבר ''קטן'' - היכן למצוא את הידע איך להיות בהרמוניה אמיתית ואת הזמן כדי ללמוד ולתרגל את כל זה? ואיך להתחבר לאנרגיה חיובית האמורה ולקבל אותה בכמות ואיכות כאלה, שכל זה ביחד ישפיע בצורה הכי מועילה לחיים בריאים ומאושרים. ואחרי כל זה והעיקר איך להשתמש בידע זה ובאנרגיה זאת בצורה נכונה?!

ובכן, יש פטרון!
כדי לראות ולהבין אותו, נביא כאן לדוגמה את כמה מהדברים המוכרים לנו מחיי יום יום, ומיד ניראה את הפטרון האמור.
ברוב מוחלט של המקרים אנחנו משתמשים בדברים מוכנים. כדי לטוס למדינה אחרת אנחנו לא לומדים איך לבנות את המטוס ולא בונים אותו. כי ברור לכל שדבר זה דורש ידע ומשאבים כל כך גדולים, שאם היה צריך ללמוד ולבנות מטוס לבד, אז (ובהרבה פחות זמן וכסף) עדיף היה להגיע לאותה מדינה בדרך אחרת. אולי זה רק כאשר מדובר על המטוס? לא רק אלא גם את המכונית אנחנו לא בונים. קונים מוכנה. ואפילו במחשב הכי חדש וחזק משתמשים עם תוכנית הפעלה. וכמה שתוכנית הפעלה יותר מושלמת, כך גם העובד על אותו מחשב יכול יותר להצליח. וגם עם הבית אותו דבר. אפילו אם נחליט לבנות אותו לבד ורק בידינו, נשתמש בפרויקט (תוכנית) של הבנייה שנעשה על ידי אדריכל מומחה. כי אנחנו מבינים שלבנות את הבית בלי תוכנית בנייה מסודרת זה לא רק שלא חכם אלא גם חוסר אחראיות. ואז עלול להיות גם חוסר של הצלחה.
גם חברה הכי גדולה וגם אדם הכי פשוט, אם רוצים שפעולתם תהיה מוצלחת באופן מקסימלי, עושים אותה לפי התוכנית. זה יכולה להיות תוכנית הכי גדולה, משוכללת ומוצלחת שכוללת אלפי פעולות או הכי קטנה ופשוטה שכוללת אך ורק כמה פעולות. להפעיל מאות סניפים ולהזרים משאבים. או לקום לעבודה, לחזור, לעבור חנות ולקנות את מה שאישה (אימא, אחות) בקשה (גם תוכנית קטנטנה), לאכול (לפי תוכנית תזונה שבנה לנו מומחה או לפי מה ששמענו מסבתא שזה גם סוג תוכנית), להתאמן, ללמוד, לשון. זאת אומרת זה יכולה להיות תוכנית מאוד גדולה או הכי קטנה, כתובה או כזאת שכבר בהרגל. אבל תוכנית.

יוצא שברוב המקרים ובמיוחד כאשר רוצים להצליח אנחנו משתמשים בתוכניות. וכאשר מדובר על דברים רצינים, גם לא בונים אותן לבד אלא משתמשים במה שהמומחים בנו לנו ובשבילנו. ואנחנו קונים או מקבלים בבמתה את כרטיס נסיעה למטוס או את הרכב, את המחשב עם תוכנית הפעלה או את הפרויקט של הבנייה, את תוכנית עבודה של חברה או את תוכנית תזונה, אימון, לימוד, ומשתמשים בהם לטובתנו.

ככה גם הגיוני ונכון שכדי להיות כל הזמן במצב של הרמוניה אמיתית עם היקום וכדי לקבל רק אנרגיה חיובית לכל פעולה (לא אסורה), צריכים לפעול לפי התוכנית. ולשם כך כאמור בדוגמה לקבל או לקנות את התוכנה החכמה שתעזור לנו להיות כמה שיותר זמן במצב של הרמוניה האמורה, לגלות אנרגיות חיוביות, מספיק חזקות והעיקר מתאימות, וכל זה בהתאמה אישית לצורכי המשתמש/ת בה.

ובכן בעזרת השם לאחר מחקר של 25 שנה ו-10 שנים של פיתוח, לאחר עבודה קשה סביב השעון, נכתבה תוכנה כזאת מאוד חכמה. כמו רוב מכשירים חכמים היא גם קלה מאוד בשימוש (אבל פעם אחת בכל זאת חייבים לקרוא בעיון סביר את ההוראות של הפעלה). תוכנה זאת גם מגלה למשתמש/ת בה את האנרגיה החיובית המתאימה לו/ה ביותר וגם עוזרת להתחבר אליה בצורה הכי נכונה ומועילה. וכן כתוצאה משימוש בה נעשים הרמוניה אמיתית ויחסי גומלין נכונים וטובים ביותר בין המשתמש/ת בה לבין הסובבים לו/ה מאנשים שבסביבה שלו/ה ועד ליקום כולו. ומה שחשוב ביותר, כל זה נעשה כאמור בהתאמה אישית לכל המשתמש/ת הספציפי/ת, ובכל פעם ופעם בדיוק לפי מה שדרוש לו/ה באותו עת ובאותה שעה!

למשתמשים דתיים נציין כי תוכנית זאת נכתבה אך ורק על בסיס דברים מותרים לפי תורה, ואין בה לא איסור או קבלת השפעה מעבודה זרה ולא כישוף ולא דרכי אמורי. בכל זאת בנוסף להבטחתנו כאן היתר לשימוש בנוסחת חיים זאת הובטח על ידי כך, שכל המשתמש/ת מקבל/ת את נוסחה על תנאי שזה מותר לו/לה לפי התורה. והיות וכל עצם ההתחברות לנוסחה הוא נעשה על תנאי, וגם אין אחרי קבלתה שום פעולות אסורות, אין כאן שום אפשרות להנות מעבודה זרה. דרך של הקבלה על תנאי תיראו ברישיון לשימוש בנוסחת חיים.

ולכל כלל משתמשים נציין כי תוכנה נכתבה תוך כדי התייעצות עם מומחים בתחום בעלי ניסיון מוכח של עשרות שנים, ובפרט הגרסה המוצעת כאן ללקוח נכתבה לאחר מאות בדיקות, ניסוים ושיפורים נוספים. וזה אף על פי שהיא כבר הייתה מועילה, פועלת ומשובחת על ידי מומחים במדינות שונות עוד לפני כמה שנים. 

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספרים של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינה בינונית – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כולם כבר ידעו שספינה גרעינית הכי גדולה מפליגה חודשים רבים דווקא עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין הטכנולוגיות ואינטרנט הגענו לכך שאפשר ללחוץ על הכפתור שברישיון ועל ידי זה להגיע לאינטראקציה מושלמת עם היקום ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית. וכך לשפר באופן משמעותי את החיים! - כנראה שכדאי לנסות!

 

הוראות השימוש בנוסחת חיים

הוראה מינימלית

(אם רוצים, משלמים כמה שרוצים עבור זכות השימוש בתוכנה ''נוסחת חיים''. אם רוצים, משתמשים בלי כסף. (זכות לשימוש ללא תשלום רק עד לסוף המשבר של ''קורונה'')).

(חד פעמי) 

א. להעתיק* למחשב או לנייד או להדפיס את הקובץ הבא של הרישיון מאחד מהקישורים הבאים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים


ב. אם רוצים להתחיל להשתמש ללא תשלום, יש לשלוח את ההודעה אודות תחילת השימוש לניסיון לאימייל:

LifeFormula@TorahofLife.org

אין צורך לחכות לתשובה. אפשר להתחיל את השימוש מיד לאחר המשלוח של המכתב האמור.

(בכל יום* פרט לשבת וחג) 

א. להחליט כמה זמן היום עובדים עם הנוסחה (ומומלץ מאוד לא לשנות בלי צורך גדול את הזמן שקבעתם באותו יום). לתפוש מקום נוח.

ב. להעלות את הקובץ המועתק של הרישיון על המסך* (או לשים לפניך רישיון מודפס), להגיד ברור את המילים המודגשות הכתובות על גבי הכפתור הגדול שברישיון האמור ולגעת באותו הכפתור.
ג. זה מתחיל לעבוד!

שימו לב! לאחר קבלת הנוסחה בפעם הראשונה יש לשבת נוח לפחות במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. במשך 2-3 שעות יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנסיעה מהירה!

וכך בכל יום ויום* פרט לשבת וחג. 
 

 כלים נוספים להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה, לפיתוח אישיות, להקלה על הנפש (רוגע), לעזרה לריפוי ולהגברת החסינות 

(אם כבר קבלת היום את נוסחת חיים וגם עבר אחרי זה לפחות 26 דקות, אז ניתן עד למחר לעשות את כל הפעולות הבאות. ואין צורך לקבל שוב את הנוסחה באותו יום (אבל אם רוצים, יכולים).
 

1. להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה עם היקום לגעת בכפתור 4 ולשבת בנחת כ-7 דקות.

2. כדי לעשות באופן אוטומטי מדיטציה שעוזרת לריפוי ובמיוחד לחקלה על הנפש לקבוע זמן של כ-15 דקות, לשבת ולגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף.

3. 
כדי להפעיל ריפוי מיוחד מאוד חזק וכן לתוספת הגברת חסינות רפואית לשבת, לקבוע זמן בין 3 ל-10 דקות, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולא לקום ולא לדבר עם כל אדם בדקות אלה.

אבל שימו לב! פעולה שנעשית באמצעות כפתור 3 יכולה להיות מאוד מאוד חזקה! וזה טוב מאוד אבל אחרי שלחצתם בכפתור 3, אסור כל מאמץ קשה משך שעתיים ואסור להתקרר תוך כמה שעות! סיבה לזה היא בכך שהמצב שלאחר השימוש בכפתר 3 הוא דומה למצב כמו בהבראה שאחרי מחלה. כגון מידי פעם קורה כי אחרי הבראה ממחלה כבר מרגישים מעולה, שום דבר סוף סוף לא כאב אבל מרגישים חולשה. ואם עוד טיפה להשתמר מכל מאמץ קשה וקור, מבריאים כבר לגמרי. אבל אם כן מתאמצים או מתקררים, מידי פעם זה חס וחלילה היה מביא למצב לא טוב!

4.1. לפיתוח אישיות, גילוי מידות טובות וגם לעזר בריפוי ולחיזוק נוסף של חסינות רפואית לשבת, לקבוע זמן לפעולה זאת ולגעת בכפתור 6 שבשורה השנייה של הכפתורים. (ואם מחשב או טלפון נייד מעלה על המסך שאלה על המשך - לוחצים על המשך (באנגלית על הכפתור שכתוב בו Allow).
 

ואם טלפון נייד שלך לא מאפשר העברה לדף אחר או אם אתה/את משתמש/ת ברישיון מודפס שנמצא לפניך ולא ברישיון דיגיטלי, בכל זאת יש לגעת קודם באותו כפתור 6 האמור ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

4.2. בדף שנפתח (עם מרובע אפור) צריך לגעת בקישור ''להפעיל'' (בקישור העליון). לאחר שעברת לדף עם המרובה הלבן, להישאר בדף עם מרובה לבן זה על המסך למשך של 7-15 דקות לפיתוח אישיות או לחיזוק הבריאות או למשך של 18-56 דקות לצורך העזרה ברפוי ולחיזוק נוסף של חסינות רפואית. 

שימו לב!
סדר הגעה לדף האמור עם התמונה הוא לפי האמור לעיל בלבד! וכן אין להוריד את הקובץ של הרישיון מהמסך של מחשב או טל. נייד לפני סיום הטיפול. (היינו קובץ נשאר בכרטיסייה אחרת ו/או כאילו ''מתחת'' לתמונה שאליה אתם מגיעים).
(ואם משתמשים ברישיון מדפס, הוא צריך להיות פתוח לפניך עד לסיום הטיפול). 

 

המלצות נוספות לשימוש יותר מוצלח

- בכול יום ניתן לבחור מחדש את משך הזמן כלשהו לעבודה עם הנוסחה. אבל זמן שמומלץ הוא לחיזוק הבריאות 7-31 דקות ולעזר ברפואה 25-55 דקות. 

וכאמור אין לשנות את הזמן שקבעתם באותו יום.

- שימו לב שלכל משתמש/ת חייב להיות העתק המודפס או/ו הדיגיטלי משלו/ה.


- אל תחזירו לתיק את ההעתק של הרישיון המודפס או אל תסגרו את ההעתק שעל גבי המסך למשך הזמן שבחרתם באותו יום. 

- לאחר העבודה הנ"ל עם הנוסחה, אם רישיון מודפס, תחזירו אותו לתיק לא שקוף, ואם הוא בצורה דיגיטלית, תורידו אותו מהמסך.

- מי שמתפלל תפילת בוקר קבועה, מומלץ לא לקבל מחדש את הנוסחה בבוקר לפני התפילה האמורה.

- מומלץ להיות בזמן הנ''ל במרחק של 2.5 מטר** או יותר משאר אדם.


- לא לעשות את המעשים לא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים).


המכון שלנו מאחל לכם להיות בעזרת השם תמיד בבריאות האיתנה לאורך ימים ושנים טובות!
 

כמה משלמים? (לא חובה עד לסיום של משבר ''קורונה'')
 

מסלול רגיל מחיר (מסובסד***) לצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 1000 דולר לכל השנה.


אבל מי שאין לו/ה כעת הרבה כסף פנוי ורוצה להשתמש בנוסחה, יכול/ה עבור החודש הקרוב לשלם כמה שהוא/היא רוצה.

מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך נפעלת באמצעות כפתורים 6, 3 כדלקמן)
 

עבור השרות והמוצרים ניתן לשלם דרך חשבון הבנק או בכרטיס אשראי

לתשלום בכרטיס אשראי - יש ללחוץ על הקישור הזה

לתשלום (דרך הבנק) בארץ: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל''). 

אם שילמתם עבור מישהו/י אחר/ת יש להודיע לנו על כך. אם אתם משלמים דרך הבנק יש לשלוח לנו את הכתובת של הדואר למשלוח של החשבונית ואת שם של המשלם. (אם שילמתם דרך פאי פאל אין צורך במשלוח של הכתובת הדואר כי הוא מופיע בהודעה מפאי פאל שאנחנו מקבלים).

 

למה לא משלמים עבור מסלול עזר לריפוי?

כאמור מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. אבל יצויין כי זה וגם הנחות הנ"ל ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת צדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שצריך עזרה!
יחד עם זאת, יצוין כי בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 10 שנים של עבודה קשה! לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר (מסובסד***) של מסלול זה הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה

 ________________________________
 

* אבל שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל בחגים לצורך השימוש בנוסחה זאת אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג. 

** כי לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם.
מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. ואם אדם ''שבע'' באנרגיה יהיה ליד האדם ''רעב'', או יהיה אדם בריא 
ליד אדם שזקוק לטיפול אנרגטי. ו''רעב'' או זקוק לטיפול יקבל נוסחה. אז אם לא לשים הגנה, תימשך לרעב או לזקוק לטיפול אנרגיה חזקה כלל בריאותית או אנרגיה רפואית. נכון שהיא תהיה טובה לרעב או לזקוק לטיפול. אבל אם נמצאים ביחד ללא מרחק שבע ורעב או בריא וזקוק לטיפול שניהם ביחד אז (אם אין הגנה הם היו) יכולים לקבל אנרגיה כלל בריאותית בכמות טובה לרעב אבל גדולה לשבע או אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול שלא טובה לבריא. אלא במקרה שלנו יש כאמור בתוכנה מערכת של ההגנה. והיא כדי להגן על ''שבע'' או בריא נאלצת לעצור כניסת האנרגיה גם לרעב או זקוק לטיפול. וזה עד שהם יתרחקו ביניהם. אבל כאשר שבע או בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מרעב או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה אמור לקבל באופן משמעותי מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו לרעב או לזקוק לטיפול לקבל את כל מה שהוא צריך כדי שביעותו או/ו רפואתו.
בכל זאת גם ההתרחקות למרחק פחות מ-2.5 מטר היא גם מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמעבירים סדנה לשימוש בנוסחה ולא תמיד אפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני. אז אפילו (העדר של מרחק מומלץ) זה עלול לעצר את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו, בכל זאת נוסחה תעיל. 
אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך הרפואה, למטופל בכל זאת רצוי להיות במרחק של 2,5 מטר משאר אדם.

*** מחיר מלא.
 


 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים