בס"ד
 
 
תוכן העניינים:
 
- הודעה רשמית על המכרז
 
- קיצור דברים
 
- תיאור כללי: אודות, רווחים מצופים, תיאור המשקיע, מה יקבל משקיע, הגנת זכויות של משקיע, מטרת ההשקעה
 
- פרטים נוספים (מידע מורחב): אודות, מטרת ההשקעה מפורטים, רווח מצופה, פרסום מוכן, צורות השקעה, תנאיי ההשקעה (סכום, פיקדון, מחקר, החזר), הגנת זכויות של המשקיע, גילוי נאות.
 
- כתובות למידע נוסף ולבירורים
 
 
הודעה על המכרז
 
 
 
שלום רב!
 
הרנו לפנות אליך בגין השקעה במוצר אם הוא בתחום התעניינותך.
 
מוצר אטרקטיבי מאוד, חדש ושאין כמונו בשוק.
 
מוצר מוכן סוג תוכנה עם מכשיר הפעלה דיגיטלי שניתן להוריד מאתר.
 
מוצר פותח ונבדק בהצלחה גדולה בגרסאות קודמות ובגרסה נוכחית משך 10 שנים. סיימנו עבודה על הפיתוח של המוצר בפורים של השנה.
 
לא דורש שום השקעה לפיתוח.
 
פוטנציאל לביקוש - עם פרסום נכון יכול להיות מעל 2 מיליארד מנויים חודשיים או/ו שנתיים. סכום משוער עבור מנוי חודשי - 15 דולר.
 
מטרת ההשקעה - לצורך פרסום.
 
תיאור של משקיע - אקטיבי, פסיבי.
 
סכום השקעה - מ-200000 עד 2400000 ש"ח
 
רק כסף לבן.
 
כל ההסכמים והתשלומים רק רישמיים.
 
בעלים של המוצר - הקדש ציבורי מוכר במשרד המשפטים 
 
ניהול הקדש - מועצת נאמנים.
 
רווח מצופה למשקיע - במקרה של הצלחה יכול להגיע גם ל-20 מיליארד דולר לשנה בממוצע. אבל לא מבטיחים שום רווח.
 
כל הבדיקות מוטלים על המשקיע או זכיין בלבד
 
 
נושא המכרז - מציאת המשקיעים והזכיינים להפצת תוכנה ומכשיר אנטרנטיים חדשים שברשות מעביר מכרז.
 
מעביר מכרז - הקדש ציבורי מכון תורת חיים "נשמת ישראל"
 
משך הזמן של המכרז - עד למציאת משקיע/ים או/ו זכיין/ים מתאימים לנו.
 
לא נהיה חייבים לענות אלא למתאימים לנו ולא נהיה חייבים לפרט סיבת ההחלטות.
 
יהיה ברשותנו לבטל את המכרז או להשהות אותו מתי שנראה את זה לנכון.
 
לפרטים:
 
 
1. קיצור דברים.
 
יש לנו תוכנה מנצחת מוכנה ובדוקה, עם פופטנציאל המכירות של כמה מיליארד מנויים חודשיים או שנתיים, ועם פוטנציאל לרווח ממנויים בכמה מאות מיליארדי דולר בשנה. 
 
פיתוח נמשך 10 שנים על ידי הצוות מאמינים במוצר, שבעקבות האימון במוצר עבדו לרוב בלי משכורת כנגד רווחים עתידיים.
 
לא נדרשת שום השקעה להשלמות, אבטיפוס וכד', אלא רק להפצה בלבד.
 
2. תיאור כללי
 
אנחנו מחזיקים בתוכנה (עם מכשיר דיגיטלי המפעיל את התוכנה) חדשה בתחום של רפואה משלימה, שבאופן אוטומטי עוזרת מאוד משמעותית לחזק את הבריאות ולמנוע מחלות, לשפר איכות החיים, לפתח אישיות ולעלות בבחינה רוחנית, לשפר יחסים עם בני אדם לרבות במשפחה ולהיות בהרמוניה מושלמת עם היקום והאנשים. ובמידת הצורך בריפוי תוכנה זאת מאפשרת (וכך גם מספקת) מענה טיפולי מיידי.
 
עיקר היעוד של התוכנה זה כאמור חיזוק הבריאות ופיתוח אישיות.
 
אבל היא (לבד או עם מכשיר עזר אינטרנטי שלה) גם הוכיחה את עצמה ככלי עזר מצוין ומוצלח בכמה תחומים כגון מניעת בעיות בשינה, הוספת כוח, שכיכת כאבים של ראש וגב, עזרה מדלקת קשה שכדורים גם במינון מקסימלי לבד לא היו מועילים, הקלה על הלחץ נפשי. ואפילו (בכמה מקרים יחידים שפנו אלינו בעניין כזה) עזרה לריפוי ולמניעה של מחלת הסרטן. גם כאשר אמצעים קונונציונלים לבד או בכלל לא הועילו.
 
חשוב מאוד, שתוכנה זאת לא מוגבלת במספר של משתמשים וגם קלה בשימוש. 
מכשיר הפעלה של תוכנה - זה קובץ דיגיטלי כחצי מגה-בייט שגם כן ניתן להעתקה מיידית, וללא הגבלה של מספר העתקים. 
 
על אף כל האמור, הכי קל מבחינה מסחרית ניראה לנו להשתמש בתוכנה זאת להעברה או לפחות להקלה  מיידית של כאבי ראש. 
 
כי זה קל להוכיח למשתמש - הוא פשוט יירא את זה מייד.
ולפי סטטיסטיקה של אירגון הבריאות העולמי זקוקים לזה כמה אחוז של אוכלוסיה, שזה יכול להיות עם השיווק הנכון עד 400.000.000 מנויים חודשיים, במשוער ב-15 דולר למנוי לחודש בממוצה.
 
וכאמור תוכנה זאת לא מוגבלת במספר של משתמשים וגם קלה בשימוש. 
 
לכן גם עם להתרכז רק בעניין האמור של העזרה מכאבים ראש, מספר מנויים של לקהל יעד שצריכים עזרה כזאת הוא יכול להיות כעת עד 400.000.000
 
והרווח ממכירת המנויים רק לטיפולים בכאבי ראש - עד ל-50-60 מיליארד דולר בשנה.
 
(ומכלל מכירות כאמור עד כמה מאות מיליארדי דולר בשנה)
 
אין למעשה הוצאות להחזקת תוכנה או יצור של מכשיר הפעלה, כי מכשיר זה כאמור קובץ דיגיטלי שכאמור ניתן להעתקה ללא הגבלה מאתר המפיץ. 
אין הוצאות גם לעקוב אחרי תשלום כי יש בתוכנה מנגנון מובנה לזיהוי של התשלום.
 
אם כן, למה צריכים את ההשקעה ומי יכול להשקיע?
 
תיאור המשקיע
 
משקיע שרוצה להרוויח מיליארדי דולרים מהשקעה של 200.000 - 2.400.000 שקל, מתוכנה (עם מכשיר להפעלה) יחודיית. בעל ראש גדול פתוח לחידושים טכנולוגיים, בעל יכולת להשקיע סכום מתאים או/ו לבנות מערכת מכירות למוצר בעל פוטנציאל ענק של רווחים.
 
מה יקבל המשקיע
 
משקיע יקבל על ההשקעה שלו בהתחלה את 50% מרווח של בעלים של התוכנה מהמכירת זכות שימוש למנויים וזה עד לקבלת 1000% על ההשקעה. ולאחר מכן בין 1% ל-12% מכלל רווחים ממכירת זכות השימוש למנויים, פרופורציונלית בהתאם לגודל של השקעה. 
במידה והמשקיע יהיה גם מפיץ (על השבונו) מוסמך או אחד מהמפיצים, ייקבל בנוסף לרווח הנ"ל גם את דמי המכירה מוסכמים גבוהים,  מהמכירות שהוא ינהל בעצמו.
 
הגנת זכויות של המשקיע 
 
תינתן כל הגנה אפשרית שמקובלת לצדדים להגנת זכויות המשקיע, כפי שיפורט בפרטים נוספים כדלקמן.
 
מטרת ההשקעה
 
מחקרים במוסדות מדע רישמיים כדי לקבל גושפנקה על יעילות המוצר (טעם העניין מובהר כדלקמן). 
בניית רשת מכירות. 
פרסום.
פתיחת קליניקה לריפוי באמצעות השימוש בתוכנה.
 
3. פרטים נוספים
 
כאמור המטרות העיקריות של התוכנה והמכשיר הן לעזור לאדם: 
 
- להיות בריא, שמח ומאושר יותר, 
- לפתח כישרונות, להגשים את עצמו בצורה נכונה ומועילה, להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם היקום ואנשים סביבו, 
- בכל אחת מהפעולות החיוביות ואפילו הניטרליות של האדם להתחבר לאנרגיה החיובית הטובה לו ביותר. 
 
כולל שבמידת הצורך בריפוי התוכנה הזאת באופן אוטומטי ומיידי מעניקה את העזרה הנכונה להקלה על משך המחלה ולרפואה שלמה ויותר מהירה! 
 
ועם במקרה בו אדם נוטל את הכדורים הנכונים, הוא זקוק לזמן שהגוף שלו ימיר את התוכן הכימי והאנרגטי של הכדורים להשפעות נכונות, ואז יתחיל לרפא את מערכות הביו-אנרגיה שלו ולהשיב ולהפעיל את תהליכי האנרגיה הדרושים.
אז במקרה שבו אדם זה יקבל את הטיפול האנרגטי הנכון, הריפוי מתחיל מייד. יתירה מזה, גם אם אדם נוטל כדורים נכונים אלה, טיפול אנרגיה טוב ונכון נוסף ישפר באופן משמעותי את השפעתם, יקל על משך כל מחלה ויקדם את הרפואה השלמה. (וגם אם אין כדורים, טיפול אנרגטי נכון זה יכול לעזור באופן משמעותי, ולעיתים לעזור לריפוי מהיר ומושלם גם ללא כדורים).
והתוכנה הזאת נותנת את הטיפול האנרגטי הנכון הזה.
 
נציין, כי תוכנה פותחה תוך 10 שנים ונבדקה בהצלחה רבה בגרסאות קודמות ובגרסה נוכחית בס"ך של יותר מ-10 מחקרים ועם מאות משתמשים.
 
כאמור בפעם רפואי תוכנה עוזרת במענה מיידי בתחומים של הקלה על משך מחלות, קידום של רפואה שלמה, וכן עוזרת מאוד מוצלח להקלה על הנפש.
 
אלא יש לציין פה דבר מאוד חשוב! 
 
היא לא באה להתנגד לטיפול קונבנציונלי אלא מייעלת בהצלחה רבה כל טיפול נכון. (ואם אין מענה קונבנציונלי, יכולה לעזור גם לבד).
 
נוסף לכך, טיפול קונבנציונלי נכון כעיקר מיועד לתיקון של תוצאות המחלה.
והתוכנה מאפשרת לתקן את השורש של המחלה. וכם לפעול שהיא לא תחזור חס וחלילה ויותר.
 
וגם לרפואה משלימה נכונה תוכנה לא מפריעה. כי בדרך כלל גם טיפול קונבנציונלי וגם טיפול משלים זה השפעה על המטופל מבחוץ, בנוסף ליכולות משלו. והתוכנה כעיקר עוזרת לאדם לממש את הפוטנציאל שלו דווקא. לרבות מבחינת הגברת חיסונית ושיפור גדול של פעילות אנרגטית. (אבל יש גם השפעות שבאות באמצעות התוכנה מבחוץ, מותאמות בצורה נפלאה ומאוד מועילות).
 
לכן אין תחרות בין תוכנה לבין שאר דרכי רפואה קונבנציונלית ומשלימה, אלא הפך, היא כאמור מייעלת ומחזקת את כל הטיפול הנכון.
 
ולכן כאשר מדובר על ריפוי קונבנציונלי יקר בסדר גודל של עשרות או מאות אלפי שקלים, התוכנה יכולה עבור תשלום יחסית קטן של כמה אלפי דולרים למנוי - על ידי מוסד רפואי המבצע את הטיפול שלו - לגרום להתיעילות של אותו טיפול בעשרות אחוז ויותר! (לרבות בטיפולים לריפוי של מחלת הסרטן)
 
מובן כי למי שלא מכיר את התוכנה, חלק מהדברים נשמעו אולי מוזרים. אבל כאמור יש לנו באתר הסברים ברורים. לרבות מה טכנית תוכנה מספקת, איך ולמה כל זה בעזרת השם זה עובד וכל כך מצליח. וכן תשובות על שאלות רבות וכו' - כל זה ניתן לראות בהסבר מקיף על ידי לחיצה על הקישור למטה.
לא הבאנו את זה בתוך מכתב זה כי זה חומר רב. 
(מוסבר ומובהר שם גם איך ולמה התוכנה יכולה לעזור גם לרכישת החסינות ולריפוי של ה"קורונה").
 
סיימנו פיתוח של גרסה נוכחית בפורים והיא כבר זכתה לכמה וכמה שבחים.
 
מטרת ההשקעה
 
אם הכל כול כך מושלם, מה היא המטרה של ההשקעה?
עם כל היתרונות של התוכנה, יש דבר אחד, שדורש את הששקעה או לפחות עושה אותה מאוד רצויה.
כי בינתיים תוכנה זאת עוד לא מספיק מוכרת לאנשים ובלא מעט מקרים כל דבר השימוש בתוכנה ניראה לאנשים מוזר (אם לא יותר). לכן בפועל היו לרוב המשתמשים בתוכנה רק אלה מהאנשים שהגיעו לסדנאות וסמינרים שנעשו (בארץ ובחו"ל) על ידי אנשים ומוסדות בעלי שם בתחום הוליסטי או כאשר פנו בגלל הכירות אישית עם עובד האירגון או כאשר לא היה לכאורה ברירה אחרת כלל. וגם זכות שימוש היה לרוב ניתן ללא תשלום.
 
וזה למעשה המטרה והעניין של ההשקעה - כדי להביא את את המוצר למכירות מסיביות לרבות גם באינטרנט ולא רק בסדנאות, - לשם כך רצויה השקעה למחקרים במוסדות של מדע בארץ ובעולם (כגון וויצמן, אוניברסיטת חיפה, מכוני מחקר של מוח בעולם וכד'). וזה ניתן לעשות תוך כמה ימים ברמה של:
"לא יודעים איך ולמה, לא יודעים תוצאות לעתיד, אבל מה שבטוח, היו שינוים מובהקים לטובה בגלי מוח ובכלי דם באופן כמעט מיידית. ולרוב מוחלט זה היה עוזר מכאבים של ראש". בשביל לקבל את המילים האלה צריכים גרנטים. אם יהיו גרנטים למוסדות מדע, אפשר קצת לשנות תוכן מחקר שלהם, להוסיף לו, כי מוסד מדעי כדי לעשות איזה מחקר שנימצא בחוץ ממחקרים מתוכננים של מוסד זה עצמו בדרך כלל דורש גרנטים או תשלומים אחרים לא מבוטלים.
 
גם כן רצוי (אבל פחות חשוב לצורך הפרסום במקרה שלנו) לקבל גושפנקה של רפואה קונבנציונלית. אבל הם לפעמים נעולים יותר. וכדי לקבל גושפנקה שלהם שזה כן עובד (או לפחות בהחלט עושה משהו) באופן מוכח, הם צריכים לחץ חברתי. וגם מחקר שלהם לוקח יותר זמן. 
 
אבל כבר על ידי אישור מדעי שזה עובד (וכל שכן אם יהיה אישור שזה עוזר מכאבים של ראש) בתוספת פרסום ומתן ניסוי בחינם עם חובה לשלם למפרע אחרי התוצאות ניתן להגיע ללקוחות שסובלים מכאבים של ראש כרוניים.
 
וזה יעזור מאוד להעלות את האימון למוצר בעולם.
 
דרך נוספת או/ו המקבילה זה פרסום מסיבי בעולם ובארץ. שאנשים ידעו שכמו שלא יפה לא להשתמש במותג מסוים ככה ויותר לא יפה לא לפתח את האישיות על ידי תוכנה ייחודית זאת, שעוזרת לאדם להיות זכאי לשם אדם, להקרין אנרגיה חיובית, להיות אוהב ואהוב יותר, להיות (כאמור) בהרמוניה מושלמת עם היקום ואנשים סביבו וכו'.
 
כמו כן יש עניין להכין תוכן של אתר על ידי מומכים. היינו עבדנו על תוכן של אתר עד היום ועשינו תוכן טוב. ומועיל. אבל גם יש עניין שיעבורו על זה אנשים מומחים בפרסום ויותר מנוסים בו.
 
וכן וכמובן לזירז ההצלחה צריכים אנשי מכירות חיצוניים. כי שונה הדבר בין זה שיצרן מוכר את מוצר של עצמו, לבין שעושה זה איש מכירות.
 
לגבי חומר של פרסום.
יש חומר מוכן מקיף מעוד בעברית, אנגלית (לא תורגמו עוד מחקרים מעברית), רוסית (רוב מחקרים תורגם). 
נוסף לזה נעשה ונמצא באתר תרגום אוטומטי (כעיקר מוגה תוכן אבל לא בכל הפרטים ולא מוגה דיקדוק) עוד בכ-30 שפות ומכינים תרגום לס"ך כ-70 שפות. (רשמנו התנצלות כי תירגום שמובא בינתיים עוד לא מוגה, עקב דחיפות העניין לעזור כי תוכנה יכולה לעזור גם לחסינות ולריפוי מ"קורונה" (כאמור באתר גם מוסבר איך זה יצא שיש לנו כבר כעת את מה שכולם מחפשים)).
 
אז כמובן דרושה השקעה לעריכה לשונית של תרגום ל-70 שפות אלה. ולתרגום נוסף של כל התוכן של האתרים.
 
ממה אפשר להרוויח מיידי או כמעט מיידי?
 
כאמור, אפשר להרוויח מכמה תחומי השימוש בתוכנה כנ"ל.
 
אבל כאמור, גם אם לחלק מתחומי השימוש בתוכנה נצטרך לפרסום פחות או יותר מסיבי, יש תחום אחד שלעת עתה הוא יותר קל לשיכנוע, כי מיד רואים את התוצאות, ולפי הסטטיסטיקה יש על זה נכון להיום ביקוש פוטנציאלי עד ל-400.000.000 מנועים.
זה עניין הקלה מיידית והעברה של כאבי ראש. נפרט כאן, כי לרוב, כאשר אדם סובל מכאבים של ראש, אז אחרי כל התקף הוא לוקח כדורים או מקבל טיפולים אחרים. אבל בהרבה קורה, כי כדורים במקרים של כאבי ראש לא מייד מועילים להעברה מלאה או משמעותית של כאב, אלה לפעמים אפילו אחרי כמה ימים של קבלתם. ואם להשתמש בתוכנה עם אותם כדורים שאדם משתמש כרגיל, אז אחרי שעות ספורות שאדם כבר קיבל את הכדור, כאב חולף כמעט מיידי ולא תוך כמה ימים). וגם בלי כדורים זה אמור לעזור משמעותית באופן מהר או מיידי!
 
לכן כאמור אפילו בתחום זה פוטנציאל של המכירות בעולם הוא נכון להיום עד ל-50-60!מיליארד דולר בשנה. ואולי יותר.
 
דבר נוסף שצריכים בשבילו את ההשקעה, זה פתיחת קליניקה לריפוי בשיטה. 
אנשים יבואו מפרסום כמו לכל קליניקה של רפואה משלימה. 
ויקבלו טיפול לפי שיטה זאת נטו. כגון אדם מלומד לקבל אנשים ידבר עם המטופל ובהמשך השיחה ייתן למטופל זה את הרישיון לשימוש בתוכנה. מטופל ישתמש בה ובעזרת השם די מהר ירגיש בהרבה הקלה והטבה. הוא ימשיך גם בבית, בעיקוב צמוד טלפונית של מטפל, שיבהיר למטופל את פרטי השימוש במסלולים נוספים, המלצות להתיעילות ועוד. 
כי גם כי תוכנה מתאימה את פעולתה אוטומטית באופן אישי, ברור שעד כמה יותר נכון משתמשים, יותר גם יכולים להצליח.
 
וכן מטפל ירשום סטטיסטיקות, שאלות ואפילו חששות של המטופלים. וכן נשפר עוד את רמת הפרסום והשירות.
 
זה דברים עיקריים שההשקעה יכולה להועיל: מחקר עם גושפנקה, פרסום מסיבי, קליניקה.
 
במה תלוי גודל של השקעה ואיזה סוג משקיע צריכים?
 
כמובן, כמה שתהיה השקעה יותר גדולה במחקר, יותר מהר יהיו גם התוצאות. פירטנו את זה בהנ"ל.
 
עם זאת, גם אם לפי שעה לא יהיה משקיע למחקרים, אפשר אולי (בינתיים) להסתפק בפרסום די מסיבי של אתר ובהקמת קליניקה.
 
יש אפשרות למשקיע אסטרטגי אקטיבי או פסיבי. 
 
או אפילו כמה משקיעים אקטיביים שיבנו ויפעילו (באישור של הבעלים של התוכנה) כל אחד את אתרי הסברה ומכירה משלהם.
 
במקרה זה נסתפק לא בהשקעה אצלנו אלא בפיקדון סביר אצלנו ושרוב השקעה (עם יכולת מוכחת) תבוא לפרסומים על ידי משקיע עצמו.
 
תנאיי ההשקעה. הגנת זכויות של המשקיע.
 
(כמובן כל זה במשוער ניתן למשא ומתן)
 
מוצר נמצא בבעלותו של הקדש ציבורי מכון תורת חיים "נשמת ישראל". הקדש מנוהל על ידי מועצת נאמנים שבינהם חברה, עמותה והמגיש הצעה זאת.
 
כאמור, משקיע יקבל על ההשקעה (שתנתן כפיקדון לארגון שלנו, עבור מחקר או/ו עבור המוצרים שימכור בעתיד) 50% על סכום של השקעה אמורה וזה עד לקבלתו של 1000% על הסכום של ההשקעה שלו. ולאחר מכן יקבל על בין 1% ל-12% מכלל רווחים ממכירת זכות השימוש למנויים, פרופורציונלית בהתאם לגודל של השקעה. (היינו על השקעה שבין 200.000 לבין 2400000 ש"ח). להשקעה ולאחוזים של רווח ייחשב רק סכום שיהיה  הופקד כנ"ל אצלנו, ולא השקעתו במערכת מכירות משלו. (כי במידה והמשקיע יהיה גם מפיץ (על השבונו) מוסמך או אחד מהמפיצים, ייקבל בנוסף לרווח הנ"ל גם את דמי המכירה מוסכמים גבוהים,  מהמכירות שהוא ינהל בעצמו).
אחוז מרווח כוונה ממה שקיבלו הבעלים נטו לאחר כל הוצאות של מכירות שבוצעו על ידי חברה שלהם או מה שקיבלו לאחר תשלום של חלק של שמגיע למפיצים עצמאיים.
 
מבחינת רישום משפטי, לא תינתן שותפות בזכיות על התוכנה, אלא תירשם החברה החדשה על ידי משקיע, שתהיה בשליטת משקיע עצמו. ובמקביל להעברת הפיקדון לבעלים של התוכנה תקבל החברה חדשה זאת של משקיע זכויות למכירת המוצר. לכן תהיה למשקיע שלטה מלאה לניהול המכירות. וכאמור יינתנו תנאים מאוד טובים להשקעה כנ"ל. 
 
היה וירצה המשקיע להיות משקיע פסיבי בלבד, בכל זאת תרשם חברה נפרדת שתנהל מכירות שמופעלות מהשקעתו. במקרה זה תהיה השקעתו כולה כפיקדון למחקר ולאירגון המכירות. וייקבל רווח האמור מכל סכום השקעתו. אבל כמובן לא ייקבל אחוז של מפיץ.
 
במידה ויהיו בינתים אחד או כמה משקיעים עם סכומים יותר קטנים, ניתן כאמור שכל אחד מהם שיימצא מתאים על ידנו (ויהיה לנו זכות לא להסכים לרבות למשקיע או למפיץ מכל סיבה שהיא לרבות בלי סיבה) יקים חברה חדשה שתפעיל מרכז מכירות משלו. ובאותה חברה ייכנס משקיע עם כסף שלו ואנחנו (לאחר קבלת הפקדון שמבטיח את המכירות) ניתן לה זכות שימוש ומכירה.
 
אין לנו התנגדות שמשקיע יהיה המחליט בחברה מפיצה, ובלבד שיהיה במסגרת מדיניות שתסוכם על ידי הצדדים מראש. 
 
ייתכן שנחליט על מחיר מינימלי, ועל מחירים למגזרים, וניתן למנהל/י מרכז/י מכירות אפשרות לשחק עם המחיר במסגרות מסוימות.
 
לא תינתן מראש זכות אקסקלוסיבי גם למשקיע אקטיבי שבונה מערכת מכירות, אבל יכולה להינתן זכות אקסקלוסיבית עד לרמה מדינית למי שיוכיח את עצמו, וניתן להגדיר מראש מה זה יוכיח את עצמו ולקבוע את האופציה זאת מראש בהסכם.
 
כמובן הכל יירשם בהסכם ברור שיגן על המשקיע באופן מלא.
 
תהיה שקיפות מלאה בחוזים. בלי כסף שחור.
 
הכול רק רשמי ורק מכסף נקי. 
 
גילוי נאות
 
יש בידנו רק מידע איך זה עובד נכון להיום. ידוע לנו שמוצר עבד מעולה בתחומים שפורטו כאן ובאתר ולמיטב הבנתנו בעזרת השם גם אמור לעבוד מעולה. לא ידוע לנו אפילו מקרה אחד של פגיעה בלקוח.
 
עם זאת, אף על פי שאנחנו מאוד מאמינים בהצלחת של העסק, אנחנו לא יכולים לתת שום הבטחה כי עסק יצליח. 
כמו כן, מובהר מראש כי אין בידנו חוקי המדינות שונות בעולם לגבי מוצר מסוג זה. וכל הערכות של מחירים רווחים הן נכון למצב כאשר תהיינה אפשרות חוקית למכירות האלה.
 
כמובן, לא נהיה אחראים על כל תוצאה של ניהול עסק שינוהל על ידי כל משקיע אקטיבי. 
כמו כן יוסכם מפורשות, שלא נהיה אחראים (אם תהיה כזאת) על כל תביעה של צד ג' מסיבה כלשהי לרבות אם יתען שמוצר הזיק לו או לא פעל. ומומלץ לכל משקיע אקטיבי לקבל ביטוח על אחריות או ביטוח מוצר. 
ללא קשר להצלחתו של מוכר פיקדון יישאר אצלנו גם אם משקיע אקטיבי לא יצליח, אלא אם כן יוכיח כי מוצר לרוב לא עבד בתחומים אמורים.
וכן הוא במקרה שכל ניהול יבוצע על ידינו, אם יבחר משקיע להיות פסיבי בלבד. היינו נשתדל לבחור צוות טוב. וגם אנחנו מסכימים שאם יבחר המשקיע להיות פסיבי בלבד, בכל סאת כל צוות ניהולי שירצה ייאושר בהסכמתו בלבד. אבל לא יכולים להבטיח את התוצאות.
 
סדר תשלומים. מחקר לפני השקעה. שמירת זכות להשקיע.
 
למשקיע של סכום מעל 2000000 ש"ח תינתן זכות של בדיקה עד לחודש ימים תמורת הפקדה של דמי רצינות בס"ך של 10% אצל עו"ד נאמן. 
לאחר שיבדוק, אבל לא יאוחר מחודש יעבור הפיקדון לרשות הבעלים של מוצר.
לאחר שיבדוק אבל לא יאוחר מחודשיים אחרי חתימת הסכם רישוני, יפקיד שאר הסכום לפקדון אצל הבעלים.
 
יתחייב הבעלים במקרה זה לתת למשקיע זכות סירוב ראשונה משך חודשיים בגין כל הצעה אחרת. ובמקרה של הרחבת הפעילות לאחר השקעה תינתן למשקיע זכות סירוב ראשונה של חודש לכל הצעה של צד ג' על השקעה או/ו הפצה בגין המוצר. וגם אם יסרב המשקיע להרחיב פעילות או להשקיע בנוסף, לא יופחת אחוז של רווח שלו בשום פנים ואופן.
 
היה והוכיח המשקיע תוך חודש כי מידע שקיבל אודות המוצר לא התאמתה במחקר שלו עם רוב המשתמשים במוצר אז אם יהיה אותם משתמשים לא פחות מ-49 מנויים, כל הסכום יוחזר. אבל לא ייקבל שום פיצוי נוסף.
 
היה ומחקר היה מצליח לרוב, אבל משקיע סירב להמשיך להשקיע את השקעתו מוסכמת מסיבה כלשהי אחרת, כל הפיקדון יעבור לבעלים של מוצר ויהיה להלוואה ללא ריבית, שתוחזר למשקיע מהשקעה ראשונה אחרת או מ-50% של רווח ראשון, מה שקודם.
 
כל משקיע עם סכום קטן יותר ייקבל זכות סירוב ראשונה של שבוע וכו ייקבל זכות הנחה כדלקמן לצורך מחקר.
 
לשם כך הוא יצטרך להפקיד את 10% מהסכום של השקעה בנאמנות על החשבון של עמותה רשומה שהיא נאמנת של ההקדש. 
 
תנאיי החזר של השקעה או הפכתה להלוואה יהיה כנ"ל בגין השקעתו של משקיע מעל 2000000.
 
לכל משקיע פוטנציאלי תינתן הנחה 85% לכמה שירצה מנויים בזמן ולצורך מחקר שיעביר כדי לבדוק את המוצר. כסף זה לא יוחזר מכל סיבה שהיא.
 
חובת הספקת מידע ללקוח
 
כל משקיע שיקים מרכז מכירות עצמאי לא יהיה ראשי בלי רשות הבעלים בכתב להציג לגבי המוצר את המידע שלא תואמת למידע שבאתר הבעלים של המוצר. כמו כן ייתכן כי יצטרך הוא גם לאישור חד פעמי של אתר ההפצה משלו.
 
הצעה זאת היא לא אקסקלוסיבית ויכולה כולה או בכל חלק שלה להבטל ללא סיבה כלשהי כל עוד ולא חתום הסכם על השקעה או לא מוסכם אחרת בזיכרון דברים וכד' עם משקיע שבהתאם

יצויין כי נכון להיום אישרנו לאזרחי ישראל ולכל יהודים בעולם לא לשלם (היינו נאמר כי עדיף לשלם אבל מותר לא לשלם) על זכות השימוש במוצר עד לסוף של משבר "קורונה". ויש לזה הצדקה מבחינה הומניטרית אבל זה אמור לתרום גם מבחינה שיווקית. אבל כמובן נתחשב בזה בדעת של משקיע שהשקעתו ודעתו יביאו לתוספת של משתמשים בארץ ולא יפגעו בהוספת מכירות בעולם
 
בכבוד רב, הקדש ציבורי מכון תורת חיים "נשמת ישראל" 
 
פרטי המוצר:

לבירורים:
 
 
תשובות יינתנו לשאלות בכתב, עד למציאת משקיע מתאים
Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים