ישר להוראות השימוש
 להגשים את החלום
     

ככול הנראה, כל אחד מאיתנו חלם מתישהו שיתרחש לו נס. לזכות בלוטו, לחולל מעשה גבורה יוצא דופן, לדעת לעוף... או כל אלה ביחד ועוד אף לשנות את עצמו ואת העולם כולו לטובה ולברכה.


ועוד, וזה כל כך חשוב, שכל השינוים האלה יבואו לא אחר שנות עבודה ומאמץ רבות, אלא שיתחוללו מהר, כאן ומיד. ביניהם השינוי שישכלל באופן מיטבי את כל הכוחות, היכולות והכישרונות באדם, כך שיוכל לסייע לתיקון החברה האנושית.

לו רק היה כפתור שבלחיצה אחת עליו יתממש השינוי.

והנה עתה, לא תאמינו, הדבר אפשרי. - קיימת תוכנה שמחוללת שינוי לטובה באדם. שעוזרת לו בכל פעולה ופעולה, בכל רגע ורגע ובאמת לזכות את עצמו בכל אלה וגם לשנות את העולם כולו לטובה ולברכה. כאן ומיד.

איך ייתכן הדבר? - היום כבר ידוע לכל, כי העולם הדיגיטלי מאפשר לחולל את השינויים שפעם הצריכו שנות עמל רבות, בזמן קצר מאוד. זאת, לא רק בפיתוחים טכנולוגיים והליכי תקשורת, אלא (בשימוש הנכון בהם) גם בפיתוחו ובשכלולו של האדם והחברה. בין פיתוחים אלה תוכנות ללימוד, לקשב וריכוז, לשיפור הזיכרון ועוד. ועד כמה שהדבר נישמע מוזר, אכן קיימת היום גם תוכנה עם מכשירים אינטרנטיים שניתן באמצעותם לחולל השפעה אנרגטית רוחנית על מצבו של האדם. כך על ידי התוכנה הזאת מתאפשרת לאדם חשיפה לאנרגיות רוחניות המנותבות לפעולה על צרכיו הפסיכופיזיים השונים שלו. ואנרגיות אלה לא רק משפרות ובגדול את בריאותו וכשרונותיו, עושים אותו מקרין אנרגיה חיובית ורצוי לאחיו, אלא ממש מחיות ומעדנות גם את האדם עצמו וגם את העולם כולו. תוכנה זאת נקראת נוסחת חיים!

זו היא תוכנה המשלבת את הישגי המדע הדיגיטלי המתקדמים ביותר, יחד עם יכולות ההקשבה, הריכוז והניתוב של כוחות ואנרגיות המשפיעות בעולמנו. היא מאפשרת לאדם בכל פעולה שלו חיובית ואף ניטרלית להמשיך על עצמו ועל העולם כולו את האנרגיות החיוביות הכי נעלות וחזקות שניתן לו להשיג בכול אותה פעולה, גם ללא הידע והנסיון הקודמים לכך. מומחים לתרגול רוחני שחקרו את הדבר והיו עדים לעוצמת השפעתה, מאשרים וממליצים על התגלית המופלאה הזו ואומרים: ''את מה שאדם היה זוכה לו בעבודה רוחנית משך שנים רבות, על ידי השימוש בתוכנה הזאת הוא משיג משך כמה דקות!''.

מבקר יקר! גם אם הקדמה זו מעוררת בך תמיהה, כדאית סקרנותך לבחון את הממצא העשוי לסייע לך, למשפחתך ולסביבתך, במעגלים מתרחבים. לך כמו לאנשים רבים כמותך, יש את הרצון העמוק להגיע למימוש אופטימלי של יכולותיך וכישוריך. יש בך את השאיפה לחיים טובים שבהם הרמוניה, שלווה ואושר מתמיד. היית רוצה לראות את סביבתך הקרובה והרחוקה חיה כך. שאיפה זו היא העומדת ביסוד התגלית וההמצאה שאנו מזמינים אותך להתנסות בה. רק בהתנסות ובתוצאותיה תוכל לאשר את ההבטחה מרחיקת הלכת שלנו. עצם ההתנסות, למרבה ההפתעה אינה דורשת מאמץ רב ואף תרגול מסובך. די אם תתנסה בהפעלת התוכנה לזמן קצוב מידי יום - כדי לבחון את תוצאותיה.

גם אם יש קושי בהבנת מנגנון ההשפעה, גם אם לא למדת שנים רבות ואף לא שמעת איך להגיע לתהליך זה, הרי הוא מתרחש ממילא. זה פלאו ויתרונו של המנגנון האנרגטי הזה. יתירה מכך, יש בכוח התוכנה לנתב את צורות האנרגיה השונות, למוקדי פעולה מיוחדים הנצרכים לך אישית. כמו לדוגמא: סיוע לערנות ונמרצות, הפחתת כאבי ראש ומיגרנות, הגברת הכושר האינטלקטואלי, הפחתת מצבי רוח ירודים ודיכאונות, עוררות לתפילה ולחיי רוח, סיפוק רגיעה ותחושת הרמוניה, הגדלת החוסן הפיזי והנפשי. ויש לה עוד יתרונות בריאותיים רבים.

כאמור, יש לתוכנת 'נוסחת חיים' כושר מרפא ומקטין כאב ואולם עיקר יתרונה הוא במניעה. בשחרור הגוף והנפש מהחסמים והתקיעויות הגורמות לסיבוכים ולמחלות. השפעות אלה נבדקו ונמדדו במחקרים שונים בתוכם מכשירי מדידה של הרפואה המשלימה. וכן משתמשים רבים בנוסחת חיים חזרו ואשרו את התוצאות.

לשמחתנו גילינו לאחרונה, כי עוצמת ההשפעה של האנרגיות הללו וההגנה שהן מספקות לחוסן הפיסי והנפשי של האדם, הרי היא מסייעת אף בעמידות גבוהה יותר בפני מגיפת הקורונה. לא סוד הוא, כי המגיפה פוגעת יותר במי שהמערכת החיסונית וכושר העמידות חלשים אצלו. תוכנת 'נוסחת חיים' מספקת בהחלט חוסן שכזה העומד באתגר הקורונה ומפחית את הסיכויים להיפגע ממנה, וכן עוזרת מאוד הן בריפוי מקורונה הן בריפוי של הפסט סמפטומים שלה.

נכון כי גם מומחים ברפואה משלימה שלמדו שנים וראו לא מעט ניסים, עד שהיו בודקים ורואים, היו מתקשים להאמין שדבר זה אפשרי. עד שהיו בודקים ורואים... (ורובם מהם גם חתומים על המחקרים שפורסמו באתר זה בנושא ''מחקרים''). אחד מהם, עובד ברפואה קונבנציונאלית וגם מתמחה בתרגול רוחני, לאחר בדיקת התוכנה במסלולים שונים, אמר: "אם לא הייתי רואה את זה במו עיניי, לעולם לא הייתי מאמין שזה אפשרי!"
אז גם אתה מוזמן לבדוק ולראות. וכיוון שאנו מאמינים ובטוחים ביעילות של התוכנה, שפיתוחה נמשך כעשר שנים, הרינו מציעים אותה להתנסות ללא כסף למשך חודש ימים. התנסות ללא התחייבות כלשהי, וללא מסירת פרטי אשראי וכד'. כך שאין מה להפסיד אבל אפשר להרווח את חיזוק הבריאות, פיתוח כשרונות, מנוחת הנפש, הרמוניה מושלמת עם היקום והאנשים סביבך, חיבור תמידי עם האנרגיה החיובית הכי מתאימה לך אישית בכמות ואיכות.  ובמידת הצורך (שלא נצתרך) גם את העזרה הגדולה לריפוי.
 
 
נוסחת חיים
  • חיזוק הבריאות

  • הוספת כוח

  • שיפור מצב רוח

  • שיפור שינה

  •  גילוי מידות טובות שלך, וגם לך באנשים אחרים. ועל ידי כך שינוי גדול לטובה של היחס שלך אליהם ושלהם אליך!

  • שיפור ואפילו שינוי של מזל

  • שיפור ובמידת הצורך בנייה מחדש של אינטראקציה נכונה עם היקום ובני אדם סביבבך

  • חיבור לסוגי אנרגיה חיובית הכי מועילים לך וניתוק מאנרגיות לא חיוביות

  • וכל הנ''ל בהתאמה אישית, לכל למשתמש/ת באופן אישי

  • במידת הצורך עזרה גדולה ליעילות של כל טיפול רפואי נכון, לרפואה שלמה ויותר מהירה, להקלה משמעותית על משך המחלות 

לכל אלה ועוד ניתן בעזרת השם לזכות על ידי השימוש בנוסחת חיים!
 


אודות הטיפול ב''קורונה''
 

פיסקה מסייגת (Disclaimer): עם זאת, שהשימוש במוצר זה מועיל מאוד לקידום רוחני (וידוע כלל כי נפש בריאה מועילה גם לגוף להיות בריא), מוצר זה הוא ללא התוויה רפואית מאושרת. ואם המשתמש/ת בו רוצה להשתמש במוצר זה לא רק לקידום רוחני אלא גם לריפוי של סימפטומים מסוימים, ייתכן כי לפי הנחיות של משרד הבריאות יהיה עליו/ה לפנות לקבלת עזרה רפואית עוד טרם השימוש במוצר, או לפחות במקרה שהסימפטומים שלשמם נלקח המוצר אינם עוברים או מוחרפים.
 

הוראות השימוש בנוסחת חיים

 

משתמשים היקרים! התוכנה ושני מכשירים שלפניכם מאוד מועילים ויחד עם זה כלל לא קשים בשימוש.

לאחר שתשתמשו בהם יומיים - שלושה, ייתכן שהפעלת כל מסלול תיקח מכם לא יותר מ-30 שניות.

עם זאת, מדובר על דבר חדש ועוד לא שיגרתי לכל אחד. לכן כדי שהשימוש הזה יהיה קל ויעיל, פשוט חייבים להקצות 15-20 דקות ולקרוא בעיון את ההוראות של השימוש. 

כי זה כמו עם כל מכשיר חדש שטרם הכרתם, שאפשר משך 20 דקות לקרוא בעיון את הוראות השימוש, ומיד לאחר מכן להפעיל אותו בהצלחה. ואפשר משך 3 שעות לנסות להפעיל אותו בלי לקרוא..

לכן תקציבו בבקשה את 15-20 דקות האלה. זה גם יחסוך לכם הרבה זמן וגם יוסיף את ההצלחה בשימוש. 

נכון כי זה דורש מאמץ קטן, אבל כדאי הוא כי השימוש הנכון בתוכנה זאת בעזרת השם מאוד עוזר לחזק את הבריאות, להישאר בריא ובאופן מהותי להוסיף ברכה בחיים. ובמידת הצורך (שלא נצטרך) גם להתרפאות ולהקל על משך של מחלה.

 

לשימוש במסלול ראשי של התוכנה.


חד פעמי

א. להעתיק* למחשב או לטלפון נייד או להדפיס את הקובץ של הרישיון מאחד משני הקישורים הבאים. 

הקובץ הזה הוא מהווה גם את המכשיר להפעלת מסלולים שונים של התוכנה וגם את הרישיון לשימוש בתוכנה אמורה.

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

ב. לשלוח את ההודעה עם שם מלא של המשתמש/ת ועם המילים "שימוש ניסיוני בנוסחת חיים", לאימייל:


(אם אין אפשרות לשלוח הודעה זאת דרך אימייל, אפשר לשלוח אותה באמצעות טופס ליצירת קשר שבהמשך הדף הזה).

שימו לב! אין צורך לחכות לתשובה. אפשר להתחיל את השימוש מיד לאחר המשלוח של ההודעה האמורה.

ג. בתום החודש שלאחר תחילת השימוש בתוכנה, כדי להמשיך, חייבים לשלם עבור השימוש לפי המחירון. עם זאת, מי שקשה לו כעת לשלם מחיר מלא, יוכל להתחיל לשלם בינתיים רק את הסכום שנוח לו, אבל זה בכל הפעם רק עבור חודש אחד קדימה בלבד.

בכל יום* פרט לשבת וחג 

א. להחליט כמה זמן אתם עובדים היום עם הנוסחה, כאמור בסעיף הבא. (ומומלץ מאוד לא לשנות את משך הזמן שהקצתם לאותו יום).

ב. לשבת נוח, להעלות את הקובץ המועתק של הרישיון על המסך* של המחשב או של הטלפון הנייד (או לשים לפניכם את הרישיון המודפס שלכם), להגיד ברור את המילים הכתובות על גבי הכפתור הגדול שברישיון האמור ולאישור דבריכם לגעת באותו הכפתור.

ג. תוכנה מתחילה לעבוד, כדי באופן אוטומטי לייצב בשבילכם את המצב של הרמוניה מושלמת עם היקום ומלואו וכן כדי לחבר אתכם לאנרגיות חיוביות נכונות. אין צורך לעשות שום פעולה נוספת, אלא צריך פשוט להמשיך כאמור לשבת נוח במשך הזמן שבחרתם לאותו יום לעבודה עם התוכנה, והתוכנה כבר תעזור לכם בכל הנ"ל.

ד. בנוסף לזה (אם אתם משתמשים ברישיון דיגיטלי) ייפתח בפניכם דף מיוחד שבאתר עם התמונה האנרגטית מאוד חזקה בחלק עליון של הדף. כדי לקבל את האנרגיה באמצעות תמונה אמורה, צריך בהתחלה קצת להסתכל על התמונה, ולאחר מכן פשוט להשאיר אותה על המסך משך הזמן שבחרתם.

(אם אתם משתמשים ברישיון מודפס, אפשר להגיע לתמונה אנרגטית האמורה על ידי הלחיצה על הקישור הזה).


ה. בסיום הזמן של העבודה שלכם עם התוכנה שבאותו יום מומלץ לשתות כוס גדולה של מים או של כל משקה אחר אהוב לכם.

וכך בכל יום ויום* פרט לשבת וחג

אזהרה

שימו לב! לאחר קבלת הנוסחה בפעם הראשונה יש לשבת נוח לפחות במשך 30 דקות ולשתות כוס גדולה של מים. ובמשך 2-3 שעות שלאחר מכן יש להימנע מעבודה פיזית קשה ומנהיגה מהירה! ומי שעקב הריבוי של האנרגיה החדשה ירגיש את עצמו כלאחר שתיית יין, בשעות אלה לא ינהג.

 

 כלים נוספים להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה, לפיתוח אישיות, לעזרה לריפוי ולהגברת חסינות רפואית

(הפעולות הבאות ניתנות לשימוש רק אם כבר הפעלתם היום את התוכנה (היינו קיבלתם את נוסחת חיים עם האמירה והלחיצה על הכפתור הגדול כנ"ל) וכבר עבר אחרי זה לפחות 26 דקות. אז ניתן עד למחר לעשות את כל הפעולות הבאות. ואין צורך שוב להפעיל אותה באותו יום (אבל אם רוצים, זה אפשרי).

איך משתמשים במכשיר הפעלה? - במכשיר להפעלה שהוא גם הרישיון שלכם לשימוש בתוכנה, יש 3 שורות של כפתורים. 

בשורה ראשונה יש שני כפתורים גדולים. כפתור גדול שבצד הימין עם המילים הכתובות על גביו - להפעלה של תוכנה ראשית. כפתור חום שבצד שמואל - לעצירת הפעולה של התוכנה הראשית.

בשורה שנייה יש שמונה כפתורים קטנים. שבע מהם שעם המספרים על גביהם הם להפעלה של פעולות שונות (כדלקמן). וכפתור קטן חום שבצד שמואל הוא לעצירה של כל אותה פעולה שהפעלתם עם הכפתור הממוספר שבהתאם. 

בשורה שלישית יש כפתורים קטנים למידע. על ידי הלחיצה על כל כפתור קטן שבהתאם הנמצא בשורה השלישית ניתן לקבל את המידע, איזה פעולה ובאיזה אופן ניתן לעשות על ידי הלחיצה על הכפתור עם אותו המספר שנמצא בשורה השנייה של הכפתורים.

שימו לב בבקשה! להפעלת הפעולות הבאות יש להשתמש בכפתורים הנמצאים בשורה שנייה של הכפתורים (שהיא שורה ראשונה של כפתורים קטנים).

1. להוספה של אנרגיה חיובית ושל הרמוניה עם היקום: 

לשבת נוח, לגעת בכפתור 4 פעם אחד ולהמשיך לשבת בנחת כ-7 דקות.
(לאחר שנגעתם בכפתור זה, אתם לא עוברים לשום דף אחר, אבל תוכנה כבר פועלת את פעולתה).

2. כדי לעשות באופן אוטומטי מדיטציה שעוזרת לריפוי ובמיוחד להקלה על הלחץ הנפשי, לרוגע: 

לשבת נוח, להקצות את הזמן של כ-15 דקות, לגעת בכפתור 4 שלוש פעמים ברצף ולהמשיך לשבת אותם 15 דקות האמורות. אין להתעסק בכל דבר אחר משך 15 דקות אלה.
(לאחר שנגעתם בכפתור זה, אתם לא עוברים לשום דף אחר, אבל תוכנה כבר פועלת את פעולתה).

3. כדי להפעיל ריפוי מיוחד, מאוד חזק, וכן להגברת החסינות הרפואית:

לשבת נוח, להקצות את הזמן בין 7 ל-10 דקות, לגעת פעמיים ברצף בכפתור 3 ולהמשיך לשבת אותם 7 - 10 דקות.
(לאחר שנגעתם בכפתור זה, אתם לא עוברים לשום דף אחר, אבל תוכנה כבר פועלת את פעולתה).

בפעולה זאת ספציפית, כל משך הזמן של הפעולה אסור לקום, להתעסק בכל דבר אחר ואפילו לדבר עם כל אדם. אחרת פעולה זאת של הריפוי עלולה מיד להיפסק. אם בטעות דיברתם או עסקתם בכל דבר נוסף בדקות האלה, יש לגעת שוב פעמיים בכפתור 3 האמור ולחכות עוד 7 דקות.

שימו לב! פעולה שנעשית באמצעות כפתור 3 יכולה להיות מאוד מאוד חזקה! וזה טוב מאוד אבל אחרי שלחצתם בכפתור 3, אסור כל מאמץ קשה משך שעתיים ואסור להתקרר תוך כמה שעות!

סיבת הזהירות שלאחר השימוש בכפתור 3 היא דומה לזאת שבמצב ההבראה שלאחר המחלה. כגון מידי פעם קורה כי אחרי הבראה ממחלה כבר מרגישים מעולה, שום דבר סוף סוף לא כאב אבל מרגישים חולשה. ואם עוד קצת להשתמר ממאמץ קשה ומהתקררות, מבריאים כבר לגמרי. אבל אם כן מתאמצים או מתקררים, מידי פעם זה עלול חס וחלילה להביא למצב שבכלל לא רצוי!

4.1. לפיתוח אישיות, גילוי מידות טובות וגם לעזרה גדולה בריפוי ולהגברה של חסינות רפואית: 

לשבת נוח, להקצות את הזמן לפעולה זאת לפי האמור בסעיף קטן 4.2. כדלקמן ולגעת בכפתור 6 שבשורה השנייה של הכפתורים. 

(אם לאחר הלחיצה על כפתור 6 מחשב או טלפון נייד מעלה על המסך שאלה על המשך - לוחצים על אישור של המשך (אם זה באנגלית, לוחצים על הכפתור שכתוב עליו Allow).

ואם טלפון נייד שלכם לא מאפשר העברה לדף אחר או אם אתם משתמשים ברישיון מודפס שנמצא לפניכם ולא ברישיון דיגיטלי, בכל זאת יש לגעת קודם באותו כפתור 6 האמור ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

4.2. בדף שנפתח תראו את המרובע האפור. יש לגעת בקישור ''להפעיל'' הנמצא מעל המרובע. 

אז ייפתח לפניכם דף חדש עם המרובה הלבן. יש להישאר עם דף זה על המסך למשך של 7-15 דקות לפיתוח אישיות או/ו לחיזוק הבריאות או למשך של 18-56 דקות לצורך העזרה ברפוי ולחיזוק של חסינות רפואית. 

שימו לב!

סדר ההגעה לדף האמור עם מרובע לבן הוא לפי האמור לעיל בלבד!

כל משך הזמן של הטיפול אין להוריד את הקובץ של הרישיון ממסך של מחשב או של טלפון נייד. (היינו קובץ של רישיון יישאר בכרטיסייה אחרת ו/או כאילו ''מתחת'' לתמונה שאליה אתם מגיעים, אבל בכל זאת הוא אמור להישאר). 

ואם אתם משתמשים ברישיון מודפס, גם הוא צריך להישאר לפניכם פתוח עד לסיום של אותו טיפול.

 

המלצות נוספות לשימוש יותר מוצלח
 

- בכול יום ניתן לבחור מחדש את משך הזמן כלשהו לעבודה עם התוכנה. עם זאת, הזמן שמומלץ להשלמת המצב של הרמוניה עם היקום, חיזוק החיבור לאנרגיות חיוביות, חיזוק הבריאות ופיתוח כשרונות הוא 7-31 דקות. ולעזר בריפוי - 25-55 דקות.

וכאמור אין לשנות את הזמן שקבעתם לאותו יום אם אין בכך צורך גדול.

- שימו לב בבקשה כי לכל המשתמש/ת בתוכנה חייב להיות הרישיון משלו/ה.

- אל תחזירו לתיק את ההעתק של הרישיון המודפס או (בהתאם) אל תסגרו את ההעתק של הרישיון שלכם שעל גבי המסך למשך כל הזמן שבחרתם לעבודה עם התוכנה שבאותו יום. 

- לאחר העבודה הנ"ל עם התוכנה, אם הרישיון מודפס, תחזירו אותו לתיק לא שקוף, ואם הוא בצורה דיגיטלית, תורידו אותו מהמסך.

- מי שמתפלל באופן קבוע, מומלץ שלא להפעיל מחדש את התוכנה לפני הסיום של תפילתו של בוקר.

- מומלץ בזמן של העבודה עם התוכנה להיות במרחק של 2.5 מטר** או יותר משאר האדם.

- היות והתוכנה עוזרת להתחבר לאנרגיה חיובית, מומלץ מאוד שלא לעשות מעשים לא טובים! (כמובן גם אם לא משתמשים בנוסחת חיים)​

אנחנו מאחלים לכם לזכות בעזרת השם בחיים בריאים, שמחים ומאושרים לאורך ימים ושנים טובות!

 

כמה משלמים?

מסלול רגיל מחיר (מסובסד***) לצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 1000 דולר לכל השנה.

עם זאת, מי שקשה לו כעת לשלם מחיר מלא, יוכל להתחיל לשלם בינתיים רק את הסכום שנוח לו, אבל זה בכל הפעם רק עבור חודש אחד קדימה בלבד.

מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. (עזרה לריפוי נובעת מעצם החיזוק של הבריאות של המשתמש/ת בנוסחת חיים. ובנוסף במידת הצורך מופעלת באמצעות כפתורים 6, 3 כדלקמן).

 

אי תשלום  עד לסיום של משבר של ''קורונה'' - הבהרות

כל אזרח ישראל שישתמש בתוכנה ובמכשירים לצורך הריפוי מקורונה וירוס או/ו מפוסט סמפטומים שלאחריו או להגברת החסינות ממנו, וכן אזרח ישראל שנפגע כלכלית עקב המגפה, לא חייב לשלם כסף עבור השימוש בתוכנה ובמכשירים.

אולם אין בכך כדי לפתור מהתשלום את מי שגם יכול לשלם וגם משתמש בתוכנה ובמכשירים אלה לא בהקשר לקורונה וירוס. 

 

 

עבור השרות והמוצרים ניתן לשלם דרך חשבון הבנק או בכרטיס אשראי

לתשלום בכרטיס אשראי יש ללחוץ על הקישור הזה.

לתשלום (דרך הבנק) בארץ: החברה נשמת ישראל בע''מ. מס' חשבון 8278526 בבנק הדואר (חברה פועלת כנאמנת של הקדש מכון תורת חיים ''נשמת ישראל'').

אם שילמתם עבור מישהו/י אחר/ת יש להודיע לנו על כך. אם אתם משלמים דרך הבנק יש לשלוח לנו את הכתובת של הדואר למשלוח של החשבונית ואת שם של המשלם. (אם שילמתם דרך פאי פאל אין צורך במשלוח של הכתובת הדואר כי הוא מופיע בהודעה מפאי פאל שאנחנו מקבלים).

________________________________


 

מידע נוסף שלא חייבים לקרוא

למה צריכים את נוסחת חיים ומה היא עושה 

ככל הנראה, היום זה כבר ברור וידוע לכל, כי בין הגורמים ואפילו יסודות החשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים נמנים הרמוניה ואנרגיה חיובית. היינו הרמוניה אמיתית שבין אדם לבין היקום והאנשים סביבו, שכוללת גם את האינטראקציה האנרגטית הנכונה והטובה שלו איתם וגם את היכולת להתחבר למקורות של אנרגיה חיובית, וכן קבלתה בפועל בכל פעולה נכונה.

(מובן כי הגורמים האלה לא רק עוזרים להיות ולהשאר בריא ומאושר, אלא גם במידת הצורך (שלא נצטרך!) מהווים את הכלי הנכון והמוצלח כדי בעזרת השם להקל משמעותית על משך המחלה אפילו קשה ומאיימת, להעריך את החיים וגם לנצח את המחלה לגמרי.

וכל כך למה? כי אנרגיה חיובית והימצאות בהרמוניה אמיתית או לפחות חזרה אליה עוזרים גם לרפואה. ולא רק לרפא את הביטוי של המחלה, אלא והעיקר גם את המקור שלה, שהיה נובע מחוסר של אנרגיה חיובית או מהילוך לא תקין שלה ומהעדר של אינטראקציה נכונה עם היקום ומלואו).

נשאר רק דבר ''קטן'' - היכן למצוא את הידע איך להיות בהרמוניה אמיתית ואת הזמן כדי ללמוד ולתרגל את כל זה? ואיך להתחבר לאנרגיה חיובית האמורה ולקבל אותה בכמות ואיכות כאלה, שכל זה ביחד ישפיע בצורה הכי מועילה לחיים בריאים ומאושרים. ואחרי כל זה והעיקר איך להשתמש בידע זה ובאנרגיה זאת בצורה נכונה בכל רגע ורגע?!

ובכן, יש פתרון! כדי שנהיה מוכנים לראות ולהבין אותו, נביא כאן לדוגמה את כמה מהדברים המוכרים לנו מחיי יום יום, ומזה מיד נדע את הפתרון האמור. 

ברוב מוחלט של המקרים אנחנו משתמשים בדברים מוכנים. כדי לטוס למדינה אחרת אנחנו לא בונים את המטוס ואף לא לומדים איך אותו. כי ברור לכל שדבר זה דורש ידע ומשאבים כל כך גדולים, שאם כדי לטוס היה צריך ללמוד כול זה ולבנות את המטוס לבד, אז (ובהרבה פחות זמן וכסף) עדיף היה להגיע לאותה מדינה בדרך אחרת.

אולי זה רק כאשר מדובר על המטוס? - לא רק אלא גם את המכונית אנחנו לא בונים. קונים מוכנה. וכן הוא עם המחשב. יתירה מזה, גם אם המחשב הזה יהיה הכי חדש וחזק, אנחנו קונים אותו עם תוכנית הפעלה מתאימה. כי ברור לנו, שכמה שהתוכנית של ההפעלה תהיה יותר מושלמת, כך גם העובדה שלנו עם אותו מחשב תהיה יותר מוצלחת. 

וגם עם הבית אותו דבר. אפילו אם נחליט לבנות אותו לבד ורק בידינו, נשתמש בפרויקט (תוכנית) של הבנייה שנעשה על ידי אדריכל מומחה. כי אנחנו מבינים שלבנות את הבית בלי תוכנית בנייה מסודרת זה לא רק שלא חכם אלא גם חוסר אחראיות שעלול להביא לעקובים ולחוסר של הצלחה. 

גם חברה הכי גדולה וגם אדם הכי פשוט, אם רוצים שפעולתם תהיה מוצלחת באופן מקסימלי, עושים אותה לפי התוכנית. זה יכולה להיות תוכנית שכוללת אלפי פריטים או כזאת שכוללת רק כמה פעולות פשוטות. עוזרת להפעיל מאות סניפים ולהזרים משאבים רבים (ואף עושה סאת אוטומטית). או רק מזכירה לקום לעבודה, לחזור, לגשת לחנות ולקנות את מה שאישה (אמא, אחות) בקשה - גם זה תוכנית קטנטנה. לאכול (לפי תוכנית תזונה שבנה לנו מומחה או לפי מה ששמענו מסבתא (שגם זה סוג של תוכנית), להתאמן, ללמוד, לשון. 

זאת אומרת זה יכולה להיות תוכנית מאוד גדולה או הכי קטנה, כתובה או כזאת שכבר יש לנו כהרגל. אבל תוכנית.

יוצא שברוב המקרים ובמיוחד כאשר רוצים להצליח אנחנו משתמשים בתוכניות. ועד כמה שיהיה מדובר על דברים יותר רציניים, אנחנו נהיה פחות נוטים לבנות את התוכנה לבד ויותר נחפש להשתמש במה שהמומחים בנו בשבילנו. 

ולכן אנחנו קונים (או מקבלים במתנה) את כרטיס נסיעה למטוס או את הרכב, את המחשב עם תוכנת הפעלה או את הפרויקט של הבנייה, את תוכנית עבודה של חברה או את תוכנית תזונה, אימון, לימוד, ומשתמשים בהם לטובתנו.

ואם כן הוא בנוגע לכל הדברים האלה החשובים, אבל לפחות איכשהו מובנים לנו. אז על אחת כמה וכמה זה יהיה הגיוני ונכון, כדי להיות כל הזמן במצב של הרמוניה אמיתית ומושלמת עם היקום ומלואו ולקבל רק את האנרגיה החיובית לכל פעולה. שזה הרי יסודות חשובים ביותר לחיים בריאים ומאושרים. לכן יהיה ברור לכל מי שיתבונן על כך, כי כדי להצליח בכל זה, רצוי מאוד לפעול לפי התוכנית. או התוכנה.

ולשם כך (וכפי שראינו בכל הדוגמאות הנ"ל) לקבל את התוכנה החכמה שתעזור לנו להיות כמה שיותר במצב של הרמוניה האמורה, לגלות ולקבל אנרגיות חיוביות הכי חזקות והעיקר הכי מתאימות, וכל זה בהתאמה אישית לצורכי כל המשתמש/ת בה.

ובכן בעזרת השם לאחר מחקר של 25 שנה ו-10 שנים של פיתוח, לאחר עבודה קשה סביב השעון, נכתבה תוכנה כזאת מאוד חכמה. כמו רוב מכשירים חכמים היא לא רק חכמה אלא גם די קלה בשימוש (אבל גם מובן  כי פעם אחת בכל זאת חייבים לקרוא בעיון סביר את ההוראות של ההפעלה). 

כאמור, תוכנה זאת גם מגלה למשתמש/ת בה את האנרגיה החיובית המתאימה לו/ה ביותר וגם עוזרת להתחבר אליה בצורה הכי נכונה ומועילה. וכן כתוצאה משימוש בה נעשים הרמוניה אמיתית ויחסי גומלין נכונים וטובים ביותר בין המשתמש בה לבין היקום כולו והאנשים סביבו. ומה שחשוב ביותר, כל זה נעשה כאמור בהתאמה אישית לכל המשתמש/ת הספציפי/ת, ובכל פעם ופעם בדיוק לפי מה שדרוש לו/ה באותו עת ובאותה שעה!

נציין כי תוכנה נכתבה תוך כדי התייעצות עם מומחים בתחום בעלי ניסיון מוכח של עשרות שנים, ובפרט הגרסה המוצעת כאן ללקוח נכתבה לאחר מאות בדיקות, ניסוים ושיפורים נוספים. וזה אף על פי שהיא כבר הייתה מועילה, פועלת ומשובחת על ידי מומחים במדינות שונות עוד לפני כמה שנים. 

בנוסף, למשתמש דתי וכן לכל מי שמכיר את החשיבות של העניין, נציין כי תוכנה זאת מפעילה אך ורק את הדברים כאלה שלא רק שלא אסורים לפי התורה למשתמש בה אלא גם מותרים לו לפי תורה, ואין בשימוש בה לא קבלת השפעה מעבודה זרה ולא כישוף ולא דרכי אמורי ולא שום איסור אחר. ובכל זאת בנוסף להבטחתנו כאן, היתר לשימוש בנוסחת חיים הזאת מובטח על ידי כך, שכל המשתמש/ת בה מקבל/ת את נוסחה על תנאי שזה גם לא אסור וגם מותר לו/לה לפי התורה. והיות וכל עצם ההתחברות לנוסחה הוא נעשה על תנאי, וגם אין לאחר קבלתה שום פעולות אסורות, אין כאן שום אפשרות להנות מעבודה זרה או לעבור  על כול איסור אחר. דרך של הקבלה על תנאי תיראו ברישיון לשימוש בנוסחת חיים. והבהרנו את כל זה היטב בנושא "כשרות" שבתפריט.

 

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספרים של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. ואפילו קוראים לו היום ''נביא של טכנולוגיה''. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינת ענק – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כל תלמיד של בית ספר היה יודע שספינה גרעינית הכי גדולה יכולה להפליג זמן רב עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 25 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את הנס החדש - המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היינו צוחקים על זה כי מי יודע…פשוט היינו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין כללי התורה בנוגע לחיים בריאים ומאושרים לבין הטכנולוגיות והאינטרנט, לאחר 10 שנים של פיתוח ומאמץ רב הגענו לכך, שאפשר על ידי לחיצה על הכפתורים להגיע לאינטראקציה מושלמת עם היקום ומלואו, לחזק את הבריאות, ועל הדרך גם לעשות מדיטציה פנטסטית. וכך לשפר באופן משמעותי את החיים! ובמידת הצורך לעזור מאוד לריפוי. - כנראה שכדאי לנסות!


למה לא משלמים עבור מסלול עזר לריפוי אלא רק מחיר סימלי על מסלול כלל בריאותי?

השימוש במסלול עזר לריפוי ניתן ללא חובה לשלם כסף. אבל יצויין כי הנחות ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת את הצדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שזקוק לאותה עזרה! יחד עם זאת, יצוין כי כאמור בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 10 שנים של עבודה קשה!

לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר (מסובסד) של מסלול עזר לריפוי הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה.

 

למה לא משלמים עבור מסלול עזר לריפוי?

כאמור מסלול עזר לרפוי - ללא חובת התשלום ע''י הצרכן***. אבל יצויין כי זה וגם הנחות הנ"ל ניתנו לא בגלל שאנחנו מחפשים לתת צדקה. אלא משום שמטרה שלנו היא קודם כל לעזור לכל מי שצריך עזרה! יחד עם זאת, יצוין כי בשלב של פיתוח הושקעו במוצר זה 10 שנים של עבודה קשה! לכן מן הראוי, שמי שיכול ורוצה לשלם מחיר מלא או חלק הוגן ממנו - יעשה זאת. מחיר (מסובסד***) של מסלול זה הוא 999 דולר לחודש או 6999 דולר לשנה.
 

כמה שאלות ותשובות אודות המכשיר והתוכנה

- תגידו בבקשה כמה מילים על מה מדובר?

כאמור לאחר 10 שנים של עבודה סביב השעון פיתחנו את התוכנה מיוחדת במינה (וגם מופעלת על ידי מכשיר מאוד ייחודי) שיכולה, תסלחו לנו על הפתטיות, לעזור לכל העולם! לרבות לחיזוק הבריאות, להגברת חסינות רפואית וגם לריפוי מ"קורונה"! כפי שראית, את כל מה שצריך כדי להשתמש במסלול ראשי של התוכנה, זה רק להגיד את משפט המפתח שכתוב על גבי הכפתור הגדול שמצוייר ברישיון לשימוש בתוכנה ולגעת בו, והיא מתחילה לעבוד. ולהפעלה של עוד כמה מסלולים מאוד מועילים לחיזוק הבריאות, להרמוניה עם היקום, לריפוי ולרוגע יש עוד כמה כפתורים מצויירים ברישיון.

- מה? ללחוץ על הכפתורים שמצוירים ברישיון, וזה יעזור להיות יותר בריא ואפילו להתרפאות?! וגם לחסינות ולריפוי מ''קורונה''?

- כן, בדיוק ככה. גם בנייד לוחצים בכפתורים שעל גבי המסך בלי לדעת מה ואיך זה עובד ונהנים!

- אבל מי שבנה את הטלפון הנייד יודע מדעית איך זה עובד, הכפתורים הם רק מפתח! והעיקר הוא שהנייד לא עובד לבד! הוא מקושר לתוכנות גדולות וחכמות שבחוץ למכשיר עצמו.

- נכון. אבל גם מי שבנה את המכשיר שלנו יודע מדעית איך זה עובד. וכפתורים של מכשיר הזה, היינו של הרישיון לשימוש בנוסחת חיים, מפעילים את התוכנות מאוד חכמות שונות - להרמוניה עם היקום ואם האנשים, לקבלת אנרגיה חיובית, לחיזוק הבריאות, לעזר לריפוי ועוד. ואגב, הכל בהתאמה אישית לכל המשתמש! גם בכמות וגם באיכות.

- אז מה, אתם אומרים שזה אותו דבר, אין הבדל בין טלפון נייד שכבר כולם מכירים לבין הרישיון שמפעיל את התוכנה שלכם, שרוב האנשים עוד לא מכירים. בהנחה שבכלל זה אפשרי.

- למה אין הבדל? יש הבדל עצום! בגלל שאת הטלפון כולם כבר מכירים, על הטלפון קודם משלמים, ורק לאחר מכן אם רוצים משתמשים בו ורק אז מתרשמים באמת ויודעים אם היה כדאי לקנות.

ואת התוכנה קודם מפעילים ללא תשלום ומתרשמים איך זה עובד ואם זה כדאי לך לקנות ורק לאחר מכן, אם רוצים להמשיך, משלמים. ועוד מחצית התשלום על חודש השני נחשב למפרע גם לתשלום לחודש של הניסיון.

ואגב, יש כבר מאות אנשים בארץ ובחו''ל שהשתמשו במכשיר והביאו שבחים גדולים. ועשינו עשרה מחקרים של רפואה משלימה על כמה סוגי מכשירים. ויש על כך דוחות באתר. (בתפריט למעלה זה נושא בשם ''מחקרים'').

- ואם אדם לא רוצה להמשיך? הפסדתם כסף?

- למה הפסדנו, עזרנו לאדם להיות יותר בריא, יותר מאושר. זה שווה! נשמח אם אדם ישלם. אבל העיקר זה לעזור.

- בכל זאת עוד נשמע קצת מוזר. ואיך אפשר לנסות ואז באמת להחליט?

- פשוט לעבור על הוראות השימוש בדף זה למעלה, תוך 10-15 דקות, ואפשר להתחיל להשתמש.

- ואם אני רוצה קודם לדעת יותר?

- ללחוץ על הלינק לדעת עוד יותר ולעבור לדף שיש בו הסבר יותר רחב.

- אם כן, המכשיר והרישיון זה אותו דבר? במילים אחרות הרישיון הוא גם המכשיר להפעלת התוכנה. ואיך קוראים לתוכנה שלכם?

- בדיוק ככה. הרישיון הוא גם המכשיר להפעלת התוכנה. ולתוכנה זאת קוראים ''נוסחת חיים''.

 

 ________________________________

 
* אבל שימו לב! זה נוסחה שעובדת על בסיס שילוב מוצלח של תורה ומדע. אין להעתיק את הרישיון לשימוש בנוסחה או להעלות על המסך את הקובץ של הרישיון בשבת או בחג. הפרת כלל זה עלולה להביא להפסקת הפעולה של הנוסחה לגבי מי שמשתמש/ת בה בניגוד להוראה זאת. אבל בחגים לצורך השימוש בנוסחה זאת אפשר להשתמש ברישיון שהיה מודפס לפני תחילת החג.

** כי לנוסחת חיים זאת יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע. ולא רק במשתמש/ת בה אלא גם בשאר אדם. מה זאת אומרת? למשל לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ובאותו זמן לא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. ואם אדם ''שבע'' באנרגיה יהיה ליד האדם ''רעב'', או יהיה אדם בריא ליד אדם שזקוק לטיפול אנרגטי. ו''רעב'' או זקוק לטיפול יקבל נוסחה. אז אם לא לשים הגנה, תימשך לרעב או לזקוק לטיפול אנרגיה חזקה כלל בריאותית או אנרגיה רפואית. נכון שהיא תהיה טובה ל''רעב'' או לזקוק לטיפול.
אבל אם למשל נמצאים ביחד ללא מרחק ביניהם גם אדם ''שבע'' וגם ''רעב'' אז, אם אין הגנה מתאימה, אז לכאורה גם ''שבע'' היה יכול לקבל מקצת מהאנרגיה כלל בריאותית שנמשכת ל''רעב'' וטובה לו, אבל גדולה ובאותה שעה גם מיותרת ל''שבע'' (או במקרה של ריפוי, אנרגיה רפואית שטובה לזקוק לטיפול אבל לא טובה לבריא). היינו לכאורה זה היה אם הייתה אפשרות לקבל את האנרגיה ולא הייתה הגנה ראוייה. אלא במקרה שלנו יש כאמור בתוכנה עם מערכת של ההגנה. והיא כדי להגן על ''שבע'' או בריא נאלצת לעצור כניסת האנרגיה גם ל''רעב'' או זקוק לטיפול, כול עוד והוא נמצא בסמוך ''שבע'' או/ו בריא.
וזה עד שהם יתרחקו למרחק מסוים ביניהם (מומלץ ל-2.5 מטר). אבל כאשר ''שבע'' או בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מ''רעב'' או מזקוק לטיפול, הוא כבר לא יהיה אמור לקבל באופן משמעותי מאנרגיה שבאה להשביע או/ו לרפאות. לכן תוכנה תוכל לעזור במלואו ל'רעב'' או לזקוק לטיפול כך שיוכל לקבל את כל מה שהוא צריך ל''שביעותו'' או/ו לרפואתו (בלי להביא בכך את ההשפעה המיותרת ל''שבע'' או/ו בריא).

מתי מרחק כזה הוא חובה ומתי הוא רק רצוי? - גם ההתרחקות למרחק של פחות מ-2.5 מטר היא גם כן מועילה, במיוחד לאנשים בריאים. לכן בזמן שמפעילים רק את התוכנה הראשית (עם אמירה ונגיעה בכפתור הגדול בלבד), תנאי זה פחות קריטי. לכן אם מעבירים סדנה לשימוש בנוסחה, ולא יכולים לאפשר לכל האנשים שבאותו חדר או אולם להתרחק כל אחד ל-2.5 מטר מהשני, אז אפילו העדר של מרחק מומלץ עלול לעצור את הגילוי של חלק משמעותי של האנרגיה, שהייתה אמורה להתגלות לכל אחד בהתאמה אישית לו אם היו שומרים את המרחק האמור, בכל זאת ברמה מסוימת ודי משמעותית נוסחה תועיל לכל אחד. אבל בזמן שמשתמשים בנוסחה לצורך של ריפוי, מטופל צריך להיות במרחק של 2,5 מטר מכל שאר אדם.
*** מחיר מלא

 

 

Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים