בס''ד

לרופא שמעוניין לעזור למטופלים ולרפואה לרפאות יותר טוב
לאיש/אשת מדע אמיתי 
ולכל שיש לו/ה שכל ולב ואיכפת לו/ה
(לקבלת מידע מורחב בעניין התפקיד של 
איש/אשת מכירות נבקש לעבור לדף אחר דרך קישור זה) 

שלום רב!

תודה שבאת לראות.

 
שים/י לב! יקר לנו זמנך וזמננו כדי לבזבז אותו ללא צורך! כל מה שכתוב באתר – זה  עוד לא שיגרתי אבל זה לא פלסבו, זה לא בדיחה, זה אמת! מוצר זה הוא תוצאה של מחקר שהיה נמשך מעל 20 שנה ופיתוח של 8 שנים, וכמוב גם של כסף מאוד לא מבוטל! תוכנת המוצר מהווה שילוב מוצלח של ניסיון פרקטי, של סודות תורת המדע ותורת הקבלה. (וידוע או לפחות אמור להיות מובן לכל אדם כי קבלה כוללת בתוכה מידע בדוק ומדויק ביותר בנוגע להנהגה של העולם כולו ופרטי פרטיו לרבות העניין של הקיום בריא של העולם קטן שבתוכו - של בן אדם).
לכן מוצר זה מיוחד במינו ופועל באופן חזק ביותר. 

 
זה לא דימיון - עשינו מאות רבות של בדיקות פנימיות, הצגנו גרסאות שונות של מוצר בפני כמה ממנהיגי השיטות של רפואה משלימה עם שם עולמי בחו''ל ומומחים ברפואה משלימה עם מניטין גדול בתחומם בארץ וקיבלנו שבחים גדולים. ערכנו למעלה מ-10 מחקרים קטנים כאשר בדיקה הייתה נעשית לא רק על ידי רגש של הילרים ופראפסיכולוגים אלא על ידי המכשירים. וכן בעזרת השם זכינו לעזור כמעט לכל מי שפנה אלינו (לא היה בינתיים הרבה אנשים שפנו כי עוד לא מושלם שיווק אבל אחוז ומהירות של הצלחה מרשים ביותר) – מוצר זה עובד!

קונצפט ויתרון חשוב ביותר של המוצר גם בכך שהוא לא בא לסתור טיפול קונבנציונלי נכון אלא דווקא 
עושה אותו הרבה יותר יעיל, ולכן אין צורך להיות בויקוח עם אף אחד.

יש לו כמה תחומי השימוש  חשובים ומאוד מבוקשים.
 
הוא יכול מאוד לעזור לחולי סרטן - שלצערנו מעל מאה אלף בארץ ומיליונים בחו”ל - להבריא! גם אם לא לכל אחד במאה אחוז של רפואה, אבל מאוד לעזור. וכאמור לא מקצת אלא באופן משמעותי ביותר - הן בהקלה על משך המחלה הן ברפואה! 
     
הוא יכול לעזור לרפואה (!) של נרקומניה. לעקב, להקל ואולי לרפאות את טרשת נפוצה, את מחלת פרקינסון, את מחלת אלצהיימר ולמנוע אותם! ייתכן אבל לא נבדק מספק כעת שמוצר אמור לעזור לרפואת הסכרת.
 
אבל העיקר הוא שמוצר זה טוב לבריאים! - הן כדי לשפר את הבריאות הן להחסן ממחלות. לכן הוא יכול לבוא בשימוש בעולם וגם להימכר בעשרות ומאות מיליוני מנוים ככלי עזר לחיים בריאים וכאמור למניעה של מחלות. על בסיס של כמה כללים של הקבלה הוא גם (באמת (!)) עוזר מאוד לאדם להתעלות ברמה רוחנית ולפתח כשרונותיו ובפרט לגלות ולראות הרבה יותר חזק את הטוב באנשים סביבו וגם בתוך עצמו. הוא בונה לאדם אינטראקציה נכונה ביחסי גומלין בינו לבין היקום. ומובן שכל זה משפר גם את החיים וגם את הגורל! ועל הדרך הוא גם מאוד משפר איכות שינה, מעלה מצב רוח, כמעט מיידי מבטל יחד עם כדורים כאבי ראש של מיגרנה ועוזר להקל בהרבה גם בלי כדורים. תוך כמה שבועות הוא יכול לשפר מצב במקרים של חולשה כרונית. אולי נשמע קצת יותר מדאי אבל כל אלה הן נגזרות מבנייה של איטראקציה נכונה בין אדם ליקום ומחיבור לאנרגיה חיובית שנגלית באמצעות המוצר. יצויין כי הם נעשים עם התאמה של כמויות וסוגי האנרגיה לכל המשתמש/ת באופן אישי על ידי תוכנה פנימית של מוצר.

(את הקונצפט של הקשר בין אנרגיה חיובית לבריאות ולרפואה ניתן לראות בהרחבה הן במבט מדעי והן בקבלי בתפריט עליון בשם ''השיטה'')

עד כאן יתרונות ויתרונות הם כמו שרואים, אוביקטיביים. 
 
אבל יש כעת בעיה אחת - סוביקטיבית, אבל כל עוד ולא פיטרו אותה, בינתיים עוד לא מבוטלת. מוצר עוד לא מוכר. פרסמנו אותו, קיבלנו הרבה לייקים ויחד עם זאת ראינו שהרבה אנשים לא מאמינים שזה אמת ובכלל אפשרי. וגם רופאים שפנינו אליהם עם הצעות לבדוק ללא תשלום, ואפילו מדענים גדולים שהצענו להם תשלום עבור הבדיקה - לא לקחו את זה כי (לפני הבדיקה) כניראה לא האמינו שזה אפשרי, אבל לקחת לבדיקה פחדו כדי שחבריהם לא יצחקו עליהם. וצריך להבין, איך ניגשים לבתי רפואה, למטופלים, לקהל רחב. 

למידע אודות פעילות המוצר ככלי עזר לרפואה  למידע אודות המוצר לשיפור של חיים בריאים

 
נציין כי אנחנו גם לא שמים את הרווח לעיקר אלא, טובת המשתמש/ת במוצר! לכן אף על פי שכאמור מוצר עלה לנו מאמץ וזמן עצום וכסף לא מבוטל, ועוד לא שלמנו למשקיע במחקר ואפילו את החלק ממשכורות למי שעסק במחקר ופיתוח, אנחנו מאפשרים לכל מי שרוצה להשתמש במוצר, שישתמש בו גם אם אין לו כסף, היינו ישלם רק כמה שהוא יכול לשלם!
 
נשמח לקבל דעתך איך אפשר לשפר את המצב. 
 
דרושים לנו מאוד:

- אנשי מפתח/רופאים בכירים שיכולים לקדם את המוצר למשרד הבריאות ו/או למוסדות רפואה קונבנציונלית (גם עבור תיווך הוגן - על פי התוצאות). והעיקר, הם יהיו בשביעות רצון שפעלו עזרה גדולה הן למטופלים רבים הן לרפואה קונבנציונלית בכלל,

 
- מדענים בתחום פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, כאלה שטובת הכלל וקידום מדע אמיתי (על ידי מחקר ופרסומו) חשוב להם יותר מפחד לקשר את עצמם לדבר ''אסור'' בעיני חלק מחבריהם כמו ריפוי קבלי, הילה וכד'  

- מי שאיכפת לו/ה

 בכבוד רב

מכון למחקר יישומי של נוסחת חיים

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים