עזרה גדולה לריפוי של המחלות ולרכישת החסינות הרפואית מהם - על ידי המכשיר יחודי שעוזר בצורה אוטומטית גם לזהות את המחלה וגם לספק מיידית את העזרה הנכונה לריפוי!  

המטרות העיקריות של התוכנה והמכשיר הן לעזור לאדם: 

- להיות בריא, שמח ומאושר יותר, לפתח כישרונות, להגשים את עצמו בצורה נכונה ומועילה, 

- להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם היקום ואנשים סביבו, 

- בכל אחת מהפעולות החיוביות ואפילו הניטרליות של האדם להתחבר לאנרגיה החיובית הטובה לו ביותר. 

כולל שבמידת הצורך בריפוי התוכנה הזאת באופן אוטומטי ומיידי מעניקה את העזרה הנכונה להקלה על משך המחלה ולרפואה שלמה ויותר מהירה! 

אבל במקרה בו אדם נוטל את הכדורים הנכונים, הוא זקוק לזמן שהגוף שלו ימיר את התוכן הכימי והאנרגטי של הכדורים להשפעות נכונות, ואז יתחיל לרפא את מערכות הביו-אנרגיה שלו ולהשיב ולהפעיל את תהליכי האנרגיה הדרושים.

ובמקרה בו אדם זה יקבל את הטיפול האנרגטי הנכון, הריפוי מתחיל מייד. יתירה מזה, גם אם אדם נוטל כדורים נכונים אלה, טיפול אנרגיה טוב ונכון נוסף ישפר באופן משמעותי את השפעתם, יקל על משך כל מחלה ויקדם את הרפואה השלמה. (וגם אם אין כדורים, טיפול אנרגטי נכון זה יכול לעזור באופן משמעותי, ולעיתים לעזור לריפוי מהיר ומושלם גם ללא כדורים).

והתכנה הזאת נותנת את הטיפול האנרגטי הנכון הזה.

בעזרת השם זה אמור לעזור גם לריפוי של ''קורונה''!

זכות השימוש ניתנת ללא כסף או כל התחייבות להמשיך (כפי שיפורט בהמשך).

החומר ללימוד עצמי פשוט ומהיר (15-30 דקות) ניתן ללא עלות בכל עת.

(מובן כי זה נשמע מוזר שכל העולם מחפש תרופה, ואנחנו אומרים שכבר יש לנו את זה. אבל אנחנו מסבירים את זה היטב ובבירור כיצד זה קרה).

הפיצו את האמור כאן ותזכו לקיים את המצווה של הצלת חיים!

 

פסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.   

 

כמה שאלות ותשובות אודות המכשיר והתוכנה

לעבור ישירות להוראות השימוש

אנחנו שמחים להודיע כי לאחר 10 שנים של עבודה סביב השעון פיתחנו את המכשיר שיכול לעזור לכל העולם! לרבות לחיזוק הבריאות, לחסינות רפואית ואפילו לריפוי של "קורונה"! כל מה שצריך כדי להשתמש בו, זה להגיד שקיבלתם את האמור ברישיון, ולגעת בכמה כפתורים שברישיון, וזה מתחיל לעבוד. 

- מה? ללחוץ על כמה כפתורים מצוירים ברישיון, וזה יעזור להיות יותר בריא ואפילו להתרפאות?! וגם לחסינות ולריפוי מ''קורונה''?!

- כן, בדיוק ככה. גם בנייד לוחצים בכפתורים שעל גבי המסך בלי לדעת מה ואיך זה עובד ונהנים!

- אבל מי שבנה את הטלפון הנייד יודע מדעית איך זה עובד, הכפתורים הם רק מפתח! והעיקר הוא שהנייד לא עובד לבד! הוא מקושר לתוכנות גדולות וחכמות שבחוץ למכשיר עצמו!!

- נכון. אבל גם מי שבנה את המכשיר שלנו יודע מדעית איך זה עובד. וכפתורים של מכשיר הזה, היינו של הרישיון לשימוש בנוסחת חיים, מפעילים את התוכנות מאוד חכמות שונות - להרמוניה עם היקום ואם האנשים, לקבלת אנרגיה חיובית, לחיזוק הבריאות, לעזר לריפוי ועוד. ואגב, הכל בהתאמה אישית לכל המשתמש! גם בכמות וגם באיכות.

- אז מה, אתם אומרים שזה אותו דבר, אין הבדל בין טלפון נייד שכבר כולם מכירים לבין הרישיון שמפעיל את התוכנה שלכם, שרוב האנשים עוד לא מכירים. בהנחה שבכלל זה אפשרי?!

- למה אין הבדל? יש הבדל עצום! בגלל שאת הטלפון כולם כבר מכירים, על הטלפון קודם משלמים, ורק לאחר מכן אם רוצים משתמשים בו ורק אז מתרשמים באמת ויודעים אם היה כדאי לקנות.
ואת התוכנה קודם מפעילים ללא תשלום ומתרשמים איך זה עובד ואם זה כדאי לך לקנות ורק לאחר מכן, אם רוצים להמשיך, משלמים. ועוד מחצית התשלום על חודש השני נחשב למפרע גם לתשלום לחודש של הניסיון.

ואגב, יש כבר מאות אנשים בארץ ובחו''ל שהשתמשו במכשיר והביאו שבחים גדולים. ועשינו עשרה מחקרים של רפואה משלימה על כמה סוגי מכשירים. ויש על כך דוחות באתר. (בתפריט למעלה זה נושא בשם ''מחקרים'')

- ואם אדם לא רוצה להמשיך? הפסדתם כסף?

- למה הפסדנו, עזרנו לאדם להיות יותר בריא, יותר מאושר. זה שווה! נשמח אם אדם ישלם. אבל העיקר זה לעזור.

- בכל זאת עוד נשמע קצת מוזר. ואיך אפשר לנסות ואז באמת להחליט?

- פשוט לעבור על הוראות השימוש בהמשך הדף, תוך 10-15 דקות, ואפשר להתחיל להשתמש.


- ואם אני רוצה קודם לדעת יותר?

- ללחוץ על הלינק לדעת יותר ולעבור לדף שיש בו הסברים ברורים וגם קולטת וידאו קטנה עם הסבר כללי.

- אם כן, המכשיר והרישיון זה אותו דבר? במילים אחרות הרישיון הוא גם המכשיר להפעלת התוכנה. ואיך קוראים לתוכנה שלכם?

- בדיוק ככה. הרישיון הוא גם המכשיר להפעלת התוכנה. ולתוכנה זאת קוראים ''נוסחת חיים''.

 

איך כבר יש לנו משהו שיכול לעזור לא רק ממחלות מוכרות אלא גם מ''קורונה'' 

לעבור ישירות להוראות השימוש

מובן שנשמע מוזר, שכל העולם מחפשים ישועה, ופתאום אומרים לך "יש לנו". אבל ככה יצא. וסיימנו גרסה מעודכנת (אחרי 25 שנות מחקר ועשר שנים של פיתוח) דווקא בימים אלה, לפני פורים. ויש לנו.

וכן הרי ברור שאם נותנים בלי תשלום ובלי התחייבות אז לא מחפשים להרוויח כסף, רוצים לעזור.

תשאלו מה שייך מחקר של 25 שנה ופיתוח של 10 שנים לריפוי של מחלה חדשה? - שאלה בהחלט נכונה. אבל גם תשובה ברורה ופשוטה. התאמצנו כל כך בכל השנים האלה כדי לבנות דבר חדש - את התוכנה שעל ידי השימוש נוח ופשוט תוכל באופן אוטומטי לחלוטין לגלות ולעזור לקבל בצורה הכי נכונה, לכל המשתמש בתוכנה בהתאמה אישית, את התרופה שהוא זקוק לה. ולכן אין לתוכנה זאת מבחינה טכנית שום הבדל, אם לגלות את התרופה המתאימה ובכמות המתאימה ממחלה הכי שכיחה ופשוטה או ממחלה הכי נדירה וחדשה. 

לכן גם אם כל זה ניראה למבט ראשונה מוזר, כדאי להתחיל מייד. כי לא מפסידים שום דבר, אבל כן אפשר להרוויח את הוספת הבריאות, חסינות מווירוס, ובמידת הצורך גם לקבל עזרה גדולה בריפוי!

ואם גם תפרסמו את זה אז תזכו גם למצווה של הצלת חיים!

 

לא תחליף של טיפול רפואי אלא עוזרה לחיזוק הבריאות, הגברת החסינות ולריפוי

יחד עם זאת, אנו מדגישים כי התוכנה אינה מהווה תחליף לטיפול או לאבחון קונבנציונאלי. משימתה במקרה זה היא לחזק את מערכת החיסון, ובמקרה של חלילה מחלות, להקל משמעותית על מהלך המחלה ולקרב משמעותית רפואה שלמה.
 
בנוסף, אנו עדיין לא יודעים ממתי התוכנה עוזרת לנטרל את הנגיף ''קורונה'' עד כדי כך שהוא כבר לא יכול להיות מועבר הלאה. לכן נדגיש כי כיום אפילו הקלה משמעותית בסימפטומים של המחלה עקב השימוש בתוכנה בשום פנים ואופן לא משחררת את האדם, שהיה מרגיש לא טוב לפני השימוש בתוכנה, מחובת הבדיקה והבידוד וכו' בהתאם להוראות של משרד הבריאות!
 

 

מידע כללי בוידאו אודות התוכנה (וידאו של כ-7 דקות)

נוסחת חיים


התוכנה היחודית שבעזרת השם עוזרת לחיות יותר טוב, יותר בריא, ובמידת הצורך גם להציל את החיים

 • חיזוק הבריאות

 • הוספת כוח

 • שיפור מצב רוח

 • שיפור שינה

 •  גילוי מידות טובות שלך וגם לך באנשים אחרים. ועל ידי כך שינוי גדול לטובה של היחס שלך אליהם ושלהם אליך!

 • שיפור ואפילו שינוי של מזל

 • שיפור ובמידת הצורך בנייה מחדש של אינטראקציה נכונה עם היקום ובני אדם

 • חיבור לסוגי אנרגיה חיובית הכי מועילים וניתוק מאנרגיות לא חיוביות

 • וכל הנ''ל בהתאמה אישית לכל למשתמש/ת באופן אישי

 • במידת הצורך עזרה גדולה ביעילות של כל טיפול רפואי נכון והקלה משמעותית על משך המחלות

  לכל אלה ועוד ניתן בעזרת השם לזכות על ידי השימוש בהמצאה חדשה, בתוכנה פלאית - בנוסחת חיים

 

הוראות השימוש בנוסחת חיים

הוראה מינימלית

(אם רוצים, משלמים כמה שרוצים עבור זכות השימוש בתוכנה ''נוסחת חיים''. אם רוצים, משתמשים בלי כסף. (זכות לשימוש ללא תשלום רק עד לסוף המשבר של ''קורונה'')).

חד פעמי

א. להעתיק* למחשב או לנייד או להדפיס את הקובץ הבא של הרישיון מאחד מהקישורים הבאים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים


ב. אם רוצים להתחיל להשתמש ללא תשלום, יש לשלוח  את ההודעה אודות תחילת השימוש לניסיון לאימייל:

PublicEndowment@gmail.com 

אין צורך לחכות לתשובה. אפשר להתחיל את השימוש מיד לאחר המשלוח של המכתב האמור.

בכל יום* פרט לשבת וחג

א. להחליט כמה זמן היום עובדים עם הנוסחה (ומומלץ מאוד לא לשנות בלי צורך גדול את הזמן שקבעתם באותו יום). לתפוש מקום נוח.
ב. להעלות את הקובץ 
המועתק של הרישיון על המסך* (או לשים לפניך רישיון מודפס), להגיד ברור את המילים הכתובות על גבי הכפתור הגדול שברישיון האמור ולגעת באותו הכפתור.

ג. זה מתחיל לעבוד!

שימו לב! לאחר קבלת הנוסחה בפעם הראשונה יש לשבת נוח לפחות במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. במשך 2-3 שעות יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנסיעה מהירה!

וכך בכל יום ויום* פרט לשבת וחג. 
 

 כלים נוספים להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה, לפיתוח אישיות, להקלה על הנפש (רוגע), לעזרה לריפוי ולהגברת החסינות 

(אם כבר קבלת היום את נוסחת חיים וגם עבר אחרי זה לפחות 26 דקות, אז ניתן עד למחר לעשות את כל הפעולות הבאות. ואין צורך לקבל שוב את הנוסחה באותו יום. 


1. להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה עם היקום לגעת בכפתור 4 ולשבת בנחת כ-7 דקות.

2. כדי לעשות באופן אוטומטי מדיטציה שעוזרת לריפוי ובמיוחד לחקלה על הנפש לקבוע זמן של כ-15 דקות, לשבת ולגעת בכפתור שכתוב על גביו מספר 4 שלוש פעמים ברצף.

3. 
כדי להפעיל ריפוי מיוחד מאוד חזק וכן לתוספת הגברת חסינות רפואית לשבת, לקבוע זמן בין 3 ל-10 דקות, לגעת פעמיים ברצף בכפתור שכתוב על גביו מספר 3 ולא לקום ולא לדבר עם כל אדם בדקות אלה.

אבל שימו לב! פעולה שנעשית באמצעות כפתור 3 האמור יכולה להיות מאוד מאוד חזקה! וזה טוב מאוד אבל אחרי שלחצתם בכפתור 3, אסור כל מאמץ קשה משך שעתיים ואסור להתקרר תוך כמה שעות! סיבה לזה היא בכך שהמצב שלאחר השימוש בכפתר 3 הוא דומה למצב כמו בהבראה שאחרי מחלה. כגון מידי פעם קורה כי אחרי הבראה ממחלה כבר מרגישים מעולה, שום דבר סוף סוף לא כאב אבל מרגישים חולשה. ואם עוד טיפה להשתמר מכל מאמץ קשה וקור, מבריאים כבר לגמרי. אבל אם כן מתאמצים או מתקררים, מידי פעם זה חס וחלילה היה מביא למצב לא טוב!

4. לפיתוח אישיות, גילוי מידות טובות וגם לעזר בריפוי ולחיזוק נוסף של חסינות רפואית לשבת, לקבוע זמן לפעולה זאת ולגעת בכפתור 6 שבשורה שנייה של הכפתורים (שהיא שורה ראשונה של כפתורים כטנים). (ואם מחשב או טלפון נייד מעלה על המסך שאלה על המשך - לוחצים על המשך (באנגלית על הכפתור שכתוב בו Allow).

ואם טלפון נייד שלך לא מאפשר העברה לדף אחר או אם אתה/את משתמש/ת ברישיון מודפס שנמצא לפניך ולא ברישיון דיגיטלי, בכל זאת יש לגעת קודם באותו כפתור 6 האמור ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

4.2. בדף שנפתח (עם מרובע אפור) צריך לגעת בקישור ''להפעיל'' (בקישור העליון). לאחר שעברת לדף עם המרובה הלבן, להישאר בדף עם מרובה לבן זה על המסך למשך של 7-15 דקות לפיתוח אישיות או לחיזוק הבריאות או למשך של 18-56 דקות לצורך העזרה ברפוי ולחיזוק נוסף של חסינות רפואית. 

שימו לב!
סדר הגעה לדף האמור עם התמונה הוא לפי האמור לעיל בלבד! וכן אין להוריד את הקובץ של הרישיון מהמסך של מחשב או טל. נייד לפני סיום הטיפול. (היינו קובץ נשאר בכרטיסייה אחרת ו/או כאילו ''מתחת'' לתמונה שאליה אתם מגיעים).
(ואם משתמשים ברישיון מדפס, הוא צריך להיות פתוח לפניך עד לסיום הטיפול). 

5. 
במקרה של צורך גדול ניתן להוספת יעילות של הריפוי להדפיס את ההעתק של התמונה מקישור זה.

5.1. להוציא את ההעתק בזמן של עבודה עם הנוסחה מנרתיק לא שקוף.
לאחר לפחות 22 דקות לאחר קבלת הנוסחה לגעת בכפתור 6 הנ''ל כאמור בסעף 1. הנ''ל.

לאחר השימוש יש להחזיר את ההעתק חזרה לתוך הנרתיק לא שקוף.

שימו לב! 
לכול מטופל/ת שמשתמש/ת בהעתק של תמונה זאת צריך להיות מדפס העתק שלו/ה. אין להחליף או לערבב העתקים מתמונה זאת.
 

המלצות נוספות לשימוש יותר מוצלח

- בכול יום ניתן לבחור מחדש את משך הזמן כלשהו לעבודה עם הנוסחה. אבל זמן שמומלץ הוא לחיזוק הבריאות 7-31 דקות ולעזר ברפואה 25-55 דקות. (למשתמשים בגרסה מומלצת להתחלת השימוש זמן מינימלי - 15 דקות. זמן מומלץ ביותר - 26 דקות). וכאמור אין לשנות את הזמן שקבעתם באותו יום בלי צורך גדול.

- שימו לב שלכל משתמש/ת חייב להיות העתק המודפס או/ו הדיגיטלי משלו/ה.

- אל תחזירו לתיק את ההעתק של הרישיון המודפס או אל תסגרו את ההעתק שעל גבי המסך למשך הזמן שבחרתם באותו יום. 

- לאחר העבודה הנ"ל עם הנוסחה, אם רישיון מודפס, תחזירו אותו לתיק לא שקוף, ואם הוא בצורה דיגיטלית, תורידו אותו מהמסך.

- מי שמתפלל תפילת בוקר קבועה, מומלץ לא לקבל מחדש את הנוסחה בבוקר לפני התפילה האמורה.

- מומלץ להיות בזמן הנ''ל במרחק של 2.5 מטר** או יותר משאר אדם.


- לא לעשות את המעשים לא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים).


המכון שלנו מאחל לכם בעזרת השם לזכות תמיד בבריאות האיתנה לאורך ימים ושנים טובות!
 

כמה משלמים? (לא חובה עד לסיום של משבר ''קורונה'')
 

מסלול רגיל מחיר (מסובסד***) לצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 1000 דולר לכל השנה.


אבל מי שאין לו/ה כעת הרבה כסף פנוי ורוצה להשתמש בנוסחה, יכול/ה עבור החודש הקרוב לשלם כמה שהוא/היא רוצה.

מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך נפעלת באמצעות כפתורים 6, 3 כדלקמן)
 

עבור השרות והמוצרים ניתן לשלם דרך חשבון הבנק או בכרטיס אשראי

לתשלום בכרטיס אשראי - יש ללחוץ על הקישור הזה

 

לתשלום (דרך הבנק) בארץ: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל''). 

אם שילמתם עבור מישהו/י אחר/ת יש להודיע לנו על כך. אם אתם משלמים דרך הבנק יש לשלוח לנו את הכתובת של הדואר למשלוח של החשבונית ואת שם של המשלם. (אם שילמתם דרך פאי פאל אין צורך במשלוח של הכתובת הדואר כי הוא מופיע בהודעה מפאי פאל שאנחנו מקבלים).
 

________________________________


רישיון לשימוש בנוסחת חיים


רישיון לשימוש בנוסחת חיים

 

מידע נוסף שלא חייבים לקרוא אבל יכול לעזור

 

למה צריכים את נוסחת חיים ומה בדיוק היא עושה

 

כנראה, היום זה כבר ידוע וברור לכול כי בין הגורמים ואפילו יסודות החשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים נמנים הרמוניה ואנרגיה חיובית. היינו הרמוניה אמיתית שבין אדם לבין היקום ולבין האנשים סביבו, שכוללת גם את האינטראקציה אנרגטית הנכונה והטובה שלו איתם, וכן יכולת להתחבר למקורות של אנרגיה חיובית וקבלתה בפועל בכל פעולה נכונה.

(מובן גם כי הגורמים האלה לא רק עוזרים להיות ולהישאר בריא ומאושר, אלא גם במידת הצורך (שלא נצטרך!) מהווים את הכלי הנכון והמוצלח כדי להקל משמעותית על משך המחלה אפילו קשה ומאיימת, להעריך את החיים ובעזרת השם גם לנצח את המחלה לגמרי.
וכל כך למה? כי אנרגיה חיובית והימצאות בהרמוניה אמיתית או לפחות חזרה אליה עוזרים גם לרפואה. ולא רק לרפא את הביטוי של המחלה, אלא והעיקר גם את המקור שלה, שהיה נובע מחוסר אנרגיה חיובית ומהעדר של אינטראקציה נכונה עם היקום.)

נשאר רק דבר ''קטן'' - היכן למצוא את הידע איך להיות בהרמוניה אמיתית ואת הזמן כדי ללמוד ולתרגל את כל זה? ואיך להתחבר לאנרגיה חיובית האמורה ולקבל אותה בכמות ואיכות כאלה, שכל זה ביחד ישפיע בצורה הכי מועילה לחיים בריאים ומאושרים. ואחרי כל זה והעיקר איך להשתמש בידע זה ובאנרגיה זאת בצורה נכונה?!

ובכן, יש פתרון!
כדי לראות ולהבין אותו, נביא כאן לדוגמה את כמה מהדברים המוכרים לנו מחיי יום יום, ומיד ניראה את הפטרון האמור.
ברוב מוחלט של המקרים אנחנו משתמשים בדברים מוכנים. כדי לטוס למדינה אחרת אנחנו לא לומדים איך לבנות את המטוס ולא בונים אותו. כי ברור לכל שדבר זה דורש ידע ומשאבים כל כך גדולים, שאם היה צריך ללמוד ולבנות מטוס לבד, אז (ובהרבה פחות זמן וכסף) עדיף היה להגיע לאותה מדינה בדרך אחרת. אולי זה רק כאשר מדובר על המטוס? לא רק אלא גם את המכונית אנחנו לא בונים. קונים מוכנה. ואפילו במחשב הכי חדש וחזק משתמשים עם תוכנית הפעלה. וכמה שתוכנית הפעלה יותר מושלמת, כך גם העובד על אותו מחשב יכול יותר להצליח. וגם עם הבית אותו דבר. אפילו אם נחליט לבנות אותו לבד ורק בידינו, נשתמש בפרויקט (תוכנית) של הבנייה שנעשה על ידי אדריכל מומחה. כי אנחנו מבינים שלבנות את הבית בלי תוכנית בנייה מסודרת זה לא רק שלא חכם אלא גם חוסר אחראיות. ואז עלול להיות גם חוסר של הצלחה.
גם חברה הכי גדולה וגם אדם הכי פשוט, אם רוצים שפעולתם תהיה מוצלחת באופן מקסימלי, עושים אותה לפי התוכנית. זה יכולה להיות תוכנית הכי גדולה, משוכללת ומוצלחת שכוללת אלפי פעולות או הכי קטנה ופשוטה שכוללת אך ורק כמה פעולות. להפעיל מאות סניפים ולהזרים משאבים. או לקום לעבודה, לחזור, לעבור חנות ולקנות את מה שאישה (אימא, אחות) בקשה (גם תוכנית קטנטנה), לאכול (לפי תוכנית תזונה שבנה לנו מומחה או לפי מה ששמענו מסבתא שזה גם סוג תוכנית), להתאמן, ללמוד, לשון. זאת אומרת זה יכולה להיות תוכנית מאוד גדולה או הכי קטנה, כתובה או כזאת שכבר בהרגל. אבל תוכנית.

יוצא שברוב המקרים ובמיוחד כאשר רוצים להצליח אנחנו משתמשים בתוכניות. וכאשר מדובר על דברים רצינים, גם לא בונים אותן לבד אלא משתמשים במה שהמומחים בנו לנו ובשבילנו. ואנחנו קונים או מקבלים בבמתה את כרטיס נסיעה למטוס או את הרכב, את המחשב עם תוכנית הפעלה או את הפרויקט של הבנייה, את תוכנית עבודה של חברה או את תוכנית תזונה, אימון, לימוד, ומשתמשים בהם לטובתנו.

ככה גם הגיוני ונכון שכדי להיות כל הזמן במצב של הרמוניה אמיתית עם היקום וכדי לקבל רק אנרגיה חיובית לכל פעולה (לא אסורה), צריכים לפעול לפי התוכנית. ולשם כך כאמור בדוגמה לקבל או לקנות את התוכנה החכמה שתעזור לנו להיות כמה שיותר זמן במצב של הרמוניה האמורה, לגלות אנרגיות חיוביות, מספיק חזקות והעיקר מתאימות, וכל זה בהתאמה אישית לצורכי המשתמש/ת בה.

ובכן בעזרת השם לאחר מחקר של 25 שנה ו-10 שנים של פיתוח, לאחר עבודה קשה סביב השעון, נכתבה תוכנה כזאת מאוד חכמה. כמו רוב מכשירים חכמים היא גם קלה מאוד בשימוש (אבל פעם אחת בכל זאת חייבים לקרוא בעיון סביר את ההוראות של הפעלה). תוכנה זאת גם מגלה למשתמש/ת בה את האנרגיה החיובית המתאימה לו/ה ביותר וגם עוזרת להתחבר אליה בצורה הכי נכונה ומועילה. וכן כתוצאה משימוש בה נעשים הרמוניה אמיתית ויחסי גומלין נכונים וטובים ביותר בין המשתמש/ת בה לבין הסובבים לו/ה מאנשים שבסביבה שלו/ה ועד ליקום כולו. ומה שחשוב ביותר, כל זה נעשה כאמור בהתאמה אישית לכל המשתמש/ת הספציפי/ת, ובכל פעם ופעם בדיוק לפי מה שדרוש לו/ה באותו עת ובאותה שעה!

למשתמשים דתיים נציין כי תוכנית זאת נכתבה אך ורק על בסיס דברים מותרים לפי תורה, ואין בה לא איסור או קבלת השפעה מעבודה זרה ולא כישוף ולא דרכי אמורי. בכל זאת בנוסף להבטחתנו כאן היתר לשימוש בנוסחת חיים זאת הובטח על ידי כך, שכל המשתמש/ת מקבל/ת את נוסחה על תנאי שזה מותר לו/לה לפי התורה. והיות וכל עצם ההתחברות לנוסחה הוא נעשה על תנאי, וגם אין אחרי קבלתה שום פעולות אסורות, אין כאן שום אפשרות להנות מעבודה זרה. דרך של הקבלה על תנאי תיראו ברישיון לשימוש בנוסחת חיים.

ולכל כלל משתמשים נציין כי תוכנה נכתבה תוך כדי התייעצות עם מומחים בתחום בעלי ניסיון מוכח של עשרות שנים, ובפרט הגרסה המוצעת כאן ללקוח נכתבה לאחר מאות בדיקות, ניסוים ושיפורים נוספים. וזה אף על פי שהיא כבר הייתה מועילה, פועלת ומשובחת על ידי מומחים במדינות שונות עוד לפני כמה שנים.

 

זה אמת וכדאי לנסות

 

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספרים של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינה בינונית – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כולם כבר ידעו שספינה גרעינית הכי גדולה מפליגה חודשים רבים דווקא עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין הטכנולוגיות והאינטרנט הגענו לכך שאפשר ללחוץ על הכפתור שברישיון ועל ידי זה להגיע לאינטראקציה מושלמת עם היקום והאנשים, לחזק את הבריאות, להגיע לרוגע, לפתח את הכשרונות. ועל הדרך גם לעשות את המדיטציה פנטסטית. וכך לשפר באופן משמעותי את החיים! - כנראה שכדאי לנסות!

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

 ________________________________

 

* אבל שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל בחגים לצורך השימוש בנוסחה זאת אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג. 

** 
כי לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם. מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. ואם אדם ''שבע'' באנרגיה יהיה ליד האדם ''רעב'', או יהיה אדם בריא ליד אדם שזקוק לטיפול אנרגטי. ו''רעב'' או זקוק לטיפול יקבל נוסחה. אז אם לא לשים הגנה, תימשך לרעב או לזקוק לטיפול אנרגיה חזקה כלל בריאותית או אנרגיה רפואית. נכון שהיא תהיה טובה לרעב או לזקוק לטיפול. אבל אם נמצאים ביחד ללא מרחק בריא וזקוק לטיפול שניהם ביחד אז (אם אין הגנה הם היו) יכולים לקבל אנרגיה כלל בריאותית בכמות טובה ל''רעב'' אבל גדולה ל''שבע'' או אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול אבל לא טובה לבריא. היינו אם הייתה אפשרות לקבל את האנרגיה ולא הייתה הגנה ראוייה. אלא במקרה שלנו יש כאמור בתוכנה מערכת של ההגנה. והיא כדי להגן על ''שבע'' או בריא נאלצת לעצור כניסת האנרגיה גם ל''רעב'' או זקוק לטיפול.
וזה עד שהם יתרחקו ביניהם. אבל כאשר ''שבע' או בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מ''רעב'' או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה אמור לקבל באופן משמעותי מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו ל''רעב'' או לזקוק לטיפול כך שיוכל לקבל את כל מה שהוא צריך ל''שביעותו'' או/ו לרפואתו.
מתי תנאי כזה הוא חובה ומתי רק רצוי? - בכל זאת גם ההתרחקות למרחק פחות מ-2.5 מטר היא גם מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמעבירים סדנה לשימוש בנוסחה ולא תמיד אפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני. אז אפילו (העדר של מרחק מומלץ) זה עלול לעצר את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו, בכל זאת נוסחה תעיל.  אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך הרפואה, למטופל בכל זאת רצוי להיות במרחק של 2,5 מטר משאר אדם.

*** זה שייך רק למסלול כלל בריאותי ומסלול של עזר לריפוי לגבי כל משתמש/ת עצמו/ה. ולא נותן את הרשות כדי לעשות את הטיפולים לאנשים לאחרים.


 


 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים